|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
12.6.2009 21:52:57   
mnn
kad smo kupovali kolica dobili smo uz njih i autosijedalicu.marka je graco i dobra je autosijedalica.maleni je voli i ako u početku nije volio biti u njoj ali sad voli jer kap da zna da se ide voziti, obožava biti u autu.odmah se smiri i zaspi.morati čemo mu kupiti uskoro drugu jer je ovu skoro pa prerastao....ona je samo od rodjenja pa do tri mjeseca...mnogi imaju tu u susjedstvu maxi cosi autosjedalicu kažu da je jako dobra.mi smo zadovoljni sa gracom.

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 301
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
13.6.2009 17:08:38   
triplemama

IZVORNA PORUKA: mnn

kad smo kupovali kolica dobili smo uz njih i autosijedalicu.marka je graco i dobra je autosijedalica.maleni je voli i ako u početku nije volio biti u njoj ali sad voli jer kap da zna da se ide voziti, obožava biti u autu.odmah se smiri i zaspi.morati čemo mu kupiti uskoro drugu jer je ovu skoro pa prerastao....ona je samo od rodjenja pa do tri mjeseca...mnogi imaju tu u susjedstvu maxi cosi autosjedalicu kažu da je jako dobra.mi smo zadovoljni sa gracom.


Ja imam baš graco i sada veću Tobo Maxi Cosi i prezadovoljna sam sa obje user posted image

_____________________________

Ko čeka i dočeka NOVI ZAKON O "AS"
Savjetnica za AS udruženja DjeCa

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 302
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
28.8.2009 23:50:52   
new mama
Imam jedno pitanje pa ako neko moze da mi odgovori,posto mislim da je mojoj malenoj vec mala AS ona od 0-13 kg,hocu da joj kupim vecu pa sad sam u dilemi koju uzeti prvo od 9-18 kg ili 9-36,kakva je razlika i sta mi je bolje zbog sigurnosti,udobnosti,itd.,e jos nesto koju marku da uzmen jer meni se sve pomijesalo u glavi,tako da nisam pametna sta je najbolje,imate li kakav prijedlog,user posted image user posted image user posted image
Hvala unaprijed na odgovorimauser posted image user posted image


_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu triplemama)
Neposredna veza do poruke: 303
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
28.8.2009 23:54:14   
dinciii
New mama posto sam i ja sada gledala drugi AS da uzmem od 9-18 kg mogu ti reci moje misljenje...

Ja planiram uzeti od Maxi Cosi Priori Xp on je do 18 kg...I pravo je dobar...Eh sad ne znam na koji mislis da imaju do 36 kg...Nekako mi velika razlika od 9 kg do 36 kg....I meni barem bi se cinio nesigurno stavit bebu od 9 kg u tu autosjedalicu...Eh sad ko ima s tim iskustva nek ti pomogne...user posted image Sretno


_____________________________

http://neckodina.weddingannouncer.com/

Slatka Rejhana rodila se 12.12.2008


(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 304
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
28.8.2009 23:57:13   
milenium
ovisi koliko ti beba sad ima kg.moja je imala 9 kg kad nije više mogla stat u onu prvu as,pa smo sad kupili onu do 18 kg.to je ja mislim do oko 4 god.meni sasvim dovoljno a onda ćemo uzet veću.Moja je prva bila gracco a sada brevi.pre pre zadovoljna sam to je samo moje mišljenjeuser posted image

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 305
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
29.8.2009 0:11:19   
new mama
Hvala vam na odgovorimauser posted image user posted image ,ma evo sad sam i ja nesto citala,ma najvjerovatnije da cu i ja uzeti Maxi Cosi od 9-18 kg,ma i ja mislim da je velika razlika ovo do 36 kg,pretpostavljam da i nije to bas sigurno,bolje ovu sad pa kasnije vecu,a po ovome sto sam citala,najtrazenija ova Maxi Coxi,a izgleda da su i najsigurnijeuser posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 306
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
29.8.2009 1:33:21   
Visnja RR
maxci cosi je odlican...mi imamo SPS... imas u TL u Grandu najveci izbor...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 307
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
29.8.2009 10:47:01   
new mama
Ma evo bas sam i gledala ovaj njihov katalog,meni se svidja maxi cosi sps i maxi cosi priori xpuser posted image user posted image ovu sto Dincili hoce,pa vidjecu,a da li se moze naruciti zna li ko ako hocu neku boju a nema je u prodajiuser posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 308
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
29.8.2009 16:28:43   
Visnja RR
neces je dobiti nikad user posted image  nekad su bili azurni al na zalost vise ne...
ja sam tako cekala mjesec dana na narudzbu u TL na Dobrinji i u BBI...i nisam docekala... na kraju sam slucajno naletila na zeljenu boju ui TL - Grand...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 309
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
29.8.2009 16:44:16   
Jajan
firma se zove dotea ili tako nesto imaju svoju stranicu , imaju "nanija" sjedalice koje su extra iiz Francuske ja cu svojoj curici kupiti tu.pozdrav

< Poruku je uredio Visnja RR -- 29.8.2009 19:47:05 >

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 310
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
2.9.2009 10:54:00   
Okarica
IZVORNA PORUKA: aazra

nakon dvoumljenja izmedju "brevi" i "cam" odlucili smo se za ovu prvu model "touring sport" 123.
Cijena je bila identicna, a za boju smo izabrali crveno - sivu. kupili smo je u radnji u Merkuru.



Mi imamo istu, crveno-sivu. Kupljena je na istom mjestu.

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 311
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
6.9.2009 23:30:47   
new mama
Mi smo danas kupili princezi Maxi Cosi Priori Xp u TL do 18 kg,jest da je malo skupa,ali nekako mi je dobra,a i na testovima za sigurnost je dobro ocijenjena sto je najbitnije,stavicu i slikicu dok prebacimuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 312
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
7.9.2009 15:45:24   
pocahontas
da ne otvaram novu temu, cula sam da Bihamk dijeli besplatne autosjedalice svojim clanovima i to za bebe do 1 godine zivota...ako meni lazu i ja vas lazem...dakle, u ovo nisam 100% sigurna, ali kome treba neka provjeri... user posted image

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 313
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
8.9.2009 1:19:40   
triplemama

IZVORNA PORUKA: pocahontas

da ne otvaram novu temu, cula sam da Bihamk dijeli besplatne autosjedalice svojim clanovima i to za bebe do 1 godine zivota...ako meni lazu i ja vas lazem...dakle, u ovo nisam 100% sigurna, ali kome treba neka provjeri... user posted image


Ako ste osiguranik Sarajevo osiguranja i BIHAMK-a i imate bebu možete dobiti AS na korištenje to jer bilo prije oko 1 god e da li je i sada tako to ne znam ali znam da su davali Brevi AS grupe 0-I

_____________________________

Ko čeka i dočeka NOVI ZAKON O "AS"
Savjetnica za AS udruženja DjeCa

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 314
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
8.9.2009 1:28:48   
triplemama
Evo tačnijih informacija (ali vjerujem da ja AS već nestalo pošto su donacija)




Akcija BIHAMK-a i Sarajevo osiguranja d.d. - Besplatno iznajmljivanje autosjedalica
Ponedjeljak, 15.12.2008.
Bosanskohercegovački auto-moto klub je u saradnji sa „Sarajevo-osiguranjem dd“ Podružnica Sarajevo, izvršio nabavku određene količine autosjedalica koje članovi BIHAMK-a, osiguranici Sarajevo-osiguranja sa područja Kantona Sarajevo mogu BESPLATNO IZNAJMITI na period od godinu dana uz obavezan povrat, počevši od 15. decembra 2008. godine.


Propozicije
iznajmljivanja dječijih autosjedalica




Dječije autosjedalice mogu iznajmiti svi članovi BIHAMK-a, a osiguranici Sarajevo-osiguranja, sa područja Kantona Sarajevo, roditelji čija su djeca uzrasta za koji je sjedalica namjenjena
Autosjedalice ne mogu iznajmiti članovi koji su dobili besplatno auto sjedalicu, kao i uposlenici BIHAMK-a
Autosjedalice se iznajmljuju besplatno na period od godinu dana uz obavezan povrat u mjesto preuzimanja
Članovi imaju pravo nakon povrata autosjedalice da produže najam ili da izvrše zamjenu auto sjedalice
Da bi preuzeo autosjedalicu član potpisuje:
Ugovor o najmu,
zapisnik o stanju preuzete autosjedalice i prilaže kopiju
lične karte,
polise osiguranja i
rodni list djeteta
6. Autosjedalice se mogu iznajmiti neposredno u direkciji BIHAMK-a, Skenderija 23 ili na slijedećim loklitetima:

Poslovnica BIHAMK-a, Skenderija 5
Tehnički centar BIHAMK, Plandište bb
AMK „Novi Grad“, Bulevar M.Selimovića 97


Sve dodatne informacije o najmu autosjedalica zainteresovani mogu dobiti u Službi za članstvo putem telefona 033/222-210.



< Poruku je uredio triplemama -- 8.9.2009 1:30:49 >


_____________________________

Ko čeka i dočeka NOVI ZAKON O "AS"
Savjetnica za AS udruženja DjeCa

(odgovor članu triplemama)
Neposredna veza do poruke: 315
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
10.9.2009 21:13:29   
škorpija
mi dobili sjedalicu iz bihamkauser posted image , marke romer

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu triplemama)
Neposredna veza do poruke: 316
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
10.9.2009 21:19:12   
shejla
kako se to dobije??? Samo odes tamo i??? Je li ima jos nekih vrsta, pa proberes ili sta te zapadne. Roemer je super!

_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 317
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
10.9.2009 21:26:51   
škorpija
MM je bihamkov član, a evo gore triplmama je sve objasnila, valjda ima samo ova marka, a veličina je 0+

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 318
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
10.9.2009 21:47:27   
shejla
aha, super :) I moj mm je clan, bas cemo otici...

_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 319
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
10.9.2009 23:52:18   
triplemama

IZVORNA PORUKA: škorpija

mi dobili sjedalicu iz bihamkauser posted image , marke romer


Fantastično vjerovatno da su sada 0+ Roemer a 0/I Brevi

a je li osiguran u Sarajevo osiguranju?

_____________________________

Ko čeka i dočeka NOVI ZAKON O "AS"
Savjetnica za AS udruženja DjeCa

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 320
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
11.9.2009 12:52:10   
škorpija
Nije, on je osiguran u Lido osiguranju

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu triplemama)
Neposredna veza do poruke: 321
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
11.9.2009 12:55:21   
škorpija
Nije, on je osiguran kod Lido osiguranja

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu triplemama)
Neposredna veza do poruke: 322
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
11.9.2009 19:25:29   
Visnja RR
e konacno nesto pametno da cujem... user posted image  


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 323
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
11.9.2009 21:14:03   
aazra

Mi smo kupili model 1-2-3 marke brevi i prezadovoljni smouser posted image

A inace sto se tice ove akcije mnogo mi je drago - bez obzira sto svi znamo o vaznosti AS toliko vidjam kretena, stvarno se moram tako izraziti koji dijete - bebu stave sebi na krilo i tako voze.user posted image user posted image user posted image

Sto je najcudnije bas se takvi vozaju u boljim autima pa ne mogu ni reci da nemaju parauser posted image
Mi smo Bilalovu prvu AS - nosiljku do 9 kg prodali preko oglasa i to nekom tipu koji se cjenkao - bilo mu puno 25 marakauser posted image , a isto je bio u nekom "bijesnom" autu..
Ma ovaj nas narod dok se AS ne pocnu dijeliti besplatno nece reagovati na tolika upozorenja i propise o vaznosti njene upotrebeuser posted image

_____________________________








(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 324
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
11.9.2009 23:03:09   
triplemama

IZVORNA PORUKA: aazra


Mi smo kupili model 1-2-3 marke brevi i prezadovoljni smouser posted image

A inace sto se tice ove akcije mnogo mi je drago - bez obzira sto svi znamo o vaznosti AS toliko vidjam kretena, stvarno se moram tako izraziti koji dijete - bebu stave sebi na krilo i tako voze.user posted image user posted image user posted image

Sto je najcudnije bas se takvi vozaju u boljim autima pa ne mogu ni reci da nemaju parauser posted image
Mi smo Bilalovu prvu AS - nosiljku do 9 kg prodali preko oglasa i to nekom tipu koji se cjenkao - bilo mu puno 25 marakauser posted image , a isto je bio u nekom "bijesnom" autu..
Ma ovaj nas narod dok se AS ne pocnu dijeliti besplatno nece reagovati na tolika upozorenja i propise o vaznosti njene upotrebeuser posted image



Sada će zakon koje je udruženje DjeCa predložilo i sastavilo i nadam se da će se promijeniti kada ihudare po džepu.
Što kažeš aazra još i vozaju AS u autu a dijete u krilu cccc

_____________________________

Ko čeka i dočeka NOVI ZAKON O "AS"
Savjetnica za AS udruženja DjeCa

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *