|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Beta HCG
30.3.2013 12:55:05   
Leva
Meni su ove referentne vrijednosti nepoznate. Beta hCg se obicno smatra negativnom ispod 5 tako da ja mislim da je ovo negativno jer je u svakom slucaju beta suvise niska za 14.dnt. S obzirom da postoji jedan mali procenat zena koje imaju negativnu betu kada je trudnoca u pitanju ja bih na njenom mjestu ponovila nalaz za dva dana i vidjela da li se dupla. Bila sam jednom u slicnoj situaciji i radila sam tu drugu za svaki slucaj.

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 251
   RE: Beta HCG
21.5.2013 14:21:01   
nadia7
drage molim vas ako mi itko moze odgovoriti,ovako trudna sam 4+4,ovulacija je bila 13 ili 14 dan i jučer sam isla vaditi betu i vidim da je 756! zar to nije prevelika za 4 tjedan? iza toga sam bila na pregledu i doktor ne vidi gestacijsku,jel zabrinjavajuće?

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 252
   RE: Beta HCG
21.5.2013 14:26:57   
choirgirl
zdravo nadia,
znaci tvoja zadnja menstruacija bila je prije 4 tjedna i 4 dana?
u tom slucaju ova beta mi se cini odlicna, bas kako treba. A sto se tice uzv-a pa mislim da je jos rano da se bilo sta vidi, zar se prvi uzv ne zakazuje tek sa punih 6 sedmica?

cestitam na trudnoci i ne brini previseuser posted image user posted image

_____________________________

maj-jul 2011 HSG i laparo/histero
okt-dec 2011 4 IUI, beta 0
jan 2012 IUI5 beta 14: biohemijska
juli 2012 IVF/ICSI1 beta 187: blighted ovum
okt 2012 FET1 beta 0
feb 2013 IVF/ICSI2 beta 0
apr/maj 2013 FET2/FET3 beta 0
jan 2014 ICSI3

(odgovor članu nadia7)
Neposredna veza do poruke: 253
   RE: Beta HCG
21.5.2013 14:36:11   
nadia7
hvala ti puno..
da zadnja menstruacija je bila 19.4..al kako vidim granične vrijednosti bete u 4 tjednu su 3-426 ili za 19 dan nakon ovulacije do 514 pa sam se malo prepala zasto tako visoka..user posted image
valjda od moje panike me doktorica pogledala i rekla da ne vidi još gestacijsku pa me sve to izbezumilo,posto sam prije 2 god imala biokemijsku pa sad na sve pušem user posted image

(odgovor članu choirgirl)
Neposredna veza do poruke: 254
   RE: Beta HCG
21.5.2013 14:52:03   
mamadi
Zene molim vas za odgovor ako mi neko moze pomoci

Pozitivan test, trudna 5 nedjelja, nije jasan embion, trebam uradit tu betu, koji je put, gdje se ide, od koga treba uputnica?

Hvala

(odgovor članu nadia7)
Neposredna veza do poruke: 255
   RE: Beta HCG
21.5.2013 15:05:23   
mala_sa
Ne znam kako ide sa uputnicama, ali znam da u Sarajevu najjeftinija beta je u poliklinici AlTawil (Importane centar); kosta 25KM, i za pola sata je gotov nalaz. Mozes je uraditi u bilo koje doba dana.

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu mamadi)
Neposredna veza do poruke: 256
   RE: Beta HCG
22.5.2013 9:17:00   
mamadi
Hvala puno puno

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 257
   RE: Beta HCG
23.5.2013 14:56:02   
nadia7
danas beta 1639 user posted image

(odgovor članu mamadi)
Neposredna veza do poruke: 258
   RE: Beta HCG
13.6.2013 22:50:18   
sladja222
moze li neko da mi odg da li pet puta radjen test pokauje pozitivno moze znaiti cistu na jajniku...postoji li cista takva koja je 27,6 da bi pokazala iz krvi hcg da je 415

(odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 259
   RE: Beta HCG
19.6.2013 8:26:23   
kokouli
Nista osim trudnoce ne luci hcg ,osim određenih lijekova koji ga u sebi sadrže.user posted image

(odgovor članu sladja222)
Neposredna veza do poruke: 260
   RE: Beta HCG
19.6.2013 14:03:48   
reallove
Pozdrav..Trebam malu pomoc..Moze li mi neko objasniti ovaj nalaz..Prvi put sam ga uradila,prije 2 dana..Isla doktoru za ledja nesto,kad mi je htio propisati lijek,pitao me jesam li trudna..Kazem mu da ne znam..Menstruacija mi kasni vec dosta..Uradim u ambulanti test obicni,kaze mi sestra da je negativan i dok mi je dr pisao lijek,dodje druga sestra i donese moj testic,kaze vidi se blijeda druga crtica..Posalju me da uradim betu..Ovaj ciko sto mi izvadio betu,kaze,cestitam,trudna si,cuvaj se bla,bla.. Beta iznosi 45,7..ciko mi rece da sam tu negdje na pocetku trudnoce...nije mi rekao da dodjem raditi ponovo..eh sinoc citam po netu o ovom svemu,pa sam se izgubila...Te pise da se testovi ponavljaju,te ako je nizak da je moguc spontani...milion stvari..Kod svog doktora sam narucena tek u utorak,a do tada cu da poludim...


_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 261
   RE: Beta HCG
19.6.2013 15:53:32   
marinčii
reallove ja nisam bas upucena u to al znam da beta preko 5 znaci trudnocu,koliko ti kasni mjesecnica ?valjda se javi koja od zena koja je upucenija,meni jedino pada na pamet da dva dana posle ove izvadis opet pa da vidis jel se dupla,

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 262
   RE: Beta HCG
19.6.2013 16:08:22   
niki83
Reallove nemam iskustva tu ali da podignemo temu malouser posted image
Nadam se da cemo ti uskoro moci cestitati aBd user posted image

_____________________________

N&N

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 263
   RE: Beta HCG
19.6.2013 16:11:59   
Lady26
Ja koliko sam citala Beta treba u roku 48 sati da se udupla ili utrostruci, tako nekako, i to bi bila trudnoca....
Ako jeste user posted image , cestitam ti od srca user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 264
   RE: Beta HCG
19.6.2013 16:23:41   
reallove
Hvala vam drage..ovaj sto mi je uradio nalaz,vec mi je cestitao ahhaah i ja mu ono vjerovala,dok nisam pocela citati po netu..menstruacija mi kasni vec 2 sedmiceuser posted image .. U nalazu pise ovako..result 45,7 MIU/ml,a ovamo reference range,od 2 i manje-not pregnant,one week 5-50,two week 20-500 itd..

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 265
   RE: Beta HCG
19.6.2013 16:24:59   
niki83
Ma ne vjeruj internetu, nego svom nalazu! user posted image user posted image

_____________________________

N&N

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 266
   RE: Beta HCG
19.6.2013 16:28:29   
reallove
Pa pokusavam to ali mi se nedauser posted image i ne Znam sto mi ovaj nije rekao da ponovim nalaz,moZda ne treba,trudna i hajduser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 267
   RE: Beta HCG
19.6.2013 16:32:57   
niki83

IZVORNA PORUKA: reallove

Pa pokusavam to ali mi se nedauser posted image i ne Znam sto mi ovaj nije rekao da ponovim nalaz,moZda ne treba,trudna i hajduser posted image

O tome ti pricam user posted image

_____________________________

N&N

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 268
   RE: Beta HCG
19.6.2013 21:15:11   
reallove
Evo mene,drage moje...isla sam ponovo napraviti nalaz,sa 45,7 "skocio" je na 131,4user posted image ..Hvala Bogu dragom,to je ok,zvala sam svog doktora,rekao mi da uzmem folnu i pomjerio mi termin sa utorka na cetvrtak...

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 269
   RE: Beta HCG
19.6.2013 21:19:31   
marinčii
user posted image cestitam reallove abd da imas urednu i skolsku trudnocu

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 270
   RE: Beta HCG
19.6.2013 21:24:26   
Lady26

IZVORNA PORUKA: reallove

Evo mene,drage moje...isla sam ponovo napraviti nalaz,sa 45,7 "skocio" je na 131,4user posted image ..Hvala Bogu dragom,to je ok,zvala sam svog doktora,rekao mi da uzmem folnu i pomjerio mi termin sa utorka na cetvrtak...

Cestitam ti, najljepsih 9mj ti zelim i aBd zdravu bebicu user posted image
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 271
   RE: Beta HCG
19.6.2013 21:27:05   
MicoTico

IZVORNA PORUKA: reallove

Evo mene,drage moje...isla sam ponovo napraviti nalaz,sa 45,7 "skocio" je na 131,4user posted image ..Hvala Bogu dragom,to je ok,zvala sam svog doktora,rekao mi da uzmem folnu i pomjerio mi termin sa utorka na cetvrtak...

user posted image
Mršavice moja, baš mi je drago zbog vas! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 272
   RE: Beta HCG
19.6.2013 21:39:35   
reallove
Hvala vam puno drage mojeuser posted image user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 273
   RE: Beta HCG
19.6.2013 21:40:45   
reallove
Hvala vam puno drage mojeuser posted image user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 274
   RE: Beta HCG
19.6.2013 21:50:36   
Bebica11
reallove cestitaaaaaaaaaaam, bujrum na temu Razgovori u ocekivanju bebeuser posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *