|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   prijava djeteta na poreznu karticu
15.2.2009 12:03:10   
shejla
Drage zene, da li je neko vec prijavio dijete na poreznu karticu. Gdje i kako se to radi? I takodjer, kako se prijavljuje dijete za zdravstveno.... Inace ja sam u Sarajevu (Opcina Stari Grad), pa eto, ako ima ko da je to radio vec ovdje, da mi malo pojasni....
Pozdrav svim mamama i trudnjacama :)
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: prijava djeteta na poreznu karticu
15.2.2009 12:24:06   
luna77
na poreznoj kartici imas rubliku za to  ako se dijete rodilo nedavno pošalješ dopunu kartice

(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: prijava djeteta na poreznu karticu
15.2.2009 12:53:21   
Golubica
Meni je to sve poslodavac sredio. Samo predala rodni list djeteta i potpisala prijavu za izdavanje kartice.

_____________________________

Asja, 02. 08. 2008.

(odgovor članu luna77)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: prijava djeteta na poreznu karticu
15.2.2009 13:21:27   
Anoniman
I takodjer, kako se prijavljuje dijete za zdravstveno....


Na zdravstvo dijete prijavljuše tako što na već svoj popunjen zahtjev za prijavu, - obrazac ZZO, na redovno zdravstveno osiguranje (ta prijava ti stoji kod poslodavca sa M2 obrascem, ugovorom i radnom knjižicom) upišeš podatke svog djeteta (ime i prezime, JMBG i srodstvo), kupiš i popuniš zdr. knjižicu, u firmi ti popune registarski broj, šifru djelatnosti i stave pečat i onda zajedno sa prijavom i knjižicom ideš u ZZO i tamo stavljaju još jedan pečat na prijavu i u knjižicu.

(odgovor članu shejla)
  Neposredna veza do poruke: 4
   RE: prijava djeteta na poreznu karticu
15.2.2009 22:13:02   
shejla
hvala puno.... :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: prijava djeteta na poreznu karticu
16.2.2009 12:16:22   
taze_mlada
jel oba roditelja mogu/trebaju upisati dijete na poreznu karticu?

(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: prijava djeteta na poreznu karticu
16.2.2009 13:52:56   
Blue rose RR
Dijete može prijaviti samo jedan član porodice, koji je u radnom odnosu, a nikako oba.
MM i ja smo se opredijelili da bude na mojoj PK, jer imam visočija primanja, te bi mi koji odbitak za krajnji porez dobro došao.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu taze_mlada)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: prijava djeteta na poreznu karticu
16.2.2009 14:18:54   
HanaBana
I ja sam Hanu prijavila na svoju PK, a mm je svekrvu stavio na svoju PK.

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: prijava djeteta na poreznu karticu
17.2.2009 14:36:04   
taze_mlada
IZVORNA PORUKA: MaryamAmina RR

Dijete može prijaviti samo jedan član porodice, koji je u radnom odnosu, a nikako oba.
MM i ja smo se opredijelili da bude na mojoj PK, jer imam visočija primanja, te bi mi koji odbitak za krajnji porez dobro došao.


moguce da cemo se onda i mi voditi tom logikom jer i ja imam veca primanja od MMuser posted image

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *