|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  336 337 [338] 339 340   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
14.7.2015 9:51:03   
ena**
Sitno istuckati 40sjemenki dinje i preliti sa pola litra vode, ostaviti preko noci a ujutro kuhati, kad se ukuha za 1/3 procjediti i pola popiti ujutro pola navece. Postupak ponavljati 40 dana.
Cackalicom izbusiti cehno bijelog luka staviti u solju i preliti vodom, poklopiti i ostaviti da premoći. Ujutro na prazan stomak popiti i ne jesti nakon toga nista 2sata. Postupak ponavljati 7dana.
Eto ja nadjoh 2 lijeka za eserihiju

(odgovor članu ena**)
Neposredna veza do poruke: 8426
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
14.7.2015 12:26:09   
anandi
Heloo zenske, sta se radi?
Vanja88 kod mene je stanje ok, user posted image dosla ko navijena. Na cekanju sam da dopopijem drugu kutiju siofora pa idem kod dr. Planirali smo u postupak aBd u avgustu a ja se sve nadam da ce se zakaciti u meduvremenu

harmonika,ringer sretno vam bilouser posted image user posted image

Ostale kakva je situacija kod vas, jabuka se nije dugo javljala?

(odgovor članu ena**)
Neposredna veza do poruke: 8427
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
14.7.2015 13:20:41   
jabuka21
Pozdrav hrabre moje zenice. Rajna da se sto prije rijesis bakterije, uzimaj i sok od aronije pa nesto ce biti od koristi uz Boziju pomoc. Harmonika i ringer sretno vam u novom postupku. Da s lahkocom sve prodje i da bude velika beta. Harmonika moja ovaj put necemo zajedno cekati betu, ali cu moliti se da vam bude pozitivna svima svim zenicama koje krecu u postupak i koje cekaju rezultate zellim puno puno srece i snage. Anandi hvala sto si se sjetila jabuke. Nadam se da ce ovaj mjesec uroditi plodom. I da ce ces se obradovati ako Bog da prije postupka. Kod mene nista novo, zadnja mens.bila 9.6 i onda sam se posvetila Ramazanu tako da me danas evo user posted image podsjetila na realnost. Izracunam danas je 35dan od zadnje menst. Da li je to posljedica svih tableta koje sam koristila u postupku ne znam. Nadam se da ce se ponovo vratiti na one moje tacne cikluse od 28 dana. Otici cu poslije Bajrama Deli da vidim ako Bog da sta ona predlaze dalje. An Nur kako si nam ti?

(odgovor članu ena**)
Neposredna veza do poruke: 8428
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
15.7.2015 11:14:15   
ringer
Jabuka možda jeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jabuka21)
Neposredna veza do poruke: 8429
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
16.7.2015 7:55:42   
KONFUCIJE
o drage moje cure,danima sam ulazila na forum i cini mi se da je vrijeme bilo stalo...pozdrav za stare forumasice al pozdreav i za nove i da sto prij odete sa ovog foruma.Vecina vas zna sta se samnom desilo,priprema za drugu vto u maju,kasni,7 april konstatovana pirodna trudnoca poslije 9 god,18 aprila spontani sve samo otislo od dr dijagnoza biohemijska trudnoca.Ja valjda i predugo u ovome umjesto da placem meni drago,uspjela sam kako tako al prirodno.E sada nastavak ovako slijedi 27 aprila prestao ciklus a 29 maja zivci rade al rade.Kontam ja ne mogu vjerovati,od tako male trudnoce svi se hormoni koji su inace uvjek bili dobri uzdrmali.......ali nisu,ja ostala odmah trudna.Haos u glavi je nastao...Dr u vecem cudu nego ja....I evo hvala dragom Bogu danas nam je puna 3 mjeseca...i sve j supeeeeer...Izvinite sto sam ovoliko puno pisala al nikada nisam vjerovala u cuda al sada molim vas da vjerujete jer nikada ne znate kada se cudo moze desiti...Harmonika tako mi je drago sto ides dalje i obradovao me tvoj post...Svim curama zelim veliki uspjeh....ljubim vas..

(odgovor članu ringer)
Neposredna veza do poruke: 8430
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
16.7.2015 7:57:33   
KONFUCIJE
Malo fali slova.....izvinite...

(odgovor članu KONFUCIJE)
Neposredna veza do poruke: 8431
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
16.7.2015 9:19:59   
ringer
Konfučije draga baš si me obradovala.Uživaj u trudnoći.Brzo će i tih 6 mjeseci proći.Ima Boga.

(odgovor članu KONFUCIJE)
Neposredna veza do poruke: 8432
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
17.7.2015 16:17:25   
kolač
Konfucije,čestitam!Da ovaj put IDE SVE KAKO TREBA!Čuvaj se! Sretno svima koji se spremaju za nove postupke.Javljajte kako ide.Veliki pozdrav!user posted image user posted image

(odgovor članu KONFUCIJE)
Neposredna veza do poruke: 8433
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
17.7.2015 16:20:46   
kolač
Konfučije,čestitam!Neka ovaj put bude sve kako treba.svima koji se spremaju za nove postupke puno sreće.Javljajte kako ide.veliki pozdrav!user posted image user posted image

(odgovor članu KONFUCIJE)
Neposredna veza do poruke: 8434
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
17.7.2015 16:24:14   
kolač
...........ups .......greškauser posted image .za konfučijauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kolač)
Neposredna veza do poruke: 8435
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luk
17.7.2015 18:07:17   
Vanja88

IZVORNA PORUKA: ringer

Vanja šta ima kod tebe?


Evo uletih malo.. smorise me ove vrucine user posted image
Krajem juna ja nesto bila bolesna muka,muka,povracanje....mm me zeza kaze ti trudna reko jes ti normalan....toliko mi je trebalo za N da ne vjerujem da nece opet trebati 4,5g za sledecu trudnocu,i dalje ne vjerujem ma nema reko sanse....ne radimo na tome a prosto nemam zelje nakon cjelog dana za sex...zadnje na pameti.... ja trebala dobiti pocetak jula al imala sam sve smedje kad se brisem i kontam evo je....nazire se...uzmem test cisto iz neke znatizelje radi mucnina,kad bum......+ user posted image ja u soku... al i dalje meni ide smedje ne prestaje,nekada ima kad se brisem nekad ne...zovem gin svog kazu idi u blizu kliniku trazi da vadis krv i ultrazvuk mi s tobom nemamo nista za sada,(inace ovdje gin ne dobijas do 30e nedelje trudnoce) haos....Nakon 7 dana prokrivarim punom parom... ugrusci ko sljiva.. nisam ni stigla otici dr...predpostavljam da se radi o biohemijskoj trudnoci stomza mene nije novo, ovo mi bi 5 trudnoca ..mora tu nesto biti neki poremecaj 100%
eto..

_____________________________


2010: Andjeo 1 ..6w3d
2011: Andjeo 2 .. 8w0d
2013: Andjeo 3...12w4d
8.12.2014 u 10:57 rodio se ZIVOT.. NIKOLA<3
6.7.2015 Biohem. 5w5d

(odgovor članu ringer)
Neposredna veza do poruke: 8436
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luk
17.7.2015 21:59:56   
ringer
Joj Vanja šta da ti kažem.Nije valjda svaki put biohemijska?Drži se.Idemo dalje.
I ja nekad razmišljam da mi je samo dan znati da sam trudna,da i to osjetim ili dočekam,ali u našem slučaju jako teško.
Pozdrav svima.

(odgovor članu Vanja88)
Neposredna veza do poruke: 8437
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luk
20.7.2015 13:21:30   
M1984
Harmonika user posted image
Ringer je li tvoj muž koristi nekcije Pregnil. Znam da si pisala da su mu propisane. Molim te draga ako ima neki poamak i korisnih informacija javi mi. MM ima isti problem, možda malo mani jer njemu svaki put nađu punkcijom i tako radiomo ICSI. Sada se spremam za postupak u septembru kod dr.Sibinčić. To je II postupak na teret fonda ali nisam ti ja nešto previše optimistična. Zato te molim ako budeš imala dobro iskustvo sa tom klinikom u BG i pozitivne rezultate sa nekcijama da mi pišeeš a možda će još nekom sa teme biti od koristi. U koju kliniku ideš u BG?
Veliki pozdrav za sve

(odgovor članu ringer)
Neposredna veza do poruke: 8438
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luk
20.7.2015 22:25:33   
Vanja88
Ringer...nisu sve.... bilo je i kasnih gubitaka. Jbg Sta je tu je..
Mahanje svima!!!!!
Kontam da se opet narucim kod MPO dr...user posted image

_____________________________


2010: Andjeo 1 ..6w3d
2011: Andjeo 2 .. 8w0d
2013: Andjeo 3...12w4d
8.12.2014 u 10:57 rodio se ZIVOT.. NIKOLA<3
6.7.2015 Biohem. 5w5d

(odgovor članu M1984)
Neposredna veza do poruke: 8439
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luk
21.7.2015 14:37:57   
ringer
M 1984 koristi te injekcije.Ima još jednu da primi pa 3 sedmice pauze pa treba da radi spermogram.Ovu terapiju mu je propisao dr.Bojanic u Bg.
U drugoj polovini avgusta ćemo u Bg pa ćemo vidjeti ima li ikakvog pomaka.Pisaću.Isli smo u junu u tu privatnu ordinaciju - urološka ordinacija dr.Bojanić.Taj urolog nam je preporučen jer ima najviše uspjeha u liječenju muškog sterilitetea.Ima na internetu stranicu,a radi i u KBC.Nismo nikad radili ICSI jer dosad ništs nije nađeno.
Koliko traje taj postupak icsi?Je li naporan?
Pozdrav svima.

(odgovor članu M1984)
Neposredna veza do poruke: 8440
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luk
22.7.2015 10:22:03   
harmonika
Pozdrav žene moje. Nema me par dana ( na odmoru bila) i gle divnih vijesti. KONFUČIJE draga moja čestitam ti na trudnoći,mnogo mi je drago zbog tebe.
Koliko ja znam u medicu u suštini samo i rade ICSI,tako sam ja skontala. meni su oba puta radili ICSI a suprug ima odličan spermiogram. Ringer to je samo malo drugačiji vid oplodnje. injekcijom se direktno ubaci spermić u jć za razliku od IVF gdje se u epruveti ostave spermići i jć da se sami oplode. pozdrav za sve

(odgovor članu ringer)
Neposredna veza do poruke: 8441
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luk
22.7.2015 14:32:52   
ringer
Harmonikauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 8442
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luk
22.7.2015 15:18:05   
harmonika
Draga moja ringer,znaš da sam uz tebe i da ti posebno držim fige. neka si otišla dalje iz Bosne tražiti pomoć,ovi naši levati samo gledaju da ti što više para uzmu. daće bogda suprugu nađu barem nekoliko,i jedan je dovoljan za vto.
Vanja,žao mi je....opet missed... grli andjela,imaš najslađu utjehu. jesi li radila trombofilije? moja snaha je rodila jedno dijete bez problema,druga trudnoća-u petom mjesecu spontani tada joj nađu trombofiliju. Meni vlaisavljevic rekao da se desi da se trudnoca iznese i pored mutacija ali isto tako neko zbog njih ne može ni da zatrudni.

(odgovor članu ringer)
Neposredna veza do poruke: 8443
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luk
28.7.2015 16:27:24   
serendipity
Možda će biti interesantna/korisna informacija onima s BL adresom koji pokušavaju:
Grad Banjaluka će i ove godine sufinansirati troškove jedne procedure vantjelesne oplodnje, a javni konkurs za dodjelu jednokratne novčane pomoći biće raspisan početkom avgusta.

http://istinito.com/index.php/banja-luka/item/36372-banjaluka-sufinansiranje-vantjelesne-oplodnje.html

Eto, da baš nisam "praznih ruku" došla, ovo mi je prvi post na forumu. Čitam vas već dugo i držim fige.
Ne znam ni jesam li još uvijek "materijal" za ovaj forum, ali kako se čudo kod mene i dalje ne dešava, nakon što smo utvrdili da je kod partnera sve OK, da su svi moji brisovi uredni, hormoni ok, osim TSH koji je sad već terapijom doveden na prihvatljiv nivo. U godinama smo (oboje 40) kada bi trebalo ubrzati pretrage, da imamo vremena bilo šta uraditi ako pomoći ima.
Pozdrav svima.

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 8444
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
29.7.2015 23:15:22   
Rijada
Drage moje ja juce postala mama rodila se moja princeza sve je ok.Zelim vam od srca da dozivite taj osijecaj.Ljubim vas sve.

(odgovor članu ena**)
Neposredna veza do poruke: 8445
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
30.7.2015 9:17:39   
harmonika
ČESTITAM RIJADA!!! NEKA TI JE DJEVOJČICA ZDRAVA I VESELA A I VI SA NJOM!

(odgovor članu Rijada)
Neposredna veza do poruke: 8446
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
30.7.2015 14:00:15   
kolač
Draga Rijada,čestitam!Puno zdravlja i sreće želim maloj princezi i sretnim roditeljima!Divna vijest..user posted image user posted image

(odgovor članu Rijada)
Neposredna veza do poruke: 8447
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
30.7.2015 22:17:14   
ringer
Rijada čestitamo.Neka je živa i zdrava.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 8448
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
31.7.2015 9:38:45   
anandi
Dobro jutro, evo user posted image iz kisovite Tuzle

Rijada cestitam, neka ti je zdrava i sretna mnooogo godina user posted image user posted image

(odgovor članu ringer)
Neposredna veza do poruke: 8449
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
4.8.2015 11:44:27   
Pofezna
Cure, posle neuspjelog Feta u martu, ponovo planiram ponovo u Mariboru ili ??
Čula sam da doktor Vlaisavljević sada radi u Zagrebu i Beogradu. Koje su to privatne klinike ?
Sloveniija je vrh ali doktor je doktor. Želim i kod njega da pokušamo ...
Hvala na pomoći

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 8450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  336 337 [338] 339 340   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  336 337 [338] 339 340   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *