|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  113 114 [115] 116 117   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sunet / cirkumcizija
10.2.2014 12:25:32   
bebacha
mi smo Alena osunetila kad je imao 33 dana(Gracanica)
A MOZE SE I RANIJE

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu queenmom)
Neposredna veza do poruke: 2851
   RE: Sunet / cirkumcizija
12.2.2014 21:13:04   
Sedina 30
Kako idu te neke vježbe 7 dan nakon sunećenja, šta dalje, ja onaj dan ništa nisam čula dr Zvizdića. I da li treba ići na kontrolu, nije nam ništa spominjao?

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 2852
   RE: Sunet / cirkumcizija
13.2.2014 12:48:10   
zagy

IZVORNA PORUKA: Bebica11

lahko je vani...a kod nas evo ne daju nikakav izbor, tjeraju da se djeca kasnije sunete pa uspavljuj rizikuj..budalastinu od tog prave, bas sam ljutauser posted image

Ja ne bih kuci da sunetim a hocu prije 6mj pa ne znam ziva kako to izvestiuser posted image


Mi smo malog osunetili sa 5 mjeseci, htjeli i ranije sa tri mjeseca, ali zbog drugih razloga morali čekati, kod dr. Gazica lokalna anestezija, ja bila prisutna, i sve super. Navece je već na stomaku spavao user posted image

_____________________________

21.04.2009. - mamina princeza
21.01.2013.- mamin princ

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 2853
   RE: Sunet / cirkumcizija
19.2.2014 22:55:07   
Suncica_
Mi juce osunetili N (16 mjeseci), u Sanasi, kod doktora Zvizdica, sa opstom anestezijom... sve super proslo, cijelu noc spavao, danas normalno sjedi, jede, i sada spava :D

Rekli nam na kontrolu da dodjemo u ponedjeljak


< Poruku je uredio Suncica_ -- 19.2.2014 22:56:13 >

(odgovor članu zagy)
Neposredna veza do poruke: 2854
   RE: Sunet / cirkumcizija
20.2.2014 17:18:08   
lala0606

IZVORNA PORUKA: zagy


IZVORNA PORUKA: Bebica11

lahko je vani...a kod nas evo ne daju nikakav izbor, tjeraju da se djeca kasnije sunete pa uspavljuj rizikuj..budalastinu od tog prave, bas sam ljutauser posted image

Ja ne bih kuci da sunetim a hocu prije 6mj pa ne znam ziva kako to izvestiuser posted image


Mi smo malog osunetili sa 5 mjeseci, htjeli i ranije sa tri mjeseca, ali zbog drugih razloga morali čekati, kod dr. Gazica lokalna anestezija, ja bila prisutna, i sve super. Navece je već na stomaku spavao user posted image

identicna situacija, isto kod dr. Gazica i sve pohvalee

_____________________________

**mali zvrk**

(odgovor članu zagy)
Neposredna veza do poruke: 2855
   RE: Sunet / cirkumcizija
13.3.2014 22:14:05   
sarajevskazima
Mi smo danas ujutru kod dr Gazica obavili sunet, nakon zamjene pelena tokom dana imali smo za nas pojam malo vise krvi, sukrvice ili sta vec, i dva puta smo zvali dr i isli u ordinaciju. Medjutim dr kaze da je to normalno i da ne diramo previse, mada je prevo strasno izgledalo.Inace malac cijeli dan miran, smije se, jede normalno...Ne znam vasa iskustva ali definitivno ovo je prevelika tramua za roditelje!!!

(odgovor članu lala0606)
Neposredna veza do poruke: 2856
   RE: Sunet / cirkumcizija
13.3.2014 22:22:12   
bebaa
mi nikad nismo vodili na kontrolu nakon suneta,ali neki dan kad smo išli radi onog njegovog stanja,priupitam dr. da malo pregleda...hele sve je super.....
nama nije bilo tako traumatično,naravno da mi nije bilo jednostavno slušati urlikanje otamo ali mm kaže da je malom gore bilo što su se svi sjatili da ga čuvaju a on ne može mrdnuti nego što su ga cap-carap.....user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu sarajevskazima)
Neposredna veza do poruke: 2857
   RE: Sunet / cirkumcizija
13.3.2014 23:02:05   
sarajevskazima
Sto se tice malog on se ziv nije cuo, samo ne znam koliko je normalno da kada smo dosli kuci onaj zavoj bude poprilicno krvav, odemo kod dr on samo stavi drugi i sa pet prstiju pritisne i drzi tako neko vrijeme, medjutim opet isto se ponovi i odemo navece oko 20h ponovo kad stvarno stalo krvarenje, mada dr kaze da ima tu i mokrace i kantariona i svega, nije tu krv samo...

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 2858
   RE: Sunet / cirkumcizija
13.3.2014 23:14:36   
bebaa

IZVORNA PORUKA: sarajevskazima

Sto se tice malog on se ziv nije cuo, samo ne znam koliko je normalno da kada smo dosli kuci onaj zavoj bude poprilicno krvav, odemo kod dr on samo stavi drugi i sa pet prstiju pritisne i drzi tako neko vrijeme, medjutim opet isto se ponovi i odemo navece oko 20h ponovo kad stvarno stalo krvarenje, mada dr kaze da ima tu i mokrace i kantariona i svega, nije tu krv samo...

nemoj da ti ja šaljem slike kako je to izgledalo,ko bojno polje,sve sam ja dokumentovala.....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu sarajevskazima)
Neposredna veza do poruke: 2859
   RE: Sunet / cirkumcizija
14.3.2014 7:40:58   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: bebacha

mi smo Alena osunetila kad je imao 33 dana(Gracanica)
A MOZE SE I RANIJE


ovo je najpametnije , ja sam Ishaka sa 2,5 godine jos sam u soku godinu poslije , a Samija sa 6 mjeseci i manje problema je bilo a da sam u ceteersnici bogdo i svakom bih to preporucila kad se djete rodi zdravo sve tip top odmah u bolnici ako moez da se suneti .

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 2860
   RE: Sunet / cirkumcizija
18.3.2014 10:53:45   
happy mamma

IZVORNA PORUKA: lala0606


IZVORNA PORUKA: zagy


IZVORNA PORUKA: Bebica11

lahko je vani...a kod nas evo ne daju nikakav izbor, tjeraju da se djeca kasnije sunete pa uspavljuj rizikuj..budalastinu od tog prave, bas sam ljutauser posted image

Ja ne bih kuci da sunetim a hocu prije 6mj pa ne znam ziva kako to izvestiuser posted image


Mi smo malog osunetili sa 5 mjeseci, htjeli i ranije sa tri mjeseca, ali zbog drugih razloga morali čekati, kod dr. Gazica lokalna anestezija, ja bila prisutna, i sve super. Navece je već na stomaku spavao user posted image

identicna situacija, isto kod dr. Gazica i sve pohvalee

I mi smo naseg sina sa nepuna 2 mjeseca jučer osunetili kod dr. Gazića, bila je lokalna anestezija, prisustvovala sam sunetu, sve je proslo super i bez ikakvih problema, doktor je izuzetno ljubazan i dobar. Sve pohvale dr. Gaziću i sestri.

(odgovor članu lala0606)
Neposredna veza do poruke: 2861
   RE: Sunet / cirkumcizija
18.3.2014 12:07:54   
IceRose
ima li koja od zenica iskustva sa dr adnanon hadzimuratovicem? mi smo sutra naruceni kod njega za dogovor oko sunecenja..
i nas bebac ima 10,5mj (koji dan vise).. i plaho me strah svega toga..pogotovo sto je on prehiper aktivan user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Haris 01.05.2013.

"Kad ljubav govori, razum ćuti." - Baruch Spinoza

(odgovor članu happy mamma)
Neposredna veza do poruke: 2862
   RE: Sunet / cirkumcizija
18.3.2014 13:48:40   
sarajevskazima
Samo da napisem u vezi mog predhodnog posta o obrezivanju kod dr.Gazica da ne bi neko imao pogresno misljenje...Dr. je veoma profesijalan i uvijek spreman da saslusa i pomogne...inace sto se tice krvarenja, nastalo je nasom krivicom jer dijete nakon dolaska kuci nije ispustano iz ruku i zbog toga krvarenje se malo produzilo. Sve pohvale za ordinaciju dr. Gazica i veliko hvala na razumjevanju i strpljenju.

(odgovor članu IceRose)
Neposredna veza do poruke: 2863
   RE: Sunet / cirkumcizija
18.3.2014 14:07:13   
lala0606
da pitam mame koje su vec osunetili svoje djecake.... mi smo malog sa 5 mj sunetili, pisala sam kako je sve super proslo, sad krajem mj puni godinu... jos uvijek se vide kao tragovi od konaca ,ne znam kako da opisem kao cvjetic- rascvjetano user posted image ... neko kaze da ce to vremenom skroz nestat... kakva su vasa iskustva

_____________________________

**mali zvrk**

(odgovor članu sarajevskazima)
Neposredna veza do poruke: 2864
   RE: Sunet / cirkumcizija
18.3.2014 14:17:47   
Pikapolonica

IZVORNA PORUKA: lala0606

da pitam mame koje su vec osunetili svoje djecake.... mi smo malog sa 5 mj sunetili, pisala sam kako je sve super proslo, sad krajem mj puni godinu... jos uvijek se vide kao tragovi od konaca ,ne znam kako da opisem kao cvjetic- rascvjetano user posted image ... neko kaze da ce to vremenom skroz nestat... kakva su vasa iskustva

Imamo i mi to. Evo sad ce skoro dvije godine kako smo ga sunetili i jos uvijek se na nekim mjestima vidi (cak smo ga nedavno vodili opet kod dr Zvizdica na pregled, misleci da je ipak tu nesto "naopako", ali nije. Rekao je da je sve u redu i da ce to stvarno nestati kako dijete raste).

_____________________________

The world is mine!
A. 21.08.2011.

(odgovor članu lala0606)
Neposredna veza do poruke: 2865
   RE: Sunet / cirkumcizija
18.3.2014 14:28:40   
lala0606
ma i meni su tako rekli, ali nisam ja dok pitala... uh pa super onda bas me obradova, reko ostamu ćunica rascvjetanauser posted image user posted image

_____________________________

**mali zvrk**

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna veza do poruke: 2866
   RE: Sunet / cirkumcizija
20.3.2014 20:47:07   
Amira N
Gdje ordinira taj dr.Gazić,kako da dođem do broja telefona?
Imam bebu od 8 mjeseci,i planiramo sunnet u maju.ili mozda da tražimo tog dr.Zvizdića? Kažu da radi u Sanasi. Ima li ko pozitivna iskustva?

(odgovor članu sarajevskazima)
Neposredna veza do poruke: 2867
   RE: Sunet / cirkumcizija
21.3.2014 17:54:49   
Medi_87
Mi aBd sutra sunetimo A kod dr. Derviševića user posted image

(odgovor članu Amira N)
Neposredna veza do poruke: 2868
   RE: Sunet / cirkumcizija
21.3.2014 19:15:51   
Amira N
Medi, molim te odgovori mi, urade li se djetetu nalazi prije suneta? Mnogi to zavrse, a neznaju kakva je djetetu krvna slika.

(odgovor članu Medi_87)
Neposredna veza do poruke: 2869
   RE: Sunet / cirkumcizija
21.3.2014 19:23:44   
Medi_87
Ovaj dr recimo ne trazi, ali ja sam oba puta radila cisto da znam kakva je ks oni urade samo vrijeme koagulacije

(odgovor članu Amira N)
Neposredna veza do poruke: 2870
   RE: Sunet / cirkumcizija
21.3.2014 19:32:20   
Amira N
Medi, hvala na brzom odgovoru. Koliko je star Vaš sin? Mom dječaku je 8 mjeseci, dvoumim se da li da ga uspavamo za sunet, ili da se radi onakouser posted image

(odgovor članu Medi_87)
Neposredna veza do poruke: 2871
   RE: Sunet / cirkumcizija
21.3.2014 22:34:30   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: Amira N

Medi, hvala na brzom odgovoru. Koliko je star Vaš sin? Mom dječaku je 8 mjeseci, dvoumim se da li da ga uspavamo za sunet, ili da se radi onakouser posted image



mi smo obojici radili sa 5-6 mjeseci i sa lokalnom anestezijom. stariji je zaspao svakako jer je bilo vrijeme za spavanje pa se probudio kad su zavrsili. mali je plakao al zato sto su mu svezali nogice pa ga je to nerviralo. inace, dobro je prosla lokalna anestezija.

(odgovor članu Amira N)
Neposredna veza do poruke: 2872
   RE: Sunet / cirkumcizija
23.3.2014 20:19:24   
Maida1
A sta ako se dijete ne osuneti nikako?
Moj sin je skolarac i nije osunecen i stvarno nismo imali nikakvih problema. Redovna higijena sve super. Znaci stvarno nije nikakav bauk ako dijete ima kozicu. Ne ulazim u vjerske razloga (i sama sam muslimanka ali nisam vjernica).

_____________________________

Mama predivnog sina! :-)

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 2873
   RE: Sunet / cirkumcizija
24.3.2014 11:17:44   
Medi_87
samo da javim da je sve super proslo, A malo plakao u autu zaspao, kasnije kad smo stigli kuci jos jednom je plakao dok sam ga azala, gazica odmah spala user posted image sve pohvale za dr. Derviševića

(odgovor članu Maida1)
Neposredna veza do poruke: 2874
   RE: Sunet / cirkumcizija
24.3.2014 14:53:17   
happy mamma

IZVORNA PORUKA: Amira N

Gdje ordinira taj dr.Gazić,kako da dođem do broja telefona?
Imam bebu od 8 mjeseci,i planiramo sunnet u maju.ili mozda da tražimo tog dr.Zvizdića? Kažu da radi u Sanasi. Ima li ko pozitivna iskustva?

Mi smo sunet uradili kod dr. Gazića prosle sedmice, sve je proslo dobro i jako smo zadovoljni. Prije suneta smo se informisali o sunetu na www.drgazic.com i putem tel. 033/678 470 dogovorili sunet s doktorom. Nisu bili potrebni nikakvi nalazi, mogli smo prisustvovati, iskustvo nam je potpuno pozitivno, doktor je vrlo ljubazan i sve je ok. Zaista ga preporučujemo.

(odgovor članu Amira N)
Neposredna veza do poruke: 2875
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  113 114 [115] 116 117   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  113 114 [115] 116 117   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Kako doci do posla...
amaniamanic

Trazimo posao a nikako ga nemamo.Da li mislite da samo stele pomazu,pare naravno ili ima slucajeva gdje i slucajno upali.Molim vas dajte mi odgovore.A znamo koliko se trazi za poslove od 10 ooo-20 oookm..i tada nisu sigurni poslovi-rizik..

stela (58%)

novac (8%)

trazi pa ces naci (19%)

sreca (16%)


Broj svih glasova: 118

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *