|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  320 321 [322] 323 324   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
16.4.2015 16:16:27   
mrvicado
Mexin ovdje smo kolko vidim svi plakali od srece,cestitam na big beti,bice da se uduplala bas ti je serpa prokljucala user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mexin)
Neposredna veza do poruke: 8026
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
16.4.2015 16:28:52   
kolač
Mexim,čestitamuser posted image Bravo!user posted image to su sigurno blizanci. Vjerujem da si nas sve rasplakala.čuvaj se.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mrvicado)
Neposredna veza do poruke: 8027
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
16.4.2015 16:53:56   
rajna1980
Mexin, bravo, cestitam od srca, bas si nas obradovala, navijam da bude sto vise trudnica i da sve ostvarimo nasu najvecu zelju. Ljubim vas sve

(odgovor članu kolač)
Neposredna veza do poruke: 8028
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
16.4.2015 17:42:07   
mikica81
Ma bravo draga moja. Cestitam od srca. Uzivaj i cuvaj se. :-*

_____________________________

2012/2013 - 4 inseminacije-rezultat=0
2014 - ivf vraćene 2 blastociste, beta54,8; 186; 547; na kraju nista :-( otislo
2015 - Fet, vraćena 3 embriona, ....beta 0, idemo dalje...

(odgovor članu mexin)
Neposredna veza do poruke: 8029
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
16.4.2015 18:03:23   
anandi
Dancek zene evo user posted image user posted image user posted image user posted image

Vidim pocela je sezona visokih beta user posted image user posted image mexin cestitam draga, zelim ti ugodnu i skolsku trudnocu. Vidim zene navijaju za blizance heheh kako god nek je zdravo i nek fino napreduje.
Naravno ova vijest zasluzuje i jedno kolce da se zaigra user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

jabuka balice sam zvala jucer i pitala kad ima slobodan termin kod doktorice i sestra mi je rekla u ponedeljak u 11:45h
Maloprije mi je bila drugarica, ona je inace Delina studentica i kaze da im je dela Devleta pomjerila ispit jer navodno opet u srijedu ide na put tak da znas da se mozes naruciti.

(odgovor članu mikica81)
Neposredna veza do poruke: 8030
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
16.4.2015 19:07:19   
mexin
Opet ste me rasplakale, ja sve malo pa ovaj papir gledam da nisam pogrijesila al hemiskom je jedino ovaj rezultat bio napisan.
Hvala vam puno sto vam jae drago.
Ja mog policeman-a jos nisam vidjela, veseli babo jos na poslu, sama sam i sad tek bi nesto mogla pojest,dosad nisam mogla od uzbudjenja.
Pola grada me zvalo da vidi jel istina ha ha.
postala sam glavna faca u gradu user posted image .
Hajte cure proljece je da sad nastavite niz poslije mene user posted image .
JABUKA 21 dok se malo smirim sve cu napisati za nove na ovom forumu da im je lakse.
Tako sam sretna user posted image sto i vama svima zelim. ljubim vas

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 8031
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
16.4.2015 19:15:53   
mrvicado
Mexin jesi ti na oplodnji bila kod Sanje i sta si koristila od stimulacije.

(odgovor članu mexin)
Neposredna veza do poruke: 8032
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
16.4.2015 19:17:03   
mrvicado
Kolko vidim isto je police man.

(odgovor članu mrvicado)
Neposredna veza do poruke: 8033
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
16.4.2015 19:28:53   
mexin
Mrvicado na kraju ce ko u serijama ispast da smo ja i ti davno izgubljeene sestre ha ha.da da radi u Bratuncu u policiji.
ja sam dr. Brankice bila nisam Sanju nikad ni srela.
Bila sam na kratkom protokolu
2 dana gonal, zatim po 3 menopura i poslije mislim 6 dana po jedan menopur i jedna centrotida imala sam oko 16 vecih foliula pa su mi usporili.
znaci posla sa stimulacijom 18 a stopericu dobila 27 i 29 aspiracija

(odgovor članu mrvicado)
Neposredna veza do poruke: 8034
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
16.4.2015 20:05:38   
mrvicado
Mexin bice da je tako vjerovatno u proslom zivotu,i ja sam bila kod Brankice na istoj terapiji samo sto ja nisam bas tako dobro odreagovala,al ce me valjda potrefiti ista sudbina kao i kod tebe,muz mi je bio godinu na obuci kod vas,a ti mazi svoje bebe da rastuuser posted image user posted image

(odgovor članu mexin)
Neposredna veza do poruke: 8035
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
16.4.2015 21:06:51   
mexin
ma ti si poslije mene. ako nije problem samo ime muza ostavi da znamo koja si ha ha bez prezimena naravno. Ovaj moj radi od 2003 u Bratuncu vjerovatno se znaju. Moj je Sejid.

(odgovor članu mrvicado)
Neposredna veza do poruke: 8036
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
16.4.2015 22:13:00   
nina 79
Mexin draga moja cestitam ti od srca na visokoj beti.Sve si nas obradovala.Sad cekamo ostale cure da nas obraduju,pa da svi imamo razlog da se veselimo.Ljubim ostale cure.

(odgovor članu mexin)
Neposredna veza do poruke: 8037
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
17.4.2015 11:47:43   
KONFUCIJE
mexin draga sve cestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,bas mi je drago al od srca....

(odgovor članu nina 79)
Neposredna veza do poruke: 8038
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
17.4.2015 11:52:41   
KONFUCIJE
harmonika cekam uzv i dok ne vidim svojim ocima ja jos ne vjerujem sta se desilo hahahaha...a kada dodje uzv onda vam sve detaljno pisem....samo je vazno da je napravljen ogroman korak i da je doslo do prirodne trudnoce a ostalo evo Gospodu se molim da sve samo bude ok...ljubim vas sve i navijam za vas od srca...

(odgovor članu KONFUCIJE)
Neposredna veza do poruke: 8039
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
17.4.2015 12:07:22   
harmonika
HEHEHEHE KONFUČIJE,divim ti se kako možeš da izdržiš a da što prije ne odeš na UZ,ja bih do sada 3 uradila. Žene moje mene ovaj microgynon udeblja 3 kg. ja stalno nešto žvaćem,ne mogu si pomoći.
pozdrav za sve dame!

(odgovor članu KONFUCIJE)
Neposredna veza do poruke: 8040
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
17.4.2015 12:13:36   
mrvicado
Harmonika ja sam se prilikom prosle oplodnje udebljala 5.kg samo sam bujala al sad nisam dobila nista.

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 8041
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
17.4.2015 12:40:58   
KONFUCIJE
hahaahahaha...moja harmonika meni je doslo da se preselim u ordinaciju da nekako mogu...prvi uzv kada sam saznala mala tacka koja se nije mogla izmjeriti,drugi uzv 7 dana kasnije tacka porasla na 3mm i u materici je e posto je to sve rano sada kada odem trebala bi sve vidjeti i znati,da bi se iskljucila biohemijska trudnoca...e onda sam ja posizila pa kopala po svim sajtovima sta i kako pa sam sad dobila zabranu od mm da bilo sta citam i sl....onda jedan dan hrpa simptoma drugi dan nista i tako u krug...jedino sto znam da je danas 17 dan kako kasni i cekam da vidim tu svoju malu mrvicu da joj srce kuca....

(odgovor članu mrvicado)
Neposredna veza do poruke: 8042
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
17.4.2015 12:44:22   
KONFUCIJE
a posto ja bas znam kada se to desilo ovo je bas rana trudnoca....i vjeruj mi brze mi proslo 9 god ganjanja trudnoce nego svi ovi dana od 7 aprila....

(odgovor članu KONFUCIJE)
Neposredna veza do poruke: 8043
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
17.4.2015 14:58:30   
harmonika
KONFUČIJE vjerujem ti draga moja,dan kao godina. ali nemoj da brineš,ako je tačkica porasla to je onda to. opusti se i nauživaj se za svih tih 9 godina muke.
mrvicado,ja sam prošli put smršala 3 kg,valjda me ta neizvjesnost ubijala a sada krčim sve redom,ne mogu si pomoći. kada ono ti radiš betu?
cure ko je za maj? jabuka,tebi je fet u maju je l' tako?

(odgovor članu KONFUCIJE)
Neposredna veza do poruke: 8044
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
17.4.2015 15:16:01   
ringer
MEXIN bravoooooooo

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 8045
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
17.4.2015 17:22:40   
mrvicado
Harmonika radim betu 24.mislim da cu do tada uzludijeti od neizvjesnosti i lezanja jer samo samo jednom izasla iz stana.

(odgovor članu ringer)
Neposredna veza do poruke: 8046
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
17.4.2015 17:27:10   
mexin
E cure moje nemojte mislit da ja na vas zaboravljam. Sinoc se zeznuh pred spavanje pojela 2 kockice cokolade i muko moja svu noc muka pa muka. Danas citav dan spavam. stomak napuhan i muka mi a ostalo je sve ok.
user posted image

(odgovor članu ringer)
Neposredna veza do poruke: 8047
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
17.4.2015 17:29:00   
harmonika
Uh joj pa to je još čitavih 7 dana. Mene je to ležanje dokrajčilo,isto sam jednom izašla iz kuće i to do frizera jer nisam htjela sama da perem kosu a nisam se više mogla gledati. ovaj put NE ležanju,pa šta bude. probala sam ležati nije uspjelo,sad ću probati biti blago aktivna pa kako bude.
Ne daj se draga moja,narednih par dana su najpakleniji dani u životu.Vjeruj,misli pozitivno! Pravimo žurku i u tvoje ime u petak!

(odgovor članu mrvicado)
Neposredna veza do poruke: 8048
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
17.4.2015 18:19:39   
mrvicado
Harmonika sorry preracunala sam datume 23.trebam vaditi,i ja sam mislila frizuru na kraju sam sama sebi oprala,samo da nebudem bas prljave,neznam dal je preporucljiva kada.

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 8049
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
17.4.2015 18:50:44   
mexin
Cure nemojte previse mirovati kazu da ni to nevalja. ja sam prva 3 dana lezala i dolazili mi pa pomagali cak i oko pravljenja hrana. Ja bogami 3 dan navecer ustala u kupatilo okupala se stojeci i kosu oprala i onda sam sebe isfenirala(koliko sam mogla). Setanje mi je puno pomagalo nije mi bilo dosadno. Mrvicado pravac u setnju!!

(odgovor članu mrvicado)
Neposredna veza do poruke: 8050
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  320 321 [322] 323 324   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  320 321 [322] 323 324   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *