|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: koju školu odabrati?
28.3.2013 16:17:56   
Anoniman
Birala sam skolu koja je najbliza nasem stanu.
To mi je najbitniji faktor. Dijete ako je inteligentno, uci i ako ga roditelji guraju uspjece upisati dalje sta god da odluci.

(odgovor članu Medić*)
  Neposredna veza do poruke: 326
   RE: koju školu odabrati?
29.3.2013 8:01:09   
Miracle*3
kad sam odlucivala o skoli, pitala sam za misljenja profesora iz srednjih skola, iz kojih skola dolaze najbolja djeca. Meni je bitno da skola pruzi dobro znanje. Za privatne skole nisam sigurna. Znam dosta slucajeva gdje su djeca iz privatne presla u drzavnu kao super odlikasi i para i para dali na instrukcije da diejte prati gradivo. To sto je privatna, napucana, sve moderno, novo, uniforme, sve je to wow, ali da li zadovoljava ono zbog cega se neko odluci za neku skolu-nivo obrazovanja, e to je vec upitno

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 327
   RE: koju školu odabrati?
21.4.2013 14:31:16   
škorpija
Bože dragi ja sam uvijek mislila da se dijete upisuje u školu koja je najbliža kući, u kakavoj sam zabludi bila user posted image , kakav je škola u hrasnom, ne znam kako se zove ona pored vrtića??

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Miracle*3)
Neposredna veza do poruke: 328
   RE: koju školu odabrati?
22.4.2013 13:12:52   
hanabanana

IZVORNA PORUKA: škorpija

Bože dragi ja sam uvijek mislila da se dijete upisuje u školu koja je najbliža kući, u kakavoj sam zabludi bila user posted image , kakav je škola u hrasnom, ne znam kako se zove ona pored vrtića??


Ovo je bio drugi kriterij, prvi je bio ima li produženi boravak.
user posted image

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 329
   RE: koju školu odabrati?
22.4.2013 13:18:34   
veeseelaa

IZVORNA PORUKA: škorpija

Bože dragi ja sam uvijek mislila da se dijete upisuje u školu koja je najbliža kući, u kakavoj sam zabludi bila user posted image , kakav je škola u hrasnom, ne znam kako se zove ona pored vrtića??



meni ej bolja opcija da je bliže mom poslu nego kući, svakako kući nikad nisam

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 330
   RE: koju školu odabrati?
22.4.2013 13:27:23   
mamaajna
to je mnogo lakse kad je djete u nizem razredu,al kad poraste kako ce ici i vracat se iz skole koja je udaljena od kuce,a produzni su samo do 4 razreda osnovne

_____________________________

nedim 23.05.1999
iman 20.09.2009

nedim-drugi put u pubertetu uhhh ovaj je tezi
iman-poceli smo da pricamo uhhh puno da pricamo
trudimo se za trece

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 331
   RE: koju školu odabrati?
22.4.2013 13:37:43   
canim

IZVORNA PORUKA: škorpija

Bože dragi ja sam uvijek mislila da se dijete upisuje u školu koja je najbliža kući, u kakavoj sam zabludi bila user posted image , kakav je škola u hrasnom, ne znam kako se zove ona pored vrtića??

U Hrasnom ima samo jedna skola zove se Hrasno, zar ne ? ili mozda ima sad jos neka, ne znam user posted image ovo je bivsa Ivan Goran Kovacic.


(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 332
   RE: koju školu odabrati?
22.4.2013 13:48:13   
pocahontas

IZVORNA PORUKA: canim


IZVORNA PORUKA: škorpija

Bože dragi ja sam uvijek mislila da se dijete upisuje u školu koja je najbliža kući, u kakavoj sam zabludi bila user posted image , kakav je škola u hrasnom, ne znam kako se zove ona pored vrtića??

U Hrasnom ima samo jedna skola zove se Hrasno, zar ne ? ili mozda ima sad jos neka, ne znam user posted image ovo je bivsa Ivan Goran Kovacic.




Osman Nakas ili bivsa Petar Dokic

_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 333
   RE: koju školu odabrati?
22.4.2013 15:00:42   
maja78 RR

IZVORNA PORUKA: pocahontas


IZVORNA PORUKA: canim


IZVORNA PORUKA: škorpija

Bože dragi ja sam uvijek mislila da se dijete upisuje u školu koja je najbliža kući, u kakavoj sam zabludi bila user posted image , kakav je škola u hrasnom, ne znam kako se zove ona pored vrtića??

U Hrasnom ima samo jedna skola zove se Hrasno, zar ne ? ili mozda ima sad jos neka, ne znam user posted image ovo je bivsa Ivan Goran Kovacic.




Osman Nakas ili bivsa Petar Dokic



osman nakas je na cengic vili, a u Hrasnom je skola Hrasno kako canim rece bivsa I.G.Kovacic

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 334
   RE: koju školu odabrati?
22.4.2013 15:23:21   
hanabanana

IZVORNA PORUKA: pocahontas


IZVORNA PORUKA: canim


IZVORNA PORUKA: škorpija

Bože dragi ja sam uvijek mislila da se dijete upisuje u školu koja je najbliža kući, u kakavoj sam zabludi bila user posted image , kakav je škola u hrasnom, ne znam kako se zove ona pored vrtića??

U Hrasnom ima samo jedna skola zove se Hrasno, zar ne ? ili mozda ima sad jos neka, ne znam user posted image ovo je bivsa Ivan Goran Kovacic.




Osman Nakas ili bivsa Petar Dokic



Ja taman kad sam skontala gdje počinje Č.Vila a završava Staro Hrasno - odselila.
S druge strane neki kažu da je Osman Nakaš na Otoci, ne na Č.Vili. user posted image

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 335
   RE: koju školu odabrati?
15.7.2013 15:48:57   
shpagica
Gledam spiskove primljenih srednjoskolaca i rang listu pa sam nemalo iznenadjena user posted image

U medicinsku skolu ne vidim da se upisao iko sa manje od 95 bodova (ni na jedan smjer), slicno je i sa prvom i dugom gimnazijom (dakle bas top topova ucenici su upisani) a u bosnjacku su primljeni i neki sa 75 bodova user posted image user posted image user posted image  

Da li je interes za bosnjacku opao (sto me ne bi puno iznenadilo) pa su upisali sve koji su konkurisali user posted image

Inace, tabirim malo da vidim is kojih skola dolaze najbolji osnovci user posted image  i jedino sto sam zakljucila je da nema skole koja drzi primat u smislu da je najvise najboljih ucenika doslo otamo.
Bice da je individualno zalaganje kljuc uspjeha u nasem obrazovnom sistemu.

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 336
   RE: koju školu odabrati?
15.7.2013 17:13:00   
Adana
A gdje si to gledala Shpagice?

Iako imamo još cijelu godinu, i ja razmišljam gdje je upisati dogodine...

Opcije su nam škola koja nam je baš blizu stana, ne treba ni 2-3 minute do škole - OŠ "Mula Mustafa Bašeskija".
I škola koja je malo dalje, nekih 10-15 minuta udaljena od stana pješke kroz mahalu - KŠC Sarajevo.

Ima li neko iskustva sa ovim školama?

< Poruku je uredio Adana -- 15.7.2013 17:18:40 >


_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu shpagica)
Neposredna veza do poruke: 337
   RE: koju školu odabrati?
15.7.2013 19:52:38   
MicoTico

IZVORNA PORUKA: škorpija

Bože dragi ja sam uvijek mislila da se dijete upisuje u školu koja je najbliža kući, u kakavoj sam zabludi bila user posted image ,

Pa i jeste, bar meni i svima u mojoj okolini.
I ne vidim zašto bi bio drugačije npr. da je bliže mojim roditeljima ili mom poslu. Pa već sljedeće godine će mi dijete ići samo u školu, sa drugarima iz naselja (još ćemo je ovu godinu u produženi). I bezze mi da svi iz naselja idu u jednu školu, a moji u druguuser posted image

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 338
   RE: koju školu odabrati?
15.7.2013 20:17:28   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Adana

A gdje si to gledala Shpagice?

Iako imamo još cijelu godinu, i ja razmišljam gdje je upisati dogodine...

Opcije su nam škola koja nam je baš blizu stana, ne treba ni 2-3 minute do škole - OŠ "Mula Mustafa Bašeskija".
I škola koja je malo dalje, nekih 10-15 minuta udaljena od stana pješke kroz mahalu - KŠC Sarajevo.

Ima li neko iskustva sa ovim školama?


Imamo mi sa M.M Bašeskija...
istina mi smo istureno dojeljnje na sedreniku te škole ali sam ja član vijeća roditelja ispred našega razreda bila pa sma dosta upućena u rad škole i rezultate koje su postigli...

Sad ne znam što te konkretno zanima....a mogu ti reći da odjeljenja prvačića ( 2 u Logavinoj 2 na Sedreniku) vrlo uspješno su zavšili prethodnu godinu sa učiteljicama koje bih pohvalila sve do jedne...

Izvještaj o prosjeku sa polugodišta i kraja godine su vrlo dobri u odnosu na ostale škole na području staroga grada...čak šta više najbolje rezultate pokazuju izvještaji...
prolaznost, vladanje itd...

pitaj...što možemo odgovorimo...
user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 339
   RE: koju školu odabrati?
15.7.2013 21:42:19   
shpagica
IZVORNA PORUKA: Adana

A gdje si to gledala Shpagice?

Iako imamo još cijelu godinu, i ja razmišljam gdje je upisati dogodine...

Opcije su nam škola koja nam je baš blizu stana, ne treba ni 2-3 minute do škole - OŠ "Mula Mustafa Bašeskija".
I škola koja je malo dalje, nekih 10-15 minuta udaljena od stana pješke kroz mahalu - KŠC Sarajevo.

Ima li neko iskustva sa ovim školama?


Imas na web sajtu svake skole pojedinacno obajvljene rang liste...mene su dosta iznenadili rezultati...

Ucenika iz KŠC nema mnogo ali to kontam da se upisuju u "svoju" srednju medicinsku (ne znam imaju li i gimnaziju) vecinom.

Hmmm, bas na kraju ne mogu da izvedem nikakav konkretan zakljucak, iako su neke skole bas "na dobrom glasu" a prije ce biti da su samo neutemeljeno "izvikane".

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 340
   RE: koju školu odabrati?
16.7.2013 0:26:08   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: shpagica

IZVORNA PORUKA: Adana

A gdje si to gledala Shpagice?

Iako imamo još cijelu godinu, i ja razmišljam gdje je upisati dogodine...

Opcije su nam škola koja nam je baš blizu stana, ne treba ni 2-3 minute do škole - OŠ "Mula Mustafa Bašeskija".
I škola koja je malo dalje, nekih 10-15 minuta udaljena od stana pješke kroz mahalu - KŠC Sarajevo.

Ima li neko iskustva sa ovim školama?


Imas na web sajtu svake skole pojedinacno obajvljene rang liste...mene su dosta iznenadili rezultati...

Ucenika iz KŠC nema mnogo ali to kontam da se upisuju u "svoju" srednju medicinsku (ne znam imaju li i gimnaziju) vecinom.

Hmmm, bas na kraju ne mogu da izvedem nikakav konkretan zakljucak, iako su neke skole bas "na dobrom glasu" a prije ce biti da su samo neutemeljeno "izvikane".


sad si me zadeverala...evo i sama sam na spiskovimauser posted image



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu shpagica)
Neposredna veza do poruke: 341
   RE: koju školu odabrati?
16.7.2013 9:00:44   
hanabanana
Ja vidim broj bodova ali ne iz kojih škola ta djeca dolaze.

Mada, mislim da uspjeh dijeteta zavisi koliko od onog ko prenosi znanje, toliko i od onog ko ga usvaja.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 342
   RE: koju školu odabrati?
16.7.2013 9:07:16   
MicoTico
IZVORNA PORUKA: hanabanana

Mada, mislim da uspjeh dijeteta zavisi koliko od onog ko prenosi znanje, toliko i od onog ko ga usvaja.

Pa naravno.
Iskreno, meni takvi "spiskovi" ništa ne znače.
U mom razredu u osnovnoj školi bilo nas je svakakvih, i izuzetno dobrih đaka koji su sad profesori na fakultetu (da, da sa tek 30-ak godina) i onih koji su ostali na osnovnoj školi, a i kroz nj se jedva provukli. I ne može me niko ubijediti da je njihov (ne)uspjeh zavisio od škole koju su pohađali.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 343
   RE: koju školu odabrati?
23.7.2013 11:31:05   
shpagica
IZVORNA PORUKA: shpagica

http://www.osisabegi.edu.ba/index.php?option=com_frontpage&Itemid=1

Zna li iko nesto vise o ovoj skoli?


Niko? Nista?

(odgovor članu shpagica)
Neposredna veza do poruke: 344
   RE: koju školu odabrati?
23.7.2013 12:01:51   
mamina princeza
i ja sam pregledala spiskove ...i nikakav zakljucka nisam izvukla bas kao ni ti shpagice...
ja imam dilemu jos veliku ...znaci ni na pola puta u odlucivanju nisam...

mi zivimo dosta blizu ove skole kojoj pripadamo - Edhem Mulabdic - zivimo taman izmedju dvijek jer kod nas je gornja zgrada do 5 i od 6 razreda donja zgrada. ova skola po mnogima ovdje nije bas najbolja posebno ova dole sa starijim razredim ajer s ekao svasta desava.... cula sam ponekad i z a ove nize razrede pa u zadnje vrijeme ispitujem bas dosta ljudi i nisam uopste nasla dokaz za to. nema puno ucenika mali su razredi sto mi je prednost ...
imaju produzeni boravak tek cu tamo nekad oko oktobra da pocenm sa obilaskom i detaljnijim pozivima da se uvijek kakv je na licu mjesta mada curice koje znam da su isle su bas zadovljne....
ova skola nam je 5 minuta od kuce u oba slucaja. da naglasim da ja radim isto ovdje blizu pa mi j eto prednost al ko zna hocu li tu raditi i iduce godine ....

ona opcija je Safvet beg Bašagić ... nije mi ni to daleko jer ja svakako do 4 razreda ne mislim da cu djete pustiti da ide samo u skolu ni u ovu blizu. mozda griesim al sad kad posmatram unaprijed moralo bi biti bas nekih iznimnih situacija da ide sama s nekih 9 godina.

i treca opcija mi je privatna skola .... s obzirom da svakako mora ici u produzeni boravak moram svakako placati. koja ne znam nisam o tome jos puno razmisljala jer to mi je ipak najmanje moguca opcija za sada.
a za ovu skolu sto shpagica spomenu i ja bih s eraspitala. dobila sam nekad neke informacije o cijeni cini mi se da su mi rekli 250 al na to dodas jos nekih 70 KM ako zelis da djete ima obroke. sve cu to akobog da detaljnije raspitati kad pocen skolska godina

_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu shpagica)
Neposredna veza do poruke: 345
   RE: koju školu odabrati?
23.7.2013 12:22:26   
Blue rose RR
Meni bi primat u odluci koju školu izabrati, da moram birati produženi da mi je škola nekako bliže mom ili mm poslu. Tako da je poslije posla odmah pokupimo i idemo kući zajedno.

I ja ne znam kada i kako  se odlučiti da kika ide sama u školu i da se vraća u prazan stan, te nas čeka do 16,30  sa posla.
Čak šta više i ne razmišljam o tome, jer je moja mama vodi i dovodi iz škole svaki dan i vodi je sebi kući, radi sa njom, odspava turu poslije ručka, igra se vani...
Tako sam najrahatnija.

Čak šta više smatram se sretnim roditeljem školarca. :)
Nek mi Bog poživi i da dugo zdravlje mami.


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 346
   RE: koju školu odabrati?
23.7.2013 12:26:37   
hanabanana

IZVORNA PORUKA: shpagica

IZVORNA PORUKA: shpagica

http://www.osisabegi.edu.ba/index.php?option=com_frontpage&Itemid=1

Zna li iko nesto vise o ovoj skoli?


Niko? Nista?



Znam ja. Išla kad je H. trebala krenuti u školu. Nije mi se svidjelo što sam vidjela.
Za moj usku je previše vjerski nastrojena.
Ja se smatram apsolutnim vjernikom, ali smatram da škole moraju biti sekularne.

(odgovor članu shpagica)
Neposredna veza do poruke: 347
   RE: koju školu odabrati?
23.7.2013 12:38:53   
shpagica
IZVORNA PORUKA: hanabanana


IZVORNA PORUKA: shpagica

IZVORNA PORUKA: shpagica

http://www.osisabegi.edu.ba/index.php?option=com_frontpage&Itemid=1

Zna li iko nesto vise o ovoj skoli?


Niko? Nista?



Znam ja. Išla kad je H. trebala krenuti u školu. Nije mi se svidjelo što sam vidjela.
Za moj usku je previše vjerski nastrojena.
Ja se smatram apsolutnim vjernikom, ali smatram da škole moraju biti sekularne.


Je li to jedina zamjerka? Sta je sa kvalitetom nastave, raspolozivim nastavnim sredstvima, (ne)adekvatnim kabinetima / ucionicama...?

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 348
   RE: koju školu odabrati?
23.7.2013 12:42:45   
shpagica
IZVORNA PORUKA: mamina princeza

i ja sam pregledala spiskove ...i nikakav zakljucka nisam izvukla bas kao ni ti shpagice...
ja imam dilemu jos veliku ...znaci ni na pola puta u odlucivanju nisam...

mi zivimo dosta blizu ove skole kojoj pripadamo - Edhem Mulabdic - zivimo taman izmedju dvijek jer kod nas je gornja zgrada do 5 i od 6 razreda donja zgrada. ova skola po mnogima ovdje nije bas najbolja posebno ova dole sa starijim razredim ajer s ekao svasta desava.... cula sam ponekad i z a ove nize razrede pa u zadnje vrijeme ispitujem bas dosta ljudi i nisam uopste nasla dokaz za to. nema puno ucenika mali su razredi sto mi je prednost ...
imaju produzeni boravak tek cu tamo nekad oko oktobra da pocenm sa obilaskom i detaljnijim pozivima da se uvijek kakv je na licu mjesta mada curice koje znam da su isle su bas zadovljne....
ova skola nam je 5 minuta od kuce u oba slucaja. da naglasim da ja radim isto ovdje blizu pa mi j eto prednost al ko zna hocu li tu raditi i iduce godine ....

ona opcija je Safvet beg Bašagić ... nije mi ni to daleko jer ja svakako do 4 razreda ne mislim da cu djete pustiti da ide samo u skolu ni u ovu blizu. mozda griesim al sad kad posmatram unaprijed moralo bi biti bas nekih iznimnih situacija da ide sama s nekih 9 godina.

i treca opcija mi je privatna skola .... s obzirom da svakako mora ici u produzeni boravak moram svakako placati. koja ne znam nisam o tome jos puno razmisljala jer to mi je ipak najmanje moguca opcija za sada.
a za ovu skolu sto shpagica spomenu i ja bih s eraspitala. dobila sam nekad neke informacije o cijeni cini mi se da su mi rekli 250 al na to dodas jos nekih 70 KM ako zelis da djete ima obroke. sve cu to akobog da detaljnije raspitati kad pocen skolska godina


Meni je ovo jedan od faktora koji me guraju u pravcu privatne skole i cjelodnevnog boravka.

A cini mi se da su nam sve skole "u pet deka" sto bi se reklo, ugl srednja zalost. Ponegdje zasvijetli neki svijetli primjer dobrog / odlicnog nastavnika, pedagoga ali sve je to slabo. Generalno nam je obrazovni sistem na niskim granama i to me jako pogadja. Ja pamtim mnogo vece standarde u sarajevskim skolama i na sarajevskom univerzitetu. Tuga.

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 349
   RE: koju školu odabrati?
23.7.2013 12:45:57   
hanabanana

IZVORNA PORUKA: shpagica

IZVORNA PORUKA: hanabanana


IZVORNA PORUKA: shpagica

IZVORNA PORUKA: shpagica

http://www.osisabegi.edu.ba/index.php?option=com_frontpage&Itemid=1

Zna li iko nesto vise o ovoj skoli?


Niko? Nista?



Znam ja. Išla kad je H. trebala krenuti u školu. Nije mi se svidjelo što sam vidjela.
Za moj usku je previše vjerski nastrojena.
Ja se smatram apsolutnim vjernikom, ali smatram da škole moraju biti sekularne.


Je li to jedina zamjerka? Sta je sa kvalitetom nastave, raspolozivim nastavnim sredstvima, (ne)adekvatnim kabinetima / ucionicama...?


Pa jeste, jer sam ja išla upravo da vidim plan, program, čime raspolažu, da mi kažu zašto misle da su odličan izbor za moje dijete.....nisu mi odgovorila ni na jedno pitanje, ali su mi pomenuli stvari koje za mene nisu bile presudne i relavantne - npr učenje arapskog jezika.

(odgovor članu shpagica)
Neposredna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *