|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  40 41 [42] 43 44   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Test za trudnoću
30.8.2013 11:01:53   
Isha
Noir, evo i ja sam na onom tesu vidjela drugu liniju, uradi na dan očekivane ujutro najosjetljivji test, ili možeš izvaditi betu, pa ćeš onda sigurno znati. Sretno i javi šta je bilo.

(odgovor članu grozđe)
Neposredna veza do poruke: 1026
   RE: Test za trudnoću
23.9.2013 23:12:52   
Anoniman
Da li meni neko moze dati odgovor? Meni je danas 38 dan od prethodnog ciklusa i jos uvek ne dobijam,a test mi pokazao da nisam trudna.Koliko je verovati testu,mada kazu da jesu prilicno pouzdani??

(odgovor članu mykica)
  Neposredna veza do poruke: 1027
   RE: Test za trudnoću
24.9.2013 0:27:00   
anandi
odradi jos jedan test pa na pregled, to ti je najpouzdanije.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1028
   RE: Test za trudnoću
24.9.2013 8:24:22   
Pingvina
Anonimna, a da odes uraditi betu??? Tu nema greske, ili jesi ili nisi. Mada mislim da bi i test pokazao nakon toliko dana kasnjenja. Sretno!!!

_____________________________

Ovo sunce ne grije kao prije...Ni ova kisa ne pada kao nekada...Nikad me nije boljelo kao tada...I mozda nece prestati vise nikada...
05.03.2012.:(((
Moje drugo proljece, moja utjeha...mislila sam nikad vise....11.3.2014. :)))

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 1029
   RE: Test za trudnoću
24.9.2013 10:35:01   
dandi84

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Da li meni neko moze dati odgovor? Meni je danas 38 dan od prethodnog ciklusa i jos uvek ne dobijam,a test mi pokazao da nisam trudna.Koliko je verovati testu,mada kazu da jesu prilicno pouzdani??

Nema trudnoće sigurno...Mozes jos jednom probati sa prvim jutarnjim urinom...Al mislim da ako je - onda je - jer ti kasni...Eto najbolje bi bilo da se javis doktoru pa da vidis zasto ti toliko kasni...

_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1030
   RE: Test za trudnoću
29.9.2013 19:33:52   
mamma_
koliko nakon ovulacije i plodnih dana mogu raditi test...proslo je tek nekih 7 dana...je li rano da radim test za dva tri dana?

(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 1031
   RE: Test za trudnoću
29.9.2013 19:58:05   
ananas_ze

IZVORNA PORUKA: mamma_

koliko nakon ovulacije i plodnih dana mogu raditi test...proslo je tek nekih 7 dana...je li rano da radim test za dva tri dana?

najranije mozes izvaditi betu, al nisam sigurna koliko je to dana nakon O, cini mi se 14...

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu mamma_)
Neposredna veza do poruke: 1032
   RE: Test za trudnoću
4.10.2013 9:19:20   
mamma_
Hvala ananas_ze znaci jos je rano...a ja sam jako nestrpljiva...

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 1033
   RE: Test za trudnoću
11.10.2013 13:48:56   
Izzy24
Veliki pozdrav curke,nova sam ovdje.Da li mi mozete reci gdje mogu nabaviti testove za otkrivanje trudnoce Clearblue,iz BiH sam i ne mogu doci do njih a hitno mi trebaju?Hvala user posted image

(odgovor članu mamma_)
Neposredna veza do poruke: 1034
   RE: Test za trudnoću
22.10.2013 20:39:17   
crnileptir
pozz.svimauser posted image
naime,25.9. mi je bila zadnja menstrucija. Do tada sam imala metodu "prekinutog snosaja" al od kraja te menstruacije ja i mm se vise nismo pazili jer zelimo user posted image
imali smo odnose i u vrijeme plodnih dana i od tada imam bolove u donjem dijelu trbuha,potrebu za ucestalim mokrenjem,napete grudi,sa vidljivim zilama i bolne bradavice. Spava mi se kao nikad,nadutost,nemogu spavati na stomaku a inace tako spavam i apetit mi se otvorio. A mirise osjetim na kilometre. Sto vi mislite? Jel rano za test? Kod ginc sam narucena za 2 tjedna jer sam se prepala upale il ciste. Hvalaa

(odgovor članu travnicanka)
Neposredna veza do poruke: 1035
   RE: Test za trudnoću
22.10.2013 20:52:00   
Crnkica
Čekaj par dana,ako ti izostane menga kupi test,ja mislim da nije rano za utvrđivanje trudnoće...po simptomima,ja bih rekla da si trudna,a to češ uskoro i otkriti.

(odgovor članu crnileptir)
Neposredna veza do poruke: 1036
   RE: Test za trudnoću
22.10.2013 20:57:10   
crnileptir
hvala na odgovoru. Pricekat cu jos koji dan,al sam jako nestrpljiva zbog ovih simptoma. Bojim se da se ne razocaram user posted image

(odgovor članu Crnkica)
Neposredna veza do poruke: 1037
   RE: Test za trudnoću
22.10.2013 20:59:00   
ruby_
Koliko ti traje ciklus?

(odgovor članu crnileptir)
Neposredna veza do poruke: 1038
   RE: Test za trudnoću
22.10.2013 21:09:46   
crnileptir
28-30 dana

(odgovor članu ruby_)
Neposredna veza do poruke: 1039
   RE: Test za trudnoću
22.10.2013 22:35:59   
minchis
AKo ti sta znaci, ja sam ga uradila 2 dana prije ocekivane menstruacije i bio je pozitivan, jest da se jako slabo vidjela druga crtica, al bila je tu. A ginekolog ti sad ne bi jos ni mogao vidjeti trudnocu, poslao bi te da izvadis hcg iz krvi jer tako se najlakse otkrivaju rane trudnoce. Ako je trudnoca u pitanju i bolje je da odes za dvije sedmice,tad ce se sve lijepo vidjeti, naravno ako se do tada budes osjecala dobro i budes mogla cekati. MOzda da pricekas bar 25.10. ako si nestrpljiva pa uradis test user posted image Sretnooo user posted image i javi nam se :)

(odgovor članu crnileptir)
Neposredna veza do poruke: 1040
   RE: Test za trudnoću
22.10.2013 23:21:38   
ruby_
I ja sam isto uradila test 2-3 dana pred menstr. I dobila drugu crticu, bila je jako blijeda, ali je bila tu :) sretno :)

(odgovor članu minchis)
Neposredna veza do poruke: 1041
   RE: Test za trudnoću
22.10.2013 23:28:17   
ananas_ze

IZVORNA PORUKA: crnileptir

hvala na odgovoru. Pricekat cu jos koji dan,al sam jako nestrpljiva zbog ovih simptoma. Bojim se da se ne razocaram user posted image

ne boj se ni razocaranja, odplaci, odboluj pa u nove pobjede user posted image
a nadam se da ces ipak ugledati user posted image

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu crnileptir)
Neposredna veza do poruke: 1042
   RE: Test za trudnoću
24.10.2013 15:51:26   
crnileptir
pozdrav. Samo da javim da sam bila jako nestrpljiva i test napravila jucer popodne i naravno negativan. A user posted image još nema. Imam samo nekakav pojacan zuckasti iscjedak i bolove kao pred mengu,kao da ce svaki cas doci. user posted image

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 1043
   RE: Test za trudnoću
2.11.2013 13:37:57   
_turpija_
Ima li koji test da bez obzira pokazuje user posted image , makar radi dusevnog mira user posted image user posted image

< Poruku je uredio _turpija_ -- 2.11.2013 13:42:00 >

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 1044
   RE: Test za trudnoću
3.11.2013 10:27:08   
dandi84

IZVORNA PORUKA: _turpija_

Ima li koji test da bez obzira pokazuje user posted image , makar radi dusevnog mira user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za post....user posted image

_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu _turpija_)
Neposredna veza do poruke: 1045
   RE: Test za trudnoću
6.11.2013 10:55:34   
witch
Sta mislite kada da radim test? Posljednju M sam imala 10.10. danas mi je 28dc, pijem Dabroston, mislila sam u petak da radim test, ako ne dobijem. Sta mislite?

(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 1046
   RE: Test za trudnoću
6.11.2013 11:14:59   
anandi
Mozes ti odraditi i danas, samo pitanje je hocel ti pokazat eventualnu trudnocu. Mislim da ako u nedelju odradis i ako ima trudnoca sigurno ce pokazat. A koliko ti traju ciklusi?

(odgovor članu witch)
Neposredna veza do poruke: 1047
   RE: Test za trudnoću
6.11.2013 11:51:12   
9months
Witch...kada ti je bila ovulacija...ako je prošlo više od deset dana možeš uraditi testić.

_____________________________

Sada ostaje vjera, ufanje i ljubav - to troje, ali najveća je među njima ljubav. (1 Kor 13,13)

(odgovor članu witch)
Neposredna veza do poruke: 1048
   RE: Test za trudnoću
6.11.2013 16:18:41   
witch
anandi Pa prije T su bili na 25-26 dana, poslije spontanog tacno u dan na 30 dan. E, sad, pila sam Dabroston, pa tako da je pod tabletama na 28 dana.

9months danas je ili 13-ti ili 14-ti dan od O. Vjerovatno cu u petak uraditi test, ako user posted image ne stigne.

(odgovor članu 9months)
Neposredna veza do poruke: 1049
   RE: Test za trudnoću
11.11.2013 8:55:29   
Mares
U septembu sam dobila 17.09. pa 13.10. a ovu sam očekivala 08.11. al eto kad nije došla 08.11. onda sam je očekivala bar 10.11., al nisam dobila.

Radila test u petak ujutro i u nedjelju ujutro, neki jeftiniji, za prvu jutarnju, negativni.
Radimo na bebici 4 mjeseca. Po mojoj procjeni ovulacija je bila u nedjelju tj. danas vec prije 15 dana. Kad test moze pokazati plusic? Poslije koliko? Jel bitno da bude kvaliteniji? Jel nužno da da se desila prethodno implantacija da bi test bio pozitivan?

(odgovor članu witch)
Neposredna veza do poruke: 1050
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  40 41 [42] 43 44   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  40 41 [42] 43 44   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *