|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Na poslu s trudničkim stomačićem!
30.3.2016 23:10:42   
Visnja RR
Do kada ste bile na poslu sa stomačićem? Problemi? Da li su vas mazili i pazili ili?
Pišite nam o vašim iskustvima?

http://www.ringeraja.ba/clanak/na-poslu-sa-trudnickim-stomakom_2545.html
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Na poslu s trudničkim stomačićem!
1.4.2016 8:30:48   
minie
Da prva ostavim komentar na temu user posted image

Skoro punih 35 sedmica i jos sam na poslu, radicu jos 2 aBd. U prvoj trudnoci sam radila do 4. mjeseca i prestala, u ovoj radim od 3. tako se "potrefilo". Super se osjecam i bas mi je drago sto sam vise bila aktivna i pokretnija nego u prvoj, a ide u prilog i to da sam dobila puno manje kg nego u prvoj.
Posao koji trenutno radim nije psihicki niti fizicki prezahtjevan, imam vremena i za odmor i za "protegnuti" noge kad god pozelim, a odnos kolegica i kolega prema meni mogu samo pohvaliti.
Bice mi zao kad krenem na bolovanje, jer se mozda necu vratiti na posao kada mi istekne ugovor, ali ugl ovih 5 mjeseci sam se bas lijepo osjecala.

_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Na poslu s trudničkim stomačićem!
1.4.2016 9:05:01   
nudzejma
Ja sam radila do 22 sedmice trudnoce.Od tada sam na godisnjem i bolovanju. Ja sam se super osjecala, nisam imala nikakvih problema zbog trudnoce i posla ali beba mi je nisko i ne preporucuje se dugotrajno sjedenje sto i jeste moj posao tako da sam ipak odabrala bolovanje.Mada mislim da bih ostala i ja duze na poslu da nisam imala tu preporuku ginekologa.

_____________________________

"Šta je bilo-bilo je,a ono što želiš neizvjesno je! Imaš samo trenutak u kojem živiš"

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 3
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *