|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: kuhinja
21.3.2014 14:02:00   
Neca xxx
Hanice, prelijepo. user posted image user posted image

Boje bas po mom ukusu. user posted image
Hajde mi samo odaj tajnu gdje si kupila ovaj ljubicasti tepih u trpezariji. user posted image

_____________________________

“Samo sam htjela da imam nešto tvoje… Zauvijek…”
“Želiš nešto moje? Zauvijek? Da li bi prezime moglo da posluži?”

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 576
   RE: kuhinja
21.3.2014 14:06:33   
Hannica
Fiss vitez.

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 577
   RE: kuhinja
21.3.2014 14:08:08   
Neca xxx

IZVORNA PORUKA: Hannica

Fiss vitez.


Ozbiljno? Mozes li mi poslati koja je bila cijena i koje su dimenzije. Moze i na pp. Imam trpezariju sa slicnom kombinacijom boja, pa bi mi trebalo nesto ovako. user posted image

I da, da li su dlacice na tepihu dugacke ili su krace. Zeljela bih malo krace, zbog mrvica.
Eto, svasta me interesuje. user posted image

_____________________________

“Samo sam htjela da imam nešto tvoje… Zauvijek…”
“Želiš nešto moje? Zauvijek? Da li bi prezime moglo da posluži?”

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 578
   RE: kuhinja
21.3.2014 14:13:21   
Hannica

IZVORNA PORUKA: Neca xxx


IZVORNA PORUKA: Hannica

Fiss vitez.


Ozbiljno? Mozes li mi poslati koja je bila cijena i koje su dimenzije. Moze i na pp. Imam trpezariju sa slicnom kombinacijom boja, pa bi mi trebalo nesto ovako. user posted image

I da, da li su dlacice na tepihu dugacke ili su krace. Zeljela bih malo krace, zbog mrvica.
Eto, svasta me interesuje. user posted image

Boga mi su dlake bas dugee,ja duzih vidjela nisam,dok usisam preznojim se 5 puta,a za cijene nisam sigurna,u dnevnom boravku je 3x2 metra i mislim da je bio oko 300 i nesto KM,a ovaj manji,230x160 vjerojatno oko 200 KM,nisam sigurna za njega.

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 579
   RE: kuhinja
21.3.2014 14:17:13   
Neca xxx
Hvala puno na odgovoru. Mada bih ja radije neki tepih sa kracim dlacicama, jer ga planiram staviti u trpezariju, pa da se mrvice ne zapetljaju. user posted image

SUper izgleda. user posted image

_____________________________

“Samo sam htjela da imam nešto tvoje… Zauvijek…”
“Želiš nešto moje? Zauvijek? Da li bi prezime moglo da posluži?”

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 580
   RE: kuhinja
21.3.2014 14:20:42   
palachinken

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

wowwwwwwwww


sto i stolice su mi mrak...

gdje ona palac...
na onoj emisiji na aljeziri kad su bili ona teta je sjedila za fantastičnim stolom trpezarijskim...čije ono, gdje se ima pogledati, koliko košta...

Ima kod mene u salonu user posted image
Predivan je sto! Cijenu ti mogu dati kad mi daš dimenziju koja ti treba (180, 200, 220), a mogu ti fotke poslati na FB

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 581
   RE: kuhinja
21.3.2014 14:24:17   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: palachinken


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

wowwwwwwwww


sto i stolice su mi mrak...

gdje ona palac...
na onoj emisiji na aljeziri kad su bili ona teta je sjedila za fantastičnim stolom trpezarijskim...čije ono, gdje se ima pogledati, koliko košta...

Ima kod mene u salonu user posted image
Predivan je sto! Cijenu ti mogu dati kad mi daš dimenziju koja ti treba (180, 200, 220), a mogu ti fotke poslati na FB


joj breeeeeeeeeee...
sa 6 stolica ...jel imaju uz njega stolice neke...daj sliku i njih...pošalji mi njega na Fb...ja i mm gledali...oduševili se baš...i boja nama ona odgovara jer mi je trpezarija planirana za sotanaka u drevo fazonu ( bez obzira na moju ljubav prema bijeloj imama barska kolica/komodu koju bih restaurirala ne bih je izbacila)
jel se razvlači...ako se razvlači 120 + razvučeno...
ako nema izvlačenje 180-ku cijenu šalji

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 582
   RE: kuhinja
21.3.2014 14:28:39   
elmaL

IZVORNA PORUKA: Neca xxx

Hvala puno na odgovoru. Mada bih ja radije neki tepih sa kracim dlacicama, jer ga planiram staviti u trpezariju, pa da se mrvice ne zapetljaju. user posted image

SUper izgleda. user posted image


trazi onda potpuno ravan ako ikako mozes, ovakvi tepisi nisu bas prakticni za trpezariju, ko bi to cistio user posted image user posted image kod nas je ovaj cupavi u dnevnom, pa mi opet stvara muke, nikad usisati, a tek kad se nesto prospe user posted image

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 583
   RE: kuhinja
21.3.2014 14:34:48   
Neca xxx

IZVORNA PORUKA: elmaL


IZVORNA PORUKA: Neca xxx

Hvala puno na odgovoru. Mada bih ja radije neki tepih sa kracim dlacicama, jer ga planiram staviti u trpezariju, pa da se mrvice ne zapetljaju. user posted image

SUper izgleda. user posted image


trazi onda potpuno ravan ako ikako mozes, ovakvi tepisi nisu bas prakticni za trpezariju, ko bi to cistio user posted image user posted image kod nas je ovaj cupavi u dnevnom, pa mi opet stvara muke, nikad usisati, a tek kad se nesto prospe user posted image


Ma znam, zato je i pitam. Meni su ovi cupavi prelijepi, ali sa dvoje djece u trpezariji, mrvica cesto bude vise na podu nego na stolu.


_____________________________

“Samo sam htjela da imam nešto tvoje… Zauvijek…”
“Želiš nešto moje? Zauvijek? Da li bi prezime moglo da posluži?”

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 584
   RE: kuhinja
21.3.2014 14:40:02   
lovepower
hannice prelijepa je ja mastam o ovakvoj kuhinji,kod mene je bijela ali obicna nije visoki sjaj a sto je slican isto bijeli a stolice su crne eko koza crni cupavi tepih sa dugim dlakama kojeg moramo stalno istresati jer nemoguce je usisatiuser posted image sve me odusevilo,svaka ti cast na odabiru

_____________________________

26.08.2014-fetus mortus in uterus 36 sedmica

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 585
   RE: kuhinja
21.3.2014 14:54:15   
palachinken

IZVORNA PORUKA: Hannica

Evo je dm,boje bas nisu ispale kao treba,ali to je to uglavnom....
user posted image
Iz drugog ugla---
user posted image

Ovo cu da klepim za FB :)

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 586
   RE: kuhinja
21.3.2014 15:47:01   
Hannica

IZVORNA PORUKA: Neca xxx


IZVORNA PORUKA: elmaL


IZVORNA PORUKA: Neca xxx

Hvala puno na odgovoru. Mada bih ja radije neki tepih sa kracim dlacicama, jer ga planiram staviti u trpezariju, pa da se mrvice ne zapetljaju. user posted image

SUper izgleda. user posted image


trazi onda potpuno ravan ako ikako mozes, ovakvi tepisi nisu bas prakticni za trpezariju, ko bi to cistio user posted image user posted image kod nas je ovaj cupavi u dnevnom, pa mi opet stvara muke, nikad usisati, a tek kad se nesto prospe user posted image


Ma znam, zato je i pitam. Meni su ovi cupavi prelijepi, ali sa dvoje djece u trpezariji, mrvica cesto bude vise na podu nego na stolu.


A tek s troje.user posted image
Mm voli usisavati kad je nervozan,to mu dodje kao antistres terapija.user posted image Izvuce dusu iz njega. On ih je i zabaro,kaze hladno mu ako su tanki tepisi,pa ko voli nek izvoli.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 587
   RE: kuhinja
21.3.2014 15:50:34   
minja_
Hannice, prelijepa kuhinja. Nije nikako za kulinarske talente poput mene, ja vec vidim kako mi je grah prekipio i pliva po dnevnom boravkuuser posted image

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 588
   RE: kuhinja
21.3.2014 16:42:17   
Hannica

IZVORNA PORUKA: minja_

Hannice, prelijepa kuhinja. Nije nikako za kulinarske talente poput mene, ja vec vidim kako mi je grah prekipio i pliva po dnevnom boravkuuser posted image

I ja sam se plasila toga,ali zasita nikad se nije desilo da kap padne u dnevni boravak,desavalo se da iskipi mlijeko i sl,ali boravak je ostao netaknut. Najvise me plasilo da ce frcati ulje kad nesto przim,ali ni to,valjda pomaze ovih 30-ak cm radne ploce.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu minja_)
Neposredna veza do poruke: 589
   RE: kuhinja
21.3.2014 17:25:27   
R&T@
Divno, zaista...user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 590
   RE: kuhinja
21.3.2014 17:47:53   
minja_
Hannice, meni je jednom zagorila SUPAuser posted image i to u jednom od boljih danauser posted image

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 591
   RE: kuhinja
21.3.2014 21:22:19   
Galicia
Divno hannicak.user posted image
Samo sto ti visi ovaj elemenat smedji, ni tam ni vam. user posted image  Moj OCD to ne bi mogao podnijeti. user posted image

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu minja_)
Neposredna veza do poruke: 592
   RE: kuhinja
21.3.2014 22:07:30   
Medić*
Predivno Hanice user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 593
   RE: kuhinja
22.3.2014 8:25:09   
Hannica

IZVORNA PORUKA: Galicia

Divno hannicak.user posted image
Samo sto ti visi ovaj elemenat smedji, ni tam ni vam. user posted image  Moj OCD to ne bi mogao podnijeti. user posted image

Nije smedji,ljubicanstveni.user posted image Imala sam jedan incident s njim kad sam usisavala,vukla se ispod i kad sam ustala user posted image .

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 594
   RE: kuhinja
21.4.2014 9:55:24   
elmaL
Evo nase kuhinje u novom stanu, iako je i prosla bila bijela, ne odustajem user posted image ona mi je najzahvalnija i ne bih tu bas kombinovala s bojama user posted image

user posted image

user posted image

ovaj dio jos nije gotov, ispod prozora ce biti mali kao sank sta li vec, ploca ista kao i radna ploca od kuhinje, samo je treba postaviti user posted image pa da se moze nekad doruckovati ili popiti kafica sa pogledom na Neretvu user posted image
user posted image

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 595
   RE: kuhinja
21.4.2014 10:40:51   
grozđe
elma draga super, divno... za Mostar i jeste bijelo sa svim onim suncem, plavim nebom, svjetlosti user posted image

ja jedino ne volim bijelo sto se prlja....

gdje vam je sada stan....

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 596
   RE: kuhinja
21.4.2014 10:42:29   
mayra
uuuu Elma Prelijepa kuhinja, al bas. Kad za jedno 10 godina budem ponovo budem radila kuhinju bice bijela heheheh

_____________________________

Ja sam vasar.Eto sta !
Ja sam tristo cuda.
Muzika sam. Guzva. Smeh.
Vrteska. I luda.

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 597
   RE: kuhinja
21.4.2014 10:44:29   
elmaL

IZVORNA PORUKA: grozđe

elma draga super, divno... za Mostar i jeste bijelo sa svim onim suncem, plavim nebom, svjetlosti user posted image

ja jedino ne volim bijelo sto se prlja....

gdje vam je sada stan....


Znas sta, i ja sam bila skepticna kad smo proslu kuhinju pravili, da ce se prljati, ali materijal je dobar, ne ostaju otisci prstiju na elementima, a odrzava se vrlo lahko, ja sam zadovoljna....a ja volim ujutro uci da me doceka svjetlost i prozracnost u kuhinji i kad je vani oblacno user posted image

Stan nam je sad u Mahali na Cekrku do mosta H.B user posted image user posted image

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu grozđe)
Neposredna veza do poruke: 598
   RE: kuhinja
21.4.2014 10:47:14   
grozđe
IZVORNA PORUKA: elmaL


IZVORNA PORUKA: grozđe

elma draga super, divno... za Mostar i jeste bijelo sa svim onim suncem, plavim nebom, svjetlosti user posted image

ja jedino ne volim bijelo sto se prlja....

gdje vam je sada stan....


Znas sta, i ja sam bila skepticna kad smo proslu kuhinju pravili, da ce se prljati, ali materijal je dobar, ne ostaju otisci prstiju na elementima, a odrzava se vrlo lahko, ja sam zadovoljna....a ja volim ujutro uci da me doceka svjetlost i prozracnost u kuhinji i kad je vani oblacno user posted image

Stan nam je sad u Mahali na Cekrku do mosta H.B user posted image user posted image


ljepota mjesto, pogled, lokacija.... mozes skoknuti i sa peskirom na kupanje user posted image

znaci dobar materijal kuhinje... onda je to puno lakse...

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 599
   [Obrisana poruka]
21.4.2014 10:53:09   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu grozđe)
  Neposredna veza do poruke: 600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

trudnoca
monna

zasto se ne smije nositi tesko u tudnoci?

odgovor (96%)

odgovor (4%)


Broj svih glasova: 46

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *