|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  41 42 [43] 44 45   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :)
15.10.2013 17:25:21   
Mya_81 RR

IZVORNA PORUKA: minja_

Cuh da je Jamie Dornan novi Sivi, frrrrrr, model za Calvin Klein donje rublje, znaciiii definitivno ima "spremu" user posted image

Ne mogu da vidim nijedan razlog sto Bomer nije Sivi, osim da mu je mali, kako vec ide po LB teorijiuser posted image


Ovog sam sad izguglala i ne svidja mi se user posted image Mislim, tijelo mu je na mjestu user posted image ali neka sladunjava faca, nie to gospon sivi ne ne user posted image


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu minja_)
Neposredna veza do poruke: 1051
   RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :)
15.10.2013 17:54:12   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: minja_

Mada ja ne bih imala nista protiv ozbiljne doslovne ekranizacije sa eksplicitnim scenama i vrhunskom produkcijom user posted image



hahahaha
"i tata bi sine" user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu minja_)
Neposredna veza do poruke: 1052
   RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :)
15.10.2013 18:00:27   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: Mya_81 RR


IZVORNA PORUKA: minja_

Cuh da je Jamie Dornan novi Sivi, frrrrrr, model za Calvin Klein donje rublje, znaciiii definitivno ima "spremu" user posted image

Ne mogu da vidim nijedan razlog sto Bomer nije Sivi, osim da mu je mali, kako vec ide po LB teorijiuser posted image


Ovog sam sad izguglala i ne svidja mi se user posted image Mislim, tijelo mu je na mjestu user posted image ali neka sladunjava faca, nie to gospon sivi ne ne user posted image



slažem se...

pored toga što mora biti lijep, zgodan, treba biti prefinjen na kvaran način (ili sam ovo trbal obrnuto napisati)user posted image ... da mu iz očiju viri i dječak i žigolo i najnježniji i najvatreniji i najperverzniji ljubavnik.. itd...
ah oh uh....
ma onaj M.B. / gej mi je vizuelno savrsen... a mog se kladiti da mu oderane leviske odlicno stoji...ipak skoro svaki gej pazi na kult tjela

ionako je sve to samo bajka user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 1053
   RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :)
15.10.2013 18:48:59   
minja_

IZVORNA PORUKA: Visnja RR
treba biti prefinjen na kvaran način... da mu iz očiju viri i dječak i žigolo i najnježniji i najvatreniji i najperverzniji ljubavnik...

ala ga sroči, svaka ti častuser posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 1054
   RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :)
16.10.2013 23:05:38   
Candy
ma sta ja znam, procitala sam sva tri dijela. Opisivanje seksualnih scena, pa nista sto mozda vecina nisu dozivjeli sa svojim partnerima, iskljucujuci uloge dominator-potčinjena. Ma popularna americka prica o zlostavljanom djetetu, koji je rano ostao bez majke koja se drogirala i prostituisala, ali koja ga je na neki svoj nacin voljela, a on nije zelio priznati da je on nju volio pa je to pokusao "izljeciti" bicevanjem i tzv. zestokim tucanjem, zena koje su licile nekim dijelom na njegovu majku. A zaljubio se ina kraju ozenio, i dobio dvoje djece i postao "oslobodjen". Ah da, uvijek je volio da zenu malo izmlati po guzici, a na kraju se ispostavilo da je i ona sve to voljela... Ma tipicno americko s... o zlostavljenom djetetu...

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 1055
   RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :)
24.10.2013 16:22:11   
Lady26
http://dnevnik.hr/showbuzz/celebrity/napokon-i-sluzbeno-imamo-christiana-greya---308390.html
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Candy)
Neposredna veza do poruke: 1056
   RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :)
15.11.2013 22:30:25   
madam x
Čitam drugi dio Pedesetke i bolji je od prvog.

Kažem ja prijateljici, koja mi je posudila knjige da jesu zanimljive i da te tjera da čitaš, ali ipak to nije baš neko štivo.

Kaže ona meni sutradan : Hebala te dubina !

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 1057
   RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :)
26.8.2014 12:42:52   
minja_
user posted image

citam ponovo

_____________________________

ljudi koji gledaju svoja posla i ostali jednorozi...

(odgovor članu madam x)
Neposredna veza do poruke: 1058
   RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :)
26.8.2014 12:46:41   
Skvo RR
probaj gabrielov pakao, zanos..trecu jos nisam procitalauser posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu minja_)
Neposredna veza do poruke: 1059
   RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :)
26.8.2014 15:46:15   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: Mya_81 RR


IZVORNA PORUKA: minja_

Cuh da je Jamie Dornan novi Sivi, frrrrrr, model za Calvin Klein donje rublje, znaciiii definitivno ima "spremu" user posted image

Ne mogu da vidim nijedan razlog sto Bomer nije Sivi, osim da mu je mali, kako vec ide po LB teorijiuser posted image


Ovog sam sad izguglala i ne svidja mi se user posted image Mislim, tijelo mu je na mjestu user posted image ali neka sladunjava faca, nie to gospon sivi ne ne user posted image



slažem se...

pored toga što mora biti lijep, zgodan, treba biti prefinjen na kvaran način (ili sam ovo trbal obrnuto napisati)user posted image ... da mu iz očiju viri i dječak i žigolo i najnježniji i najvatreniji i najperverzniji ljubavnik.. itd...
ah oh uh....
ma onaj M.B. / gej mi je vizuelno savrsen... a mog se kladiti da mu oderane leviske odlicno stoji...ipak skoro svaki gej pazi na kult tjela

ionako je sve to samo bajka user posted image


Ja film ne mogu iscekati :) a mislim da ce nas sviju Dornan iznenaditi pozitivno ali ona sto glumi Anu je bezveze bas, nekako mi se nimalo ne uklapa u izgled koji sam zamisljala...



_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 1060
   RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :)
28.8.2014 11:26:21   
minja_

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

probaj gabrielov pakao, zanos..trecu jos nisam procitalauser posted image


cini se jako zanimljiva user posted image

u mojoj glavi mr. grey izgleda ovako
user posted image

tj. kao sasa kovacevic i ono sto je visnja dosad najbolje opisala kao "da mu iz očiju viri i dječak i žigolo i najnježniji i najvatreniji i najperverzniji ljubavnik"

_____________________________

ljudi koji gledaju svoja posla i ostali jednorozi...

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 1061
   RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :)
28.8.2014 11:27:20   
minja_
ko o čemu, ja o pedeset nijansi user posted image
a stvarno imam lijep zivotuser posted image

_____________________________

ljudi koji gledaju svoja posla i ostali jednorozi...

(odgovor članu minja_)
Neposredna veza do poruke: 1062
   RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :)
28.8.2014 11:55:04   
Hannica
Ima li ko od Zeničanki ove gnjige u svojoj kolekciji da mi posudi na čitanje? Kako ću film gledati ako knjigu nisam pročitala.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu minja_)
Neposredna veza do poruke: 1063
   RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :)
12.10.2014 22:47:21   
Lilyfee
Knjig sam procitala nekako u jednom dahu. Nisu neka umjetnost al je ipak jako zanimljiva i ne da se spustiti. Meni je bilo jako lijepo citati ih jer su laganica i ne opterecuju mi mozak :)
Preporucila bih svakom.

_____________________________

<3 Love <3

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 1064
   RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :)
16.10.2014 20:37:32   
maglaj_mum
ja sam je procitala danas i da vam pravo kazem bas sam razocarana...e znam zasto se ljudi toliko loze na nju... Realno patetika pomjesana sa ponekom sadomazo scenom...nikakva razlika od hiljade drugih ljubica...
user posted image
Ja, majka, supruga, domacica, profesorica, zena odgovorno tvrdim da sve mi svedemo svoj sexualni zivot u zadnjih mjesec dana na papir sva zavodjenja predigre, sve poze i vrhunce da bi pedeset nijansi bile samo "Zgode segrta hlapica"...Pa jbg ona Stilovka napravila dramu sto ju je par puta lupio po guzi...user posted image
Mene moj lupa "otkle" god stigne pa nepravim teatar sto bridi...user posted image user posted image user posted image user posted image
Moja curica neki dan , sjede svekar i svekrva ja uzimala nesto s poda, a ona mene lupi sa zada kaze vako babo mamu stalno. OOooo Boze. user posted image


_____________________________

02.03.2011. (mamino sunce doslo na svijet)

Prije braka imao sam šest teorija o odgoju djece. Sada imam šestero djece i nijednu teoriju

(odgovor članu Lilyfee)
Neposredna veza do poruke: 1065
   RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :)
26.11.2014 18:45:58   
Ninushka
Čitam..i veselim se noćima sa gospodinom Sivim user posted image

(odgovor članu maglaj_mum)
Neposredna veza do poruke: 1066
   RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :)
26.11.2014 18:50:22   
Hannica

IZVORNA PORUKA: Ninushka

Čitam..i veselim se noćima sa gospodinom Sivim user posted image

Što crveni smajli? user posted image


_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Ninushka)
Neposredna veza do poruke: 1067
   RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :)
26.11.2014 18:54:18   
Hannica

IZVORNA PORUKA: maglaj_mum

ja sam je procitala danas i da vam pravo kazem bas sam razocarana...e znam zasto se ljudi toliko loze na nju... Realno patetika pomjesana sa ponekom sadomazo scenom...nikakva razlika od hiljade drugih ljubica...
user posted image
Ja, majka, supruga, domacica, profesorica, zena odgovorno tvrdim da sve mi svedemo svoj sexualni zivot u zadnjih mjesec dana na papir sva zavodjenja predigre, sve poze i vrhunce da bi pedeset nijansi bile samo "Zgode segrta hlapica"...Pa jbg ona Stilovka napravila dramu sto ju je par puta lupio po guzi...user posted image
Mene moj lupa "otkle" god stigne pa nepravim teatar sto bridi...user posted image user posted image user posted image user posted image
Moja curica neki dan , sjede svekar i svekrva ja uzimala nesto s poda, a ona mene lupi sa zada kaze vako babo mamu stalno. OOooo Boze. user posted image


Ma ni slično, gdje ćeš porediti to usputno pljeskanje po guzi s ovim iz knjige, prebaci te preko nogu pa mlati, još da brojim. user posted image user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu maglaj_mum)
Neposredna veza do poruke: 1068
   RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :)
26.11.2014 19:01:29   
mimi_2in1
Ja gledala treiler za film, i uzmem knjigu haj reko da procitam, zagolicalo mi mastu.user posted image I procitala do pola i iznervirala me ona zenska...ma bjezi bolan. Previse me podjseca na i u Bellu iz onih vampira. Lafo bespomocna, neiskusna, naivna...nisam dalje citala. Ne volim takve likove. Odustala sam i od filma. user posted image

_____________________________

Pile moje, pace moje malo....lafce moje :) 05.10.2013

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 1069
   RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :)
26.11.2014 19:02:22   
Hannica
Ja jedva čekam film, ne odustajem. user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu mimi_2in1)
Neposredna veza do poruke: 1070
   RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :)
26.11.2014 19:07:11   
minja_

IZVORNA PORUKA: Hannica


IZVORNA PORUKA: Ninushka

Čitam..i veselim se noćima sa gospodinom Sivim user posted image

Što crveni smajli? user posted image



jel ovo đavolski smajli :D Ninushka, sviđaš mi se :D

_____________________________

ljudi koji gledaju svoja posla i ostali jednorozi...

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 1071
   RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :)
26.11.2014 19:21:56   
Ninushka
Hannice, ja imam drugi dio. Prvi sam posudila. Ako mi se svidi kad sve pročitam kupiću si i prvi i treći..pa eto...sačekaj malo user posted image

i Mene sve podsjeća na Bellu i onog vampira..ne smeta mi, ne marim...uživam user posted image

Vragolasti smajli, s razlogom user posted image

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 1072
   RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :)
26.11.2014 19:24:29   
Ninushka

IZVORNA PORUKA: minja_


IZVORNA PORUKA: Hannica


IZVORNA PORUKA: Ninushka

Čitam..i veselim se noćima sa gospodinom Sivim user posted image

Što crveni smajli? user posted image



jel ovo đavolski smajli :D Ninushka, sviđaš mi se :D



O da! user posted image user posted image

(odgovor članu minja_)
Neposredna veza do poruke: 1073
   RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :)
26.11.2014 19:29:56   
Hannica

IZVORNA PORUKA: Ninushka

Hannice, ja imam drugi dio. Prvi sam posudila. Ako mi se svidi kad sve pročitam kupiću si i prvi i treći..pa eto...sačekaj malo user posted image

i Mene sve podsjeća na Bellu i onog vampira..ne smeta mi, ne marim...uživam user posted image

Vragolasti smajli, s razlogom user posted image

Ih...davno pročitano. ..vakat ponovo. user posted image


_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Ninushka)
Neposredna veza do poruke: 1074
   RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :)
26.11.2014 19:31:11   
Hannica
A koja je cijena ovih knjiga?

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 1075
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  41 42 [43] 44 45   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  41 42 [43] 44 45   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *