|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
16.1.2017 12:00:58   
bejbibi

SPISAK TERMINA AKTIVNIH TRUDNICAuser posted image


JANUAR 2017 user posted image

04.01 pcelica 23user posted image porodila seuser posted image
05.01. NARI porodila se
06.01. midnight489 user posted image porodila seuser posted image 03.01
19.01. aidicaa user posted image porodila se user posted image 13.1



FEBRUAR 2017 user posted image

02.02. saraa
02.02. manuela user posted image
05.02. Zeze
09.02. Bubamara92 user posted image
28.02. Lina85



MART 2017 user posted image

05.03. ananas_ze user posted image
06.03. bejbibi user posted image
17.03. Amela89 user posted image



APRIL 2017 user posted image

30.04. Daj dajuser posted image


MAJ 2017 user posted image

11.05. strepnja
22.05. anandi user posted image



JUNI 2017 user posted image

5.6. Mina 90 user posted image


JULI 2017user posted image

12.7 Zelimo bebu
14.07 Maca91


AVGUST 2017 user posted image

21.08. Andy_Bec
Orhideja2505
Covered
3godine




< Poruku je uredio bejbibi -- 16.1.2017 12:01:23 >


_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 251
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
16.1.2017 12:43:52   
Maca91
Aidica,cestitam od srca user posted image

Bejbibi jeste vi stigli od dr,kako ste prosli?

_____________________________

Septembar 2014. početak borbe za bebicu
Januar 2015. kiretaža u 7oj nedelji
4.11.2016. test pozitivan
7.11.2016. beta 785.06 - 10.11. beta 2312
28.11.2016. malo srculence kucka

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 252
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
16.1.2017 14:42:04   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: Maca91

Aidica,cestitam od srca user posted image

Bejbibi jeste vi stigli od dr,kako ste prosli?


Jesmo ,bili smo ..pa nista zasad .dobili uputnicu i otisli za ljubljanu a tamo nista jer nije hitno pa ce tek za dvije sedmice doci postom datum pregleda pa cemo vidjeti..al trebat ce na op

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Maca91)
Neposredna veza do poruke: 253
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
16.1.2017 16:50:31   
manuela RR
Uh slijedeca na spisku sam ja...user posted image
Bubamra92 ja i ti cemo zajednouser posted image

Danas isla uradila briseve premda ne znam sto ih sad uopste radim.? kad se mogu sutra poroditi ali eto I to sam zavrsila za 2-3 dana ce biti nalaz... Valjda bude OK.

Bejbibi bas mi je zao sto mali mora na operaciju ali je super to sto si na vrijeme primjetila I puno bolje je to rijesiti dok je mali.

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 254
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
17.1.2017 8:01:01   
Bubamara92
Jutro user posted image kakvo je ovo zatisje....
Manuela ja se tjesim ti si prije mene al tu je to..user posted image al neka nama nasih user posted image
Bejbibi zao mi je zbog malog al bolje je sto si primjetila...a zao mi bas sad kad dolazi bebac kako ces ti...
Nego trudnice na pocetku gdje ste...nesto ste se usutile...

_____________________________

24.02.2013 spojena nasa srca dva
08.12.2013 A nasa cura najvece blago... Nasa sreca...
03.02.2017 A mamin momak

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 255
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
17.1.2017 9:24:02   
covered
Meni sve zao sad kad se porodite nece vas biti ovdje da piset_e user posted image
ja sam ovih dana dobro hvala Bogu, bude mi mucno al nista strasno. U noci me ledja bole, pa sad.. ko sam ja da se zalim ovdje user posted image

< Poruku je uredio covered -- 17.1.2017 9:25:04 >

(odgovor članu Bubamara92)
Neposredna veza do poruke: 256
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
17.1.2017 9:54:27   
manuela RR
Bubamara 92 to ja kazem zato sto cu garant opet preko terminauser posted image
Sad kad vidim koliko pada snijeg dobro bi bilo da saceka jos malouser posted image

U petak opet kontrola na UKCuser posted image
Ne znam al dobro bi bilo da sam se pocela otvarati....
To bi bilo ohrabrujuce Bubamara 92 kad ti ides na kontrolu?

(odgovor članu covered)
Neposredna veza do poruke: 257
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
17.1.2017 9:56:46   
manuela RR

IZVORNA PORUKA: covered

Meni sve zao sad kad se porodite nece vas biti ovdje da piset_e user posted image
ja sam ovih dana dobro hvala Bogu, bude mi mucno al nista strasno. U noci me ledja bole, pa sad.. ko sam ja da se zalim ovdje user posted image


Ne brini pratit cemo mi vas dok nam se ne pridruzite na drugoj temiuser posted image

(odgovor članu covered)
Neposredna veza do poruke: 258
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
17.1.2017 9:58:17   
covered
Da vas pitam. Kupila sam sumece tablete multivitamin i kalcij, ne znam smijem li to piti??

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 259
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
17.1.2017 10:01:11   
manuela RR
Gdje su nam zenice?

anandi,mina90,Andy_Bec, maca91,3godine,orhideja...

< Poruku je uredio manuela RR -- 17.1.2017 10:39:07 >

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 260
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
17.1.2017 10:03:23   
manuela RR
Covered Dr. nisu nesto bas za te sumece ne znam zbog cegauser posted image
Mozda je cedevita bolje rjesenje?

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 261
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
17.1.2017 10:07:01   
covered
Ja jedem puno voca, limunada, narandze, stvarno, tako sto se tice vitamina nije prijeko potrebno, ali zbog kostiju bih mozda trebala unositi kalcij user posted image elem, necu bas svaki dan pokadkad

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 262
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
17.1.2017 10:37:29   
manuela RR
Ma ne moze nastetiti sigurno...

(odgovor članu covered)
Neposredna veza do poruke: 263
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
17.1.2017 11:01:43   
bejbibi
Hello zene sta ima
Ja sam davno ustala al bilo mi mrsko pisati ..neko zatisje na temi :) slabo nam se javljaju zenice osim nas par ..
Ja sam nesto uzasno nervozna ...ovo me vrijeme ljutii ..ne moze mm danas po nas ,putevi po hr katastrofauser posted image tako sam ljuta .sve mi se nekako poremwtilouser posted image mrzim kad mi se planovi ojaloveuser posted image najgore mi sto dani idu a morat cu opet u februaru doci i onda ostati min mjesec...

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 264
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
17.1.2017 11:49:22   
manuela RR
Bejbibi ja se tebi divim organizacija sa 2 male djece jos jedno na putu putuj tamo ovamo jos po ovakvom vremennu svaka cast zeno kako izdrzis da se ne srusis...user posted image

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 265
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
17.1.2017 11:58:59   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: manuela RR

Bejbibi ja se tebi divim organizacija sa 2 male djece jos jedno na putu putuj tamo ovamo jos po ovakvom vremennu svaka cast zeno kako izdrzis da se ne srusis...user posted image


Kad se mora ,mora se :)
A sta cu kad sam odlucila ovdje roditi u sloveniji jer tamo kod kuce mm nece moci sam sa njih dvoje dok sam ja u bolnici a i vala necu ni ja moc sama sa troje bar dok ne dodjem malo sebi ...znam da mi je sa A bilo katastrofa tesko user posted image jos je M imao 3,5g a A ce biti 2g aBd ....mama mi je mogla biti samo 2sed i opet sam ja morala sve sama :((( ...zato me i depresija pukla i bila sam grozna ..mm haman po citave dane radi ( ugostiteljstvo) i nemam nikakve pomoci haman od njega :(
Zato sam sad odlucila ovdje kod svekijevaca doci a kako moram u 9mj svake sedmice na ctg ne isplati mi se stalno dolaziti ,porodila bi se negdje na ptu user posted image zato sam planirala vec danas biti kuci jer cu morati za mjesec opet nazad ovdje :( al dzaba kako ja planiram ,vrijeme mi sve zeznulo ...mada je to dan dva al et user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 266
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
17.1.2017 12:00:30   
Zelimo_bebu
Evo i mene...opet nam snijeg napadao..
aidice cestitam od srca i zelim sve najljepse user posted image za lak porod...da nam svakoj bude tako

_____________________________

Ne znam što je jače, ta ogromna želja ili bol u duši što mi ta ista želja stvara...?
06.11.test pozitivan
07.11.beta 111,78
Nasa najveca zelja je uslisena...da nam sretno dodjes bebo nasa...
13.07.2017.stigao nas princ

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 267
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
17.1.2017 12:11:01   
manuela RR
Zelimo bebu kako se ti osjecas?

Bejbibi ne vrijedi kidati zivce zbog dan dva... Planiranje se uvijek ionako iskomolikuje na nemoguce nacine...
Najbitnije je da sve dobro zavrsi.
Bolje ti je tako u Slo roditi a ionako nemas nekog prevelikog izbora.
Meni ce malo biti problem ako se porodim u Feb.kad mali krene u skolu.
Vozimo ga u center u skolu moja mama ga vodi a trebace mi i pomoc oko bebe.
Bice dobro dok muz bude slobodan 7 dana al kad krene na posaouser posted image

(odgovor članu Zelimo_bebu)
Neposredna veza do poruke: 268
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
17.1.2017 12:45:14   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: manuela RR

Zelimo bebu kako se ti osjecas?

Bejbibi ne vrijedi kidati zivce zbog dan dva... Planiranje se uvijek ionako iskomolikuje na nemoguce nacine...
Najbitnije je da sve dobro zavrsi.
Bolje ti je tako u Slo roditi a ionako nemas nekog prevelikog izbora.
Meni ce malo biti problem ako se porodim u Feb.kad mali krene u skolu.
Vozimo ga u center u skolu moja mama ga vodi a trebace mi i pomoc oko bebe.
Bice dobro dok muz bude slobodan 7 dana al kad krene na posaouser posted image


Eto o tome govorim i ja i zato sam ovako odlucila ...ja bih najrahatnija bila da mogu sve sama sa mm i da sam kuci al dzaba kad ne mozemo u tom periodu ...bas maloprije citam tekst kako danasnje zene ne mogu uopste ni da se odmore nakon poroda a kamoli zblize sa bebom kad moraju sve raditi po kuci ,pa je pomoc prijeko potrebna sigurno...barem prvi mjesec ..jer je i psihicki i fizicki tesko u tom periodu da zena sve sama radi ,zato imamo i ppd i ostalo...zato ako vam ko moze pomoci prihvatite to ..iz iskustva govorim da je pomoc potrebna svakoj zeni u tom periodu 40nice...mislim na babine ..odmor,odmor i samo odmor ...al et neko ne moze :(
Imas li koga drugog da ti pomogne ,sveki ,prijateljica ..bar oko rucka ...


_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 269
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
17.1.2017 12:55:00   
manuela RR
Sveki umrla daaavno...
Prijateljice sve rade i imaju svoje bebice..
Da nekog platim be daju mi se pare za to bice mi mama 10-tak dana a poslije toga vidjecemo...
Stvarno nemam predstavu sta i kako kad i ona ode i muz pocne raditi...
Mislim moze ona kuhati kod kuce pa mi slati al vec mi pomaze oko E za skolu ne mogu joj bas sve na ledja...
Zato se nadam da ce drugi porod biti laksi da cu se bar brze oporaviti...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 270
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
17.1.2017 13:10:18   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: manuela RR

Sveki umrla daaavno...
Prijateljice sve rade i imaju svoje bebice..
Da nekog platim be daju mi se pare za to bice mi mama 10-tak dana a poslije toga vidjecemo...
Stvarno nemam predstavu sta i kako kad i ona ode i muz pocne raditi...
Mislim moze ona kuhati kod kuce pa mi slati al vec mi pomaze oko E za skolu ne mogu joj bas sve na ledja...
Zato se nadam da ce drugi porod biti laksi da cu se bar brze oporaviti...

Necu da te prepadnem Bogami ,moj drugi porod je bio fantastican ,bez epiziotomije bez puknuca ,nista,divota ..al kad sam dosla kuci user posted image jednostavno nisam mogla izac na kraj sa A ...uhvatio me babyblues plus nervoza neka plus mozda malo depresija ...jos mi mama bila 2sed ,sve radila po kuci i oko M ...znaci ja sam mogla i spavati kad god hocu i odmoriti al dzaba meni je to uzasan period bio user posted image zato me strah tog pocetka sa bebicom user posted image ja sam takva da se posvecujem 1000% bebi a onda ove starije zapostavim user posted image to uzasno mrzim ..pa se nadam da cu ovdje mozda biti rasterecenija i da necu toliko oko bebe sve sama ...mislim to je i do mene ,ja moram sama sa sobom da rascistim da moze i neko drugi oko bebe a ne sve ja sama...zato necu ovaj put ni 100% da dojim ...nece mu nista bit od ad i dude ...

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 271
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
17.1.2017 13:39:07   
anandi
Dan curke, evo user posted image

manuela znaci ti si nam sljedeca user posted image neka je sa srecomuser posted image

bejbibi joj mene je bas strah toga poslije porodaja. Nazalost nemam mame da uskoci a tesko da ce i sveki doci, bas cu morat sve sama s mm. Mada slabo i razmisljam o tome, valjda kako mi je duga borba i kako jedva cekam mislim da cu i htijeti sve sama. Opet vidjet cemo,..Znam samo da ce se sve odraditi a kako to samo Bog zna user posted image

aidice cestitam na laganom porodaju user posted image sad uzivaj s user posted image

covered ma bit ce zena na forumu kad se ove porode. Ja se sjecam kad sam dosla bilo ih je samo 2-3 i bas su kukale kako nema zena pa evo napuni se user posted image

ziel imas pp

Ja sam se danas narucila za scrinig za iduci cetvrtak. Tad cu biti 23+4 i kazu mi nije kasno. Odabrala sam Plavu polikliniku, a sad mi valja Balicima poslat poruku da otkazujem termin user posted image Jedva cekam da vidim maleckog user posted image Evo ga bas je aktivan, sunce mamino...samo me lupka.

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 272
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
17.1.2017 13:46:01   
manuela RR
bejbibi ma mora covjek sve uzeti u obzir...
Ma u krajnjoj nuzdi oticu i ja sa bebom kod mame ako ne budem mogla da se snadjem al sreca mi je da mi muz zavrsi sa poslom do 13 sati pa mozda i uspijemo user posted image

< Poruku je uredio manuela RR -- 17.1.2017 13:48:06 >

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 273
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
17.1.2017 15:21:08   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: manuela RR

bejbibi ma mora covjek sve uzeti u obzir...
Ma u krajnjoj nuzdi oticu i ja sa bebom kod mame ako ne budem mogla da se snadjem al sreca mi je da mi muz zavrsi sa poslom do 13 sati pa mozda i uspijemo user posted image


Pa eto imas bar tu mogucnost :) i stvarno ako osjetis imalo depresije il umor ,ne cakej ,idi ....a i tvoj syariji je vec puno samostalan (8g ,veliki djecak ) a eto i tm ti moze pomoci i posvetiti vam se...vjerujem da ce to kod vas biti ok :))) moze se i samo sa muzem al da je vecinom kici ,da ne odsustvuje puno..tad se moze ,jos bolje ,sami sa bebicom ,uzivate :)


_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 274
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
17.1.2017 15:25:15   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: anandi

Dan curke, evo user posted image

manuela znaci ti si nam sljedeca user posted image neka je sa srecomuser posted image

bejbibi joj mene je bas strah toga poslije porodaja. Nazalost nemam mame da uskoci a tesko da ce i sveki doci, bas cu morat sve sama s mm. Mada slabo i razmisljam o tome, valjda kako mi je duga borba i kako jedva cekam mislim da cu i htijeti sve sama. Opet vidjet cemo,..Znam samo da ce se sve odraditi a kako to samo Bog zna user posted image

aidice cestitam na laganom porodaju user posted image sad uzivaj s user posted image

covered ma bit ce zena na forumu kad se ove porode. Ja se sjecam kad sam dosla bilo ih je samo 2-3 i bas su kukale kako nema zena pa evo napuni se user posted image

ziel imas pp

Ja sam se danas narucila za scrinig za iduci cetvrtak. Tad cu biti 23+4 i kazu mi nije kasno. Odabrala sam Plavu polikliniku, a sad mi valja Balicima poslat poruku da otkazujem termin user posted image Jedva cekam da vidim maleckog user posted image Evo ga bas je aktivan, sunce mamino...samo me lupka.


Heeeej kako vrijeme leti :))) i ti nagurala dobro sedmica mashallahuser posted image
Anandi lakse je malo kad je prvo dijete u pitanju ,plus tolikoooooo iscekivano user posted image vnerujem da ces ti to bez lroblema sve oko bebe ....jedino ako neko ima da ti oko kuce pomogne,rucka i to ....i to onaj prvi mjesec kad se zena bas treba odmoriti i posvetiti se bebi user posted image lahko je kad je prvo vjeruj
Al kad vec imas jedno,dvoje o kojima moras brinuti ,e tad je malo teze uklopiti sve ..jos kad je to starije malo jos ...al lrogura se sve ..samo eto stvarno treba zena pomoc u tom prvom mjesecu bar :) po meni je to najkriticniji period ..
A mene poslije svakog perioda uhvati babybluesuser posted image gledam u bebu i placem kako je to krhko,malo,...ma luda sam user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *