|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
26.1.2017 8:18:27   
Mina90
Ja po svu noc nisam spawala, ne znam sta me boli jel bubreg ili su ledja... jedini polozaj koji mi je odgovarao I u kojem sam malo uspjela zaspati je na lijevom boku... strasna neka ukocenost, bojim se samo da nije bubreg, hvala Bogu nikad me bubrezi nisu boljeli pa ne znam ni kako boli... jel koja odje vas deverala?

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 451
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
26.1.2017 8:30:43   
Andy_Bec23
Ja spavam Ko zaklana .. možeš me izmjerena sa krevetom van neću skužiti hahaha

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu Mina90)
Neposredna veza do poruke: 452
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
26.1.2017 10:34:53   
manuela RR
user posted image Andy Bec prvi put cujem za to da organi budu napolju...
Ako je to normalno nije trebala ni spominjati...
Ovako covjek samo brine.
Mozda ima slucajeva gdje bude tako pa kad fetus poraste bude sve na mjestu...
Ja bi otisla na jos jedan pregled kod drugog Dr.
Nadam se da ce biti sve uredu...
Nemoj da previse istrazujes po netu jer dodatno ces se opteretit unaprijed a i svaki je slucaj za sebe.user posted image user posted image

< Poruku je uredio manuela RR -- 26.1.2017 10:40:37 >

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 453
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
26.1.2017 10:39:58   
Andy_Bec23
I ja prvi puta čujem... ne organi već crijevo navodno .. kao bruh je rekla . Idem sljedeće sedmice u petak u Osijeku na taj 4 D live i na nuhalni valjda bude sve ok.. još me uvažile mučnine ajme ;( i sve me živcira i svi me živciraju odvratan osjećaj :(

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 454
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
26.1.2017 10:47:37   
manuela RR
Onda cekamo pregled u Osjekuuser posted image
Ja sam ista bila na pocetku trudnoce strasne promjene raspolozenja do 5 mjeseca...
Sve mi smetalo...

Od 8 mjeseca nikako da se naspavam samo dva tri sata ostalo te u wc te okreni se vamo te tamo.

Mina u trudnoci je za bebu najbolje kad mama spava na lijevom boku...A kile neka te ne opterecuju ja sam isto ko ti na pocetku 7 kg do 26 sed dobila poslije sve po 1.5 -2 sad Sam u plus 14 kg.
I bas me brigauser posted image

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 455
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
26.1.2017 10:48:08   
Zelimo_bebu
Jutrooo...
Anandi bravo za pregled samo neka nam drugar raste...hvala Bogu da je sve ok...a ti malo vise odmaraj i uzivaj u trudnoci znas koje si muke prosla pa poslusaj molim te...mazi nam pupu
Bejbibi pravo si me nasmijala sa.svojim.djecakom da sam zamisljala kako vas rastavlja ma.to su sve njihove faze...moj maleni od sestre neda nikome da se njoj priblizi sve nas gura haha...
Mina mani kila jedi kad ti se jede i tacka...ja nekako nemam apetit kao na pocetku pa nesto nemam problema s tim za sada...a ne.mozemo biti sve trudnice iz casopisa user posted image
Andy nemoj ti da brines a ona ako je to normalno nije ti trebala reci...ali eto ides na 4d pa.ces provjeriti i biti mirna i bit ce to sve ok...

_____________________________

Ne znam što je jače, ta ogromna želja ili bol u duši što mi ta ista želja stvara...?
06.11.test pozitivan
07.11.beta 111,78
Nasa najveca zelja je uslisena...da nam sretno dodjes bebo nasa...
13.07.2017.stigao nas princ

(odgovor članu Mina90)
Neposredna veza do poruke: 456
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
26.1.2017 11:07:26   
anandi
Jutro i od mene
Hvala vam drage moje, ma uz je jedno predivno iskustvo...Bas smo nekako upucene u razvoj bebe. Ja ne znam kako su bas zene prije, osjete da se ne sto desava u organizmu i nista ne znaju do poroda.

Ja sam sva slomljena, skroz sam slabo spavala...nesto se nisam mogla namjestit a lopov se razigro ko nikad user posted image

(odgovor članu Zelimo_bebu)
Neposredna veza do poruke: 457
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
26.1.2017 11:11:03   
anandi

IZVORNA PORUKA: Andy_Bec23

Jutro Zenice... nemojte mi zamjerit nestignem da vas čitam .. odvezla sam D u vrtić i sad pijem kavu i za 15 minuta ode sa kolegicom u njen novi stan da vidimo..
Juce sam bila na kontroli i doktorica mi reče da beba ima još organe van stomaka da nije koza oko pupka srasla ... rekla je da se nebrojen da je to normalno u ovoj sedmicu i da se do 12 sedmice treba zatvoriti jer je bebač još mali i nestanu mu crijeva u pupu još... E sad naravno mene je to jako zabrinulo da sam Juce cjeli dan čitala... opet su me i mučnine uhvatile ... grozno ...
u subotu ode za hrvatsku pa ću tamo Radit mjerenje nuhalnog nabora i 4D ultrazvuk pa se nadam da će rec da je sve ok i da se pupo zatvorio.. užasno se osjećam i nije mi do ničega...


Pokusaj da se opustis, jer to je normalno. Ja kad sam bila u 8-j sedmici na pregledu dr mi je bas to spominjala. Kad smo dogovarale 4d i mjerenje nuhalnog ja sam htjela sa 11 i koji dan a ona je rekla da su tada jos uvijek crijeva u pupcanoj i da sacekamo da se fino spuste u stomak. Poslije sam sam otisla u 13+3 i sve je bilo ok, sve u stomaku a kozica je fino srasla

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 458
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
26.1.2017 11:14:01   
anandi

IZVORNA PORUKA: Mina90

Heejj evo Mine...mi smo sinoc bili na pregledu, tezimo gotovo pola kile :D kaze doktorica masala sve je idealno...
Trenutno sam 21 sedmica i par dana, do sad sam dobila 5,5 kg. Doktorica mi kaze da po mjesecu smijem kilu dobivati... ne znam kako cu, ja nista puno nisam jela, a kile su se penjale...I bas danas nakon sto mi je zena rekla da pripazim na kile, ja odem kupit sirnice, pohedem za dorucak 300 gr sa paradajizom I poslihe za rucak 200 gr...elem pola kile pite stukla user posted image

Bole me ledja, tacnije vise ko rebra, jel to normalno ? To me danas pocelo bolit...user posted image


Pusti draga kile. Nailazimo u neke faze kad kg dolaze ko ludi. U tom nekom periodu sam ja dobila skoro 3kg za tri sedmice user posted image a poslije kroz mjesec nisam nista.
A sto se tice tih bolova i oni su normalni... i danas dan me bole, dr kazee da se sire

(odgovor članu Mina90)
Neposredna veza do poruke: 459
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
26.1.2017 13:22:17   
Bubamara92
Evo mene sa popodnevnom user posted image
Andy ne brini draga bit ce sve OK i ovi nasi doktori samo gledaju kako uplasit...
Saljem poz vibrice user posted image user posted image
Anandi user posted image za kontrolu i cuvaj tog decka odmaraj...
Manuela imal treme?user posted image
Mina sto se tice kila ne brini sa sam sada bolila 20 kg sva sreca pa vec dva pregleda ne penje se kazaljkauser posted image
Ansto se spavanja tice ja spavam ko beba...2 sata spavam pa dva budna dok odem ja u wc pa A hoce tutu i tako citavu noc

_____________________________

24.02.2013 spojena nasa srca dva
08.12.2013 A nasa cura najvece blago... Nasa sreca...
03.02.2017 A mamin momak

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 460
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
26.1.2017 13:48:53   
manuela RR
Bubamara nista me ne pitaj evo sva ko na iglama...user posted image user posted image user posted image

Kad ti ides na pregled?

< Poruku je uredio manuela RR -- 26.1.2017 14:01:06 >

(odgovor članu Bubamara92)
Neposredna veza do poruke: 461
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
26.1.2017 14:09:03   
Bubamara92

IZVORNA PORUKA: manuela RR

Bubamara nista me ne pitaj evo sva ko na iglama...user posted image user posted image user posted image

Kad ti ides na pregled?


Ja bila u utorak al kod nas rade samo ctg otkucaj srca ne mjere trudove nit pregledaju
Ctg bio uredan od 160-200 uglavnom kaze moze svaki cas al tu je to ne vjerujem da ce prije termina jest da me bole ledja i po dnu stomaka al mislim da se to polako priprema
Nego drzim fige za veceras user posted image user posted image user posted image

_____________________________

24.02.2013 spojena nasa srca dva
08.12.2013 A nasa cura najvece blago... Nasa sreca...
03.02.2017 A mamin momak

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 462
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
26.1.2017 14:35:12   
bejbibi
Dobar dan drage ,evo i mene ..isla malo u shoping za mm,sutra mu rodjendan pa je red da mu sta uzmem heheh
Rucak imam nesto od juce ,samo cu supu i malo teletine djeci ispec ..slabo inace meso jedu user posted image

Sto se tice kontrolica user posted image
ANDY ne sekiraj se molim te ...znam da si sad uplasena sto ti je to spomeula ( iako nije mozda trebala da vezveze prepada al et ) al sve je to normalno izgleda dok koza ne polrije sve ..ne sekiraj se.bice sve ok aBd ;)

MAUELA,BUBAMARA imal kakvih naznaka kod vas ....
Mene par dana boli dole ko da ce krenutiuser posted image vala sva sam i ja napuhana i sve me zivo boli ...rebra,kukovi,zdjelica ....udara li udara ...samo da udhem u 9mj aBd i nek izadje user posted image najgore mi je oblacit seuser posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Bubamara92)
Neposredna veza do poruke: 463
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
26.1.2017 15:00:06   
Maca91
Heej zene,vidim kontrolice super prosle user posted image
Andy ne sekiraj se,sve ce to biti ok,tvoja dr izgleda kao moja,vole da "puno pricaju" i da nas plase user posted image
I meni je stigao dabl i super je. Mi smo sutra punih 16 nedelja,a jos na pocetku dr mi rekla da utrogestan koristim samo do 16 nedelje,i juce je nazovem da pitam za to,jer je na godisnjem,kaze mi da ako hocu prestanem da ih koristim pa ako ne bude krvarenja i bolova ok je,a ako bude onda opet da pocnem koristiti. E sad ne znam da li da prestanem ili ne,nesto me strah tog krvarenja user posted image

_____________________________

Septembar 2014. početak borbe za bebicu
Januar 2015. kiretaža u 7oj nedelji
4.11.2016. test pozitivan
7.11.2016. beta 785.06 - 10.11. beta 2312
28.11.2016. malo srculence kucka

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 464
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
26.1.2017 15:01:23   
anandi
bejbibi ma ti ces mm dati najbolji poklon user posted image al hajde neka se ispostuje neki red.

Da vas pitam, izletila mi je ponuda za graco kolica. Posto se ne razumijem da mi malo pomognete, imaju neko jastuce koje se pricvrsti za bebu i navlaku za zimu. Rucka se moze podesavat. U papirima imaju slike da se moze staviti i nosiljka. Meni se svidaju izgledom, ali se ne razumijem pa pitam vas. Potpuno su nova, dobijena na nagradnoj igri a zena mi prodaje za 150KM.
Ovih dana sam malo hodala i vidjela da ispod 300KM nema nista tak da mi cijena definitivno pase. Samo ne znam da li su funkcionalna, imal koja iskustva s njima?
Super mi je prilika, jest rano da uzmem ali ne zelim propustit priliku ako su ok.

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 465
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
26.1.2017 15:03:04   
anandi

IZVORNA PORUKA: Maca91

Heej zene,vidim kontrolice super prosle user posted image
Andy ne sekiraj se,sve ce to biti ok,tvoja dr izgleda kao moja,vole da "puno pricaju" i da nas plase user posted image
I meni je stigao dabl i super je. Mi smo sutra punih 16 nedelja,a jos na pocetku dr mi rekla da utrogestan koristim samo do 16 nedelje,i juce je nazovem da pitam za to,jer je na godisnjem,kaze mi da ako hocu prestanem da ih koristim pa ako ne bude krvarenja i bolova ok je,a ako bude onda opet da pocnem koristiti. E sad ne znam da li da prestanem ili ne,nesto me strah tog krvarenja user posted image


kakvo krvarenje pu pu pu. Iskoristi sto imas i to je to. Meni sto je bila tabla ostala, postepeno sam prestajala, prvo 3 dnevno, pa 2 pa 1.

(odgovor članu Maca91)
Neposredna veza do poruke: 466
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
26.1.2017 15:13:42   
manuela RR
Anandi vidjela sam i ja ta kolica na hippovoj nagradnoj sto je dobila... Isplati ti se uzeti nova a upola cijene...
Jedino kad se sklope zauzimaju puno prostora u gepeku ja sam imala graco sa E.
A nije rano ja sam uzela kolica 3u 1 u masterkidsu kad she bingo CC otvorio I sa popustom ustedila 200 KM.

Eto zene odoh vam ja na pregled drzite palceve user posted image

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 467
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
26.1.2017 15:14:05   
bejbibi
Meni opet pocele mucnine user posted image jutarnje obavezno ....ima 3-4 kako povratim cim ustanem..doduse nemam sta povratiti osim kiseline al et ...i ovako na sve mi muka user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 468
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
26.1.2017 15:20:33   
Maca91
Anandi,ja sam i koristila najmanju dozu,2x1. I ja cu vjerovatno jos sutra onda pa prestati,dace Bog da sve bude kako treba.

_____________________________

Septembar 2014. početak borbe za bebicu
Januar 2015. kiretaža u 7oj nedelji
4.11.2016. test pozitivan
7.11.2016. beta 785.06 - 10.11. beta 2312
28.11.2016. malo srculence kucka

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 469
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
26.1.2017 17:47:29   
covered
Di ste zene
Ja standardno sve citam nista ne pisem. Jos uvijek se valjam od mucnina, povracam i tako :( nekad mi neka hrana 'prahne' ali dok mm kupi il napravim opet mi muka pa nista od toga..samo banane i banane..
Andy Ima dr Boze sacuvaj s tim prepadanjem, sto komentarises ako je nesto u redu i normalno, ne znam stvarno.. nemoj se samo plaho sekirati bas zbog bebice, pogotovo ako se osjecas ok nema potrebe za paniku, a i brzo ces na pregled pa ces se aBd smiriti :*

(odgovor članu Maca91)
Neposredna veza do poruke: 470
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
26.1.2017 17:57:16   
vesela_vrba
Pozdrav svim trudnicama i mamama.
Ja vas pratim vec unazad mjesec dana pa sam odlucila da se i sama pridruzim caskanju, ako me primate :)
Imam 29 godina, iz Tuzle sam, u braku 5 i po godina, napokon smo u decembru ugledali dvije crtice.
Sutra cemo imati punih 14 sedmica po UZ, po menstruaciji bi bilo 15. Bili smo na fetalnom, sve je uredu hvala Bogu, i kazu da misle da je djevojcica user posted image Nisu sigurni jer se beba nije htjela okrenuti, na kraju nam je okrenula ledja :)
Termin je 21.07.2017. pa nas upisite. Mada ne znam da li ce nam doktor reći da je termin kasnije 7 dana, ovako ako sam dobro razumjela ovaj termin su racunali po zadnjoj menstruaciji.
Bilo me bas strah, dugo smo čekali i nadali se i kada se konacno desila trudnoca bojala sam se i bila sva isprepadana, kako ćemo i da li ćemo uspjeti. Doktor je na pocetku odmah rekao da mirujem, propisao mi Duphaston. Malo, mrvicu sam mirnija jer smo sada usli u drugo tromjesecje ali straha jos ima. Obzirom na sve valjda je to normalno :)
Mucnine nisu vise prisutne kao na pocetku, ali bude ih ponekad. Nisam se jos nista udebljala. Inače imam popriličan visak kg, od kako sam saznala da sam trudna smrsala sam 3,5 kg. Hranim se normalno, unosim voce pod obavezno, a ostalo raznovrsno i koliko mogu. Nisam povracala ni jednom mada mi je bilo bas lose nekih dana.
Nadam se lijepom druzenju i da cemo sve sto lakse docekati svoje bebice user posted image

(odgovor članu Maca91)
Neposredna veza do poruke: 471
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
26.1.2017 18:04:07   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: vesela_vrba

Pozdrav svim trudnicama i mamama.
Ja vas pratim vec unazad mjesec dana pa sam odlucila da se i sama pridruzim caskanju, ako me primate :)
Imam 29 godina, iz Tuzle sam, u braku 5 i po godina, napokon smo u decembru ugledali dvije crtice.
Sutra cemo imati punih 14 sedmica po UZ, po menstruaciji bi bilo 15. Bili smo na fetalnom, sve je uredu hvala Bogu, i kazu da misle da je djevojcica user posted image Nisu sigurni jer se beba nije htjela okrenuti, na kraju nam je okrenula ledja :)
Termin je 21.07.2017. pa nas upisite. Mada ne znam da li ce nam doktor reći da je termin kasnije 7 dana, ovako ako sam dobro razumjela ovaj termin su racunali po zadnjoj menstruaciji.
Bilo me bas strah, dugo smo čekali i nadali se i kada se konacno desila trudnoca bojala sam se i bila sva isprepadana, kako ćemo i da li ćemo uspjeti. Doktor je na pocetku odmah rekao da mirujem, propisao mi Duphaston. Malo, mrvicu sam mirnija jer smo sada usli u drugo tromjesecje ali straha jos ima. Obzirom na sve valjda je to normalno :)
Mucnine nisu vise prisutne kao na pocetku, ali bude ih ponekad. Nisam se jos nista udebljala. Inače imam popriličan visak kg, od kako sam saznala da sam trudna smrsala sam 3,5 kg. Hranim se normalno, unosim voce pod obavezno, a ostalo raznovrsno i koliko mogu. Nisam povracala ni jednom mada mi je bilo bas lose nekih dana.
Nadam se lijepom druzenju i da cemo sve sto lakse docekati svoje bebice user posted image



Dobro nam dosla draga user posted image cestitke na trudnoci i zelim ti do kraja skolsku trudnocu i sto laksi porod aBd :) naravno da nam se mozes pridruziti ,to je i pozeljno user posted image samo nam se javljaj redovno ;) i kad nemas sta konkretno da pises :)

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu vesela_vrba)
Neposredna veza do poruke: 472
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
26.1.2017 18:05:24   
bejbibi
SPISAK TERMINA AKTIVNIH TRUDNICAuser posted image


JANUAR 2017 user posted image

04.01 pcelica 23user posted image porodila seuser posted image
05.01. NARI porodila se
06.01. midnight489 user posted image porodila seuser posted image 03.01
19.01. aidicaa user posted image porodila se user posted image 13.1



FEBRUAR 2017 user posted image

02.02. saraa
02.02. manuela user posted image
05.02. Zeze
09.02. Bubamara92 user posted image
28.02. Lina85



MART 2017 user posted image

05.03. ananas_ze user posted image
06.03. bejbibi user posted image
17.03. Amela89 user posted image



APRIL 2017 user posted image

30.04. Daj dajuser posted image


MAJ 2017 user posted image

11.05. strepnja
22.05. anandi user posted image



JUNI 2017 user posted image

5.6. Mina 90 user posted image


JULI 2017user posted image

12.7 Zelimo bebu
14.07 Maca91
21.07 Vesela_vrbauser posted image
29.7 M.A.M


AVGUST 2017 user posted image

21.08. Andy_Bec
Orhideja2505
Covered
3godine


Pogresan spisak user posted image


< Poruku je uredio bejbibi -- 26.1.2017 18:10:17 >


_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 473
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
26.1.2017 18:06:44   
bejbibi
VESELA VRBA ,evo tw draga na spisku user posted image
A to odstupanje od 7 dana je sasvim normalno :) ne sekiraj se uopste zbog toga user posted image

< Poruku je uredio bejbibi -- 26.1.2017 18:07:07 >


_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 474
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
26.1.2017 18:09:45   
bejbibi

SPISAK TERMINA AKTIVNIH TRUDNICAuser posted image


JANUAR 2017 user posted image

04.01 pcelica 23user posted image porodila seuser posted image
05.01. NARI porodila se
06.01. midnight489 user posted image porodila seuser posted image 03.01
19.01. aidicaa user posted image porodila se user posted image 13.1



FEBRUAR 2017 user posted image

02.02. saraa
02.02. manuela user posted image
05.02. Zeze
09.02. Bubamara92 user posted image
28.02. Lina85



MART 2017 user posted image

05.03. ananas_ze user posted image
06.03. bejbibi user posted image
17.03. Amela89 user posted image



APRIL 2017 user posted image

30.04. Daj dajuser posted image


MAJ 2017 user posted image

11.05. strepnja
22.05. anandi user posted image



JUNI 2017 user posted image

5.6. Mina 90 user posted image


JULI 2017user posted image

12.7 Zelimo bebu
14.07 Maca91
21.07. Vesela vrbauser posted image
29.7 M.A.M user posted image


AVGUST 2017 user posted image

02.08. 3godine
20.8. Orhideja 2505
21.08. Andy_Bec
23.8.Covered










_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *