|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
10.1.2016 17:52:02   
mom2B

IZVORNA PORUKA: Pufnicaa

Leptiri Znam da jedva cekas,ali opet je bolje da ti krenu bolovi prirodno nego da oni indukuju...Sve je lakse sto ide svojim tokom..Samo polako i sretno..

Mom2B Ma imam ja uputnicu i sve je to ok..Nego kontam hoce me oni sta pregledati,ne bih voljela da me cackaju vaginalno nisam ni u terminu nemam bolove,nekako me to brine...Neznam tu proceduru uopste kako odlucuju oni sta rade i to..


Mene su pregledali i vaginalno... Kad sam dosla do mjesta gdje je komisija, predala sam papire (ako se ne varam od 9 radi komisija, ja sam dosla 20 min ranije)... Kad je komisija pocela da radi prozvali su nas 5 koje smo bile prve po redu, uveli su nas u jednu prostoriju gdje smo se morali skinuti i obuci one njihove zelene haljine... onda jedna po jedna ulazi u ordinaciju gdje te ceka komisija (meni je bio Godinjak i jos 5-6 zena (nisam sigurna koje su doktorice a koje su sestre user posted image )... Sve nas su pregledali vaginalno ali niti jedna trudnica nije bila tada prisutna tako da ti ne bih mogla tvrditi da ce tebe 100% pregledati ili ne...
No kako god da bude nemoj da se plasis... Sto odes opustenija lakse ces podnijeti sve to... i nije nimalo strasno user posted image

Samo moli Boga da ti ne bude tu kakva ciganka user posted image user posted image user posted image Dok sam ja cekala na komisija pocne sa radom dodje jedna ciganka... draaaga moja Pufnice... imas osjecaj da sjedis pored kontejnera koji nije ispraznjen bar mjesec dana user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pufnicaa)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
10.1.2016 17:59:17   
škorpija
A zašto se ide na komisiju, u općoj bolnici je komisija bila samo za carski rez koliko se sjećam

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu mom2B)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
10.1.2016 18:29:41   
Pufnicaa
Znaci ipak ce i vaginalno,jesu te svi pregledali ili samo jedan doktor? Jel te boljelo? Iskreno hehe.. A kad si to bila NA komisiji?
A cuj meni dokt.nije rekla u koliko sati da dodjem,ja je piitam kaze ona meni dodji kad zavrsis kod dijabetologa pa me nazovi nije vazno u koliko..Hm pa sad mozda ce to nesto drugacije...
I moras pred svima njima na onu stolicu uzas hahaha
Ney Skerliceva se nalazi iza dm-a u Kralja tomislava ulici,pa malo gore visocije..jesam i objasnila haha..Ugl ovako krenes ulicom kralja Tomislava prema kosevu,kad prodjes dm prva ulica koja vodi desno uz brdo skrenes i tu je negdije odmah davno sam isla pa samo tu pitaj nekog objasnit ce ti tacno.

< Poruku je uredio Pufnicaa -- 10.1.2016 18:33:30 >


_____________________________

All I ever wanted
Was to see you smiling

(odgovor članu mom2B)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
10.1.2016 18:38:04   
ney75
Hvala draga puno :)

(odgovor članu Pufnicaa)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
11.1.2016 8:17:29   
mom2B
Dobro jutros drage moje user posted image

Ja se uspjela malo naspavati, jucer sam imala puno nekog posla, zavrsila sinoc sve u 22,40 i samo se izvalila u krevet user posted image

Pufnice mene je samo 1 dr pregledao i nije nimalo boljelo... Vjerujem da ces i ti super proci... Samo polako i javi nam kako si prosla user posted image

(odgovor članu ney75)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
11.1.2016 8:45:36   
Leena
Malo sam preletjela sta ste pisale, nisam sve upratila

Ney, zavisi odakle dolazis, meni je najlakse preko velikog parka (preko puta bbi) do vrha parka se popenjes i imas onu neku ambasadu, mislim Francuska da je, u toj ulicici ravno, lijepa zgrada, austro-ugarska, renovirana, ima veliko dvoriste, pise ti Institut za majku i dijete ili tako nesto

Leptiri, znam kako ti je cekati sada, ali isplati se cekati prirodne bolove, da aBd sve brzo i lako prode

Mom2b, ih i frizerski u kuci imas, blago tebi user posted image ja sam cickava k'o ovcauser posted image a prerasla mi kosa, moja frizerka na porodiljnom, a kod nje idem vec 12 godina i ne da mi se mijenjati.. Onda je moram peglati da na nesto lici, slomim se svako pranje da to izvedem, jos imam i onu rotirajucu cetku i peglu, ali dzaba

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu mom2B)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
11.1.2016 10:06:10   
ney75
Leena, sad sam zvala Opcu, mislim da me sestica nije skontala sta sam pitala haha, ali mislim da nisu otkazane kontrole, mozda da i ti nazoves da ne bude da sam pogresno razumjela?
I ti si imala problem sa zuci, mozes li mi reci kako ti izgledala bol od toga?

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
11.1.2016 10:12:26   
cauchy
Zdravo drage moje.

Ja se evo vratila s kontrole, bila kod svoje doktorice. Sto se plodne vode tice, ista je situacija, ali vazno je da beba napreduje, ne zaostaje nikako. Samo da ako Bog da do kraja nastavi ovako se razvijati. Doktorica kaze daj jos bar dva mjeseca da bude ovako, pa onda nek i krene. Sad sam u sestom mjesecu.
Pozdrav user posted image

(odgovor članu ney75)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
11.1.2016 10:13:41   
ney75
Lenna, opet ja :D sad sam zvala dr Aidu, da nju pitam, kaze nije nista otkazano, sve funkcionise normalno, eto da znas :)

(odgovor članu cauchy)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
11.1.2016 10:41:06   
Sanjalica 85
Dobro jutro drage moje user posted image

Mene probudise jutros rano, a slabo sam spavala nocas. Od ledja se ne mogu nikako namjestiti, a i beba imam osjecaj da nikako ne spava, po citavu noc udara, debeljuca moja mala user posted image . Narucivala neke zavjese, pa ciko jutros dosao da premjeri, a ja onako u pidzami ne znam gdje sam.
Ova bebica je izgleda bas nafakali, samo rodbina zove, redaju se sta ce ko da kupi, tako da ono ce nama ostati samo one neke osnovne stvari user posted image user posted image . Jos od svekra za mustuluk dobismo masinu za susenje vesa, sad napokon ne moram po kuci da susim user posted image

Meni se nesto ovaj januar rastegao, valjda proslomjesecne bebe ekspresno stigle, pa mi sada sve nekako sporo tece user posted image

Ja iduce sedmice idem da radim OGTT, najvjerovatnije da cu u Prolab, najblizi mi je...samo se nadam da ce nalaz biti ok i da je beba krupna sama od sebe, a ne zbog neceg drugog.

Chauchy bas mi je drago da bebac fino napreduje, samo se ti pazi, i bit ce to sve ok user posted image

Sretno svima, cuvajte se i mazite pupe user posted image user posted image

_____________________________

Našu srećicu, maminu i tatinu princezu, ocekujemo 12.05.2016. user posted image

(odgovor članu ney75)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
11.1.2016 10:49:16   
Sanjalica 85

IZVORNA PORUKA: Pufnicaa

Znaci ipak ce i vaginalno,jesu te svi pregledali ili samo jedan doktor? Jel te boljelo? Iskreno hehe.. A kad si to bila NA komisiji?
A cuj meni dokt.nije rekla u koliko sati da dodjem,ja je piitam kaze ona meni dodji kad zavrsis kod dijabetologa pa me nazovi nije vazno u koliko..Hm pa sad mozda ce to nesto drugacije...

Pufnice ja mislim da se trudnicka komisija razlikuje od ove za operaciju. I ja sam bila na komisiji prije 5 mjeseci, pred operaciju, i onako izgleda, kako sto je mom2B opisala, ali to je komisija za operacuju cisti, karcinoma i tako toga...Mislim da za trudnicku samo doneses nalaze i da te nista ne cackaju, pogotovo ako nisi u terminu. Prijateljica mi je prije godinu hodala po tim komisijama i znam da je samo nalaze nosila i eventualno su jos radili UZ, nisu je cackali dok joj nije bio termin. E sada ne znam da li se sta promjjenilo user posted image . A sto ti moras na komisiju, jel imas indikacije za carski ili... ?

_____________________________

Našu srećicu, maminu i tatinu princezu, ocekujemo 12.05.2016. user posted image

(odgovor članu Pufnicaa)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
11.1.2016 13:50:23   
Leena
Ney, hvalaaauser posted image
Bol zuci izgleda tako sto te boli nazad ispod desne plecke, mislis da te kicma boli, i naprijed kao zeludac i jos mozes imati mucnine i povracati zutu tekucinu

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu Sanjalica 85)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
11.1.2016 14:31:32   
ney75
Mene je sinoc tako boljelo, ispod grudi i na istom mjestu na ledjima, i imala sam mucninu, do pola 4 ujutro sam hodalam nisam mogla da legnem niti da se naslonim na nesto, samo hodanje :/ odmah si mi ti naumpala, uzasan osjecaj, nadam se da je to bilo one time thing zbog necega sto sam pojela..

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
11.1.2016 14:47:02   
mom2B
Leena imam salon, a vala imali smo ga muke user posted image user posted image Sveki je umalo dobila slom zivaca kad je trebala da zatvori radnju (nakon 50 godina rada) i onda smo MM i ja skontali da joj napravimo salon u maloj sobici... Dok smo ubacili glavoper, haubu, mali pult i police sa matrijalom, ne mozes se okrenuti u sobi... Ali hajde... Problem je sto ona fantasticno radi stare frizure, ali joj musterije pomrijese jedna po jedna tak oda na kraju cesce meni pere kosu mjesecno nego sto ima musterija user posted image user posted image Da budem iskrena meni samo smeta miris one kiseline za trajnu... ja moram ici iz kuce jer me ugusi... ona je oguglala na to, ali meni je ipak prejako... E sad sam zabrinuta ako bude insistirala da radi trajne kad bebac bude tu... Hoce li mu to smetati?????

Sto se tice kose, ja imam drugi problem... meni je ravna, skroz i nekoliko puta sam radila minival samo da je prelomim ali to drzi par dana i opet se izravna user posted image user posted image

cauchy super vijesti za kontrolu... samo se ti i dalje pazi i izguraces do kraja user posted image user posted image


sanjalice i ja imam problem sa polozajem... nikako da se namjestim... cak sam u zadnje vrijeme pocela da sanjam kako spavam na stomaku, mojoj omiljenoj pozi, i kako mi je diiiiivnoo user posted image user posted image Tebi se januar otegao, a meni fura ko ekspresni voz user posted image user posted image


(odgovor članu ney75)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
11.1.2016 14:50:36   
Pufnicaa
Evo mene s komisije svijeze pa da se javim..Mada nemam sta da javim..Sv nesto na brzinu,isla internisti,uradila mi ekg i neke preglede,napisala nalaz s tim na ctg pa na komisiju..Eh sad komisija bile 2 doktorice i jedan doktor i jedna sestra..Hmm NIsta nisam zavrsila,kazu da im je jos rano da odluce sta ce samnom,da dodjem 1vog februara i da ce tad odluciti kad vide koliko ce beba jos napredovati do tad...user posted image user posted image stvarno sam se nadala da ce mi konacno reci sta da ocekujem ovako sam se bas razocarala malo je reci..
Najveci mi je strah to sto mi stalno govore beba velika i ostave me u zadnji tren,i sta ako krene i ja ne mognem ispate me prvo i onda na cr...toga me strah a znam puno zena koje su bas tako prosle grozna nasa drzava...:user posted image

Sanjalica85 Pa eto bpd kod bebe mi je bio na zadnjoj kontroli 100 kao veliki je,veca glavica,beba krupna i nisu sigurni da moze prirodno...a imam jos nekih dijagnoza ali eto kazu da one nisu indikacija samo velicina bebe... user posted image

_____________________________

All I ever wanted
Was to see you smiling

(odgovor članu ney75)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
11.1.2016 14:53:45   
mom2B
Pufnice kako rano???? Pa tebi je termin za 17 dana, a CR ide od 39 tt... Ko je tebe uputio na komisiju, dr. M. ili tvoja doktorica?

Joj dzaba si se nahodala, bas mi je zao user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pufnicaa)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
11.1.2016 15:11:26   
*andjela*
pufnice pa sto tek 1. februara ...zar ti nije termin 28 januar,a carski ide pre termina koliko ja znamuser posted image

Meni crkao telefon user posted image user posted image
Touch screen ne reaguje od juce,a jesam baksuz,imam garanciju al u sarajevu u nekoj radnji Mobis electronics,a ja u B .Luci ,moracu nazvati da vidim kako bi poslala ,brzom postom user posted image
A od juce mise isto upalila desni iznad gornje dvice,neznam sto ....zdrav zub,al desni nateka na tom mestu ,udara mi skroz do oka,tako mi i u prvoj trudnoci znalo...moracu ispirati sa zalfijom...

Jos malo polovina januara a nase terminuse,ni da zapocnu sezonu,pa ni godinu user posted image user posted image

_____________________________

01.01.2014 Mamin decak * VELJKO*

28.02.2016 Mamina princeza *Marija*

(odgovor članu mom2B)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
11.1.2016 15:13:33   
Pufnicaa
Vjeruj mi da sam i ja iznenadjena bas i da mi je to briga sad..A uputila me doktorica kod koje sam sad i to je i ona bila u komisiji pa mi nista nije jasno jer i ja znam da carski ide bar 10dana prije termina. Februarar mi je bas daleko i zvuci mi nerealno da li oni kontaju prvo musko pa prenjet cu ja neznam...al to nema smisla


_____________________________

All I ever wanted
Was to see you smiling

(odgovor članu mom2B)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
11.1.2016 15:20:01   
mom2B
uh andjela jest ti nezgodno to za tel user posted image user posted image

Ja imam problem sto mi jedan zub reaguje sad na slatko i hladno... Bol bude strasna... Stomatolog mi kaze da zub nije pokvaren, ali da imam blagu paradentozu, spustile se desni pa otkako koristim Lacalut pastu stanje se popravilo i puuuno je bolje

A jesi vidjela januarskih terminusa... grozne suuu user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *andjela*)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
11.1.2016 15:21:53   
mom2B
IZVORNA PORUKA: Pufnicaa

Vjeruj mi da sam i ja iznenadjena bas i da mi je to briga sad..A uputila me doktorica kod koje sam sad i to je i ona bila u komisiji pa mi nista nije jasno jer i ja znam da carski ide bar 10dana prije termina. Februarar mi je bas daleko i zvuci mi nerealno da li oni kontaju prvo musko pa prenjet cu ja neznam...al to nema smisla



user posted image user posted image user posted image

jao jao jao... sad ni meni nije nista jasno, pogotovo sto je i tvoja dr bila u komisiji... joj ovo puklo sve k''o lubenica user posted image

Sta ti je naredni korak, prije 1.2.??


P.S. zene i trudnice kako se vi danas osjecate? Mene kao da je pregazio teretni voz user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio mom2B -- 11.1.2016 15:22:51 >

(odgovor članu Pufnicaa)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
11.1.2016 15:26:07   
Pufnicaa
user posted image u petak ctg,onda 25tog izvaditi sve nalaze ako bude c.r,28doci na mjerenje bebe i 1vog komisija..brinem se bgm,al sta cu eto.kad nemogu nista promjeniti,sta je tu je..
Sto se grozno osjecas,jel zeludac?

_____________________________

All I ever wanted
Was to see you smiling

(odgovor članu mom2B)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
11.1.2016 15:31:39   
*andjela*
mom2b user posted image user posted image i ti si medju januarskim...termin ti za dvadeset_ dana,i ti bi mogla prije...mene u decembru uhvatila neka trema kako se sve izredase na pocetku...al ajd sad dok se vi u januaru izredate imam jos fore,i ja 25 januara ulazimu deveti....al necu odma valjda user posted image user posted image ...vise se vidim u martu nego u januaru i februaru...
Joj meni se sad neda zadnji mjesec ici zubaru,kontala kad se porodim ako sta bude iskoristit pa popraviti,
ovaj zadnji mjesec su mi nesto i desni i zubi postali osjetljivi...valjda ce me popustiti ,neznam sta je upala desni ,jer zub je zdrav i zatvoren ,jedino korjen da je

< Poruku je uredio *andjela* -- 11.1.2016 15:40:57 >


_____________________________

01.01.2014 Mamin decak * VELJKO*

28.02.2016 Mamina princeza *Marija*

(odgovor članu mom2B)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
11.1.2016 15:37:39   
mom2B

IZVORNA PORUKA: Pufnicaa

user posted image u petak ctg,onda 25tog izvaditi sve nalaze ako bude c.r,28doci na mjerenje bebe i 1vog komisija..brinem se bgm,al sta cu eto.kad nemogu nista promjeniti,sta je tu je..
Sto se grozno osjecas,jel zeludac?


A joj srce moje, bas su te izmaltretirali user posted image Hajde polako, sta ces... ides jedno po jedno... Jos samo malo se strpi user posted image

Nije samo zgaravica u pitanju vec, vjerovatno zbog ovog vremena, tako sam nikakva user posted image user posted image Trebam rucak da pravim a ne da mi se da ustanem user posted image

(odgovor članu Pufnicaa)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
11.1.2016 15:40:46   
mom2B

IZVORNA PORUKA: *andjela*

mom2b user posted image user posted image i ti si medju januarskim...termin ti za dvadeset dana,i ti bi mogla prije...mene u decembru uhvatila neka trema kako se sve izredase na pocetku...al ajd sad dok se vi u januaru izredate imam jos fore,i ja 25 januara ulazimu deveti....al necu odma valjda user posted image user posted image ...vise se vidim u martu nego u januaru i februaru...
Joj meni se sad neda zadnji mjesec ici zubaru,kontala kad se porodim ako sta bude iskoristit pa popraviti,
ovaj zadnji mjesec su mi nesto i desni i zubi ostali osjetljivi...valjda ce me opustiti ,neznam sta je uala desni ,jer zub je zdrav i zatvoren ,jedino korjen da je


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ako je vjerovati starijima ja sam februarska terminusa... kazu, musko je, prvo, sigurno ces prebaciti user posted image user posted image

Sutra idem na CTG i UZ pa cemo vidjei sta ce mi doktorica reci... Ja se sve nadam da bi se termin mogao pomjeriti, ali malo unazad... da se sto prije porodim user posted image user posted image

Meni zubar kaze da je normalno da postanu osjetljiviji i zubi i desni u trudnoci... eto ja mu vjerujem user posted image user posted image

(odgovor članu *andjela*)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
11.1.2016 15:49:06   
*andjela*
mom2b hahha joj tako su i mene u prvoj trudnoci ubjedjivali,da cu prenjeti,prva trudnoca i djecak...ja bas mislila da cu prije bas da ne bude tako user posted image user posted image i eto prenjela 7 dana...sad mi govore kontra,curica i drugi porodjaj pa kao prije cu hahhaha....tako da ja cim predjemo u februar onda mogu ocekivati user posted image user posted image user posted image
al vidjecemo sta ce biti
ma jesu desni osjetjive u trudnoci,meni su i u rvoj tako,samo isirala zafijom i nekim rastvorom ne sjecam se sad tacno..

a telefon ,sad ubacila karticu u neki krs,samo eto da nisam nedostuna,nije tel los,al totalno sam se odvikla i od tipki i uoste,navikli na androide....a oni se bas kvare samo tako

Kod nas danas vjetar izludi ....htjela izaci malo bar u dvoriste sa V,a neznam koliko je to pametno...odnese sve,ja zato oprala svoje dve duge zimske jakne,danas svejedno necu nigdje i V skafander,skorose sve osusilo user posted image

_____________________________

01.01.2014 Mamin decak * VELJKO*

28.02.2016 Mamina princeza *Marija*

(odgovor članu mom2B)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

2012???
Selma.A.M

Vjerujete li da će smak svijeta biti 21.12 2012?

Da (30%)

Ne (70%)


Broj svih glasova: 102

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *