|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 10 [11] 12   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
27.7.2016 10:55:03   
bejbibi
Jutro zene .jeste se naspavale .joj ja sam imala uzasnu noc :( oka nisam sklopila .jednostavno nece pa nece san:( sad me i glava boli,povraca mi se,zeludac me boli.ma nikakva sam .

NARI draga i meni svasta nesto kroz glavu prolazi.luda sam .bezze se brinem nekad al takva sam ...znam da kod nas nije taj virus al eto kad svasta nesto citas prepadnes se..
A sto se tice aspirina ja sam ga pila u drugoj trudnoci i pila prenatal ..skroro sam do kraja trudnoce tako..prvih 5 mj pila dabroston jer sam imala rizicnu trudnocu pa kasnije aspirin,vitamine,magnezij.ma svasta sam gruhala u sebe ...
I da,pila redbull na pocetku user posted image jedino mi to pasalo kad su one mucnine uhvatile user posted image tako da pijte sta vam dusa trazi ,ovo je svakako deugo stanje,nismo normalne user posted image dobro,ne preporucujem bas redbull hahaha ,al mene je samo to iz mrtvih izvlacilouser posted image i sad mi dodje da srknem koji hahaha

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu NARI)
Neposredna veza do poruke: 251
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
27.7.2016 12:14:51   
lejla80
Danaček cure moje, i ja sam nikakva. Također sinoć oka skolopila nisam. Nikako da nađem položaj koji mi odgovara. Gdje god se okrenem, nešto me pritišće, steže ...Onda me nešto guši, imam povremene aritmije...mah sve to valjda od nervoze. Jutros ko da me poplava izbacila. čak sam i povratila user posted image Moradoh popiti apaurin, baš sam grozna. Sreća pa mi muz radi, sve bi on ovo jadan iskihao user posted image user posted image

Danas ću malo na planinu, valjda dođem sebi.

Vidim pričate o vitaminima i dodacima, ja duphaston pijem, prenatal ne baš redovno i mg dva puta dnevno. Vjerovatno od sljedeće kontrole i nešto za krvnu sliku jer mi je već uzasna, jedino mi je željezo povisoko a ni to nije dobro reče moj doktor, pa ne znamo šta ćemo i kako ćemo.

Sinoć ušla malo u Azell, vidim žena more unutra, samo napravim okret nazad user posted image ne mogu gužve i sparine nikako. Znam da ima stvari za trudnjače a i bebane, al nemam živaca se gurati...

Sve u svemu ja se vama iskukah, sad će me tačkica opet prozivat user posted image

Kiss za sve user posted image

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 252
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
27.7.2016 12:20:25   
agatha
Zene, kako ste, da se prikljucim klubu nenaspavanih i zadeveranih.user posted image .
Nari, mislim da je ginekolog imao u vidu da neki sadrze kalij.Trebao bi.
Bejbibi i ja tako cini mi se sad sam veci panicar nego prvi put.I meni je noc bila uzasna, krsta i ledja me boljela, nikako se nisam mogla namjestiti a plus i sto je gore prepala se evo poroda uhh ne daj Boze.
Bas sam bila van sebe a beba se vrti, a ja kontam hej nemam ni ulozaka.
Svako malo trcala u WC. Evo kuham brusnicu kontam da me napuhalo sta li, jer sam preksinoć bila u gradu a ono zahladilo a ja se oznojila.Eto nisam pametna, sve cu izdrzati samo da jos porod ne kreneuser posted image

_____________________________

"Vrane vade oči jedna drugoj, ali se razumiju, teško golubu koji se umiješa među njih, moj hakime! Obje će se okrenuti protiv njega i srediti ga, pa se onda opet obrušiti jedna na drugu. Ali golubu neće oprostiti, ni to što je golub, ni to što se umiješa

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 253
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
27.7.2016 12:40:00   
BubaDara
ah ženica mojih, šta ste se to sve nešto zadeverale user posted image
Ja vala spavam k'o top, probudim se nekad ok 4h u wc, malo se razbudim, klanjam sabah i opet u trans user posted image
Inače legnem uvijek nešto mrtva umorna pa brzo uspijem i zaspati user posted image Kažu da će me nesanica stići u devetom kad krene još veća briga oko poroda, ali ja se nadam da neće, sve sebi govorim nije me strah, nije me strah, biće sve dobro s Božijom pomoći, a onda se javi druga strana pa počne a kako ću disati, hoću li imati snage, hoću li uopšte prirodno ili ću morati carskim, možda da tražim od dr da me šalje na carski? Boli i to poslije, ma lahko ću ja to ba prirodno, ma izluda pa hajde user posted image user posted image user posted image
agatha divno ime user posted image Da nam dođu aBd zdrave i žive user posted image
Nego žene, da vas malo razdrmam user posted image jednom smo već pričale o spavaćicama za dojilje, one imaju one dugmiće na dojci pa kad hoćeš dojiti samo to otkopčaš i super user posted image pa ja to još uvijek ne nabavih nigdje, a želim jednu, pa znate li vi koja gdje bi moglo biti da kupim?
Moja prijateljica kupovala na pijaci na Otoci ali tražila je i meni sad i nema, pa ako neka od vas zna gdje ima, javnite user posted image
Zagrljajček za sve, pogotovo za ove s neprospavanom noći, nadam se da ćete večeras bolje spavati user posted image user posted image user posted image

_____________________________

12.01.2016.g. ugledali svoje user posted image user posted image

(odgovor članu agatha)
Neposredna veza do poruke: 254
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
27.7.2016 12:40:09   
tačkicaa
Pozdravljam žene user posted image
Aman ove Lejle što se raskukala, pa ja to niše čula nisam do sad user posted image user posted image
Šalim se, eto haman da sinoć ni jedna trudnjača nije fino spavala, mada sam ja vala navikla, ne spavam do 2-3 svakako već mjesecima, haman sam naslijedila Search
Nari I ja mislim da nema potrebe za brigu user posted image
Agatha Kakav bona porod? Đe ćeš? Nema preko reda, stisni se user posted image Jesi li išta bolje sad? Ti bar znaš šta ti treba za porod, ja ću morat' kontaktirat' Emu , jer ne znam ni kako izgledaju ti famozni ulošci, a ona to sve ima po abecednom redu garant user posted image
Bejbibi Blago tebi, Redbull je opet nekako ok, meni u zadnje vrijeme sve pred očima piva i cigara user posted image Valjda me ovj trbh podsjeti na pivski, šta li user posted image
Mislite li vi da sam ja malo previše neodgovorna? Ja sve kontam ima vremena, a baš ništa nisam spremila user posted image
I kad smo rezimirale temu klistriranja user posted image , rekoh da sam počnemo s hemoroidima, čula sam da je to popratna pojava poroda, je li to tačno? user posted image

(odgovor članu agatha)
Neposredna veza do poruke: 255
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
27.7.2016 13:38:06   
agatha
BubaDaro,hvala i amin samo nek nam dodju zive i zdrave bebice. Tackice, ne znam, ni sama,evo pijem brusnicu, dupe mi otpada da izvinis ko da mi je tu cirkulacija losa, a znojim se od caja.
E, Boze nikad dva dobra sastaviti, na hair samo.
Joj pivo, cigara, muzika ufff, otkad sam trudna nigdje ne idemono bas izlazak party, sta cu kazem, nit pijem nit pusim hahhaha.
Moji momci otisli u park u Halilovice, malo lopte da igraju, a ja s boka na bokuser posted image

_____________________________

"Vrane vade oči jedna drugoj, ali se razumiju, teško golubu koji se umiješa među njih, moj hakime! Obje će se okrenuti protiv njega i srediti ga, pa se onda opet obrušiti jedna na drugu. Ali golubu neće oprostiti, ni to što je golub, ni to što se umiješa

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 256
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
27.7.2016 14:33:41   
bejbibi
IZVORNA PORUKA: BubaDara

ah ženica mojih, šta ste se to sve nešto zadeverale user posted image
Ja vala spavam k''o top, probudim se nekad ok 4h u wc, malo se razbudim, klanjam sabah i opet u trans user posted image
Inače legnem uvijek nešto mrtva umorna pa brzo uspijem i zaspati user posted image Kažu da će me nesanica stići u devetom kad krene još veća briga oko poroda, ali ja se nadam da neće, sve sebi govorim nije me strah, nije me strah, biće sve dobro s Božijom pomoći, a onda se javi druga strana pa počne a kako ću disati, hoću li imati snage, hoću li uopšte prirodno ili ću morati carskim, možda da tražim od dr da me šalje na carski? Boli i to poslije, ma lahko ću ja to ba prirodno, ma izluda pa hajde user posted image user posted image user posted image
agatha divno ime user posted image Da nam dođu aBd zdrave i žive user posted image
Nego žene, da vas malo razdrmam user posted image jednom smo već pričale o spavaćicama za dojilje, one imaju one dugmiće na dojci pa kad hoćeš dojiti samo to otkopčaš i super user posted image pa ja to još uvijek ne nabavih nigdje, a želim jednu, pa znate li vi koja gdje bi moglo biti da kupim?
Moja prijateljica kupovala na pijaci na Otoci ali tražila je i meni sad i nema, pa ako neka od vas zna gdje ima, javnite user posted image
Zagrljajček za sve, pogotovo za ove s neprospavanom noći, nadam se da ćete večeras bolje spavati user posted image user posted image user posted image


Ma prodeverat ces taj porod ,ne sekiraj se :))
Ja ne bih NIKAD svjesno na carski isla a da mogu prirodno...carski dolazi u obzir jedino ne daj Boze ako sta ne bude ok a inace brate prirodno :)) mozemo mi to zene.pa nije nam dzaba data tolika snaga da ne mozemo izdrzati .zato smo mi blagoslovljene da nosimo zivot u sebi a ne muski ...oni bi se ustrtali haman dok traju ove mucnine a kamoli porod user posted image
Nije mene strah poroda.ja cak sto vize uzivam nekako u tome :)) sad cete reci da sam mazohistauser posted image
Al eto,zene koje su radjale znaju kako je to mocan osjecaj.a tek kad izadje beba pa kad skontas sta si uspjela prezivjeti ....ma girl power 😎😙
Bice to sve ok aBd

Ps.pogledaj spavacicu u alma ras

< Poruku je uredio bejbibi -- 27.7.2016 14:38:47 >


_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu BubaDara)
Neposredna veza do poruke: 257
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
27.7.2016 14:37:43   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: tačkicaa

Pozdravljam žene user posted image
Aman ove Lejle što se raskukala, pa ja to niše čula nisam do sad user posted image user posted image
Šalim se, eto haman da sinoć ni jedna trudnjača nije fino spavala, mada sam ja vala navikla, ne spavam do 2-3 svakako već mjesecima, haman sam naslijedila Search
Nari I ja mislim da nema potrebe za brigu user posted image
Agatha Kakav bona porod? Đe ćeš? Nema preko reda, stisni se user posted image Jesi li išta bolje sad? Ti bar znaš šta ti treba za porod, ja ću morat' kontaktirat' Emu , jer ne znam ni kako izgledaju ti famozni ulošci, a ona to sve ima po abecednom redu garant user posted image
Bejbibi Blago tebi, Redbull je opet nekako ok, meni u zadnje vrijeme sve pred očima piva i cigara user posted image Valjda me ovj trbh podsjeti na pivski, šta li user posted image
Mislite li vi da sam ja malo previše neodgovorna? Ja sve kontam ima vremena, a baš ništa nisam spremila user posted image
I kad smo rezimirale temu klistriranja user posted image , rekoh da sam počnemo s hemoroidima, čula sam da je to popratna pojava poroda, je li to tačno? user posted image



Hahhaha srkni kojuuser posted image
Ma za porod vam trebaju vir 80 ulosci ,ima u dm..dvije ,tri pidzame/ spavacice, papuce,jednokratne gace,ima u dm,apoteci.. stvari za higijenu( sapun,samponi,kaladont,cetkica,cesalj,sminkauser posted image ,peskiri,...) i pri izlasku iz bolnice stvari za bebu ..mislim da je to ono najbitnije

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 258
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
27.7.2016 14:43:33   
bejbibi
Ja jela malo ,dosla sebi jer sam katastrofa bila jutros..sve hocu da povrat a nemam sta izbacit.al i to mi je bolje nego kad moram sve ispovracati ..mrzim povracati user posted image
A jadna A uvijek samnom u wc i sve me imitira .kao hoce i ona da povratiuser posted image jos trpa prste u usta i sve joj ide nagon na povracanje user posted image ludaca mala...
Evo trebam je uspavati a nece 😣 samo fali da mi ostavi dnevno spavanje pa da izludim ...jos uzela moj korektor i sva se umazala ,plus upiskila na tepih jer je bez pelene 😈😩

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 259
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
27.7.2016 14:48:20   
Midnight_489
Evo mene sa kontrolice user posted image
Mama uredu,beba uredu,mashAllah user posted image
Vidjeli smo opet svoju ljepoticu preko ultrazvuka,MM gotovo zaplakao user posted image
a i ja nisam mogla sakriti osjećaje user posted image
Hvala Bogu,obje smo uredu user posted image

Baš ste vrijedne,što pišete.... user posted image
A meni opet guica mokra,tackicee kakva je u tebe situacija sa gospođicom user posted image
Eto žene,pozdravljam vas sve,idem ručak praviti user posted image kaže MM samo tuliš po forumu,rekoh neka
bolan ja sa svojom rajom,ti sa svojom... user posted image


_____________________________

Hana - mamina princeza 03.01.2017 :)

(odgovor članu BubaDara)
Neposredna veza do poruke: 260
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
27.7.2016 15:32:00   
tačkicaa
BubaDaro Nas dvije haman u isti čas pisale danas user posted image Eto ja nisam sa noćnim spavanjem na ti, ali moguće da je to jer spavam ujutro user posted image A i ovo bebče tulumari naveče, a do podne se ne javlja, samo se malo promeškolji user posted image Pomijica na mater user posted image Eto za spavaćice ti ja nemam pojma, evo saću uzet' olovku da popišem ovo što mi je Bejbibi ispisala pa da i ja bar za porod šta spremim user posted image A što se tiče rađanja, mene nešto nije strah, bar ne još user posted image Jedva čekam user posted image Mene više neke gluposti brinu, klistriranje, hemoroidi, hoću li znat' opremu za bolnicu spremit', skupit' uputnice i tako te stvari user posted image . A kontam, beba će svakako izać', samo nek' bude sve kako treba user posted image
Agatha Koja si ti ono sedmica? 35? 36? Jbg ja sam čitala neke stvari, ali da je simptom poroda otpadajuća guzica, to brate ne pročitah niđe user posted image Sad me malo i brineš pravo da ti kažem... Ja ne uprati', jesi li ti na odmoru? Bolovanju? Imaš li koga pri ruci za ne daj Bože? A za te izlaske niđe me nema. Doduše nisam ja bila nikad tip za partijanje, meni samo da je sjest', pivce 'ladno, cigare i ne ušućujem user posted image A sad se bojim da sam završila karijeru dok djeca u školu ne krenu user posted image Nekako mislim da doilje ne smiju pit' pivo user posted image user posted image
Bejbibi fala ti za ovaj spisak, dobro će mi doć' user posted image Znači ti imaš podršku i dok povraćaš user posted image Ma bilo bi ti teže da nema nje da drži fige, pa makar i zapišavala okolo user posted image
Midnight Čestitam za kontrolu user posted image A moja gospojica dobra sad, upravo sam je okupala user posted image Ali čim malo upekne, eto ti i njene turneje nanovo user posted image

(odgovor članu Midnight_489)
Neposredna veza do poruke: 261
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
27.7.2016 15:52:11   
agatha
Joj Tackice, legenda si, otpadajuca guzica hahaha.A to je moj simptom i mimo trudnoce a imam ih jos bukadar, jbg nema sta me nije strefilo u ovih mojih 37. A na godisnjem sam do 4.8.pa cu onda na neko bolovanje, bilo koje osim porodiljskog. Ja sam u 34.sedmici,tacnije 33+3.Da nam je jedno pivce za zivce, ha hauser posted image .Nisam konzumirala to za dojenje ali sam cula cini mi se da je dobro za mlijeko;al treba to provjeriti.Joj ne znam sta je sa mnom il vazda moram nešto brinuti al nekako kad vec imas dijete i trudnoća koliko u prvoj ne znas sta te ceka, toliko u drugoj sve je drugacije zbog ceda koje vec imas il sam ja bas slucajuser posted image

_____________________________

"Vrane vade oči jedna drugoj, ali se razumiju, teško golubu koji se umiješa među njih, moj hakime! Obje će se okrenuti protiv njega i srediti ga, pa se onda opet obrušiti jedna na drugu. Ali golubu neće oprostiti, ni to što je golub, ni to što se umiješa

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 262
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
27.7.2016 16:22:49   
Leptirica13
hej zenice..kako ste mi?
vidim, pricate o vitaminima,..ja sam prenatal pila samo jedna mjesec I dr mi ukinuo a dao zeljezo..trenutno je moja terapija zeljezo, clexani I progesterone forte injekcije sedmicno..
pojma nemam dokad I ove injekcije trebam dobivati..gospodja mi je vec sva izbocana :( stvorile mi se grudvice koje bole I svrbe..

cekam jedan nalaz za krv I idem na kontrolu,..svakako je rekao da ce sad detaljno pregledati bebi srce..nadam se da je sve uredu I da se razvilo kako treba..



_____________________________

od 01.03.2013.cekamo nasu/e malu/e igrackicu/e..
16.03.2016. IVF, 2 blastociste
26.03.Beta 207.7,II Beta 364,2
05.04.2016. dvije male gest.vrecice :)
19.04.kuca jedno srce...03.05.ipak jedna beba

(odgovor članu agatha)
Neposredna veza do poruke: 263
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
27.7.2016 16:23:55   
Leptirica13
inace, vise nisam u bahceciju vec na GAK-u kod dr Medzedovica...jel ima jos neka koja ide kod njega?

_____________________________

od 01.03.2013.cekamo nasu/e malu/e igrackicu/e..
16.03.2016. IVF, 2 blastociste
26.03.Beta 207.7,II Beta 364,2
05.04.2016. dvije male gest.vrecice :)
19.04.kuca jedno srce...03.05.ipak jedna beba

(odgovor članu Leptirica13)
Neposredna veza do poruke: 264
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
27.7.2016 17:20:28   
bejbibi
A u vraga ,napisah riman i nestade user posted image

Nego sto se hemoroida tice ja sam ih dobila nakon prvog poroda i imam ih jos uvijek .doduse kod mene genetski pa cu ih stalno imati.ishranom,tekucinom,kremicama regulisrm...nekad je bolno al sta cu..
TACKICE ne brini prije vremena.ne mora znaciti da ces ih dobiti .a i ako dobijes a nije genetski onda ces ih se lahko rijesiti ;)

A cuj otpadajuca guzica hahag..ja sam to imala krajem trudnice.pretpistavljam to na kraju bude zbog pritiska kojeg beba stvara jer se spusta.nemojte se plasiti .sve je to normalno tako pred kraj :) ..

Midnight bravo za kontrolu :) ..ja nisam jos bila.pojma nemam koja sam sedmica user posted image morat cu dutra pozvati

Ps.Tackice ,uputnicu mozes uzeti i ranije,traje mjesec dana pa ti fino kad ti preostane dvije sedmice otidji po uputniccu i rahat .stvari spremite i ranije ,nije frka mogu stajati pored vratauser posted image ja sam u drugoj trudnoci u 7.mj imala soremnu torbu user posted image

< Poruku je uredio bejbibi -- 27.7.2016 17:22:33 >


_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Leptirica13)
Neposredna veza do poruke: 265
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
27.7.2016 18:02:37   
BubaDara
user posted image za urednu kontrolicu midnight user posted image
Čuj sad i hemoroidi im naumpali user posted image ima li još šta dok sam dobrog raspoloženja da lakše podnesem? user posted image
Ja inače fino genetski imam proširene vene pa čula sam da i hemoroidi spadaju u jednu vrstu proširenih vena tako da kao da gledam da će me i to snaći. E cini mi se samo zbog toga bi išla na carski user posted image Da vi samo vidite moje noge, ravne nekoj babi od 80 s popucanim kapilarima i ispupčenim ljubičastim venama user posted image ja sam ovako viđala samo kod starijih žena a ne sretoh još ni jednu mojih godina s ovakvim nogama! Tačno neki dan govrim mm da me je sramota i na moru se skinuti a ovako sam se već prije 2 godine odrekla haljinica, suknjica i sl.
Ali eto ja se opet nadam prirodno da cu uspjeti roditi bez problema, bas bih voljela to dozivjeti sve ono pravo i da odmah vidim svoje srculence user posted image
A vidjela sam Alma Ras u Bingu ali samo imaju kopčanje naprijed a ne bas na grudima.

_____________________________

12.01.2016.g. ugledali svoje user posted image user posted image

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 266
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
27.7.2016 18:40:57   
lejla80
Eh žene moje i ja sam malo došla sebi. ..fino dodje kafica u brdima dok dječica okolo trckaraju. .a fino ima prostora. .
Evo sam se čak i ofarbala, a sutra ću i frizeru aBd. Kontala poslije mora al ne mogu više da se u ogledalo pogledam na što licim ....
Na balkonu se pržim, muž me istjerao iz kuće, smrdi mu farbauser posted image
Ništa nisam zapamtila od onog što ste pisale, n e mogu ovako preko mob. ..

A da, hemerodi... ja sam dobila sad u trudnoći, primjetih izbocinu al nije ništa strašno i valjda se neće pogoršati.

Daro pogledaj ove u Waikikiju što sam ja vidjela, imaju kopčanje naprijed, ne mora biti tacno na grudima



_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu BubaDara)
Neposredna veza do poruke: 267
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
27.7.2016 19:20:37   
ema08
Sto ste se zenice moje vrijedne fino raspisaleuser posted image .
Prvo da cestitam Midnight na urednoj kontroliuser posted image .

Bubadaro, ja sam uzela i waikikiu te spavacice. Jedna ima kopcanje sa strane na grudima,a druga na sredini. Dodu te dvije u kompletu 29 KM. A vidjela sam i u fisu da imaju sa kopcanjem sa strane. Ja u fisu kupila pidzamu sa tim kopcanjem al je dugi rukav.

A danasnja tema znaci hemroidi...ja sam ih vec fasovalauser posted image . Ne moze mene nista zaobici user posted image .

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 268
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
27.7.2016 19:41:34   
NARI
Vecer drage moje. Znaci i vi kukate na nesanicu. Ja se sve koprcam i sebibgovorim sto je bilo bilo je, idemo dalje....ali kad sam danas fotke pogledala ( muz nas slikao) kao da sam ne daj Boze smrtni slucaj imala. Tacno se briga vidi na svakoj slici. Sto Bejbibi rece, tacno drugo stanje.
Jedino, na planini sam pa mi nije vruce. Taman.
A za te pripreme za bolnicu, i ja sam koristila VIr 80 uloske i obavezno mrezaste gacice, pogotovo za zene koje ce na CR. Za spavacice vam ne znam, u Ze se ne nosi spavacica. Mi dobijemo dronjke bez dugmadi, vazda sise na izvol'te. Eto da vas malo nasmijem...a sretne smo ako spavacica nije i sa donje strane poderana pa je i gospoja na izvol"te.

(odgovor članu ema08)
Neposredna veza do poruke: 269
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
28.7.2016 9:34:19   
Midnight_489
Jutro ženice user posted image
Imal' koje da kaficu pijemo?
Ja sam vala sinoć fino spavala,otvorila prozor,i fino mi puše user posted image
Ja se opet jutros slatka našopala,cijeli onaj Jaffa cakes pojela user posted image
Ima li većeg sladokusca od mene? user posted image

_____________________________

Hana - mamina princeza 03.01.2017 :)

(odgovor članu NARI)
Neposredna veza do poruke: 270
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
28.7.2016 13:14:54   
tačkicaa
Pozdravljam gospoje user posted image
Evo ja sad jela, malo nadoknadila sinoćnje nespavanje, tako da sam zakasnila na svašta user posted image NEma veze, kako žene kažu, ko zna kad ću se naspavat' poslije trudnoće user posted image
Agatha PA eto, kad sagledam sve vaše simptome koje sam do sad čula, ja ću se i porodit' a neću skontat', možda meni neki novi simptom izleti user posted image Pa onda nek' mm spresijeca pupčanik user posted image
Joj zamislite to ljudi... KAko su se žene nekad porađale, kad nisu išle u bolnicu i to user posted image Jesmo li mi sad postale prave pizde ili su one bile prave mučenice? user posted image Jbg, opet nalet filozofskih misletina user posted image Ignorišite, to je do bebčeta user posted image
Znači moglo bi pivce biti dobro za dojenje user posted image Jao kako bi to bilo fino, beba cucla i mama cucla, a ljudi se ibrete user posted image Nego, jesi li ti bolje danas? Ima li promjena? Kako guica? user posted image
O Leptirice Žao mi je zbog gospoje, ali kad se ovako sve sagleda, ni jedna nije zadovoljna. Evo moju npr.ne bodu injekijama, ali čovjek je proklet, evo ja kukam svejedno user posted image Ti bar imaš zašto user posted image Držim fige da nalaz bude uredan i malo srculence naravno user posted image
Bejbibi Kako znam ja ih genetski nemam, mislim da je nemoguće imat' ih a ne znat' user posted image A vala je utjeha i to da će brzo proći ako se pojave user posted image Svaka tebi čast, to mmora da je baš mučno user posted image A kontala sam slj.sedmice aBd otić' na zadnju kontrolu kod ove moje privatnice, pa onda u Dom zdravlja, na vrijeme počet' iskat' user posted image I moraću baš tako, spremit' torbu, pa pored vrata user posted image Ma nije to ništa, kod nas je Ema spremila torbu u 5. mjesecu user posted image user posted image Šalim se Ema, nemoj se ljutit', još ću ja tebe molit' za savjete user posted image
Eh BubaDaro svašta znojnoj guici padne na um, pa đe neće hemoroidi user posted image Ali me rastužila ova tvoja priča o venama. Baš mi je žao user posted image Ali hajde neka ti ne bude teško, evo ja nemam te probleme, a opet skoro nikad ne oblačim suknjice i haljinice, imam bijele noge, koje su uvijek bijele user posted image A je li ti doktorica nešto rekla za porod pa pominješ i carski? Ili ti kontaš da bi moglo zbog vena i to?
A evo i Lejla nam malo došla sebi user posted image Umorila se žena u brdima s kaficom user posted image Ignoriši ovo, to samo zloba i zavist izbija iz mene jer sam ja imala majstore juče' user posted image Joj ti se već drugi put farbaš, a ja nikad user posted image Moraću i ja nekad ovih dana, da malo ovu prasu osvježim, grozna je user posted image Šiša mi se, a ne smijem user posted image Ako ne mognem skupit' kosu u rep, upucaću se user posted image
Ema Znači, ti fasovala gamad user posted image Haj još malo i proće user posted image I ja ću morat' skoknut' do Waikikia, nahvaliste te spavaćice baš
Nari Joj što se ismija' opisima user posted image sve na izvolte veliš user posted image Ma bruka ba od države, ali hajde bar ste sve u dronjcima i bar ne moraš kontat' o tome. Moraš se nečim tješit' user posted image
Midnight E baš fino što si se napavala i našopala user posted image
Nego žene, evo naumpade mi novo pitanje user posted image Vi koje ste u Sa, hoćete li sve na Jezero rodit'? Je li neka u Vojnu kontala?
PS. Meni termin za tačno dva mjeseca user posted image Znači danas u osmi lagano user posted image

(odgovor članu Midnight_489)
Neposredna veza do poruke: 271
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
28.7.2016 13:44:05   
bejbibi
Cao z3ne .sta ovo slabo pisete ,da vam nije vruce 😆😋
Ja uspavala A i ev sjela , nemam snage za nista .bas sam lijena.opet nenaspavana al pomirila sam se stim da se necu naspavati dok ne prodju ove mucnine user posted image

Kontam sta bih mogla jesti dok me nisu mucnine uhvatile al nista mi ne sjeda jooooj ...

Bas sam nikakva ..
Citala sam vas al slabo zapamtila ...
Tackice ,genetski znaci ako ti ima ko u porodici.da znas da nor neko pati od toga.nor.kod mene mama ima problema sa hemoroidima pa sam ih i ja nakon pporoda dobila i to ce tako biti...jedno vrijeme je gadno bilo al onda sam redovno jela hurme i vjerujtw to mi pomaze ...hurme su zakon fakat .
Preporucuju se u 9.mj trudnoce zbog otvaranja.a mozete se mazati dole i maslinovim uljem il krema nistatin ( koja je inace protiv gljivica al iako nemate stim problem mozete mazati) ja nisam imala gljivice nikad al sam se mazala stim u 9.mj u drugoj trudnoci i nesto je pomoglo sigurno jer je A fino izletila user posted image a mene nisu takli dole hehhe

Eh ja sam se 2011 ,prije 5g porodila u vojnoj i samo rijeci hvale imam za sve ...pretpostavljam da je sada jos bolje ..valjdauser posted image na jezeru guzv3 budu

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 272
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
28.7.2016 15:53:15   
NARI
Cao zenice! Samo da vam mahnem. Nadam se da ste danas raspoloženije!

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 273
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
28.7.2016 16:21:25   
ema08
Dancic bebele,

Mi jutros hodali,isli porodicnom ljekaru pa vadili krv pa do dm-a...sad cemo ako Bog da po nalaze, cekamo tatu da zavrsi s poslom.

Tackice bona samo se ti rugaj, e necu ti nista reci ni pomoci da se spakujesuser posted image user posted image user posted image . Ma ne bi se ni ja vjerovatno jos pakovala da mi svaki put ne trube da trebam biti spremna na prijevremeni porod zbog operacije koju sam ranije imala na materici. Pa sta cu, bolje nek je sve spremno pa nek stoji makar do 37 sedmice ako Bog da. Ko bi MM objasnio sta sve treba, pola toga ne bi dobila sigurno.

Bejbibi, tebe bas muci to povracanje. Mada sam i ja ispocetka imala dosta problema sa apetitom. Jedino sto mi se jelo je bila pica i to margarita onako suha.
Sad mi se desavaju cudne stvari, nacisto sam poludila za sladoledom od jagode,a nikad prije nisam voljela vocne sladolede. Samo one sa sto vise cokolade,a sad sanjam taj s jagodama. MM sinoc u devet huda isao po sladoled hehehe. Dobro je prosao, nisam ga do sad maltretirala.

Sto se tice poroda ja cu svakako na GAK. Znam da svi hvale vojnu bolnicu al ipak je gore i pedijatrija u sklopu porodilista (zlu ne trebalo) i bolje su opremljeni. Tackice, ja vec i doktora obezbjedila hehe.

Midnight, Nari saljem vam puno zagrljaja...

Od Search jos nista...stalno mi zena na pameti...


(odgovor članu NARI)
Neposredna veza do poruke: 274
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - JULI
28.7.2016 17:49:08   
BubaDara
Ja vam drage moje danas pisala i nisam kopirala pa sve fino propade user posted image smotaša jedna, a uvijek kopiram! user posted image
Vidim danas ste mi bolje spavale, a ako Bog da veceras da bude još bolje user posted image
Ja cio dan premecem se s dvosjeda na trosjed pa u spavacu user posted image baš je cool ne raditi user posted image
Fino redovno osjetim i vrpoljenje maminog curetka, nogice stoje u zraku pa i nisu tako lose kad ne oteknu user posted image
Kod nas evo neka kišica pada, nije ni guici vruće a mogla bi i ja jedan sladoled kako ema slatko o tome prica user posted image
Nije mi dr govorila o porodu nista, idem sljedece sedmice na pregled pa cemo vidjeti sta kaze. Znam samo da je i ona bila šokirana kad mi je vidjela noge user posted image user posted image user posted image user posted image
Ja se nadam da će me bar ti hemoroidi zaobići user posted image user posted image
Nešto me glava muči danas pa nisam baš za dugi post još po drugi put pa vas sve srdačno pozdravljam i grlim user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

12.01.2016.g. ugledali svoje user posted image user posted image

(odgovor članu ema08)
Neposredna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 10 [11] 12   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 10 [11] 12   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *