|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  340 341 [342] 343 344   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
8.10.2015 14:37:29   
ringer
M1984 user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 8526
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
8.10.2015 15:09:46   
daduška
Pozdrav
M1984 jako mi je žao.
Upravo sam i sam prošla kroz taj period, jer mi je takođe prvi postupak završio neuspjehom. U istoj smo klinici radili, samo sam ja imala ET 20.09., i nakon 12 dana sam počela imati taj iscjedak, a 14 dana sam dobilauser posted image . Tako da je svoju betu nisam ni dočekala, iako sam bila kod njih u pon (15 dan od ET) nisu mi htjeli vaditi krv, niti me je Dr. primila iako sam telefonom objasnila šta je u pitanju a to je da sada imam nekakvu izraslinu u vagini..... To sam primjetila tokom stavljanja utrića.....
Sada se dvoumimo oko novog postupka u Medico-su ili da idemo za Zg....
Harmonika,moja Prnjavorčanko, neka ti je sa srećom user posted image

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 8527
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
19.10.2015 14:30:49   
harmonika
Iako nemam nikakve veze sa ovom temom,tj. sa klinikom i dr iz naslova moram da vam prijavim da sam TRUDNAAAAAAA!

(odgovor članu daduška)
Neposredna veza do poruke: 8528
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
19.10.2015 14:43:42   
ringer
Harmonika čestitam.Najljepša vijest koju sam mogla čuti.Sretno vam bilouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 8529
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
19.10.2015 21:28:27   
mexin
Cekala sam te i cekala i docekala. Harmoniko moja cestitam, Bog ti dao svako dobro i najljepsu mogucu trudnocu. Mnogo si me obradovala. user posted image user posted image user posted image user posted image Ljubim puno i ostalim zenicama isto svu srecu ovog svijeta zelim

(odgovor članu ringer)
Neposredna veza do poruke: 8530
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
19.10.2015 22:31:16   
harmonika
Hvala vam drage moje. Ringer ti si sljedeća ;-)

(odgovor članu mexin)
Neposredna veza do poruke: 8531
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
19.10.2015 22:42:24   
jabuka21
Harmonika :) pa duso mila znam da ce zvucati nevjerovatno ali upravo odlucim uci na forum da vidim ima li vijesti od tebe. I vidim najljepsu vijest. Znas li da si me obradovala. Puno :) :) Prosli put smo zajedno cekale i prolazile zajedno kroz postupak i cekanje eh sad mi je srce ko planina od radosti. Zelim ti sve najljepse mila da uzivas i da sve bude u najboljem redu. Mexin kako si nam ti, kako trudnoca napreduje? An Nur ima li tebe gdje kako si nam, Anandi sve najbolje u postupku procitah da si krenula u postupak, masallah. Da bude hairli. Zelim vam svima koje ste krenule u postupak puno snage, volje, sabura, i puno puno srece, takodjer sve koje cekate betu zelim vam da bude veeelikaaa. Ljubi vas sve vasa jabuka.

< Poruku je uredio jabuka21 -- 19.10.2015 22:43:24 >

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 8532
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
19.10.2015 22:50:31   
mexin
Jabuko ja sam super hvala Bogu. 33 nedjelja nastupila, u stomaku djecak napredan i tak. javim vam kad ga vidim van stomaka. ljubim sve

(odgovor članu jabuka21)
Neposredna veza do poruke: 8533
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
20.10.2015 7:34:52   
M1984
Harmonika, šta reća. Svaka riječ je suvišna, ovo su fenomenalne vijesti. Uživaj mila u svakoj minuti i svakom satu svoje trudnoće.
Od srca ti želim lijepu i bezbrižnu trudnosu. Još nam za koji dan javi da su dvije bebe i to je to user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mexin)
Neposredna veza do poruke: 8534
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
20.10.2015 8:08:22   
anandi
harmonika cestitam draga i ovdje user posted image
jabuka hvala ti draga na zeljama...ma nema se vise sta cekat, idemo pa sta bude. Nadam se uspijehu user posted image Sta ima kod tebe?

(odgovor članu M1984)
Neposredna veza do poruke: 8535
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
20.10.2015 13:02:12   
jabuka21
Anandi, pokusaj mila sta drugo da ti kazem. Ja sam evo godinu dana nakon neuspjeha u oktobru prosle godine krenula sa mikroginonom, i ja sam bila u toj "novogodisnjoj grupi" nakon toga imala sam zaledjenu blastocistu u maju ove godine vratili je takodjer bez uspjeha. I sad ne radim nista isla sam na kontrolu eto da vidim da li se sve vratilo u "normalu" koliko toliko nakon svih hormona. Malo mi je ciklus poremetio se sad od30 do 36 dana dodje user posted image a prije tacna u sahat na 28 dan. Nadam se da ce se i to vratiti u normalu. Po pitanju postupka ponovnog ne znam sta bih rekla nisam jos spremna psihickiuser posted image . Mozda ce zvucati glupo ali eto tako je.

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 8536
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
22.10.2015 22:55:07   
mrvicado
Harmonika cestitam ti od srca,zelim ti divnu i bezbriznu trudnocu,bas si me obradovala,nisam dugo bila na forumu.Kako je moja seka Mexin vidim djecak napreduje kada je terminuser posted image user posted image

(odgovor članu jabuka21)
Neposredna veza do poruke: 8537
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
22.10.2015 23:36:16   
mexin
mrvice moja tu je sestra, fala bogu sve je ok. Decembar je termin samo cekam posto je carski rez da vidimo koji je datum. Ako Bogda i ti uskoro da mi javis da ima novine .ljubim puno

(odgovor članu mrvicado)
Neposredna veza do poruke: 8538
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
23.10.2015 8:01:32   
anandi
jabuka treba malo vremena od silnih hormona da se vrati u normanlu. Naravno da nije glupo sto nisi spremna, uzmi si vremena koliko god je potrebno da se pripremis sto psihicki sto finansijski pa da naredni put bude uspjesno.
Ja sam spremna i pravo da ti kazem tako mi vrijeme sporo prolazi, do punkcije skoro 2 mjeseca user posted image
Molim Boga samo da bude sta da se zamrzne pa ako sad i ne uspije da imam zaliha.

(odgovor članu jabuka21)
Neposredna veza do poruke: 8539
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
23.10.2015 11:29:27   
kolač
Draga Harmoniko,želim ti sve najbolje!Mnogo si me obradovala.Zbog tebe sam ulazila na forum,čekala sam da nam javiš lijepe vijesti.Uživaj !user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 8540
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
23.10.2015 15:01:15   
harmonika
VIDIM MNOGO SE RADUJETE ZBOG MENE A MENI DANAS SRCE PUKLO. MOJA BETA JE 189,NIJE NI BLIZU DUPLIRANJA. ŠTA DA VAM KAŽEM,LOŠE SAM,MNOGO...

(odgovor članu kolač)
Neposredna veza do poruke: 8541
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
23.10.2015 22:35:58   
mikica81
Drage moje zene evo i mene. Dugo se nisam javljala, jer nisam imala sta fa pisem. Harmonika draga moja zao mi je, znam kroz sta prolazis, sve sam i sama iskusila. Ja dam danas bila na FET-u. Odmrznuli su mi 3 embriona i sva tri vratili. Jedan je dobar druga dva tako tako. Sad cekam pa cemo vidjeti. Pozdrav svim zenama.

_____________________________

2012/2013 - 4 inseminacije-rezultat=0
2014 - ivf vraćene 2 blastociste, beta54,8; 186; 547; na kraju nista :-( otislo
2015 - Fet, vraćena 3 embriona, ....beta 0, idemo dalje...

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 8542
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
24.10.2015 8:51:38   
harmonika
Mikice,draga moja,neka ti je srećno,da ovaj put bude dobitni. Reci mi,molim te kako se tvoja trudnoća završila,spontanim ili kiretažom? ja trebam u ponedeljak u zagreb na uzv,da vide da li je u materic,bila ili ne daj bože negdje u jajovodima. E,žene moje,kakva ironija,sada da mi je da dobijem da se barem završi na bezbolniji način. Ja imam 6 smrzlića i iako sam slomljena planiram u pon.da se dogovorim sa profesorom kada da radimo FET. prema tome,saborke moje,nemojte da kukate,vidite kroz šta ja prolazim a već planiram sljedeći korak. Samo da napomenem da mi je ovo bila treća vto u 10 mjeseci.

(odgovor članu mikica81)
Neposredna veza do poruke: 8543
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
24.10.2015 9:10:12   
mikica81
I ja sam ti bila u istoj agoniji. Isto su mislili da je vanmatericna. Beta rasla a nisu mogli da ustanove uz. Ipak je na kraju sve spontano otisli uz blago krvarenje. Nisu mi radili kiretazu. Nemoj se sikirat. Valjda iz svega toga covjek izadje jaci. Ja isto imam jos tri smrznuta pa ako sad ne uspije pokusat cu ponovo. Pa sta bude. :-*

_____________________________

2012/2013 - 4 inseminacije-rezultat=0
2014 - ivf vraćene 2 blastociste, beta54,8; 186; 547; na kraju nista :-( otislo
2015 - Fet, vraćena 3 embriona, ....beta 0, idemo dalje...

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 8544
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
24.10.2015 10:10:52   
harmonika
Ne znam šta uopšte mogu vidjeti na uzv sa tako malom betom,sve i da je trudnoća uredna ne može se vidjeti

(odgovor članu mikica81)
Neposredna veza do poruke: 8545
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
2.11.2015 13:53:22   
ringer
Harmonika kako si?
Ima li šta novo kod ostalih?
Pozdrav svima.

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 8546
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
3.11.2015 16:42:08   
harmonika
Ringer,hvala što misliš na mene. kod mene je stanje šokantno,mimo svih pravila. naime,u prosli ponedeljak sam bila na uzv i vidjela se gestacijska vrećica koja savršeno odgovara 5.nedelji trudnoće. e sad,dr je zbunjena tom nepravilnom betom. rekla mi je da je bilo slučajeva da na kraju bude sve ok. ali da je najveća vjerovatnoća da će doći do spontanog. i evo ja čekam,ni sama ne znam šta čekam... u petak mi je ponovo zakazala uzv. u slučaju da trudnoća bude uredna tada bi se morali čuti otkucaji srca kod bebe. a ako ne ići ću na kiretažu. ma sve je bolje od vanmaterične. takođe,rekla mi je da postoji šansa da mi je heparin toliko razrijedio krv da je smanjio koncentraciju hcg-a. ali to su sve samo pretpostavke. vidjećemo šta će biti. čudno je da mi se sa betom od 190 vidjela trudnoća a mnogim ženama se ne vidi ni sa preko 1000
kako si ti,ringer? kakvo je stanje kod supruga? kada krećete u postupak? radujem se zbog tebe,držim fige da bude sve ok
mikice,draga kako si ti? ima li simptomčića?

(odgovor članu ringer)
Neposredna veza do poruke: 8547
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
3.11.2015 18:15:11   
ringer
Draga Harmonika kod tebe svega pomalo.Budi strpljiva.Nikad se ne zna šta će biti.
Trebali bi u postupak krenuti krajem ovog mjeseca.
An Nur gdje si ti?
Pozdrav svima.

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 8548
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
3.11.2015 19:29:28   
mikica81
Draga moja sto kaze Ringer samo strpljenje. Svakakvih cuda se izdesavalo a ko zna mozda na kraju sve bude ok. Ipak je sve u Bozjim rukama. Kod mene nikakvih posebnih simptoma. Povremeno me bocnu jajnici, napuhana standardno od utrogestana. Malkice osjetim da su mi grudi osjetljivije sto takodje moze biti posljedica utrogestana. Sinoc primijetim na ledjima neki osip i zlo mi dodje. Pomislih da je herpes. Bas mi on treba sada. Danas odem dr i kaze nije herpes i da mi neku mast. Betu cu radit u pon. I eto tako. Pusa za sve...

_____________________________

2012/2013 - 4 inseminacije-rezultat=0
2014 - ivf vraćene 2 blastociste, beta54,8; 186; 547; na kraju nista :-( otislo
2015 - Fet, vraćena 3 embriona, ....beta 0, idemo dalje...

(odgovor članu ringer)
Neposredna veza do poruke: 8549
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
4.11.2015 13:49:04   
ringer
Mikice nadam se vašem uspjehu.Osip dođe i prođe.Približava se beta.Biće to dobro.Samo opušteno.Skakaćeš ti nama u ponedjeljak od srećeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeuser posted image

(odgovor članu mikica81)
Neposredna veza do poruke: 8550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  340 341 [342] 343 344   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  340 341 [342] 343 344   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *