|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  318 319 [320] 321 322   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
13.4.2015 14:48:46   
jabuka21
I ja pijem uvecer, eh sad ce jos malo nama maj pa cemo onda da cekamo simptomeuser posted image . Anandi duso kod Balica je ja mislim ovako, januar, mart, maj, juli, septembar,novembar. Mislim da je tako za postupak,( koliko sam ja skontala jer tad rade i FET, u ovim mjesecima) samo se zakazes prije da dobijes protokol kad pocinjes sa kontracepcijom, zavisi dal ces u dugi ili kratki protokol, ja sam bila u dugom protokolu. Ne znam zbog cega tamo niko ne pise na temi Balica, zamrla tema, ja sam ovdje se udomacila kod ovih divnih zenica na ovom forumu. Divne su.

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 7976
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
13.4.2015 14:53:47   
mexin
Harmoniko bago tebi za taj HGS ja gdje god dodjem nadrljam. Mene je bolilo toliko da sam mislila da cu crknut 45 min su mi to radili
Kad su me digli sa stola rengen krv je lila ko da sam se upiskila.
Zbog toga mi muz neda na laparaskopiju ako se tako kaze ta operacija jajovoda. njemu bilo previse tesko da me slusa koliko vristim.

(odgovor članu mexin)
Neposredna veza do poruke: 7977
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
13.4.2015 15:00:58   
anandi
mexin hvala ti, zanimalo me koliko se piju kontracijske tablete... U konacnici su dva mjeseca pripreme, jedan mjesec kontracepcija drugi stimulacija i treci vracanje i cekanje

jabuka kakva je razlika u dugom i kratkom protokolu?
Moram vidjet s mm hocel bit na terenu u julu user posted image
Pa znas li kakva im je uspjesnost? Kao sto kazes tamo na temi niko ne pise bas je zamrlo.
Ja sam inace u cekaonici al i ta tema zamire pa sam sad dosla vama, valjda me necete otjeratuser posted image

(odgovor članu mexin)
Neposredna veza do poruke: 7978
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
13.4.2015 15:03:17   
harmonika
Uh joj,mogu misliti kako je boljelo user posted image ma ja sam kukavica najgore vrste. insistirala sam na anesteziji,dogovorila sve ali dr ni da čuje. ništa nije boljelo,osim novčanika pošto su mi ukrali 100 km ali njima na dušu. bilo pa prošlo. vidiš kako je sve to individualno. meni je dr savjetovala ili laparaskopiju da sredi taj zapušeni jajovod ili da probamo IUI u prohodni ili VTO. suprug i ja se odlučili za vto. ne znam kako bih preživjela operaciju.

(odgovor članu mexin)
Neposredna veza do poruke: 7979
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
13.4.2015 15:05:45   
mexin
Anandi a sam bila u kratkom protokolu i mogu ti reci da od 18.03 do 27.03 idu zice,s pocetka po jedna a kasnije dve al oni ti sve objasne kako da to smuckas. stopericu dobila 27.03 navecer a aspiracija bila 29.03. i 01.04 vracali embrione.
a za taj dugi ako je koja bila nek sad objasni
Odoh setat pticice zovu.Ljubim vas

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 7980
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
13.4.2015 15:46:25   
mrvicado
Jabuka 21 ja sam bila pretposle godine na oplodnji dugi protokol,a trudna sam ostala prirodno prosle godine prije histeroskopije koju sam radila privatno i neznam dali bi vise preporucila jer ih samo novac interesuje meni nije prvo bilo jasno kad su me otpustili bez otpusnice ali sam posle kad sam skontala da mi kasni i otisla dok uvidjela da su me trudnu operisali.Ja sam iz Doboja i znam 5-6 parova koji su isli na oplodnju i od prve im uspjelo bas su poznati po tom,negdje od 10000-12000 je postupak.

(odgovor članu mexin)
Neposredna veza do poruke: 7981
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
13.4.2015 15:48:28   
mrvicado
Isli na oplodnju u Prag user posted image

(odgovor članu mrvicado)
Neposredna veza do poruke: 7982
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
13.4.2015 15:55:23   
jabuka21
Anandi eto mexin nasa rece kako je bilo u kratkom protokolu, ja sam dva pakla kontracepcije ispila, kasnije idu dekapeptyl i merional boce, tako je kod mene bilo. Ah kad se sjetim punkcije koliko sam brinula kako cu, a sad sama kazem da je to zapravo sve najlaksi dio zaspis i samo cujes poslije gotovo probudi se user posted image . Za uspjesnost kod Balica ne znam sta bih ti rekla, ima i uspjesnosti a i neuspjeha. Da daju sve od sebe daju. Zaista dok si u postupku brinu o tebi zovu, kasnije nakon neuspjeha nesto se prelomi, nema vise onako briznog odnosa. Pisali smo o tome malo i na njihovom forumu. An Nur je imala isto iskustvo. I ona je isto na ovome forumu voljela bih da nam se javi jel dobro,sta se radi ne javlja nam se ovih dana. Tako da sve u svemu u toku postupka bices prezadovoljna njima. A nakon bete ako je negativna nesto nista vise ne bude kao prije. Da li sestrice zaborave prenijeti poruke ili ne...to ne znam. Tebi sretno mila i sve sto te bude zanimalo slobodno pitaj.

(odgovor članu mrvicado)
Neposredna veza do poruke: 7983
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
13.4.2015 20:55:11   
kolač
Mexim ako moraš na laparaskopiju,ne brini,to se radi u totalnoj anesteziji.Malo boli kad se probudiš,ali ništa strašno.3 dana najviše ležiš u bolnici.Sretno!

(odgovor članu mexin)
Neposredna veza do poruke: 7984
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
13.4.2015 21:35:11   
ringer
Sretno svima.Nove članice što prije na trudničke forume da se presele.Mi smo se odlučili za Beograd,za dr.Bojanića,ići ćemo nekad u maju sa svim ovim papirima i urađenim nalazima pa ćemo vidjeti šta dalje.

(odgovor članu kolač)
Neposredna veza do poruke: 7985
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
13.4.2015 22:48:27   
mexin
RINGERnek je sa srecom!
KOLAC ja sam bila na transferu evo cekam sad betu za koji dan da radim, a sto se tice laparaskopije valjda nece zatrebati. ako ovo neuspije onda cu pocet muzica ubjedjivat za laparaskopiju

(odgovor članu ringer)
Neposredna veza do poruke: 7986
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
13.4.2015 23:22:54   
mrvicado
Mexin ja sam isla na laparskopiju jajnika isti je nacin sa operacijom i povratkom za 7dana ko nova.Mali rezovi po par cen.za 2.dana izlazis iz bolnice.

(odgovor članu mexin)
Neposredna veza do poruke: 7987
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
14.4.2015 10:39:44   
jabuka21
Ringer neka bude sa srecom. Mexin brojis li sate usitnilo je :) Sad ce to jos malo user posted image Sve nesto radim pa pogledam ima li ovdje kakvih novosti nadam se da ces nas obradovati. Konfucije jesi li isla na pregled, kako bebana raste :)

(odgovor članu mrvicado)
Neposredna veza do poruke: 7988
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
14.4.2015 12:48:34   
mexin
Drage moje ja evo isla po uputnicu u cetvrtak idem u Zvornik da radim betu, posto to u mom "selu" nema.
JABUKA osjecam se grozno nocas oko 2 sata me tako stomak zignuo da sam se automatki probudila misleci da me muz udario u stomak i za nekolio sekundi sve ok bilo. dva dana mi je muka, mislim negadi mi se nista nego kad kafu popijem ,kad jedem spopadne me zeldac boluckati i dodje mi muka,pa predje pa sve tak. i nesto me bole misici na stomaku oni poprecni. sve u svemu grozna sam. jutros krenula da se obucem ljudi moji nista mi nemoze, na kraju samo neka pamucna sukna.user posted image

(odgovor članu jabuka21)
Neposredna veza do poruke: 7989
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
14.4.2015 16:05:21   
harmonika
RINGER draga moja ringer,samo naprijed,gdje god išli neka vas prati sreća. Nije bitno gdje se radi,bitno je da se traži rješenja a uspjeti nekad mora.
KONFUČIJE javljaj se ženo draga!!!
MEXIN ja sve su to dobri znakovi,izdrži još dan-dva!

(odgovor članu mexin)
Neposredna veza do poruke: 7990
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
14.4.2015 16:48:11   
mexin
Sad citam postove KONFUCIJE nema odavno.sta je s nje???
Ma vala Harmoniko ako budem trudna i ovak me sve zezalo kako cu ti izdrzati.
bas sam ko da me poplava izbacila user posted image

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 7991
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
14.4.2015 17:57:24   
jabuka21
Mexin bice to dobro sve to ako Bog da lici na trudnocu, ja sam sedmi osmi dan nakon transfera vec pocela "brljaviti" tako da sam znala da je to kraj. Mada ne mora znaciti. A tebi je danas vec koji dan po transferu ? Ma nista cekamo 16 i onda nas ti i Konfucije ostavljate idete na trudnicke teme, a mi uskoro da dodjemo za vama.

(odgovor članu mexin)
Neposredna veza do poruke: 7992
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
14.4.2015 19:49:16   
mrvicado
Jabuka21 kako mislis pocela brljaviti u smislu cega si sumnjala da nije uspjelo.Mexin kad radis betu.

(odgovor članu jabuka21)
Neposredna veza do poruke: 7993
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
14.4.2015 19:57:02   
jabuka21
Mrvica moja pa pocelo smedje da se javlja drugi dan roze neka boja, nakon toga vidim tamno crvena boja, da bi 11-12 dan vec dobila pravu menstruaciju. A i osjetila sam jednostavno nekako sam kada sam vidjela to curenje znala sam da je to kraj. Iako su sestrice iz ordinacije govorile koristi terapiju i dalje ne mora nista znaciti. I odem onda betu uradim cisto da znam.

(odgovor članu mrvicado)
Neposredna veza do poruke: 7994
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
14.4.2015 21:40:09   
mrvicado
Prosli put kad sam bila na dugom protokolu dobila sam dan posle bete,sad kad sam na kratkom prvi dan ciklusa me pada na dan bete sada ce valjda bitiuser posted image

(odgovor članu jabuka21)
Neposredna veza do poruke: 7995
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
14.4.2015 21:56:36   
jabuka21
Mrvice koji je tebi dan ja kako skontah osmi jel tako? Cuvaj se oshetis li ti kakve promjene. Nema Konfucije nema An Nur user posted image nedostajete nam eto da znate

(odgovor članu mrvicado)
Neposredna veza do poruke: 7996
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
14.4.2015 23:14:51   
mexin
MRVICADO meni danas 13 dan.betu radim 16 tog u cetvrtak ako bogda.
Meni se osmi dan malo nesto smedje pojavilo i vise nikad nista sem traga od Utrica.
JABUKa :*

(odgovor članu jabuka21)
Neposredna veza do poruke: 7997
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
15.4.2015 0:00:02   
mrvicado
Jabuka21 embriotransfer sam radila 8.4,Mexin drzim fige bice user posted image user posted image

(odgovor članu mexin)
Neposredna veza do poruke: 7998
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
15.4.2015 9:19:25   
nikitan
mrvicado pa i ja sam embriotransfer radila 8.4.
mexin drzim ti fige,javi nam sutra radosnu vjest,zelim ti svu srecu,da beta bude visoka

(odgovor članu mrvicado)
Neposredna veza do poruke: 7999
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
15.4.2015 9:43:04   
jabuka21
Mexin, mrvicado, i nikitan ocekujemo uskoro lijepe vijesti od vas.

(odgovor članu nikitan)
Neposredna veza do poruke: 8000
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  318 319 [320] 321 322   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  318 319 [320] 321 322   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *