|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
14.10.2009 17:31:17   
Visnja RR
upravo smo morali prosiriti kaisice u AS jer kad se obuce topla jaknica nismo mogli zakopcati kaisice u AS...
neko skine jaknu u autu ali kako kad je hladno u njemu...nismo uvjek u mogucnosti da cekamo da se auto zagrije...

triplmama nadam se da je Ok sto se kaisevi podese!

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu triplemama)
Neposredna veza do poruke: 326
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
14.10.2009 18:29:58   
manuela RR
Kakve su bubu AS?


< Poruku je uredio manuela -- 14.10.2009 18:30:36 >


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 327
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
14.10.2009 21:58:22   
triplemama

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

upravo smo morali prosiriti kaisice u AS jer kad se obuce topla jaknica nismo mogli zakopcati kaisice u AS...
neko skine jaknu u autu ali kako kad je hladno u njemu...nismo uvjek u mogucnosti da cekamo da se auto zagrije...

triplmama nadam se da je Ok sto se kaisevi podese!


Trudite se da je jakna što tanja i da po mogućnosti nije klizava ili probajte sa nekim debljim duksom a imaj u autu dekicu za pokriti. Naravno kada se ide na duži put auto se ugrije pa je i topliji džemperćić dovoljan. Uglavnom kada se zajkopčaju kajševi na AS treba ih pritegnuti.
Višnja znam da imate AS grupe I i u njoj treba da su kajševi u visini ili iznad ramena.

_____________________________

Ko čeka i dočeka NOVI ZAKON O "AS"
Savjetnica za AS udruženja DjeCa

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 328
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
14.10.2009 22:00:12   
triplemama

IZVORNA PORUKA: manuela

Kakve su bubu AS?


Nema nikakvih testova za njih. Možda ti neke mame koje imaju istu kažu nešto o tim AS.

_____________________________

Ko čeka i dočeka NOVI ZAKON O "AS"
Savjetnica za AS udruženja DjeCa

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 329
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
14.10.2009 22:02:33   
Nellica
Triplemama , kakva su iskustva sa AS MaxiCosi Cabriofix? ali bez baze jer u autu nemamo Isofix.

_____________________________

5.12.2009.
28.04.2011. Mamina dva anđela!

(odgovor članu triplemama)
Neposredna veza do poruke: 330
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
14.10.2009 22:02:46   
neki
IZVORNA PORUKA: manuela

Kakve su bubu AS?


Ovu sto mi imamo mogu samo pohvaliti,ima sigurnosni certifikat(onaj nandzarastiuser posted image ),i stvarno je super,nasa je 0-13kg,mada mislim da cemo je morati brzo mijenjatiuser posted image

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 331
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
14.10.2009 22:21:23   
manuela RR
Hvala ti Nekiuser posted image
Ja imam Maxi Cosi Cabrio fix 0-13 ,ali već mu je mala pa bi trebala kupiti veću.
Vidjela sam u TL Bubu AS ,svijetlo plavu, jako mi se svidjela,pa sam je mislila kupiti,a ima i narandžasti certifikat,samo ne znam kakva su iskustva sa Bubu AS user posted image

< Poruku je uredio manuela -- 14.10.2009 22:35:55 >


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 332
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
14.10.2009 22:23:57   
neki
IZVORNA PORUKA: manuela

Hvala ti Nekiuser posted image
Ja imam Maxi Cosi Cabrio fix 0-13 ,ali već mu je mala pa bi trebala kupiti veću.
Vidjela sam u TL svijetlo plavu jako mi se svidjela,pa sam je mislila kupiti,a ima i narandžasti certifikat,samo ne znam kakva su iskustva sa Bubu AS user posted image


Koja je ta sto si je vidjela,je li i ta Bubu?????Moramo i mi ubrzo aBd drugu kupovati,jer ova velika jos sluzi Seaduuser posted image

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 333
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
14.10.2009 22:31:53   
manuela RR
To je ova Bubu sjedalica,ona je grupe 123user posted image

Koristi se od 9 mjeseci do 11 godina,sva je rasklopiva od sedme godine koristi se samo donji dio,naslon se može podešavati,a cijena joj je na akciji i više nego povoljna.


< Poruku je uredio manuela -- 14.10.2009 22:32:50 >


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 334
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
14.10.2009 22:32:48   
neki
WOW,ma predobra jeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Hajd mi jos samo reci cijenu,mooooooolim te,da je zaganjamuser posted image

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 335
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
14.10.2009 22:33:30   
manuela RR
150 KM


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 336
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
14.10.2009 22:35:41   
neki
IZVORNA PORUKA: manuela

150 KM


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ja odoh da je trazim ovih dana,valjda se nece rasprodati,jooooooooojuser posted image Ljutis li se dushoooooooooo?????Ali je stvarno prelijepaaaaaaaaaaaaaaauser posted image

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 337
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
14.10.2009 22:37:27   
manuela RR
Meni je stvarno super...sve mi se sviđauser posted image user posted image user posted image
Poletićemo ko prije do sjedalice,sjedalica njegovauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio manuela -- 14.10.2009 22:38:10 >


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 338
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
14.10.2009 22:38:21   
neki
IZVORNA PORUKA: manuela

Meni je stvarno super...sve mi se sviđauser posted image user posted image user posted image
Poletićemo ko će prijeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 339
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
14.10.2009 22:50:58   
mamma mumi
Pravo je jeftina ta sjedalica, ako je tako dobra i ima certifikat odoh i ja u Tl sutra akB, nadam se da ih ima dovoljna za RR mameuser posted image

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 340
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
14.10.2009 22:59:03   
manuela RR
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Pa to je akcijska cijenauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 341
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
14.10.2009 23:01:57   
mamma mumi
Pa dobra im je akcija. samo niko  izgleda bas nema nekog iskustva stomautosjedalicom ili se meni cini?

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 342
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
14.10.2009 23:04:02   
neki
IZVORNA PORUKA: manuela

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Pa to je akcijska cijenauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


A koja je "normalna" cijena???Ako ne stignem ovih dana da je kupimuser posted image

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 343
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
14.10.2009 23:05:56   
manuela RR
E to stvarno ne znam,al ja mislim da je akcija dok ih ne prodaju,ali opet nisam sigurna.

_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 344
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
14.10.2009 23:06:51   
neki
IZVORNA PORUKA: manuela

E to stvarno ne znam,al ja mislim da je akcija dok ih ne prodaju,ali opet nisam sigurna.

Hvala ti duso draga,ja tebe bas ispeglauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 345
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
14.10.2009 23:07:40   
manuela RR
user posted image user posted image user posted image user posted image ma navikla sam ja na tebeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio manuela -- 14.10.2009 23:08:07 >


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 346
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
15.10.2009 0:11:05   
triplemama

IZVORNA PORUKA: Nellica

Triplemama , kakva su iskustva sa AS MaxiCosi Cabriofix? ali bez baze jer u autu nemamo Isofix.


Nisam čula nikakve loše komentare o njoj a i na testovima je prošla dobro

http://www1.adac.de/Tests/Kindersicherung/Kindersitze/Kindersitze_2004/MaxiCosiCabrio.asp?ComponentID=82467&SourcePageID=148555

A za Cabrio ima i baza koja se kopča pojasom (znači bez Isofix-a) ali sa tom bazom nije testirana :(
http://djeca.org/site//index.php?option=com_sobi2&sobi2Task=sobi2Details&catid=0&sobi2Id=130&Itemid=56


_____________________________

Ko čeka i dočeka NOVI ZAKON O "AS"
Savjetnica za AS udruženja DjeCa

(odgovor članu Nellica)
Neposredna veza do poruke: 347
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
15.10.2009 0:35:21   
dinciii
Ja isto nisam imala bazu za cabrio fix i prezadovoljna sam bila...Al da napomenem mm je visok pa vrati do kraja sjediste tako da je i sjediste cuvalo autosjedalicu user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

http://neckodina.weddingannouncer.com/

Slatka Rejhana rodila se 12.12.2008


(odgovor članu triplemama)
Neposredna veza do poruke: 348
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
15.10.2009 8:06:51   
bebacha
mi imamo bubu as,nije bas ko ova,nasa je do 18kg,ima narandzasti sertifikat.mi smo prezadovoljna.nasa je bila 50KM.Manuela ova je predobra sto si postavila sliku.

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu dinciii)
Neposredna veza do poruke: 349
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
16.10.2009 22:19:40   
Adana
IZVORNA PORUKA: manuela

Kakve su bubu AS?


user posted image

Ova BUBU AS je srauser posted image e! Ne bih je nikome preporucila. user posted image
U TL kosta 70KM cini mi se, totalno je neprakticna. Bar nama. Asji bi glava skliznula niz stranu kada zaspi, bilo je tesko - skoro nemoguce nastimati kaisice, Asja je bez problema mogla izvuci ruke, nije se nikako fino mogla ucvrstiti u automobilu, u svakom pogledu razocaranje zivo. Srecom pa je nismo kupili.
Ima jos jedna njihova AS, izgleda bolje od ove, tako da je moguce i da je bolja, i mislim da je duplo skuplja. za nu nista ne mogu reci. Ovdje pricam o AS grupe 1. Mada ova gore je cini mi se 0/I grupe.

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *