|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
28.1.2017 13:19:32   
eminaja
terminuse kako ste user posted image da vam bude sa srecom...moram vas procitat u nazad 2 str...user posted image
zapala mi manuela sa iscjedkom pa morala samo zbog tog da uletim user posted image
e draga moja tako meni na dan poroda bi od jutra pocelo samo uloske mjenjala bio je proziran i obilan pa mozda se sta blizi user posted image
onaj krvavi dio je ispao u putu do bolnice dosla sam u bolnicu sa 10 cm otvorena user posted image

jedan savjet ali ne znam je li uvijek tacno ali ne ocekujte iste simptome kao i prvi put imajte u vidu i druge opcije i da 2 porod dosta brze ide user posted image

bejbibi ma ti se ne sikiraj ima da izleti user posted image

(odgovor članu covered)
Neposredna veza do poruke: 501
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
28.1.2017 13:20:33   
covered
Ni ja nisam cula da je Luna muslimansko, doduse jesam Lina pa bi to se dalo provjeriti user posted image .. sto se tice mjeseca i zvijezda-Nedzma znaci zvijezda user posted image meni je jako lijepo.. a za te nadimke isto prvi put cujem to, imamo mnoge i prije a i danas (mislim poznate ljude u islamskom svijetu) koji su poznatiji po nadimcima nego po imenu..

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 502
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
28.1.2017 14:13:34   
ananas_ze
dan zene
ja vas citam, ne stizem se bas javit, uglavnom smo dobro hB user posted image
sutra aBd punih 35 sedmica; pa kad udjemo u 9.dogovorit cemo se za cr; obzirom na to da mi je tlak visok i da je prvi porod bio cr user posted image ocekujemo ipak u februaru user posted image
bejbibi terminuso kako si?
andy jesu popustile mucnine?

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu covered)
Neposredna veza do poruke: 503
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
28.1.2017 17:10:16   
manuela RR

IZVORNA PORUKA: eminaja

terminuse kako ste user posted image da vam bude sa srecom...moram vas procitat u nazad 2 str...user posted image
zapala mi manuela sa iscjedkom pa morala samo zbog tog da uletim user posted image
e draga moja tako meni na dan poroda bi od jutra pocelo samo uloske mjenjala bio je proziran i obilan pa mozda se sta blizi user posted image
onaj krvavi dio je ispao u putu do bolnice dosla sam u bolnicu sa 10 cm otvorena user posted image

jedan savjet ali ne znam je li uvijek tacno ali ne ocekujte iste simptome kao i prvi put imajte u vidu i druge opcije i da 2 porod dosta brze ide user posted image

bejbibi ma ti se ne sikiraj ima da izleti user posted image

Eminajauser posted image ja bi bila presretna kad bi 4 prsta u bolnicu dosla otvorena ...
Kad bi kao ti gdje bi mi bio krajuser posted image user posted image
Ohrabri ti mene...user posted image

(odgovor članu eminaja)
Neposredna veza do poruke: 504
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
28.1.2017 20:40:40   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: ananas_ze

dan zene
ja vas citam, ne stizem se bas javit, uglavnom smo dobro hB user posted image
sutra aBd punih 35 sedmica; pa kad udjemo u 9.dogovorit cemo se za cr; obzirom na to da mi je tlak visok i da je prvi porod bio cr user posted image ocekujemo ipak u februaru user posted image
bejbibi terminuso kako si?
andy jesu popustile mucnine?

Pa zeno gdje si ti :) javljaj se cesce ,nemoj me samu ostaviti :)


_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 505
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
28.1.2017 20:46:41   
bejbibi
Vecer zenice ,kako ste :)
Ja evo sad tek uzela mob u ruke .od A ne mogu ni to ...isli malo hodati ( u drugi grad ,ima nekih pola sata voznje ) A zaspala haman dok smo dosli ,vec u autu pa je izlazak prespavalauser posted image meni drago,popila kafu na miruuser posted image kad smo krenuli probudila se i opet na putu kuci zaspalauser posted image divota ..nije ni skontala da je isla vani haha
Dosli kici ,oko rucka gore dole ,jeli tek u 19h..taman njima i vrijemw vecere ,nahranila i evo spavanjac

Sto se tice rodjwndana ,mm sam cestitala prije nego se M juce probudiouser posted image poljubila ..inace popodne kad smo poklon dali mm ,nije M dao da me mm poljubi i zahvali user posted image
Al proslavili smo mi fino kad su zaspaliuser posted image



_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 506
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
28.1.2017 20:55:18   
eminaja
Manuela ne brini samo budi spremna u svakom trenutku samo se zna preokrenut i pocet odjednom..i zaista se brzo pomjera razmak za 3-4 h bolova imas razmak od 1 h do 10-15 min cak i manje meni odjednom pocelo sa 45 minuta da spadaju na 15 i tako
Mozda 1-2 bi i odmah 5-3-2 minute tad smo nekako krenuli u bolnicu aa ja nisam vjerovala,,bas je zestoko aa za razliku od prvog nisam se mogla skoncentrisat na disanje aa zato mi je mm pomogao sa masazom user posted image
Bejbibi blago vama pa i to org user posted image
Ja se s tim ne mogu pohvalit user posted image aa i ne osjecam se bas privlacno odkako se M rodio nasi odnosi ravni 0 user posted image

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 507
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
28.1.2017 21:06:15   
M.A.M.

IZVORNA PORUKA: eminaja

terminuse kako ste user posted image da vam bude sa srecom...moram vas procitat u nazad 2 str...user posted image
zapala mi manuela sa iscjedkom pa morala samo zbog tog da uletim user posted image
e draga moja tako meni na dan poroda bi od jutra pocelo samo uloske mjenjala bio je proziran i obilan pa mozda se sta blizi user posted image
onaj krvavi dio je ispao u putu do bolnice dosla sam u bolnicu sa 10 cm otvorena user posted image

jedan savjet ali ne znam je li uvijek tacno ali ne ocekujte iste simptome kao i prvi put imajte u vidu i druge opcije i da 2 porod dosta brze ide user posted image

bejbibi ma ti se ne sikiraj ima da izleti user posted image


Ti si za mustuluka ako bude takouser posted image doduse ja sam i prvi porod imala za pozeliti da hoce i ovaj ako Bog da biti upola kao prvi,meni babica nije vjerovala da sam prvorotka u sali otvorena 8 a bez bolova,zato mi je odmah ukljucila drip ko veli da se mi tebe sto prije rijesimouser posted image

_____________________________

10.08.2015

03.08.2017

(odgovor članu eminaja)
Neposredna veza do poruke: 508
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
28.1.2017 21:12:03   
eminaja
Mam super si proslo,ni moja prijateljica nije imala bolove samo one kontrakcije tvrd stomak....
Nije ni kod mene nesto extra bilo tesko prvi put sve sam trudove haman prodisala pred kraj uzela onaj luft gas kad sam bila otvorena 8-9 cm... Ali sam zato pukla 4 stepen user posted image to je jedino bilo zeznuto user posted image

(odgovor članu M.A.M.)
Neposredna veza do poruke: 509
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
28.1.2017 21:38:57   
M.A.M.

IZVORNA PORUKA: eminaja

Mam super si proslo,ni moja prijateljica nije imala bolove samo one kontrakcije tvrd stomak....
Nije ni kod mene nesto extra bilo tesko prvi put sve sam trudove haman prodisala pred kraj uzela onaj luft gas kad sam bila otvorena 8-9 cm... Ali sam zato pukla 4 stepen user posted image to je jedino bilo zeznuto user posted image


uh draga cula sam da je to malo gadno,ja sam opet imala ludu srecu pa sam imala samo jedan konac,a kakav gas? Nisam to vidjela kod nas

_____________________________

10.08.2015

03.08.2017

(odgovor članu eminaja)
Neposredna veza do poruke: 510
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
28.1.2017 21:49:00   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: eminaja

Manuela ne brini samo budi spremna u svakom trenutku samo se zna preokrenut i pocet odjednom..i zaista se brzo pomjera razmak za 3-4 h bolova imas razmak od 1 h do 10-15 min cak i manje meni odjednom pocelo sa 45 minuta da spadaju na 15 i tako
Mozda 1-2 bi i odmah 5-3-2 minute tad smo nekako krenuli u bolnicu aa ja nisam vjerovala,,bas je zestoko aa za razliku od prvog nisam se mogla skoncentrisat na disanje aa zato mi je mm pomogao sa masazom user posted image
Bejbibi blago vama pa i to org user posted image
Ja se s tim ne mogu pohvalit user posted image aa i ne osjecam se bas privlacno odkako se M rodio nasi odnosi ravni 0 user posted image

Pa trudim se da odrzim kondicijuuser posted image
Ma ja sam se sinoc nekako bas keksi i lijepo osjecala ,sama sebi sam se svidila user posted image user posted image
Ma to ti je vjerovatno sve i do hormona ...polako,doci ce sve na svoje ;) kupi sebi kakav lijep komadic vesa odmah ces se oraspoloziti user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu eminaja)
Neposredna veza do poruke: 511
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
28.1.2017 21:49:29   
eminaja
ne znam kako ga zovu kod nas ali ublazi bol msm da je nesto poput male doze anestezije,,ne bi ti tacno znala reci....aa ja nisam dole u bosni radjala...
aaa ima ga i kod nas samo ne znam koliko ga praktikuju bas od mog rodjaka zeni su stavljali kad je stigla ali kaze da je ufatila panika od maske na licu i skinula user posted image

uh gadno je bas msm ipak 4 stepen to je bas rijetkost oko 0.4% (mozda i manje) zena pukne do te mjere,,,ali eto nema hB posljedica i drugo sam prirodno i hB manje sam pukla user posted image

(odgovor članu M.A.M.)
Neposredna veza do poruke: 512
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
28.1.2017 21:53:47   
eminaja
bejbibi to vec dugo imam u planu user posted image ali ne da mi se aa govorila sam i mm da malo izdvojimo vrijeme za sebe a da M ostavimo kod njegovih na konaku user posted image pa vidjet cemo kad ce to bit user posted image

aa inace nam njeznosti ne nedostaje stvarno,,,evo aBd 3 god sad ce aa svaki dan se grlimo mazimo i sl....neko nije te srece imam poznanica pa kao sve super prvu godinu poslije nista kao stranci ili kao jarani user posted image

(odgovor članu eminaja)
Neposredna veza do poruke: 513
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
28.1.2017 21:58:09   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: eminaja

bejbibi to vec dugo imam u planu user posted image ali ne da mi se aa govorila sam i mm da malo izdvojimo vrijeme za sebe a da M ostavimo kod njegovih na konaku user posted image pa vidjet cemo kad ce to bit user posted image

aa inace nam njeznosti ne nedostaje stvarno,,,evo aBd 3 god sad ce aa svaki dan se grlimo mazimo i sl....neko nije te srece imam poznanica pa kao sve super prvu godinu poslije nista kao stranci ili kao jarani user posted image


Ma bitno da ima njeznosti i ljubavi ,ostalo ide spontano user posted image

Nama M ne da da se priizimo jedno drugom user posted image bas me nervira sa ovom fazom user posted image ja kazem mm da ce nam unisti brak ako ovako nastavi user posted image ionako ja sa djecom spavam u spavacoj a mm u dnevnoj user posted image jedino ovako kad djeca zaspu mozemo se posvetiti jedno drugom user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu eminaja)
Neposredna veza do poruke: 514
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
28.1.2017 22:02:01   
eminaja
mi bgm ni tad user posted image user posted image
onda se opustamo ovako ja na forumu a on igra ps ili zajedno gledamo film user posted image aaa to sve ostalo moramo planirat makar dan prije user posted image jos kod nas ne znas sad koje ce ustat user posted image

bjezi bejbibi sta me navuce na tu temu user posted image user posted image

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 515
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
28.1.2017 22:32:43   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: eminaja

mi bgm ni tad user posted image user posted image
onda se opustamo ovako ja na forumu a on igra ps ili zajedno gledamo film user posted image aaa to sve ostalo moramo planirat makar dan prije user posted image jos kod nas ne znas sad koje ce ustat user posted image

bjezi bejbibi sta me navuce na tu temu user posted image user posted image

user posted image user posted image
Ne sekiraj se zeno ,to je normalno na pocetku dok beba ne uspostavi neki ritam user posted image kazem ti,sve ce soci na svoje uskoro ;)

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu eminaja)
Neposredna veza do poruke: 516
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
28.1.2017 22:52:16   
manuela RR
Kad ste vec na toj temi i ja navalila na mm ne bi li se sta pokrenulouser posted image

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 517
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
28.1.2017 23:20:31   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: manuela RR

Kad ste vec na toj temi i ja navalila na mm ne bi li se sta pokrenulouser posted image


Samo navali user posted image to se i preporucuje u 9mj ;)
Ima li kakavih naznaka da ce uskoro :) pa evo ga jos malo i termin user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 518
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
28.1.2017 23:21:54   
bejbibi
Laku noc zene ,fino spavajte 😴😴😴😌😌

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 519
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
29.1.2017 8:08:44   
covered
Evo ja poranila..tek vas sad stigoh iscitati sto ste pisale, lahko je nama bez djece :) ja kazem lahko mi je sad i imati mucnine i lezati u krevetu kad ne moram ni o kome brinuti, a kasnije u drugim trudnocama user posted image

Nego, opet ja sa pitanjem :) je li problem ako se folna kiselina ne pije bas svaki danuser posted image ja kada bas povracam ne mogu da je popijem, a nekad i zaboravim user posted image

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 520
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
29.1.2017 8:25:05   
ananas_ze
Jutrooo
Ma bejbibu mogu samo da kukam, a stid me, nek smo hB zdravo, ima dana ne mogu do wca toliko gura, mislim ispast ce, a ima dana ko jucer mogla bi kucu okrecit user posted image
Dajte mi spisak termina, vidim manuela s nama, ne bih da pristajem na muku,kad ti je termin, ja sam svoje prvo dijete rodila 40+4, danas nam je punih 35 user posted image

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu covered)
Neposredna veza do poruke: 521
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
29.1.2017 8:25:22   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: covered

Evo ja poranila..tek vas sad stigoh iscitati sto ste pisale, lahko je nama bez djece :) ja kazem lahko mi je sad i imati mucnine i lezati u krevetu kad ne moram ni o kome brinuti, a kasnije u drugim trudnocama user posted image

Nego, opet ja sa pitanjem :) je li problem ako se folna kiselina ne pije bas svaki danuser posted image ja kada bas povracam ne mogu da je popijem, a nekad i zaboravim user posted image

Ma nije problem draga :) ja to haman ni u jednoj nisam pila :) usto zbog mucnina ...y svakoj trudnoci par puta da sam popila ,mislim na 2-3 tablete user posted image
Ne sekiraj se

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu covered)
Neposredna veza do poruke: 522
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
29.1.2017 8:25:46   
bejbibi
Jutro ☕☕☕☕

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 523
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
29.1.2017 8:28:31   
ananas_ze

IZVORNA PORUKA: covered

Evo ja poranila..tek vas sad stigoh iscitati sto ste pisale, lahko je nama bez djece :) ja kazem lahko mi je sad i imati mucnine i lezati u krevetu kad ne moram ni o kome brinuti, a kasnije u drugim trudnocama user posted image

Nego, opet ja sa pitanjem :) je li problem ako se folna kiselina ne pije bas svaki danuser posted image ja kada bas povracam ne mogu da je popijem, a nekad i zaboravim user posted image

Koja si sedmica?
A sto se tice trudnoce sa djetetom, jednostavno sto se mora nije tesko, ustanes posvetis se djetetu i vratis se u krevet, povedes i dijete gledate crtice zajedno user posted image
E ja imam srecu da mi se dijete igra samo, i nije od belaja user posted image

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu covered)
Neposredna veza do poruke: 524
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
29.1.2017 8:45:32   
covered
9+3 :)

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *