|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
29.1.2017 10:39:40   
manuela RR
SPISAK TERMINA AKTIVNIH TRUDNICAuser posted image


JANUAR 2017 user posted image

04.01 pcelica 23user posted image porodila seuser posted image
05.01. NARI porodila se
06.01. midnight489 user posted image porodila seuser posted image 03.01
19.01. aidicaa user posted image porodila se user posted image 13.1



FEBRUAR 2017 user posted image

02.02. saraa
02.02. manuela user posted image
05.02. Zeze
09.02. Bubamara92 user posted image
28.02. Lina85



MART 2017 user posted image

05.03. ananas_ze user posted image
06.03. bejbibi user posted image
17.03. Amela89 user posted image



APRIL 2017 user posted image

30.04. Daj dajuser posted image


MAJ 2017 user posted image

11.05. strepnja
22.05. anandi user posted image



JUNI 2017 user posted image

5.6. Mina 90 user posted image


JULI 2017user posted image

12.7 Zelimo bebu
14.07 Maca91
21.07. Vesela vrbauser posted image
29.7 M.A.M user posted image


AVGUST 2017 user posted image

02.08. 3godine
20.8. Orhideja 2505
21.08. Andy_Bec
23.8.Covered


(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 526
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
29.1.2017 10:59:47   
ananas_ze

IZVORNA PORUKA: covered

9+3 :)

Haj popij jos kojubu narednih 15ak dana user posted image

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu covered)
Neposredna veza do poruke: 527
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
29.1.2017 11:06:52   
Zelimo_bebu
Jutro zene....alaj ste se napisale bas mi je lijepo bilo citati ali sam sad sve zaboravila sta sam procitala...valjda trudnicki glupitis...
Zelim vam lijep i ugodan dan...

_____________________________

Ne znam što je jače, ta ogromna želja ili bol u duši što mi ta ista želja stvara...?
06.11.test pozitivan
07.11.beta 111,78
Nasa najveca zelja je uslisena...da nam sretno dodjes bebo nasa...
13.07.2017.stigao nas princ

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 528
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
29.1.2017 11:40:14   
manuela RR
Nema nam Bubamare???

Zene moje mislim da mi je upravo ispao sluzavi cep ili bar neki njegov dio. Na gacicama komad sluzi vel klikera all bez tragova krvi...

(odgovor članu Zelimo_bebu)
Neposredna veza do poruke: 529
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
29.1.2017 11:46:01   
ananas_ze
Manuela imas li bolove?
Ako nemas, neka te, ide to polako user posted image

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 530
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
29.1.2017 12:35:06   
eminaja
Manuela to je to user posted image pocinje polahko moguce da cak veceras ugledas bebaca user posted image
Javljaj se ako mognes aa nemoj ici u porodiliste dok te pravo ne zaboli,,, moram ti reci da su bolovi jaci nego prvi put pa se pripremi user posted image user posted image

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 531
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
29.1.2017 12:38:54   
Andy_Bec23
Manuela znaci krenulo ... neka bude sa srećom ...

Covered draga kako si ti 9+3 ako ti je termin 23.8 ?
Ja sam danas 11+0 a termin mi je 21.8 znaci ti si sada 10+5 ;)

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 532
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
29.1.2017 12:51:27   
manuela RR
Zasad blage bolove u led jima od sinoc al nema kontakcija nije tvrd stomak...
Sutra idem ionako na pregled...
Znam da taj cep moze par dana ranije ispasti...
Uglavnom makar nesto...user posted image user posted image

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 533
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
29.1.2017 12:57:38   
eminaja
Moze ali ja mislim da vecinom kod prvog poroda ispada sporije,aa moze se desit lod nekog da izadje sve odjednom.... Individualno sve... Hajd da ti bude sa srecom aa ja msm da ce to bit veceras nekad ili u toku noci,, ili ja to gledam kao da sam ja u pitanju user posted image

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 534
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
29.1.2017 13:00:06   
eminaja
Jah i kontrakcije su kod mene tek pocela kad sam isla u bolnicu znaci u autu se pocele javljat....6-7 h od bolova do porodjaja.... user posted image

(odgovor članu eminaja)
Neposredna veza do poruke: 535
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
29.1.2017 13:20:35   
covered

IZVORNA PORUKA: Andy_Bec23

Manuela znaci krenulo ... neka bude sa srećom ...

Covered draga kako si ti 9+3 ako ti je termin 23.8 ?
Ja sam danas 11+0 a termin mi je 21.8 znaci ti si sada 10+5 ;)


Tako je izracunala po zadnjoi menstr, ali cim je vidjela na UZV rekla je da je sedam do deset dana kasnije, pa tako i ja smanjim :)

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 536
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
29.1.2017 13:56:20   
manuela RR

IZVORNA PORUKA: eminaja

Moze ali ja mislim da vecinom kod prvog poroda ispada sporije,aa moze se desit lod nekog da izadje sve odjednom.... Individualno sve... Hajd da ti bude sa srecom aa ja msm da ce to bit veceras nekad ili u toku noci,, ili ja to gledam kao da sam ja u pitanju user posted image


Ima i togauser posted image
Da bar krene veceras istrpim u kuci I ujutro se javim i porodim...user posted image

(odgovor članu eminaja)
Neposredna veza do poruke: 537
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
29.1.2017 14:06:02   
Andy_Bec23
Covered kada ti je bila zadnja M? Moja 13.11 i termin na UZV je 21.8 a po m je 20.8

Meni je služni ispao cjeli 2 sata nakon prvih trudova, sto su jači trudovi bili pa ispo i čep i onda me doktor pregledao bila 3 prsta i poslao u raskošnu a vodenjak pukao 6 sati prije ispadanja akutnog čepa ;)

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 538
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
29.1.2017 14:15:06   
vesela_vrba
manuela hvala, krenula da se registrujem i ne mogu da smislim nick. I pade mi ovo na pamet hehe :)

Andy Bec hvala puno, aBd :)

MAM hvala, nabaci terminuso hehe user posted image ako Bog da da sto prije prodje vrijeme pa da se onda druzimo sa bebicama :)

covered ako se ikako mozes natjerati vidi kada ti je najmanje muka da popijes. Citala sam da je folna kiselina bas bitna u prvim sedmicama. Ja sam je pila i prije trudnoce par mjeseci a od kako sam ostala trudna pijem prenatalne vitamine koji izmedju ostalog sadrze i folnu kis.

manuela ako je to-to zelim ti puno puno srece i da aBd sve prodje brzo i lagano :)

Ostalima pozdrav :)
Ja sam juce malo s mucninom deverala, i iako do sad nisam povracala ni jednom sinoc sam povratila :( Ali bilo mi je malo lakse poslije. Danas je malo bolje, i dalje je ima ali nije strasno :)

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 539
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
29.1.2017 14:26:25   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: ananas_ze


IZVORNA PORUKA: covered

9+3 :)

Haj popij jos kojubu narednih 15ak dana user posted image


Ako uspujes od mucnina popit dobro bi bilo al ja nisam mogla.ja popijem i povratim iste sekunde tako da mi nije bilo smisla gutati bezze i povracati ...nista mi ne fali ,niti djeci ;)

ANANAS kako kod tebe ide :) imas li kakvih tegoba ???
Ja sam ovdje pisala par puta da sam imala neke napade panike,gusenja,gusi me stomak user posted image uzasan osjecaj fuj ...stomo me isto redovno boli ...al mogu hodati user posted image sa A nisam mogla nikako u ovo vrijeme

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 540
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
29.1.2017 14:28:39   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: manuela RR

Nema nam Bubamare???

Zene moje mislim da mi je upravo ispao sluzavi cep ili bar neki njegov dio. Na gacicama komad sluzi vel klikera all bez tragova krvi...

Mozda nam se porodila bubamara :)

Manuela sluzni cep moze ispasti i nekoliko dana ranije al ipak budi spremna da krenu bolovi ;) ..
Neko rece da su bolovi jaci drugi put ..vala meni prvi porod bio tezi i bolniji user posted image imala bolove 22h ...
Drugi poros mi je bio za pozelit ,od bolova do poroda ...samo prodisi i bice sve ok ;)

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 541
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
29.1.2017 14:34:15   
bejbibi
Mene nesto od jutros boli potiljak ..odnosno vrat iza kod malog mozga ,iza usiju ..jel to pritisak mozda ..jutro krenula povracati i zabolilo me ..i sad me tupo boli,pogotovo kad nos pusem .:( mislim da mi je pritisak visok a nemam aparat da izmjerim ...

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 542
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
29.1.2017 14:35:05   
Andy_Bec23
Ja pijem vitamine svako 2/3/6 dana kako se sjetim Tj isto mi muka bude šta da radim kad neide, Nemogu progutati 😂😂😂😂
Mene noćas boli stomak ali desno od želudac bas me boli ;( Neznam koji je organ to ispod rebra desno :(

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 543
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
29.1.2017 15:28:12   
ananas_ze

IZVORNA PORUKA: bejbibi

Mene nesto od jutros boli potiljak ..odnosno vrat iza kod malog mozga ,iza usiju ..jel to pritisak mozda ..jutro krenula povracati i zabolilo me ..i sad me tupo boli,pogotovo kad nos pusem .:( mislim da mi je pritisak visok a nemam aparat da izmjerim ...


To ti je od nagona za povracanjem, neki si zivac poremetila-proce, mene je danima boljelo od kasljanja, cijeli januar mibke prosao u kasljanju par dana sam bila bez glasa a ostale dane promukla i evo jos mi se nije skroz glas vratio.
Bebe sto se tice kako kad, pisah, nekad mogu sve nekad nista, poceli su mi se vracat simptpmi t, gori nego na pocetku, nema dana da ne odspavam, a i mucnine su pocele i osjetljivost na mirise.


_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 544
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
29.1.2017 17:15:17   
Mina90
Bejbibi I mene od jutros to boli... mi smo danas puna 22 tjedna :D za sad smo dobili 5,5 kg, a eto vidim po nekima je to vec ulaz u sesti mjesec :D hihihi
Bebica lupa, najvise udara kad pojedem sta nezdravo xD dijete ce mi najvise voljeti coca colu, cips, hamburgere, burek i suho meso ...I pivu hhaha ja je nikad nisam voljela, a sad u trudnoci mi tako mirise :D ne kazu dzaba drugo stanje...
Manuela ima li novosti ?

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 545
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
29.1.2017 17:16:42   
covered
Andy_bec 18.11. i tako mi je izracunala 23.8., po netu i ovim kalendarima je 25.8. Ali meni su bili veliki razmaci preko 30 dana od M do M, a i nije bilo tacno u bobu, valjda je to razlog

Vesela_vrba cim sam saznala odmah sam kupila i pila redovno, ali kad povracam nema sanse, tjeram se kad vidim da mogu, tako da sam sigurno preskocila 4-5 dana (ali ne zaredom) aBd da nije steta nikakva. Kad se uvode te tablete Prenatal, cula sam za njih kao piju se 4,5,6 mjesec, pa Prenatal 2 7,8,9?

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 546
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
29.1.2017 17:19:47   
covered
Manuela sretnoooo, javljaj nam se ako uspijes da ne nagadjamo. Da sve prodje u najboljem redu :*

I bubamari, ako nije do sad user posted image

(odgovor članu covered)
Neposredna veza do poruke: 547
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
29.1.2017 17:31:09   
anandi
Cao bebele

Vidim dosta se pisale a ja nemam snage da gledam a kamoli da citam... Nastojat cu veceras ili sutra procitat pa vise napisat.
Samo sam upratila da se kod manuele bas priblizilo. Sretno draga i da sve prode u najboljem redu

Mene su jutros u 3 probudili bolovi u stomaku i da izvinete proljev. Bolovi su bili samo sa strane, tj. iznad kukova a ispod rebara. Nisam mogla uopste leci na stranu. Spavala sam u navratima po 15 min sjedeci user posted image Ako mi vjerujete kad se pogledam sprijeda i odpozadi kad da nisam trudna, stomak samo strsi naprijed i osjecaj kao da cu svakog momenta eksplodirat.
Mali je const budan pa jos vise stvara pritisak. Ne znam sta da radim...
Evo popila sam donat, pojela bananu izmasirala stomak s baby uljem i evo me u nekom polulezecem polozaju sva komirana i iscrpljenauser posted image

(odgovor članu covered)
Neposredna veza do poruke: 548
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
29.1.2017 18:44:01   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: ananas_ze


IZVORNA PORUKA: bejbibi

Mene nesto od jutros boli potiljak ..odnosno vrat iza kod malog mozga ,iza usiju ..jel to pritisak mozda ..jutro krenula povracati i zabolilo me ..i sad me tupo boli,pogotovo kad nos pusem .:( mislim da mi je pritisak visok a nemam aparat da izmjerim ...


To ti je od nagona za povracanjem, neki si zivac poremetila-proce, mene je danima boljelo od kasljanja, cijeli januar mibke prosao u kasljanju par dana sam bila bez glasa a ostale dane promukla i evo jos mi se nije skroz glas vratio.
Bebe sto se tice kako kad, pisah, nekad mogu sve nekad nista, poceli su mi se vracat simptpmi t, gori nego na pocetku, nema dana da ne odspavam, a i mucnine su pocele i osjetljivost na mirise.



Aj nadam se da ce proci do sutra ..ne boli me ovako osim sto mi glava teska al kad pusem nos ko da ce mi glava,vrat eksplodirati..i to sve tamo iza kod malog mozga ,kontam da me nece kakav mozdani strefit user posted image citav dan sam ko na trncima ...haha jesam i ja luda ..svasta kroz glavu ccc

Ananas i meni se vratile mucnine ,i nekakav grozan ukus u ustima ,haman mi se nista ne jede ..sve nesto na zor ...a da ne pricam kako me bebac maltretirauser posted image zeludac,mjehur,bubrezi sve me boli user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 549
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
29.1.2017 18:46:50   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: anandi

Cao bebele

Vidim dosta se pisale a ja nemam snage da gledam a kamoli da citam... Nastojat cu veceras ili sutra procitat pa vise napisat.
Samo sam upratila da se kod manuele bas priblizilo. Sretno draga i da sve prode u najboljem redu

Mene su jutros u 3 probudili bolovi u stomaku i da izvinete proljev. Bolovi su bili samo sa strane, tj. iznad kukova a ispod rebara. Nisam mogla uopste leci na stranu. Spavala sam u navratima po 15 min sjedeci user posted image Ako mi vjerujete kad se pogledam sprijeda i odpozadi kad da nisam trudna, stomak samo strsi naprijed i osjecaj kao da cu svakog momenta eksplodirat.
Mali je const budan pa jos vise stvara pritisak. Ne znam sta da radim...
Evo popila sam donat, pojela bananu izmasirala stomak s baby uljem i evo me u nekom polulezecem polozaju sva komirana i iscrpljenauser posted image

Nemas draga sta ,to su trudnicke ljwpote user posted image
Odmaraj sto vise ...masiraj ako ti pase ,jedi sta ti odgovara ,nadji neki polozaj da ti pase i tako furaj ...to za stomak je twk pocetak user posted image sad ce sve vise i vise rasti...mene slomi stomouser posted image pisala sam vec da se ne ponavljam

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *