|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  338 339 [340] 341 342   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
8.9.2015 14:51:59   
BraMar
Harmonika, ajmo u Čekaonicu.
Pa nemamo nas dvije više veze sa likovima iz naslova.
I ja sam tvojim stopama krenula na konsultacije kod susjeda.

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 8476
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
8.9.2015 15:55:50   
harmonika
u pravu si nemamo veze sa temom iz naslova. ne znam gdje da se prebacim??? super,za konsultacije user posted image user posted image user posted image jesi li i ti kod prof.Vlaisavljevića? evo ja počinjem u ponedjeljak sa bockanjem. srećno!!!

(odgovor članu BraMar)
Neposredna veza do poruke: 8477
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
8.9.2015 16:18:58   
ringer
Harmonika i BraMar sretno.
U postupak ćemo ući do nove godine,dok odradimo opet sve nalaze i dok muž ispije još jednu terapiju.
Pozdrav svima.

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 8478
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
8.9.2015 16:43:41   
BraMar
Harmonika, Čekaonica-septembar 2015.
Ima već poznatih ženica tamo user posted image

(odgovor članu ringer)
Neposredna veza do poruke: 8479
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
8.9.2015 16:47:53   
BraMar
Ringer draga, baš mi je drago!!
Moja baka (pametna) uvijek kaže strpljen spašen user posted image

Nadam se da je iza vas teži dio, da odsad bude brže i jednostavnije user posted image user posted image


IZVORNA PORUKA: ringer

Harmonika i BraMar sretno.
U postupak ćemo ući do nove godine,dok odradimo opet sve nalaze i dok muž ispije još jednu terapiju.
Pozdrav svima.


(odgovor članu ringer)
Neposredna veza do poruke: 8480
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
8.9.2015 18:07:49   
harmonika
odlično ringer,samo naprijed,konačno je taj teški period iza vas. Žalosno je što čovjek mora proći čitavu golgotu samo da pronađe doktora koji će ti se posvetiti. a to je kod nas nemoguća misija. svi u nama vide vreću para koju treba iskoristiti a niko ne odgovara za svoju neodgovornost. naša posla! gdje ćeš raditi vto?

(odgovor članu BraMar)
Neposredna veza do poruke: 8481
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
8.9.2015 18:19:22   
M1984
Draga Ringer pa to je veliki uspijeh.
Ako nije problem volila bi da napišeš gdje se liječi tvoj suprig, koliko koštaju te injekcije i koliko ih teba za jednu terapiju. Jesu li tvom muzu sada radili spemogram ili TESU. Izvini ako bombardujem sa pitanjima, user posted image
Harminika i BaMar nemojte nas totalno zaboravit i napustit. Ako budete imale neko lijepo iskustvo sa novim klinikama i doktorima, pišite nam.
Veliki pozdav za sve vas.

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 8482
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
8.9.2015 19:26:47   
harmonika
Ne brini,draga,neću vas zaboraviti ovo je moja primarna stranica,bez obzira što više nisam u medicosu. Kada ti krećeš sa postupkom?

(odgovor članu M1984)
Neposredna veza do poruke: 8483
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
8.9.2015 20:27:45   
M1984
Ja samti draga moja na decapeptylu već 9 dana, od prekosutra kreće i menopur. 17.09 mi je prva folikulometrija, pa kako Bog dragi da.Vidim da niko ne piše da je u ovom mjesecu u postupku. Kad ti ideš za BG?

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 8484
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
8.9.2015 21:22:47   
harmonika
Oh pa odlično,ti već koračaš prema cilju. Ja u ponedjeljak krećem sa decapeptylom a 17.9.idem na uz. radim u Zagrebu ne u Beogradu. Bliže mi je pa mi je lakše zbog stalnih odlazaka. neka ti je sa srećom. javi nam kako ide. koliko menopura ćeš primati?

(odgovor članu M1984)
Neposredna veza do poruke: 8485
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
9.9.2015 7:28:51   
malena27 RR
Za cure koje idu u postupak a ne znaju gdje da pisu jer vise ne idu u ovu kliniku:
http://www.ringeraja.ba/forum/Neobavezno_o_medicinski_potpomognutoj_oplodnji_-_septembar/m_2616409/tm.htm
ili
http://www.ringeraja.ba/forum/m_6425/mpage_132/key_/tm.htm

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 8486
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
9.9.2015 9:53:17   
anandi
Jutro zene

ringer drago mi je zbog spermica user posted image user posted image

M1984 pridruzi nam se i ti u cekaonici... Tamo iscekujemo, navijamo i pisemo

Ostale cure sretno

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 8487
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
9.9.2015 10:14:08   
suncokret81
Ćao svima. Nova sam ovdje ali već duže vas pratim. Naime može li mi neko objasniti kako da od Sanje dobijem preporuku za VTO van BiH koju smo već odradili? Da li je to uopšte moguće? I da li je bolje da tražim od nje ili dr Brankice?user posted image

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 8488
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
9.9.2015 10:43:17   
M1984
Harmonika, kada sve završiš,napiši nam kakvi su ti utisci, koliko sve traje i kakve su cijene. Ja se polako bližim cilju ali šta da vam kažem.Iza mene je puno nesupijeha tako da se strašno bojim i ovo je taj drugi besplatni postupak. Prva polovina sledećeg mjeseca bit će paklena user posted image
Decapeptyl koristim od 27.08 po jednu injekciju, i još tako večeras,ukupno 10 kd.Od sutra krećem sa pola decapeptyila i dva menopura.Prva folikulometrija mi je 17.09, do tad ću primit 16 menopura. Mislim da će to biti negdje oko 26-28 menopura ukupno.
Suncokret81, ja ne znam dali ti tek tako možeš dobiti preporuku za drugu zemlju. Oni to daju tek onda kada nemaju uslove da ti oni urade VTO ( donacija jć ili sperme), ali opet se malo bolje raspitaj. Jedino ako uradiš van zemlje a uspije ti možeš tražiti povrat trokova uz priložene račune.Možda neko zna malo više pa će se javit

(odgovor članu suncokret81)
Neposredna veza do poruke: 8489
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
9.9.2015 13:34:03   
ringer
Harmonika draga VTO ćemo raditi u poliklinici Ivanović u Beogradu.

(odgovor članu M1984)
Neposredna veza do poruke: 8490
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
9.9.2015 13:41:45   
ringer
M1984 draga moj muž je koristio svakakve terapije 3,5 godine bez ikakavog pomaka.Ljetos je 6 sedmica koristio injekcije Choriomon 5000 i onda je pauzirao 4 sedmice i radio spermogram.Prvi put u spermogramu cifra od nekoliko hiljada spermatozoida,od toga veći dio da se može zamrznuti.Ovih 6 injekcija je koštalo oko 120KM.Sad mjesec dana treba da pije fertil i da ponovi spermogram.Ako rezultati budu dobri krećemo u postupak.Išli smo kod dr.Bojanića u Beograd.Čovjek kaže da samo jednom treba probati terapiju pa ako ne ide drugu,ali ne previše eksperimentisati.Muž je pio sve živo osim ovih injekcija i iz prve evo rezultati.

(odgovor članu M1984)
Neposredna veza do poruke: 8491
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
9.9.2015 15:58:04   
harmonika
Suncokret mislim da će ti doktorica dati preporuku,zašto ne bi dala? meni je dr Brankica pristupačnija ali svako ima svoj neki odnos sa dr. sa tom preporukom i uz sačuvane račune a ako je uspjela vto fond će ti refundirati novac.
ringer pa jeste li zamrzli te spermiće koji su se pojavili? ako nekom treba choriomon ja bih ga rado poklonila,imam 2 po 5000 u roku su i čuvani su kako treba.
M1984 nemoj da si pesimista,samo pozitivno gledaj na sve ovo,znam da je teško ali šta da radimo? moramo sebi pomoći! meni je prof.Vlaisavljević rekao da će mi moj vedar duh pomoći ali ne smijem klonuti,kako god situacija bila teška bodrim sebe. mene je recimo u oba puta uništilo to što sam imala mnogo folikula (oko 14) ali nisu jednako rasli i na kraju sam dobijala 4-5 jć. doktor mi se nasmijao. kaže zar je to problem? a sve ti se oplodile! dovoljna je samo jedna! i stvarno tako i jeste. znači brigu na veselje!!!
javljaću vam se kako sve ide. ja sam 17.9.u zagrebu na uz pred stimulaciju a bockanje kreće u ponedjeljak. kod njega je to malo drugačije. ja sam svoje od fonda iskoristila sada mi je plaćati pa kako znam i umijem.
pozdrav za sve

(odgovor članu ringer)
Neposredna veza do poruke: 8492
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
9.9.2015 17:54:08   
Vanja88
Harmonika...citam na drugoj temi da si promenila kliniku! Samo da ti pozelim svu srecu ovog svijeta...user posted image
Ostalim zenicama, takodje!

_____________________________


2010: Andjeo 1 ..6w3d
2011: Andjeo 2 .. 8w0d
2013: Andjeo 3...12w4d
8.12.2014 u 10:57 rodio se ZIVOT.. NIKOLA<3
6.7.2015 Biohem. 5w5d

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 8493
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
9.9.2015 18:27:26   
M1984
Ringer pa to je stvarno super.
Eto vidiš kako za male pare može da se napravi neki pomak, kolkilo je nekcija dobio za tih 6 medjelja, jeli samo 6 kako sam razumjela. Ja se ne razumijem u te cifre kada je spermogram u pitanju. Je li moguće da sa tim br. ostaneš prirpdno trudna.
MM ima začepljen kanal, njih ima u testisima ali ne mogu izać napolje. kad god radi sper. sve su 00000. Zato mu iglama izvlače spermiće i spajaju sa mojim ćelijama. On je prošli put koristio menopur, dr.Hajder mu propisao u Medico s-u. 12 ampula smo platili 600 KM.
Hramonika, ja uvijek imam dosta jć. Vidjet ćemo šta i kako će biti.

(odgovor članu Vanja88)
Neposredna veza do poruke: 8494
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
9.9.2015 19:00:18   
ringer
M 1984 samo je koristio 6 injekcija,jednom sedmično se daje,svake sedmice u isti dan i u isto vrijeme.Male su nam šanse za prirodnu trudnoću rekao je dr.
Harmonika nismo sad ništa zamrzli,dok ispije kutiju fertila i ponovi spermogram za mjesec dana pa ćemo onda.
Pozdrav svima

(odgovor članu M1984)
Neposredna veza do poruke: 8495
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
15.9.2015 7:35:02   
harmonika
Vanja hvala ti draga moja,uvijek si mi podrška iako hvala Bogu više nisi u ovim "vodama".
Ja sam sinoć bocnula prvi decapeptyl. Ovaj put se sama bockam,malo sam se okuražila. stigla me upala grla i krajnika pa pijem i antibiotik,pa kontracepciju,pa boce,pa neke silne vitamine,koenzime,omege,aspirini,folne... žene moje šaka lijekova.
M1984 kako si nam ti? bocaš li se sama ili?

(odgovor članu ringer)
Neposredna veza do poruke: 8496
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
15.9.2015 14:10:20   
ringer
Harmonika ne daj se.Uglavnom pada imunitet kada se krene sa bockanjem.Ako voliš med uzimaj ga svako jutro na gladan stomak.
Pozdrav svima.

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 8497
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
21.9.2015 9:01:13   
pcelica84
Drage moje, malo sam OT. Ako iko ima viška štopericu da pokloni ili povoljno proda, molim vas da mi se javi. Lijep pozdrav!

(odgovor članu ringer)
Neposredna veza do poruke: 8498
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
23.9.2015 8:06:16   
rajna1980
Drage moje, da vam prijavim da sam uradila HSG, oba jajovoda su prohodna. Medjutim na snimku materice ima nesto zasta kazu da bi mogao biti polip, nisu 100% sigurni. U aprilu ove godine odstranili su mi dva polipa iz materice i rekli da je sve ocisceno. Da li je moguce da sad opet imam polip ?! :-( Radovala sam se kad su rekli sve prohodno ali me ovo drugo demoralisalo.

(odgovor članu pcelica84)
Neposredna veza do poruke: 8499
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
24.9.2015 13:07:35   
ringer
Rajna možda nije polip.Kada ćeš znati šta je?Pij čaj od vrkute ili žare.
Pozdrav svima

(odgovor članu rajna1980)
Neposredna veza do poruke: 8500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  338 339 [340] 341 342   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  338 339 [340] 341 342   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *