|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vagitorije/Vaginalete
20.5.2013 20:30:31   
Lilly
Pozdrav cure! Hitno mi treba vasa pomoc. Danas sam bila kod gin. i rece mi da imam upalu grlica maternice. Th. je Polygyinax i Gynophilus 12dana uvece. Je li neko od vas vec koristio ovu kombinaciju?
Sad sam zbunjena da li koristiti jedne posle drugih ili u kombinaciji??? Jednostavno nisam shvatila doktoricu sto mi je postalo jasno tek kad sam dosla kuciuser posted image

_____________________________



...oooO..................
.....(....)...Oooo.......
......\..(.....(....)......
........\_)....)../.......
...............(_/....

(odgovor članu Admi085)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Vagitorije/Vaginalete
5.6.2013 17:40:03   
LELANI
Cao cure, ja iz licnog iskustva mogu reci da sam koristila "Neo Penotran Forte" vaginalete i da sam zadovoljna. Eto mozda nekome bude od pomoci :)

(odgovor članu Lilly)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Vagitorije/Vaginalete
19.6.2013 23:21:26   
salmy
Uzela sam vag..Macmiror po preporuci ginica...i nikako da pocnem korisitit

Ako bih pocela odmah...a trebam dobiti za par dana...jeli smijem prekinuti pa ponovo kad prodje nastaviti?

Nikako mi se ne da pocet jer ih ima 13 komadauser posted image
A sljedece sedmice idemo na more aBd...pa mi bas glupo dole ih koristiti

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Vagitorije/Vaginalete
29.11.2013 22:00:25   
sunce27

IZVORNA PORUKA: mama_debeljuca

Da li ima neka od mamica, da je koristila Neo Penotran vaginalete u toku dojenja? Naime ja sam radila papa test, rečenoi mi je da imam Gardnerella bakteriju, dr. mi propisao te vaginalete, ali u upustvu piše da bi se dojenje trebalo prekinut u toku liječenja. Moja bebica ima 4 mjeseca i isključivo doji. Nemam pojma šta da radim.

Molim vas za pomoc i ja sam dobila ove iste vaginalete a dojim bebca pa ne znam da li ih koristiti ili ne?

_____________________________

Ti si srebro, ti si zlato i bogatstvo kojeg nema
mog života smisao si moja bebo malena
02.03.2011. Emina

Rijad nam stigao 11.10. 2012 .

(odgovor članu mama_debeljuca)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Vagitorije/Vaginalete
25.12.2013 15:41:53   
vila_7
Pozdrav, pila sam nedavno antibiotik i naravno poremetio je kiselost iscjetka. Nisam isla kod ginekoloha jer znam sta ce.mi propisati, pa sam uzela macmirror i kremu canesten. E sad me zanima koliko obicno traje terapija sa macmirror vag. Mislim da je 7-8 dana al u kutiji ih ima dosta pa da vidim zna li neko

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu mama_debeljuca)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Vagitorije/Vaginalete
26.12.2013 8:59:53   
mykica
vila_7 Ja sam pila macmirror, ne sjećam se tačno koliko ih je bilo u kutiji al znam da mi je doktorica napomenula da moram čitavu kutiju ispiti.

_____________________________

12.06.2013. Nakon godinu i po, napokon plusić.

21.01.2014. Rodi se ljubav najveća i sreća neopisiva!

23.04.2015. Stigla ljubav druga

07.05.2017. Očekujemo novu srećicu

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Vagitorije/Vaginalete
26.12.2013 10:05:51   
vila_7
Mykice kod mene su vaginalete macmirror koje se ne piju. A u kutiji ih ima ja mislim 12 i znam da mi uvijek ostane nekoliko samo ne znam koliko

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu mykica)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Vagitorije/Vaginalete
2.3.2016 12:43:07   
niki83
Dr. mi preporucio Poliginax vaginalete..nigdje ih nema.. ima li neko strucan da preporuci neku zamjenu?!

_____________________________

N&N

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Vagitorije/Vaginalete
2.3.2016 12:57:03   
anandi
Ja sam koristila Poliginax prije par mjeseci i mogu ti reci predobre su. Kupila sam u Tuzli 11KM, dode 6 vaginaleta. Imala sam blagu upalu i pojacan iscjedak, i nakon 3 vaginalete iscjedak je prestao i nisam vise ni koristila. Ostale su mi 3. Nakon ponovljenog papa testa upale i iscjedka nije bilo vise. Prije njih koristila sam cantarion vaginalete.

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Vagitorije/Vaginalete
2.3.2016 19:28:45   
niki83
Koristila sam i ja Poliginax 3 dana prije drugog poroda..i stavljala po 2..ujutro i navecer..i za tri dana rijesila upalu. Ali to je bilo prije 2g.skoro user posted image Sad mi opet treba..a u apotekama ih nema user posted image

_____________________________

N&N

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Vagitorije/Vaginalete
2.3.2016 19:37:56   
bebaa

IZVORNA PORUKA: niki83

Dr. mi preporucio Poliginax vaginalete..nigdje ih nema.. ima li neko strucan da preporuci neku zamjenu?!


imam ja cijelu kutiju....rok trajanja april 2016....ako želiš da ti pošaljem javi se u pp....

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 136
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *