|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
26.1.2017 18:48:32   
covered
Imam jedno pitanje koje vjerovatno nema veze sa trudnocom pa se nadam da me necete ruziti :) ima par dana (odnosno noci) kako mi se na predjelu lijevog kuka javlja ona tupa bol kao da me sav na vesu ili pidzami, cemu vec nazuljao.. e sad ja sam mislila da je to to u biti, kad spavam na lijevoj strani nazulja me i okrenem se i to je to. Medjutim na desnom kuku mi se to nikad ne desava, sada me boli i kad ne lezim na toj strani-cisto onako, a i probala sam spavati bez 'savova' i opet se isto ponavlja. Ako neko zna sta bi moglo biti i kako to mogu da rijesim bila bih zahvalna :*

(odgovor članu Mina90)
Neposredna veza do poruke: 476
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
26.1.2017 18:50:01   
covered
Vesela vrba dobro nam dosla, ove iskusne kazu da smo tihe da nam treba pojacanje pa si na pravom mjestu, zelim ti najljepse moguce iskustvo kroz cijelu trudnocu user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu covered)
Neposredna veza do poruke: 477
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
26.1.2017 19:09:56   
Maca91
Vesela vrba,dobro dosla user posted image

Koja je razlika izmedju 3d i 4d uzv? Ja mislila da radim 3d,medjutim govore mi da je bolje da uradim 4d.

_____________________________

Septembar 2014. početak borbe za bebicu
Januar 2015. kiretaža u 7oj nedelji
4.11.2016. test pozitivan
7.11.2016. beta 785.06 - 10.11. beta 2312
28.11.2016. malo srculence kucka

(odgovor članu covered)
Neposredna veza do poruke: 478
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
26.1.2017 19:21:40   
vesela_vrba
bejbibi hvala puno, a tako mi je i dokor rekao, vjerovatno je do ovulacije malo kasnije doslo sto ima smisla, kod mene menstruacije nikad nisu bile redovne.. Hvala sto si me ubacila na spisak, lijepo je biti dio drustvanceta :)

covered hvala ti puno :) Sto se tice tvog pitanja i meni se isto desavalo, samo na suprotnoj strani. Inace spavam na desnom boku pa sam isto mislila da je od spavanja. Probala bez sava, boluckalo/trnilo jednako. Prestalo samo od sebe i opet nekad dodje malo. Ko ce ga znati sta je to :) Mene su neki dan oba kuka bolila, kao da sam vjezbala/hodala/jahala user posted image Ne znam odakle mi to, ja sam kao penzic user posted image , po ovom ledu bas ne hodam nigdje skoro. Sutradan je proslo user posted image

(odgovor članu covered)
Neposredna veza do poruke: 479
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
26.1.2017 19:24:31   
vesela_vrba
Maca91 hvala :)
Ja ti ne znam razliku user posted image

(odgovor članu vesela_vrba)
Neposredna veza do poruke: 480
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
26.1.2017 21:52:19   
anandi
Dobro veceee
Kupila sam kolica user posted image U zivo su puuuno ljepsa nego na slikama, nisu teska i lahko je s njima baratat...Eto sad samo da naraste i da se rodi pa da idemo setat user posted image

Maca nema neke razlike u 4d i 3d. 3d ti je slika u prostoru, znaci ono sto vidis, a 4d ti je snimak (vidis trenutne pokrete bebe u boji)

vesela vrba dobro nam dosla user posted image

(odgovor članu vesela_vrba)
Neposredna veza do poruke: 481
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
26.1.2017 22:08:27   
Bubamara92
Vesela vrba dobro dosla
Manuele nam nema da se javi sa kontrole...

< Poruku je uredio Bubamara92 -- 26.1.2017 22:12:09 >


_____________________________

24.02.2013 spojena nasa srca dva
08.12.2013 A nasa cura najvece blago... Nasa sreca...
03.02.2017 A mamin momak

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 482
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
26.1.2017 22:21:56   
bejbibi
Vecer zenice
VESELA VRBA samo nam se javljaj i opusti se :) uzivaj u trudnoci
COVERED pitaj sta god hoces :) ovo je chat ,ne pricamo samo o trudnocama user posted image ali ne znam odg na tvoje pitanje..mozda te samo nesto iziritiralo pa ce proci vremenom ...jel tw to svrbi il samo boli ? Mora da si nekako nazuljala puno pa dok lrodje treba vremena ..namazi malo kantarionovog ulja nece skoditi
ANANDI user posted image za kolica ,brza siuser posted image al takva ponuda se ne propusta ;) jesu li 3u1 ili? Nisam bas najbolje skontala tvoj prethodni post oko kolica ...al svakako graco su dobra kolica tako da ne sumnjam u kvalitet user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Bubamara92)
Neposredna veza do poruke: 483
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
26.1.2017 23:07:22   
Mina90
Vidim ima novih clanica, pa da im pozelim lijepu trudnocu i lagan porod!
Mene danas ledja nisu boljela, ali evo sad opet pocinje... al nema veze bitno da je sve ok, pretrpit cu se...
Htjela sam da vas pitam sta mislite o zenskom imenu " Luna" ja I moj muz smo muslimanske vjeroispovijesti, oboma nam se to ime bas svidjelo, znacenje je " mjesec"... mi smo uvijek voljeli ljetne veceri provoditi gledajuci mjesec i zvijezde, odatle nam se to ime svidja... negdje sam nasla da je latinskog porijekla, neki govore da je cigansko, negdje sam cak nasla I da je muslimansko, kaze muslimani iz Azije vecinom daju to ime....na jednoj stranici sam nasla da u Kur'anu pise da se djeci daju imena sa lijepim znacenjem, a ime Luna po nama bas ima lijepo znacenje I interesantno na svakom jeziku isto znaci... sta vi mislite ?

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 484
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
27.1.2017 7:35:21   
Bubamara92
Jutro rako da pristavim jos koju user posted image
Anandi user posted image za kolica
Mina ime je lijepo i nema ga puno
Covered mi smo ti u trudnoci kao bebe pokusaj sebi staviti nesto ja licno jorgan prostrem da me ne bole kukovi da bude mekse od kako sam trudna kao na rostilju sam hehe samo se okrecemuser posted image user posted image
Manuela nam se ne javi da nije ostala....user posted image
Ja od jutros kao bumbar nemogu da vjerujem da tabani mogu oteci...ledja me bole uh...
Nego zenice kada su vam poceli trudovi dal vas je bolio direkt stomak ili ledja?

_____________________________

24.02.2013 spojena nasa srca dva
08.12.2013 A nasa cura najvece blago... Nasa sreca...
03.02.2017 A mamin momak

(odgovor članu Mina90)
Neposredna veza do poruke: 485
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
27.1.2017 8:16:00   
bejbibi
Jutro i od mene :) jos uvijek u krevetu ,al moram M buditi za vrtic

MINA fino ime ,i ja sam negdje citala da je muslimsnsko a ovo zvuci i internacionakno :) proguglaj malo po netu

BUBAMARA meni su u 1.trudnoci trudovi krenuli ko menstr bolovi ,ono stomak,ledja a u 2.se tacno sjecam pritiskas na zdjelicu pa se sirilo prema krstima,znaci donji dio stomakaa pa na krsta i kad su postali jaci inda me sve bolilouser posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Bubamara92)
Neposredna veza do poruke: 486
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
27.1.2017 9:15:45   
manuela RR
Zenice jutro i od mene...
Da ne mislite da se nesto pocelo desavati...
Jos sam 2u1user posted image

Na kontroli stanje is to kao i prosli put...Tako da evo me kuci... Ponovo na pregled za 5 dana...

Ja bolova nemam al eto Dr. kaze da posto je druga trudnoca stvari se preko noci mogu promjeniti tako da eto jos cekamo malog lopovcicauser posted image user posted image
Bubamarauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 487
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
27.1.2017 9:23:29   
manuela RR
Vesela vrba dobro dosla u nas mali klubuser posted image
Covered mislim da sam vec pisala sa zelimo bebu o banana jastuku ispasce da ga sad nesto forsiram al meni je spas sto se namjestanja tice i za sjedenje i za spavanje...

Mina ime je prelijepo al nesto nisam bas sigurna da je muslimansko ...arapskog i turskog porijekla...
Prije da je latinsko...
I meni se svidja za djevojcicu Lana i Luna i trazila sam o imenima i nigdje na pouzdanim stranicama gdje su muslimanska ne pisu ta imena sa znacenjima...
Anandi nisi pogrijesila sto si kupila kolica sad jos AS I imas full opremuuser posted image

< Poruku je uredio manuela RR -- 27.1.2017 10:24:13 >

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 488
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
27.1.2017 13:41:52   
Zelimo_bebu
Dan zene moje...mi smo danas punih 16 sedmica hvala Bogu dragom...meni tako dani brzo lete.
Novoj clanici zelim dobrodoslicu ugodnu trudnocu lak porod i zdravu bebu
Vidim da su trudnice jos uvijek 2 u 1...
Anandi dobro si za kolica eto rijesila si jednu brigu...bas mi je drago

_____________________________

Ne znam što je jače, ta ogromna želja ili bol u duši što mi ta ista želja stvara...?
06.11.test pozitivan
07.11.beta 111,78
Nasa najveca zelja je uslisena...da nam sretno dodjes bebo nasa...
13.07.2017.stigao nas princ

(odgovor članu covered)
Neposredna veza do poruke: 489
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
27.1.2017 18:26:20   
bejbibi
Vecer zene ,kako ste ...mi smo proslavili mm rodjendan ..pokloni,torta,rucak..najeli se ,popili i sad odmaramo..svak na svoju stranu i tel u ruke user posted image a ja sam tako umorna i pospana uh
ZELIMO BEBU user posted image za sedmice
MANUELA,BUBAMARA kako ste
Ostale zenice sta ima kod vas ...

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Zelimo_bebu)
Neposredna veza do poruke: 490
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
27.1.2017 22:48:09   
vesela_vrba
Hvala svima na dobrodoslici user posted image
anandi Super za kolica. Uh i ja jedva cekam da aBd pocnemo kupovati kolica i ostale slatke stvarcice za koji mjesec user posted image

Kako sam juce i napisala mi smo danas punih 14 sedmica. Mm i ja svaki petak kada on dodje s posla citamo po netu sta se to desava u novoj sedmici, nas mali ritual user posted image

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 491
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
27.1.2017 23:45:30   
manuela RR
Vesela vrba to je bas slatko...user posted image
Bas ti je zanimljiv nick...user posted image

Bubamara??????

(odgovor članu vesela_vrba)
Neposredna veza do poruke: 492
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
28.1.2017 7:33:53   
Andy_Bec23
Jutroooo ajmo na kavicu user posted image user posted image user posted image

Vesela vrba draga dobro nam došla ... želim ti školsku i urednu trudnoću ;)

Želimo bebu : bravo za sedmice kako vrijeme leti... ja sam danas 10+6 od sutra 11+0 juhuuuu

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu covered)
Neposredna veza do poruke: 493
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
28.1.2017 7:35:51   
Andy_Bec23
Mada ovaj banner piše već 11+0 kako oni to računaju pojma nemam 11+0-11+6 ili? Meni je sutra 77 dan znaci sutra 11+0 Nekuzim Al dobro 😂😂

< Poruku je uredio Andy_Bec23 -- 28.1.2017 7:37:54 >


_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 494
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
28.1.2017 9:13:32   
covered
Od jutros plaho hladno :) ja kahvu ne mogu nikako, doduse ne mogu nista, mucnine su me pritisle..uspijem nekad iza podne nesto pojesti a da ne povratim, uglavnom sam u krevetu povazdan user posted image

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 495
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
28.1.2017 9:46:35   
manuela RR
Andy bec idu i tebi sedmice laganouser posted image
Covered. Covered tebi bas mucnine ne daju mirauser posted image
Ja bez kafe jutro ne pocinjem ...
Jos jutros mm donio vruc crni maslenjak sa kajmakom i suhim sirom I bas sam se najela...
Sad kafu pijem sa kolacem koji sam juce napravila same bananama breskvama i karamelom user posted image

Bejbibi vidim i rodjendan je prosao kako je muz zadovoljanuser posted image
Jesul ti djeca dozvolila makar da mu cestitasuser posted image

Gdje su ostaleuser posted image
Pisite...

(odgovor članu covered)
Neposredna veza do poruke: 496
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
28.1.2017 10:43:56   
M.A.M.
Jutro bebele,ja tek sjela dok sam kafu,dorucak pa malenoj dorucak,poslala sam mm da mi kupi meso naompale su mi klepeuser posted image ja ako ovako nastavim necu liciti na sebe do devetog mjuser posted image ni upola nisam ovoliko jela u prvoj trudnoci

Vesela vrba dobro nam dosla,ja i ti smo terminuse,dugo cemo se druziti ovdje hehe mada to proleti zacasuser posted image

_____________________________

10.08.2015

03.08.2017

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 497
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
28.1.2017 11:06:36   
anandi
Jutrooo, evo i mene.
Ja i mm popili kafu i on ode kod svojih a ja ostala da se izlezavam. Isla bi i ja, ali kola su nam u kvaru pa mi se nesto i ne da mrcvarit po busu sat vremena u jednom pravcu + tamo hodat do njegovih pa do mojih. On se vraca veceras tak da trebam se organizovat sta danas da radim.

covered izdrzi zeno, cini se da nece ali procice ce mucnine user posted image

Andy_Bec i ja se tako vodim, tom racunicom. 77 dan je 11+0, a tu racunicu mi i potvrduje Fertility friend.

bejbibi vjerujem da si se jucer malo preforsirala...zato danas odmaraj i neka muz tebe pazi i sluzi user posted image

manuela autosjedalica nije dosla ali nju cemo dobiti besplatno. Kad to spomenu, zanima me da treba da bude AS orginalna od kolica ili mogu sve?

mina ime Luna je simpa, ali i ja mislim da je latinskog porijekla (mjesec,mjesecina)
I mi bas gledamo oko imena. Kuran sugerise da se nadivaju imena bez nadimaka, odnosno kako da damo tako treba da i izgovaramo. npr ako nadijemo Kenan treba tako i da se oslovljava a ne Keno, sto u nasoj okolici nije slucaj...uvijek se izokrene ime.

Mi smo se odlucili, bar za sada bit ce Dzeno - bez nadimka ehehehe (arapskog porijekla sto znaci voljen,srce,dusa) a isto znacenje ima i Dzenan,Dzanan,Dzani i Dzan. Mada se meni svida i Dzan jer ga nema puno.

(odgovor članu M.A.M.)
Neposredna veza do poruke: 498
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
28.1.2017 11:41:12   
Zelimo_bebu
Jutrooo jeste mi se naspavale? Ja samo opet kasno ustala doruckovala i sad pijem kakao...slab apetit imam jedva se natjeram da nesto pojedem...
Mina i meni se svidja Luna..
Anandi meni je Dzan ljepseee
Bejbibi cestita li muzu posteno rodjendan?user posted image
Andy brzo sedmice lete...pa ce nam i sunascad brzo u ruke...


_____________________________

Ne znam što je jače, ta ogromna želja ili bol u duši što mi ta ista želja stvara...?
06.11.test pozitivan
07.11.beta 111,78
Nasa najveca zelja je uslisena...da nam sretno dodjes bebo nasa...
13.07.2017.stigao nas princ

(odgovor članu covered)
Neposredna veza do poruke: 499
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
28.1.2017 13:12:52   
manuela RR
Anandi... AS bi isto trebala da ti bude Graco jer one imaju pozadi urezano tako da kad ih okrenes naopako ukope se na onu prednju plastiku od kolica...

A sve druge AS su oble bez tog proreza...
Valjda si me skontala user posted image

< Poruku je uredio manuela RR -- 28.1.2017 13:13:56 >

(odgovor članu Zelimo_bebu)
Neposredna veza do poruke: 500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *