|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ospice, varicele, pljuskavice, vodene koz...
4.7.2013 16:03:14   
škorpija

IZVORNA PORUKA: škorpija


IZVORNA PORUKA: salmy

I mi bili na kontroli suse se sve ok.. Dr Lutvo rekao da ga mozemo kupati...i nema potrebe vise mazati..skoro sve se sasusile

Odmah smo se okupali..momak jedva docekao kaze da malo dodjem sebi neka si me okupalauser posted image


pljuske baj baj


user posted image

kad cete vi ponovo krenuti u vrtić

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 451
   RE: Ospice, varicele, pljuskavice, vodene koz...
4.7.2013 16:03:23   
salmy

IZVORNA PORUKA: škorpija


IZVORNA PORUKA: salmy

I mi bili na kontroli suse se sve ok.. Dr Lutvo rekao da ga mozemo kupati...i nema potrebe vise mazati..skoro sve se sasusile

Odmah smo se okupali..momak jedva docekao kaze da malo dodjem sebi neka si me okupalauser posted image


pljuske baj baj


user posted image

kakvi ste vi?

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 452
   RE: Ospice, varicele, pljuskavice, vodene koz...
4.7.2013 16:07:01   
salmy

IZVORNA PORUKA: škorpija


IZVORNA PORUKA: škorpija


IZVORNA PORUKA: salmy

I mi bili na kontroli suse se sve ok.. Dr Lutvo rekao da ga mozemo kupati...i nema potrebe vise mazati..skoro sve se sasusile

Odmah smo se okupali..momak jedva docekao kaze da malo dodjem sebi neka si me okupalauser posted image


pljuske baj baj


user posted image

kad cete vi ponovo krenuti u vrtić

Dr kaze neka ga jos kuci...ali ja ovaj mjesec nemam puno posla...tako da nece ni ici...pravimo pauzu i malo imunitet podizemo....a planirali jos jednom ici na more aBd

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 453
   RE: Ospice, varicele, pljuskavice, vodene koz...
4.7.2013 16:09:18   
škorpija
ma i mi smo super, večeras idemo prvi put kod ljekara od kad je dobio pljuske pa ćemo vidjeti šta kažu, uglavnom u vrticć neće ni naredne sedmice dok sve kraste ne otpadnu

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 454
   RE: Ospice, varicele, pljuskavice, vodene koz...
4.7.2013 16:12:26   
salmy

IZVORNA PORUKA: škorpija

ma i mi smo super, večeras idemo prvi put kod ljekara od kad je dobio pljuske pa ćemo vidjeti šta kažu, uglavnom u vrticć neće ni naredne sedmice dok sve kraste ne otpadnu

Bice to ok...to su veliki momci...hrabri suuser posted image

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 455
   RE: Ospice, varicele, pljuskavice, vodene koz...
5.7.2013 9:55:02   
škorpija
mi sinoć bili na pregledu, dr. Dreković nam je rekla da nismo više zarazni jeeeeuser posted image , malo nas je naružila što smo ga kupali u hipermnaganu, kaže ona nije za to, ah stara škola šta ćešuser posted image , uglavnom imamo dvije raščešane na ruci, kaže ona ostat će vjherovatno ožiljak, ali eto hvala bogu nije barem na licu

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 456
   RE: Ospice, varicele, pljuskavice, vodene koz...
5.7.2013 9:59:10   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: škorpija

ma i mi smo super, večeras idemo prvi put kod ljekara od kad je dobio pljuske pa ćemo vidjeti šta kažu, uglavnom u vrticć neće ni naredne sedmice dok sve kraste ne otpadnu


i nemojteuser posted image ..jer kod nas jos nista nema i nadam se da će tako i ostati najmanje do spetembra user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 457
   RE: Ospice, varicele, pljuskavice, vodene koz...
10.7.2013 7:27:02   
pocahontas
evo pak smo ih dobili izgledauser posted image ...ima dvije na stomaku, iza uha, nogici i iznad obrve..to je bilo sinoć..danas evo čekam razvoj situacije ali to je to, nema šta..nisu nas mašile..nikakve druge simptome poput grlobolje ili temp. hB nismo imali sad za sada i neka tako ostane..
dajem Flonidan sirup i onu bijelu tekućinu iz apoteke stavljam lokalno na tih par koje ima..kazem, tek je prvi dan pa ćemo vidjeti..

< Poruku je uredio pocahontas -- 10.7.2013 7:30:52 >


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 458
   RE: Ospice, varicele, pljuskavice, vodene koz...
10.7.2013 7:43:46   
Lulu_08
pocy tako je svojevremeno i kod nas krenulo, jedna na ledjima jedna na pupi, iza uha jednog i drugog i na celu, i to su bile te "vece" a ostale koje su se u sljedeci dan-dva razvile su bile male i sitne, a ovih par velikih su imale poslje kraste i bez obzira sto ih nije dirala ostale su flekice i oziljci, valjda jer su bile velike. Nismo ni mi imali turu hB, a imala je oko 2,5 godine. Sretno uglavnom!

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 459
   RE: Ospice, varicele, pljuskavice, vodene koz...
10.7.2013 7:51:04   
pocahontas
hvala Lulu_08...sad za sada ove izgledaju jako malecke i čak nisu ni mjehurićaste..doduše, to je bilo tako jučer..evo čekam da me mama nazove da mi javi situaciju kako mi je dijete jutros user posted image user posted image

_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 460
   RE: Ospice, varicele, pljuskavice, vodene koz...
10.7.2013 7:55:05   
Nedi
poki sad ce one ne brini, zelimo vam sto manje ospica i da sto bezbolnije prodjeuser posted image

Jeste li planirali godisnji u naredne dvije sedmice?

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 461
   RE: Ospice, varicele, pljuskavice, vodene koz...
10.7.2013 7:56:36   
Lulu_08
No worries, bit' ce to dobro aBd, a i ako bude mjehurica samo ga sto vise zabavljati i odvracati mu paznju da ne dira. Mi smo "mazali" tj spricali sa ademirnom kremom za ospice i sl. "kozne probleme" i super je bilo.

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 462
   RE: Ospice, varicele, pljuskavice, vodene koz...
10.7.2013 8:47:42   
pocahontas

IZVORNA PORUKA: Nedi

poki sad ce one ne brini, zelimo vam sto manje ospica i da sto bezbolnije prodjeuser posted image

Jeste li planirali godisnji u naredne dvije sedmice?


godisnji tek početkom augusta aBd..pitacu pedijatricu je li ovo dozvoljeno.. to bi bilo dakle vise od 20tak dana nakon izbijanja prve pljuskavice..nadam se da ce do tada biti sve gotovo, ali ipak cemo biti na suncu i moru..zbog oporavka nervnog sistema i koze moram pitati je li ipak to okej user posted image

_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 463
   RE: Ospice, varicele, pljuskavice, vodene koz...
10.7.2013 9:09:29   
M kao Mama
poki, ja sam neki dan bila u DZ kad dr. kaže jednoj mami koja je pitala za more, da izbjagavaju more i sunce barem mjesec i po, mada malena sa foruma je odvela malcaodmah na more nakon pljuski po odobrenju njene dr. pa eto sad ko će im znati

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 464
   RE: Ospice, varicele, pljuskavice, vodene koz...
10.7.2013 9:17:12   
Mala Selma
poki,zelim vam da pluske prodju sto bezbolnije i za njega i za vas i da cuvas zivce,jer znaju biti jakoooo tvrdoglavi kada je mazanje u pitanjuuser posted image user posted image

a generalno sto se tice odlaska na more,Afan koju god je bolest imao (a imao je gluho bilo svasta-nesta) zadnje tri godine i to uvijek pred godisnji odmor,uvijek je bio savjet pedijatara da slobodno idemo,jer mu more/jod smao moze pomoci,bilo o cemu da je rijec (temperatura,problemi sa bronhijima,osip po tijelu je imao 3 godineza vrijeme godisnjeg i nisu znali sta mu je i sl.).
Znaci nama je more uvijek pomagalouser posted image

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 465
   RE: Ospice, varicele, pljuskavice, vodene koz...
10.7.2013 9:19:55   
M kao Mama
E, vala i ovo da čujem da dijete sa teperaturom se šalje na more i na sunce, ok ako su bronihi u pitanju tu zaista more pomaže, i borovina, ali eto vidim različitih mišljenja, mene je samo strah da se šta ne iskomplikuje, jer dr. sigurno ne bi preuzeo odgovornost

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 466
   RE: Ospice, varicele, pljuskavice, vodene koz...
10.7.2013 9:21:36   
pocahontas

IZVORNA PORUKA: Mala Selma

poki,zelim vam da pluske prodju sto bezbolnije i za njega i za vas i da cuvas zivce,jer znaju biti jakoooo tvrdoglavi kada je mazanje u pitanjuuser posted image user posted image

a generalno sto se tice odlaska na more,Afan koju god je bolest imao (a imao je gluho bilo svasta-nesta) zadnje tri godine i to uvijek pred godisnji odmor,uvijek je bio savjet pedijatara da slobodno idemo,jer mu more/jod smao moze pomoci,bilo o cemu da je rijec (temperatura,problemi sa bronhijima,osip po tijelu je imao 3 godineza vrijeme godisnjeg i nisu znali sta mu je i sl.).
Znaci nama je more uvijek pomagalouser posted image


eto bas super onda..mada i ja mislim da more i morski zrak i sunce umjereno samo moze pomoci i djelovati pozitivno na sve boljkice user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 467
   RE: Ospice, varicele, pljuskavice, vodene koz...
10.7.2013 9:25:57   
Mala Selma
E, vala i ovo da čujem da dijete sa teperaturom se šalje na more i na sunce, ok ako su bronihi u pitanju tu zaista more pomaže, i borovina, ali eto vidim različitih mišljenja, mene je samo strah da se šta ne iskomplikuje, jer dr. sigurno ne bi preuzeo odgovornost


I ja sam bila iznenadjena za ovu info,ali meni su licno na pedijatriji Jezero i u dz Vojnicko rekli da ako Afan dobije temperaturu na moru da ga slobodno "buckam" i dozvolim mu kupanje i da je to najbolji nacin da spadne tura.A prije mora je imao turu 41 i jedva su mu skinuli na Jezeru metodom "skini ga golog,umutaj u carsav mokri i daj cepic voltaren"user posted image .Ali hvala Bogu on na moru nije imao turu...

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 468
   RE: Ospice, varicele, pljuskavice, vodene koz...
10.7.2013 9:29:33   
pocahontas
mislim da ne treba pretjervati u bilo čemu..naravno da ne mogu dijete izlagati suncu 10ti dan nakon pljuskavica jer se koža i nervni sistem još uvijek nije oporavila...vec nakon sto prodje vise od 20 dana, mislim da nece biti strasno otici na more ali opet dijete čuvati od sunca u onom kriticnom periodu..sto i inace radimo jel user posted image

_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 469
   RE: Ospice, varicele, pljuskavice, vodene koz...
10.7.2013 9:33:44   
megi
i nase pljuske polako otpadaju
jos se drze one u kosi kojih je bas bilo puno i bile su velike

kao sto kaze Lulu one koje su prve izbile bile su najvece i zadnje su otpale,
nama je sve trajalo oko 10 dana, hb nismo imali temp

pocy i ja mislim da je ok nakon 20 dana da odete na more,
pa naravno da nece non-stop biti na suncu

nadam se da ce sto bezbolnije proci

_____________________________

mrvica nas obradovala 26.juna 2009.
seka stigla 13.aprila 2012.

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 470
   RE: Ospice, varicele, pljuskavice, vodene koz...
10.7.2013 9:46:02   
Skvo RR
vezano za turu..mi smo imali dva dana turu (emirko na moru)..i sve regularno das paracetamol i na plazu, ne smije sunce,
more i kupanje smije..user posted image ..cak je proslo turbo giga brze, bez icega (mislim slina &co.)user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 471
   RE: Ospice, varicele, pljuskavice, vodene koz...
10.7.2013 9:47:04   
Skvo RR
a vezano za oziljke od pljuska i sunceta i moreta..nemam neki savjet...nekako mi je logicno da tim oziljcima vise smeta slano moreuser posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 472
   RE: Ospice, varicele, pljuskavice, vodene koz...
10.7.2013 10:42:37   
škorpija
mojoj kolegici koja je trebala s djetetom na more u tursku i dobije pljuske, jedna stari pediajtar u travniku rekao je da slobodno idu ( pljuskama ) i da diejte bude u hladu ali da se kupa u moru, kaže pljuske otpale dan poslije izbijanja, ja nisam nikad čula takav savjet ali eto nek ostane zabilježeno i touser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 473
   RE: Ospice, varicele, pljuskavice, vodene koz...
10.7.2013 10:47:21   
Lady26
IZVORNA PORUKA: pocahontas

hvala Lulu_08...sad za sada ove izgledaju jako malecke i čak nisu ni mjehurićaste..doduše, to je bilo tako jučer..evo čekam da me mama nazove da mi javi situaciju kako mi je dijete jutros user posted image user posted image

I sta kaze mama, ima li novih?
Jesu li def. pljuke?

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 474
   RE: Ospice, varicele, pljuskavice, vodene koz...
10.7.2013 10:48:01   
M kao Mama
joj, draga škorpija ja kad bih vidjela takvo dijete na plaži ne bi mi bilo dobro, ono plivam ja, pliva dijete i plivaju pljuske, uh majko mila

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *