|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  91 92 93 [94] 95   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
31.7.2015 16:22:00   
pandica
Cao drage moje, evo i pandice user posted image Konačno zavrsih... Mene dr. pregledao, kaze ovo je jos visoko nece jos, ali nek te ne iznenadi i da krene, sad si u fazi da moze svaki momenatuser posted image . Rekao mi ako sve bude ok ako Bog da, da dodjem u iducu nedjelju na pregled. Stvari nosi od sad stalno... Bojim se da mi je i ndirektno rekao ostaces user posted image

Rose i ja se druzile danas, bas nam je bilo fino, mozda 4. i njoj kaze da dodje u nedjelju pa da opet drugujemo, ha rose sta mislis user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 2326
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
31.7.2015 16:39:00   
Carobno jutro

IZVORNA PORUKA: LieToMe

IZVORNA PORUKA: Carobno jutro


Ja isto ne volim te dezene, iako mi je simpaticno ovako po koji detalj nekad da vidim, tipa sal ili recimo kais ili na tasni neki detalj ali ne komplet tasna i tako. Neki dan sam se tako provalila, uzas. Bili mm i ja u SCC i hajmo do waikikija da vidim sta ima za nas okrugle i hajd lunjamo po cijeloj radnji i vise pantole ove sad moderne kao salvare, u zmijskom fazonu i ja uzmem i prokomentarisem, evo me taman za Cevljanovicauser posted image i ismijemo se mi tako. a navece nam se najavili svekrva i zaova na kafu. Kad dolazi svekrva u tim pantolama, identicnimuser posted image user posted image user posted image user posted image , moram napomenuti da je njoj 60 i kusur godina.

Na roze boju, generalno sam alergicna ali bukvalno. Gledala sam neke posteljinice i ogradice, i odvajala roze na jednu stranu a ostale boje na durug. Kaze prodavacica eto ima dosta tih roze, reko, ja ovo odvajam da ne gledam user posted image ostade zena u cudu. Iako volim vidjeti curice u rozom, i kad se sve to iskombinuje sa drugim bojama..
Ma nisam ja mjerilo u svakom slucaju, ja volim lila, zelenu i crnuuser posted image nidje veze

ugrijala rucak malenoj i pregrijala, cekam da se ohladi i uletim i procitam ovo
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
zeno popravi mi dan
imala sam i ja izlet takve prilike, pricacu vam kasnijeuser posted image user posted image  
mislim, moja je prednost sto sam ja stvarno direktna i ja mislim sto kazem a i eto imam lijepe oci i osmjeh pa se ljudi ne naljute kad im kazem user posted image user posted image user posted image



ma i ja sam direktna, naucili od mene svi vec. Ismijali smo se svi na kraju. Mm-u se mal' upiso nije kad je vidio mater u tome. Ona se jadna pravdala. Ali eto u njenu odbranu, lijepo joj stojeuser posted image

pcelice, i ja sam to sad gledalauser posted image

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 2327
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
31.7.2015 16:40:25   
LieToMe RR
pandice user posted image za kontrolu. samo lagano. nego hocete da ja vama (tebi i rose) bacim kasike user posted image user posted image
mislim, ide mene ovo predvidjanje i insekt me ne vara
ja vama vidim da cete vi prije termina pa eto user posted image

pcelice tema ima raznoraznih, vrati se malo unazad.
a i ti svasta gledas user posted image cuj capnuo se a ona ostala trudna. ili nije njegovo ili ga nisu dobro capnuli user posted image

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu pandica)
Neposredna veza do poruke: 2328
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
31.7.2015 16:56:16   
*pcelica*

IZVORNA PORUKA: LieToMe

pandice user posted image za kontrolu. samo lagano. nego hocete da ja vama (tebi i rose) bacim kasike user posted image user posted image
mislim, ide mene ovo predvidjanje i insekt me ne vara
ja vama vidim da cete vi prije termina pa eto user posted image

pcelice tema ima raznoraznih, vrati se malo unazad.
a i ti svasta gledas user posted image cuj capnuo se a ona ostala trudna. ili nije njegovo ili ga nisu dobro capnuli user posted image


Nisu ga dobro capnuli. Da mi de tako nesto desi tek tad bih hodala ko zombi. Ponadas se da si sto posto siguran i ono se siprajsiras user posted image

Upratila sam da si stavila sliku curice. Malena ti je mrd medeni user posted image
user posted image
Jos sam upratila da je maksi obavila gradjansku duznost. Mene je uvijek bilo strah kad bih trebala ici u vc.
Rose i pandica nas tracale. Zato se nama danas stucalo user posted image . Neka ste vala bas user posted image za uredne kontrole

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 2329
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
31.7.2015 17:02:16   
pandica
LTM da ti budem iskrena, imam i ja neki osjecaj da ce mi ta nedjelja biti presudna user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 2330
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
31.7.2015 17:05:28   
rose

IZVORNA PORUKA: Carobno jutro


Ja isto ne volim te dezene, iako mi je simpaticno ovako po koji detalj nekad da vidim, tipa sal ili recimo kais ili na tasni neki detalj ali ne komplet tasna i tako. Neki dan sam se tako provalila, uzas. Bili mm i ja u SCC i hajmo do waikikija da vidim sta ima za nas okrugle i hajd lunjamo po cijeloj radnji i vise pantole ove sad moderne kao salvare, u zmijskom fazonu i ja uzmem i prokomentarisem, evo me taman za Cevljanovicauser posted image i ismijemo se mi tako. a navece nam se najavili svekrva i zaova na kafu. Kad dolazi svekrva u tim pantolama, identicnimuser posted image user posted image user posted image user posted image , moram napomenuti da je njoj 60 i kusur godina.

Na roze boju, generalno sam alergicna ali bukvalno. Gledala sam neke posteljinice i ogradice, i odvajala roze na jednu stranu a ostale boje na durug. Kaze prodavacica eto ima dosta tih roze, reko, ja ovo odvajam da ne gledam user posted image ostade zena u cudu. Iako volim vidjeti curice u rozom, i kad se sve to iskombinuje sa drugim bojama..
Ma nisam ja mjerilo u svakom slucaju, ja volim lila, zelenu i crnuuser posted image nidje veze



ni mi nemamo puno royih stvaria yimi je redovno u crnom od do crna kapa s hello kitty, crna zimska jakna *yadnje 2-3 godine stalno kupujem crne jakne i u z sve kombinujemm), crna trenerka i cizme ili crne nike ...mmina mala darkerka user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Carobno jutro)
Neposredna veza do poruke: 2331
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
31.7.2015 17:06:58   
M.A.M.

IZVORNA PORUKA: pandica

LTM da ti budem iskrena, imam i ja neki osjecaj da ce mi ta nedjelja biti presudna user posted image


Stani zeno draga,ne zuri ziva bila user posted image user posted image

_____________________________

10.08.2015

03.08.2017

(odgovor članu pandica)
Neposredna veza do poruke: 2332
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
31.7.2015 17:08:13   
rose

IZVORNA PORUKA: pandica

Cao drage moje, evo i pandice user posted image Konačno zavrsih... Mene dr. pregledao, kaze ovo je jos visoko nece jos, ali nek te ne iznenadi i da krene, sad si u fazi da moze svaki momenatuser posted image . Rekao mi ako sve bude ok ako Bog da, da dodjem u iducu nedjelju na pregled. Stvari nosi od sad stalno... Bojim se da mi je i ndirektno rekao ostaces user posted image

Rose i ja se druzile danas, bas nam je bilo fino, mozda 4. i njoj kaze da dodje u nedjelju pa da opet drugujemo, ha rose sta mislis user posted image



heh nemam pojma...mene pitao koja je beba po redu, za terapiju pitao koliko dnevno uzimam i rekao mi da dodjem u utorak da me pregleda...mozda on to tako dozira..puno nas ima...pa ne bi svakoj da isprovocira user posted image a inace je meni moja dr rekla kao nece ovo ranije...sad ne znam user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu pandica)
Neposredna veza do poruke: 2333
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
31.7.2015 17:08:35   
pandica
Ne zurim ja, ja da se pita, i terminu bihuser posted image
IZVORNA PORUKA: M.A.M.


IZVORNA PORUKA: pandica

LTM da ti budem iskrena, imam i ja neki osjecaj da ce mi ta nedjelja biti presudna user posted image


Stani zeno draga,ne zuri ziva bila user posted image user posted image



_____________________________

My Ovulation Chart

(odgovor članu M.A.M.)
Neposredna veza do poruke: 2334
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
31.7.2015 17:28:24   
ziel
Zene procitala sam vase savjete pa da ne duljim, nisam bas takav pesin da stavljam svoju kilazu ispred zdravlja bebe ali sam ja zena zmaj hehe imunitet jak postignut na prirodnoj bazi pa sam uvjerena da cemo i ja i beba izaci iz ove trudnoce zdrave aBd user posted image ali pokusacu bar ponekad ubaciti koji vitamin extra u ove neparne dane...
Ja evo ofarbana isfenirala se malo, vracam se u plavo postepeno, ne mogu sa smedjom da se gledam u ogledalo, sad mi je neka svjetlo smedja iduci put mozda dobijem neku bež plavu za oko 2 hefte ponovo...
Yah i danas sam napravila tako dobru corbu moram se pohvaliti huhh nisam nikad ovako dobru napravila heh, krompir, paradajz, bijeli luk, crveni luk, patlidzan, piletina mljac.... user posted image
I kasnije razbih citav sok u staklenoj flasi onaj fructalov od borovnice i grozdja na plocice prosulo se otislo i na stazu svukud jedva sam oprala kud od stomaka kud od gustine soka jedva sam nekako....

< Poruku je uredio ziel -- 31.7.2015 17:30:50 >


_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu pandica)
Neposredna veza do poruke: 2335
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
31.7.2015 18:40:38   
*pcelica*
Ja sam odspaval par minuta. Nesto me oborilo nakon rucka. Sad sam ko nova. A sutra imam jednu svadbu. Ni sama ne znam sta cu ni kkako cu. Frizerka mi na godisnjem sta da obucem? (ki da u umam neki izbor) Imam dvije haljine jednu dugu koju sam kupila uoci Bajrama iimamjednu do koljena. Obje su crne. Ova duga je snekakvim cvjeticima ali je crna podloga a druga je na fazon kaftana skroz crna user posted image ta da radim s kosom? Dali daje samo ispeglam?Znam napraviti super frizure ali drugima, sebi i nisam nesto vjesta user posted image

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu pandica)
Neposredna veza do poruke: 2336
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
31.7.2015 18:49:48   
ziel

IZVORNA PORUKA: *pcelica*

Ja sam odspaval par minuta. Nesto me oborilo nakon rucka. Sad sam ko nova. A sutra imam jednu svadbu. Ni sama ne znam sta cu ni kkako cu. Frizerka mi na godisnjem sta da obucem? (ki da u umam neki izbor) Imam dvije haljine jednu dugu koju sam kupila uoci Bajrama iimamjednu do koljena. Obje su crne. Ova duga je snekakvim cvjeticima ali je crna podloga a druga je na fazon kaftana skroz crna user posted image ta da radim s kosom? Dali daje samo ispeglam?Znam napraviti super frizure ali drugima, sebi i nisam nesto vjesta user posted image

Nadji na youtube pletenje pletenica uz glavu ili kako neki kazu riblja kost, mozes tako nesto sisku a ostatak ispeglati ili nesto iskombinirati s tim pletenicama ja cesto ih pletem sebi bas mi se svidjaju user posted image a haljinu nozda ipak duzu, ugodnije ces se osjecati a i temp.su spale pa da ti nece biti hladno u kratkoj haljini... eto to su moji prijedlozi user posted image

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 2337
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
31.7.2015 19:02:29   
*pcelica*
Ma ja znam plesti kakvu hoces pletenicu. Ali mi je problem sebi jer imam gustu kosu.Ima je za dvije glave a jos duga pa me u pola posla zabole ruke user posted image Znas kakve frizure pravim drugaricama i djeci. Najvjerovatnije cu je isfenirati pa kad prosje ceremonija a bude mi vruce cu je svezati

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu pandica)
Neposredna veza do poruke: 2338
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
31.7.2015 19:12:50   
ziel

IZVORNA PORUKA: *pcelica*

Ma ja znam plesti kakvu hoces pletenicu. Ali mi je problem sebi jer imam gustu kosu.Ima je za dvije glave a jos duga pa me u pola posla zabole ruke user posted image Znas kakve frizure pravim drugaricama i djeci. Najvjerovatnije cu je isfenirati pa kad prosje ceremonija a bude mi vruce cu je svezati

Mozes bona sama sebi malo pletes malo odmaras ruke bar ja takko sebi... a ti se skontaj sta ces na brzinu nesto mozes i ukosnicama izvesti user posted image

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 2339
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
31.7.2015 19:27:02   
rose
jesam vam rekla da sam igubila culo okusa...nemam pojma kakvog je okusa hrana...tek na kraju obroka mi se vrati...iskljucilo se user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 2340
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
31.7.2015 19:31:59   
rose
Neaktivne clanice izbrisane sa spiska...postupak je moguce obrnuti user posted image user posted image

JULI

18.07. amelaaaa user posted image porodila se 17.07 user posted image
20.07. Lala88 user posted image porodila se 08.07. user posted image
22.07. Adano user posted image porodila se 20.07. user posted image
22.07. Memsi user posted image porodila se 24.07. user posted image
30.07. Anitaa user posted image porodila se 26.07. user posted image
31.07. anonimna♥


AUGUST

06.08. Maksi user posted image porodila se 29.07. user posted image
14.08. Rose user posted image
15.08. Pandica user posted image
18.08. Putujuca user posted image
24.08. LieToMe user posted image
28.08. MAM user posted image
28.08. Bebac bucko


SEPTEMBAR

02.09. Novo Ime user posted image
12.09. Araj user posted image
20.09. Carobno Jutro user posted image
23.09. Ninuska user posted image
23.09. hexe user posted image


OKTOBAR

06.10. Aidana user posted image
??.10. mojbebac user posted image


NOVEMBAR

08.11. Blue moon user posted image
12.11. UmmuHamza2305 user posted image
12.11. Pcelica user posted image
19.11. ziel user posted image
22.11. *nur*
26.11. Farah 00 user posted image


DECEMBAR

03.12. *JJ* user posted image
07.12 Elastigirl
14.12. Leena user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 2341
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
31.7.2015 19:32:28   
rose
mojbebac dobro dosla i javi tacan termin user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 2342
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
31.7.2015 19:32:57   
LieToMe RR
kad smo kod ukusa user posted image
ja evo cekam pizzu, bili kod mog tate malo i onda dosli kod mm tetka i tetke. tetak mu pravi fenomenalne pizze.
evo sjedim, digla noge, svi me gotive...i cekam da jedem user posted image user posted image

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 2343
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
31.7.2015 19:35:56   
rose

IZVORNA PORUKA: LieToMe

kad smo kod ukusa user posted image
ja evo cekam pizzu, bili kod mog tate malo i onda dosli kod mm tetka i tetke. tetak mu pravi fenomenalne pizze.
evo sjedim, digla noge, svi me gotive...i cekam da jedem user posted image user posted image



gdje je taj hasan pfefer user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 2344
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
31.7.2015 20:11:05   
LieToMe RR

IZVORNA PORUKA: rose


IZVORNA PORUKA: LieToMe

kad smo kod ukusa user posted image
ja evo cekam pizzu, bili kod mog tate malo i onda dosli kod mm tetka i tetke. tetak mu pravi fenomenalne pizze.
evo sjedim, digla noge, svi me gotive...i cekam da jedem user posted image user posted image



gdje je taj hasan pfefer user posted image


user posted image user posted image
tetak i tetka na alipasinu
napravio tri razlicite pice, riblja, obicna (suho meso i pureca sunka) i ljuta
od prve dvije sam po komad evo ljuta dosla na red ali tek je iz rerne user posted image

rekla sam tetku da se osevapio, ako me uhvati porod u toku noci otici cu sita i sretna user posted image user posted image

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 2345
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
31.7.2015 20:31:50   
ziel
IZVORNA PORUKA: LieToMe

kad smo kod ukusa user posted image
ja evo cekam pizzu, bili kod mog tate malo i onda dosli kod mm tetka i tetke. tetak mu pravi fenomenalne pizze.
evo sjedim, digla noge, svi me gotive...i cekam da jedem user posted image user posted image

Al znas uzivati, meni bude neprijatno kad mi neko drugi sprema hranu...dobro ti si u gostima to je ok a ja ne znam kako cu kad stvarno ne mognem sama po kuci pa kad mi budu svekrva i zaova pomagale... navikla sam sama sebi i tako najbolje znam i tako se najbolje osjecam... jesam naopaka... prijatno user posted image

< Poruku je uredio ziel -- 31.7.2015 20:34:18 >


_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 2346
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
31.7.2015 21:08:41   
rose
fakat si naopaka...mene nije stid...ja se za mm udala kad se prodao na foru da voli kuhati a ja otvoreno priznala da ne volim user posted image on kuha cesce od mene user posted image nemam nista protiv ni da mi sveki kuha ni da mi mama kuha user posted image meni to gnjavaza user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu pandica)
Neposredna veza do poruke: 2347
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
31.7.2015 21:15:56   
ziel
IZVORNA PORUKA: rose

fakat si naopaka...mene nije stid...ja se za mm udala kad se prodao na foru da voli kuhati a ja otvoreno priznala da ne volim user posted image on kuha cesce od mene user posted image nemam nista protiv ni da mi sveki kuha ni da mi mama kuha user posted image meni to gnjavaza user posted image

user posted image pa dobro nismo svi isti ali nije meni neprijatno kad mm mi pomaze ili kad nesto uradi u kuci umjesto mene samo mi je crnjak pomisliti kad se porodim da cu ja lezati a one zaova i svekrva meni da rade..... ma ja cu se dici na noge prvi dan kakva sam user posted image mada sad sam se nesto sjetila najvjerovatnije ce moja mama doci na 5-6 dana kod mene to kad izadjemo iz bolnice pa mi je sve lakse s njom... ja se inace tesko vezem za osobe to je moj problem user posted image

< Poruku je uredio ziel -- 31.7.2015 21:19:23 >


_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 2348
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
31.7.2015 22:39:55   
LieToMe RR

IZVORNA PORUKA: ziel

IZVORNA PORUKA: rose

fakat si naopaka...mene nije stid...ja se za mm udala kad se prodao na foru da voli kuhati a ja otvoreno priznala da ne volim user posted image on kuha cesce od mene user posted image nemam nista protiv ni da mi sveki kuha ni da mi mama kuha user posted image meni to gnjavaza user posted image

user posted image pa dobro nismo svi isti ali nije meni neprijatno kad mm mi pomaze ili kad nesto uradi u kuci umjesto mene samo mi je crnjak pomisliti kad se porodim da cu ja lezati a one zaova i svekrva meni da rade..... ma ja cu se dici na noge prvi dan kakva sam user posted image mada sad sam se nesto sjetila najvjerovatnije ce moja mama doci na 5-6 dana kod mene to kad izadjemo iz bolnice pa mi je sve lakse s njom... ja se inace tesko vezem za osobe to je moj problem user posted image


pusti je bona rose, vidis da je mlada, poletna... nadoci ce u voznji... kad dodju djeca, posao, obaveze molice da joj neko skuha user posted image user posted image
meni nista nije mrsko, ja sam hiperaktivna, sve stizem, sve pod konac... ali kad se L rodila ja se posvetila bebi, dojenju, i svemu ostalom...svekrva mi kuhala, mama ves nosila i prala da se ne susi kod nas zbog bebe... i sad mi mama i svekrva skuhaju, posalju...kod sveki i mame smo za vikend na rucku.
L voli pravo supu moje sveki, ona zna i u sred sedmice kad krene na posao da svrati i donese...a da ne kazem kako mi je znacila kad su gosti poceli dolaziti... a neprocjenjivo sto je pusace spontanu u januaru i februaru izvodila na balkon na pus pauzu user posted image
sa mamom se maloprije cula, eno kupila maticnu mlijec i dvije tegle meda (kod mene to ko halva ide)

a tetak me najeo i napio evo mi nije dobro user posted image od kako smo dosli haman sam flasu donata popila i dva puta u wc isla user posted image
uci bona od nas starijih, ne poturaj se i ne junaci se kad vec imas nekog da ti pomogne. sem toga ne znas kakav ce te porod zadesiti. ja ti od srca zelim porod ko moj, ja sam 5ti dan isla sa muzem papire ganjat za porodiljsku naknadu.
umore gosti, dojenje, nova uloga, ustajanje svako malo... nece tebi prve 2-3 sedmice biti do pranja zuba a ne do kuhanja

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 2349
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Juli
1.8.2015 2:30:56   
Bella.88
user posted image Ola zenice,evo mene u gluho doba nakon dugo vremena
Da se pre svega izvinim porodiljama i cestitam sa zakasnjenjem
Da su vam bebare zive,zdrave i samo dobro od njih da vidite
Kako ste vi ostale trudnice,mame koje me pamte
Kako bebare u pipi i one malo vece sto su vani?

Mi smo dobro i zdravo
Ljubimo se,mazimo i pazimo
Pusa za sveuser posted image

Rose i LTM priblizilo vam seuser posted image
Da sve podje u najboljem redu
Sretno svima

< Poruku je uredio Bella.88 -- 1.8.2015 2:34:14 >


_____________________________

jun 2013 stigao vitez naš :)

jun 2015 guzna mala upotpunila nas svijet:)

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 2350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  91 92 93 [94] 95   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  91 92 93 [94] 95   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *