|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Borba za izmjenu zakona u KS!!!
14.2.2014 13:31:28   
leki_4you
E hajde fino da ne miješamo teme ovdje sve prijedloge sta i kako da radimo da pokrenemo te izmjene zakona u KS. Vidjele smo sta se desava majkama na porodiljskom, trudnicama, otkazi pljuste, pa da pokusamo uraditi nesto za buduce majke i rast nataliteta!
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Borba za izmjenu zakona u KS!!!
14.2.2014 13:32:36   
Super Beba
Za početak, mislim da bi moderator mogao prebaciti sve relevantne postove sa teme "Porodiljska naknada".

_____________________________

Bolje živjeti 100 godina kao milioner, nego 7 dana u bijedi.

(odgovor članu leki_4you)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Borba za izmjenu zakona u KS!!!
14.2.2014 13:50:32   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: leki_4you

E hajde fino da ne miješamo teme ovdje sve prijedloge sta i kako da radimo da pokrenemo te izmjene zakona u KS. Vidjele smo sta se desava majkama na porodiljskom, trudnicama, otkazi pljuste, pa da pokusamo uraditi nesto za buduce majke i rast nataliteta!



ista priča pokrenuta prije godinu i malo jače i sve ostalo na tome, na žalost

(odgovor članu leki_4you)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Borba za izmjenu zakona u KS!!!
14.2.2014 13:56:22   
leki_4you
Jako mi je zao sto to cujem..

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Borba za izmjenu zakona u KS!!!
22.2.2014 14:47:56   
MajkaTereza
Mislim da je jako relevantna tema, i ovo je pravo vrijeme da se pogura. Da li si pokusala na Plenumu gradjanja??? MORAS otici i poredloziti, podrzace te svi, to garantujem!

(odgovor članu leki_4you)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Borba za izmjenu zakona u KS!!!
24.3.2014 13:54:54   
Saška 0814
Ćao svima treba mi savjet,ušla sam u 7 mjesec drugo mi je djete kod ovog poslodavca zaposlena sam 7god.sad sam saznala da hoće da zatvori mislila sam otvoriti bolovanje prije nego me odjavi imam li pravo na ikakvu naknadu.hvala puno i molim da što prije mi netko odgovori

(odgovor članu leki_4you)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *