|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  58 59 [60] 61 62   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
6.10.2009 18:13:44   
sara.at
jako mi je zao fatimice
kada vidim tvoj slucaj mozda je i bolje da je kod mene bilo mnogo ranije jer inace bi umrila od tuge....
znam da ni tebi nije lako al sve je od dragog Boga saburi i vidjet ces dace dragi Bog i tebi srecu da osjetis na svojim rukama....
Ako ikad ti bude tesko i pozelis da sa nekim svoju tugu podjelis bicu tu i ako ikako mogu da ti pomognem
pokusat cu...


_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 1476
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
6.10.2009 20:32:07   
fatimica09
Hvala, Sara.at .....za tebe vazi isto.....javljaj nam se cesce i ne daj se.......dragi Allah dz.s. je uvijek blizu to nikada nemoj zaboraviti i odaziva se na nase dove....

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 1477
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
7.10.2009 12:20:49   
gana
Drage moje znam kako vam je jer sam i ja prosla kroz isto sve pre dva mjeseca.bila sam u sedmoj sedmici kada sam otisla kod svoje doktorice rekla mi je samo da je bebino srce prestalo da kuca,nisam mogla da vjerujem potajno sam se nadala da je to greska i onda sam otisla privatno kod jedne vrlo dobre doktorice!i ona mi je potvrdila isto nazalost samo je jos dodala da su bili blizanci sto se i vidjelo na ultrazvuku.kiretazu sam uradila prvi put posle tri dana pa posto nije dobro bila uradjena morala sam opet posle pet dana tako da su me napatili strasno.user posted image user posted image user posted image Ali drage moje moramo da budemo jake da idemo dalje i da ostavimo to za sobomuser posted image znam da je tesko ali...!!!budmo jake i odlucneuser posted image srdacan pozdrav za sve buduce mame kao sto cu i ja to biti jednog dana!!

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 1478
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
7.10.2009 17:03:19   
aicha
e moja gana, mene su jednom cistili pa sam se napatila a mogu misliti kako si ti tek i pogotovo sto su bili blizanci...hajr...prosla si najgori period tj ta prva dva mjeseca....sad polahko, oporavi se ..povadi nalaze i u akciju za novu user posted image user posted image

(odgovor članu gana)
Neposredna veza do poruke: 1479
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
7.10.2009 20:35:01   
gana
MA DA NE TREBA SE PREPUSTATI SLUCAJU SAMO POLAKO I SVE CE DOCI NA SVOJE IMA BOGA SVE VIDI VALJDA JE I OVO TAKO TREBALO DA BUDEuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu aicha)
Neposredna veza do poruke: 1480
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
7.10.2009 20:46:38   
ivana st
Drage moje, pročitala sam što ste pisale i gotovo me rasplakale. Teško je reći kako se prebole takvi trenuci,ali sa vremenom bol prođe. Čini mi se da poslje svega ostane praznina,ali ja sam tu prazninu ispunila nadom da ću opet biti trudna i da ćemo imati bebicu. Vjera je ono što meni daje snagu i to bi isto poželjela i vama, puno hrabrosti,snage i vjere.

_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu gana)
Neposredna veza do poruke: 1481
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
7.10.2009 21:03:08   
Anoniman
gana, molim te iskljuci caps lock, takva su pravila.
LP

(odgovor članu gana)
  Neposredna veza do poruke: 1482
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
12.10.2009 8:55:25   
naša.mrvica
drage moje
evo pridruzujem se ovoj temi,na zalost.ja sam izgubila svoju bebicu prije 10 dana.otisla sam ne regularnu kontrolu i dr mi je rekao da je plod prestao da se razvija i da je srce prestalo da kuca,svasta sam pomisljala u tom momentu,od da bih zeljela i ja prestati zivjeti pa nadalje.ali eto Bog mi dade snagu.medjutim plasim se,uzasno,oba dr i koji me je vodio i koji mi je uradio ciscenje kazu da mogu imati drugo dijete.ali se bojim.prolazim i kroz depresiju,cini mi se da jedini Allah zna kolika je bol koju nosimo sa sobom i koja je velicina ovog straha.necu da me iko zali,bozija je volja bila,i nekako pokusavam ja druge da tjesim i budem jaka, ali mi je tesko.muz je daleko,i kad je saznao plakao je kao dijete.2 godine smo u braku i radovali smo se bebi,ali eto nema je.ako imate savjet ili na zalost iskustvo kako ste se nosile sa tim,kazite.i ja bih voljela da pomognem koliko god mogu svakoj jer ova bol bas boli.

_____________________________

Nikad necu zaboraviti kako sam bila sretna s tobom pticice moja.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1483
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
12.10.2009 15:02:37   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: naša.mrvica

drage moje
evo pridruzujem se ovoj temi,na zalost.ja sam izgubila svoju bebicu prije 10 dana.otisla sam ne regularnu kontrolu i dr mi je rekao da je plod prestao da se razvija i da je srce prestalo da kuca,svasta sam pomisljala u tom momentu,od da bih zeljela i ja prestati zivjeti pa nadalje.ali eto Bog mi dade snagu.medjutim plasim se,uzasno,oba dr i koji me je vodio i koji mi je uradio ciscenje kazu da mogu imati drugo dijete.ali se bojim.prolazim i kroz depresiju,cini mi se da jedini Allah zna kolika je bol koju nosimo sa sobom i koja je velicina ovog straha.necu da me iko zali,bozija je volja bila,i nekako pokusavam ja druge da tjesim i budem jaka, ali mi je tesko.muz je daleko,i kad je saznao plakao je kao dijete.2 godine smo u braku i radovali smo se bebi,ali eto nema je.ako imate savjet ili na zalost iskustvo kako ste se nosile sa tim,kazite.i ja bih voljela da pomognem koliko god mogu svakoj jer ova bol bas boli.


nasa.mrvice  zao mi je zbog tvog gubitka, nemam rijeci utjehe niti te bilo ko ili sta moze utjesiti jednostavno je tako , ali zivot ide dalje tako i ti moras  pokusati da  uhvatis korak s zivotm i dalje u nove pobjede AKO BOG Da , svi mi imamo iskusenja ovakva ili onakva, ja znam iz iskustva da nista nemoze boliti kao sto moze boliti gubitak dijeteta al zivot ide dalje , nekad placem nekad se smijem nekada nemam poima sta cu sa sobom evo danas mi se ponovo sve vraca  pa neznam bil vristala ili sutila najradije bih da me nema   , al eto svakakvih faza ima , ali treba se boriti da  se ne poludi , jer s BOzijom pomoci treba  mo ostati zdrave i normalne za nasu dijecu koja nas cekaju AMIN.
Izvini sto te pitam u kojoj si sedmici izgubila bebu i sta je bio razlog.
Stvarno ti zelim od srca sve najbolje i da  ubuduce bude sve kako treba biti , a bol koju imas moras se nauciti nositi s njom i niko i nista ti je nemoze oduzeti , zao mi je sto ti tako pisem al ja pisem onako kako sam ja to dozivjela i kako osjecam.
jedna veliki zagrljalj i  svu podrsku svijeta ti saljem


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu naša.mrvica)
Neposredna veza do poruke: 1484
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
12.10.2009 17:33:34   
naša.mrvica
draga mirkice,bila sam u 11 nedjelji.razlog ne znaju.imala sam dobre dr,u to vjerujem,ali eto ...moze biti u trenutku oplodnje da je genetika prepoznala da nesto nije ok,moze biti virus cista prehlada od nekoga,a dr.koji je radio ciscenje je rekao da je moguce zbog strasova koje sam dozivljavala da je moguce da je pritisak bio visok i da plod nije izdrzao.e hajd znaj,samo Allah zna.skeca da sam otisla na kontolu jer sam i sam mogla da platim glavom.sreca isto tako da vjerujem u Boga,inace bih onog momenta sama sebi skratila zivot.ali eto,idem dalje,sve je ovo sa nekim razlogom i znam abd da cu biti dobra majka ili svom ili tudjem djetetu.volim jako i zivotinje i moja mala Bella jer sam kod roditelja mi je pomogla jako vjerujte mi.zahvaljujuci njoj sam ustala iz kreveta jer nije htjela vani bez mene i lezala je pored mene svo vrijeme.u pravu si nekad ne znas kako da se ponasas ili da uradis,bol je jaka ali moramo moramo i moramo ostati normalne,ako zelimo imati te bebice i ako volimo nase muzeve i zelimo imati djecu moramo opstati.ja znam i vi znate kako nam je,okolina pa kako ko,bol je uzasna ali moramo.necemo skratiti radost zivota nekoj bebici.mene je jako strah ali zelim je.kaze mi muz danas kad god pomisli na bebicu s....be se.jos je daleko.i kad vidim i koliko on pati zbog svega i sto nije bio tu kad se sve desilo,vidim da me voli i moram i zbog njega da budem jaka.hvala vam svima i hvala ovom forumu sto postoji,nekom se mogu izjadati na pravi nacin, a rado cu i procitati i pomoci ako mogu.pusa i neka nam dragi Bog da radost opet.

_____________________________

Nikad necu zaboraviti kako sam bila sretna s tobom pticice moja.

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 1485
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
15.10.2009 8:52:06   
lida
Jedan veliki pozdrav od mene user posted image user posted image user posted image user posted image
Jako sam vas pozelila
Molim moju Malaju da mi javi sta se desava i da znate metar je spreman


_____________________________

Irhana 28.11.1999.

Mirza 26.04.2008.

(odgovor članu naša.mrvica)
Neposredna veza do poruke: 1486
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
15.10.2009 16:17:44   
naša.mrvica
drage moje kako ste mi? pitanje za vas? nakon ciscenja ili spontanog da li ste imale pritisak u prsima i grudi kao da su teske i tvrde? ne znam da li su to hormoni, da li mi se mlijecne zlijezde vracaju ili ne daj boze sta od srca.pritisak mi je 130 sa 90 sada,ali rezumljivo zbog cega...pijem apaurin od 2mg jer mi jos treba,i rekli su mi da ce mi ovih 40 dana biti kao trudnici.ako imate savjet recite ili iskustvo?

_____________________________

Nikad necu zaboraviti kako sam bila sretna s tobom pticice moja.

(odgovor članu lida)
Neposredna veza do poruke: 1487
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
15.10.2009 17:22:07   
fatimica09
Draga Mrvice, teske grudi, nadosle i pritisak u njima su normalni. Ja sam se doduse porodila u 9.mj. pa su mi dali bromergon tab. da pijem jer mi je mlijeko nadolazilo, ali kazu da je i list kupusa odlican. Posto je kod tebe manja trudnoca bila mislim da ti je i bolje da stavljas svjezi kupus (list) u grudnjak, kao oblogu, nego da se kljukas kojekakvim tabletama. Pa ni taj pritisak nije strasan...popij malo jogurta sa bijelim lukom....kani se apaurina ako ikako mozes. Popij kamilicu, pokusaj odspavati svaki dan pomalo popodne....pa ti si jaka i hrabra mlada zena! Ja sam protivnik ,,hemije" i zato se nasmij slobodno.....vidis....savjeti ko iz nanine kuhinje.....cuvaj se mila!

(odgovor članu naša.mrvica)
Neposredna veza do poruke: 1488
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
15.10.2009 18:25:53   
Malaja
Lidaaa šeficeee user posted image user posted image user posted image
Imaš pp da ne idemo u off user posted image

Fatimice svaka ti čast na snazi, vedrini i na riječima utjehe za druge žene, nakon svega što si i sama prošla. Bravo za tako hrabru i jaku ženu! Ja se iskreno i iz srca nadam da ćeš brzo prebroditi, iako nikada u potpunosti, ono što ti se desilo i krenuti dalje! Ja ti želim svu sreću ovog svijeta! 

_____________________________

Strpljen-spašen!
___________________________________________________

Majkini balončići prvi put zaigrali u stomi 28.09.2009

Naša ljubičica stigla na svijet 18.03. najljepši dan u maminom i tatinom životu!

(odgovor članu lida)
Neposredna veza do poruke: 1489
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
15.10.2009 18:31:35   
fatimica09
Malaja hvala ti puno! Ali bez VAS....,,starih" forumasica, cije sam price od A do Z procitala sve bi bilo mnogo teze.....Borim se ko lav, jedino to mogu! I ja tebi zelim sve najbolje....da ti se sve zelje ostvare!user posted image

(odgovor članu Malaja)
Neposredna veza do poruke: 1490
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
15.10.2009 18:36:37   
Malaja
Hvala ti puno!
I treba da se boriš kao lav jer ćeš jedino tako i uspjeti. I normalno je, biće i uspona i padova ali ćeš se i poslije pada dići i nastaviti dalje.. Svaka od nas je tako i vidi nas dokle smo dogurale user posted image
I ako tebi ili bilo kojoj ženici bilo šta treba pa i riječ utjehe mi "stare" forumašice smo tu, čitamo vas! user posted image

_____________________________

Strpljen-spašen!
___________________________________________________

Majkini balončići prvi put zaigrali u stomi 28.09.2009

Naša ljubičica stigla na svijet 18.03. najljepši dan u maminom i tatinom životu!

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 1491
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
15.10.2009 21:57:16   
naša.mrvica
draga fatimice,
prvo da ti se zahvalim na savjetu.probacu sa kupusom sutra abd jer me nervira pravo.isla sam kod moje dr i objasnila sve, ali i cinjenicu da pritisak u grudima osjecam dva dana prije saznanja,i to kad mi je muz trebao otici na put.ona kaze da je to od stresa,pokusacu sa svim i kupusom ali taj apaurin moram jer imam tahikardije pa se jos vise uplasim.u ponedjeljak idem aBd na posao pokusacu da radim,rekla sam joj da mislim da psihicki jos nisam u potpunosti spremna ali da idem probati.hhaha znaci da nosim kupus,ma vala cu a nositi.sama sam sa kolegicom a mozda mi i pomogne abd do tada.doduse moram priznati jos nesto osim sto mi je jako tesko bez muza,i necu ga tako brzo vidjeti,imam i problem jer sam se razocarala u njegovu majku.on je jedinac ali njoj je sada samo stalo do njega i govori mi da ga hrabrim itd.ja nikada nisam bila za to da on ode jako daleko,i kroz sve sto sam prosla prosla sam sama,svaka cast porodici,ali on mi treba.sada kada njoj kazem kako se osjecam ona mi kaze ti samo njega hrabri, a pusti depresiju hebo te ona i ja sam izgubila prvo dijete.ma znate kako me to boli.Allahova je volja bila,nije niko kriv, prihvatam to da sam ostala bez djeteta,ali necu nikada zaboraviti.jednostavno samo trazim  razumjevanje.i sada mm trazi da mu pazim majku,a ja kako sam iskrena nemogu da budem zlato prema nekome ko me povrijedi u ovakvom slucaju.borim se ko lav da prezivim ovo,borim se radi njega i radi budude djece,ali dolazim u iskusenje da i njega stavim na distancu.jer nakon ovoga s bebom,tek vidim ko mi je tu prijatelj i podrska a ko ne.hvala vam svima sto me citate i podrzavate.neka nam dragi Allah da da budemo majke i bicemo aBd i to veoma dobre.Pusa vam svima od srca

_____________________________

Nikad necu zaboraviti kako sam bila sretna s tobom pticice moja.

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 1492
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
15.10.2009 23:24:04   
aicha
strpi se *zvuci ofucano* nasa.mrvice samo prvi mjesec, dva...oni su i psihicki najkriticniji...najteze je prihvatiti da odjednom nisi trudna i naglo se poremete hormoni i javlja se tuga, depresija...i meni je tako bilo prije pola godine
ovo ti pisem da ne donosis nikakve brze odluke niti TM stavljas na distancu i sl...posveti se sebi..povadi nalaze, trazi da ti urade TORCH test,mikoplasmu,chlamidiju...vjeruj mi dok sam se ganjala sa ovim nasim doktorima jos im je bilo vrijeme godisnjih odmora proslo mi je vrijeme u tome a ja sam mirnija...iz tih nalaza znam da nisam npr Toksoplasmu prebolila pa da se moram cuvati macaka u iducoj trudnoci i sl stvari...iskoristi dok ti se muz ne vrati da povadis sve nalaze...provjeri i krvnu sliku i izmijeni ishranu...probaj nove recepte..bukvalno promijeni neke stvari u svom zivotu sto si oduvijek htjela...
ja sam cak sada, ovaj mjesec pocela uredjivati stanuser posted image ...neke stare stvarcine izbacila i neki sam novac bila ustedila pa neke nove sitnice kupila..i to sve da sam sto opustenija i da mi brze vrijeme prodje...evo upalilo je to za ovaj mjesec a za iduci...ne znam...nesto cu izmisliti..user posted image  
I meni je starateljka od mog muza rekla /kada sam se trebala cistiti/ ma to je nista i mene su nazivo neke godine nesto radili...sta ja znam...te starije zene izgube osjecaj pogotovo ako nemaju zensko dijete...moja mama kad nije poludila kad mi se to desilo..ona se vise sekirala nego ja jer je i ona izgubila dijete i zna kako je...njoj je dijete umrlo u 5mj u stomaku..imala je rak maternice i morali su joj sve povaditi...tako da ima sve gore od goreg

(odgovor članu naša.mrvica)
Neposredna veza do poruke: 1493
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
16.10.2009 12:33:22   
naša.mrvica
draga aicha
hvala ti. sto se tiche torcha sve sam uradila,jer me je vodio dr dianovic,i svaka mu cast,ozbiljno,cak i status stitne zlijezde,papa test sam radila u novemberu tako da cu za par mejseci to uraditi.jedino mozda za jedno mjesec krv da ponovim.uglavnom svi su mi nalazi u redu.ma u pravu si prvi mjeseci su najgore,moram da priznam,ljudi su se cudili kako hrabro podnosim sve to,ali iskreno evo danas su 2 sedmice i ja se osjecam gore i gore.Boze kad ce bol da ublazi? bilo bi mi mnogo lakse da je on tu,ali nije.cak mu nemogu ni pisati mail,a mobitel sam stavila na sekretaricu.jutros kontam da ce nas ova udaljenost i razdvojiti totalno,pogotovo sto se sve to desilo a ja nisam dala da ide,ali su zato njegovi bili odusevljeni da im sin zaradi vise novaca...uhhhh.jesam li ja velika budaletina pa sam bila protiv ili jedina normalna osoba koja je znala gdje ide,i da je to predugo.....u svakom slucaju hvala od srca.pusica

_____________________________

Nikad necu zaboraviti kako sam bila sretna s tobom pticice moja.

(odgovor članu aicha)
Neposredna veza do poruke: 1494
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
16.10.2009 15:18:33   
fatimica09
Mrvice, kako si danas? Kako kupus user posted image user posted image ima li ga svuda...user posted image ? Dobro hajde to za apaurin...ako vec moras, ali zar ne bi mogla piti nesto na biljnoj bazi za umirenje, recimo Persen ili nesto slicno...hajde dobro nisam ja dr. ali tako ja i sebiuser posted image , sve sto dr. kazu ja trazim alternativu u travkama....Bice bolje aBd....moramo se boriti! Nadam se da ce ti biti lakse kad pocnes raditi, ipak je malo drugacije ako ti nesto moze skrenuti misli, malo obaveze a i drugacije je kad si medju ljudima...stranim...pa ipak ne mozes biti slobodna kao kod kuce. U pocetku malo glumi, kuliraj....nemoj nikome kukati...znas kakve su kolegice, sve je super, ali tudja muka je uvijek najsladja! A kasnije....vremenom, valjda ce svakako biti lakse! Zao mi je sto ti muz nije tu.....zaista ne mogu ni zamisliti kako ti je! Sada je ipak kasno da promijenis bilo sta, on je otisao i moraces po svaku cijenu da se sama nekako iskoprcas iz svega! I ja, vjeruj, imam osjecaj da vrlo cesto lazem sama sebe da sam dobro, tjeram sama sebe da budem normalna, da kao idem iz pocetka, jednostavno moram! Moj posao je malo naporan, tako da jos zadugo necu poceti raditi...ali vjeruj...svako jutro se nasminkam, vec pokusavam da se zanimam svim onim za sto prije nisam imala vremena, jednostavno ne dozvoljavam sebi da me dusmani zale....bolje da kazu da sam bezosjecajna, nego da sam propala! Sreca ti je pa ne zivis sa svekrvom, kad je vec takva....a muza sto se tice...nemoj prenagljivati ni ti! Ne kaze se dzaba da je zena ovih 40 dana ,,neuracunljiva"....vidjeces sve ce doci na svoje mjesto! Ti si sama sebi najpreca to neka ti je uvijek na pameti i u sljedecoj trudnoci aBd, ti...pa beba...pa sve ostalo.....! Ne znam...ja jos uvijek ne mogu nista reci za svoju svekrvu, zaista je bila fer i bas kao i moja majka prema meni, nekada cini mi se cak i pazljivija....valjda to zavisi od covjeka do covjeka, ali i da nije tako mislim da se ne bih puno smarala time. Znam da ti je sada jaaaako tesko....i pokusaj zato i muzu objasniti...polako preko tel. ili meila, ili vec nekako da nisi bas raspolozena za cestu komunikaciju s njom....lagano ga obradiuser posted image , i s njim polako...nije ni njemu lako sigurno! Kazu da je bolje neprijatelja imati u blizini, tako bar primjetis kad ti nesto sprema. Pokusaj da ti svekrva bude pokusni kunic! Testiraj svoju pronicljivost, toleranciju, smij joj se u sebi...povedi bitku sa samom sobom! Malo se igraj! Pa nece ona biti razlog da ti svog muza stavljas na distancu! Budi mudra malo! Mozda tebi ovo zvuci glupo, ali zene svasta trpe...pa ipak sacuvaju brak. Nisam ja za to da se ti prostres kao cilim pa da te gaze....ali ako volis svog muza, ako ti je stalo, ako nemate nekih drugih, vecih problema.....ma daj pa pusti svekrvu! Ma svi mi imamo slicnih problemcica...mena moja juce zove, kaze je li hladno, smanji malo sad grijanje pa prije nego sto mi muz dodje da malo pojacam....ja se ovamo smijuljim....hocu mama, vec sam ja smanjila....mora se malo ustediti....Eto, sta ces joj.....ja po svom...pa kad bih joj zamjerala, svadjala se....pa nismo mi mogli birati roditelje, ni ja ni moj muz....ali zato ti moras biti pametnija od svoje svekrve! Evo ja ko bracni savjetnikuser posted image , nemoj se uvrijediti ako sam nesto rekla....ja ti zelim samo najbolje, isto sto i sebi i vjeruj ovo ti ko sestri kazem....Pusica

(odgovor članu naša.mrvica)
Neposredna veza do poruke: 1495
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
16.10.2009 16:28:01   
Private
Htjela bih prije svega da pozdravim sve sa foruma,nije me bilo odavno,pogotovu malaju i nikitu,jer su one bile neko vrijeme na forumu kad sam se ja javljala.Imala sam iskustvo i ja sa spontanim,koji je ostao zakopan negdje u mom sjecanju.Tesko je to,jer nekazu za daba da ono sto zena moze podnijeti,rijetko bi ko za koga.Spontani sam imala u oktobru prosle godine,prije toga na jednoj kontroli doktor mi je rekao da imam pregradu na materici,i da cu tesko ili nikako imati djece.Sada je i ta dijagnoza,i spontani iza mene jer sam tacno prije mjesec dana rodila zivu i zdravu bebu.Nadam se da me nece kritikovati jer nisam sigurna da je ovaj moj post za ovdje ili na temu rodili smo.Moje misljenje je barem,da nemorate cekati onih famoznih 6 mjeseci koliko doktori preporucuju da se pokusa sa novom trudnocom,sve je to individualno i zavisi od spremnosti zene,jer sam procitala da je jedna od vas napisala,jeli veci strah od nove trudnoce ili je veca vasa zelja za bebom. Sretno svimauser posted image


(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 1496
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
16.10.2009 16:29:58   
Mirkica
Private kao prvo da ti cestitam na tvojoj bebic.
KAo drugo hvala ti sto si tu vijest podjelila sa nama ovdje u ovoj temi , samm tim dajes nama koej smo imale slicnu sudbinu hrabrost snagu i nadau HVALA  TI i nek vas dragi BOg cuva .


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Private)
Neposredna veza do poruke: 1497
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
16.10.2009 16:37:50   
fatimica09
Private- hvala ti sto si nam se javila sa tako lijepim vijestima....takve stvari zaista ohrabruju.....i ne cekamo nista viseuser posted image user posted image user posted image aBd bice dobro!

(odgovor članu Private)
Neposredna veza do poruke: 1498
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
16.10.2009 21:38:16   
naša.mrvica
draga private cestitam od srca i svako dobro vam zelim.kao sto rekose to nas ohrabruje.
fatimice,ti si mi jedna od najdrazih na forumu sa svim postovanjem prema ostalima.iskreno,danas je dvije sedmice tacno i osjecam se izgubljenom i tuzno.ali kao sto sve kazete treba vremena.mnogo bih lakse podnijela da je tu.danas se nismo nikako culi,i mozda je bolje tako.mozda me Allah stavlja na kusnju, ne znam,ali znam da mi je tesko.Moja mama je isla danas u kupovinu i zaboravila kupus:( ali bole je krsta pa mi je zao bilo da joj kazem za kupus,sutra cu ja aBd kupiti i pokusati.vjeruj mi nemam sta da ti zamjerim,cak sta vise dajes mi tako dobre i pametne savjete,kao da me znas godinama i moji najmiliji ili najblizi ne kazu mi tako,doduse i ne govorim im.vec legnem okrenem se  zidu i zaspem.a srce mi se cijepa.ne bih nikome pozeljela kad se vec ovako desi da je sama....sve je ok porodica prijatelji itd,ali biti bez muza kad ti najvise treba,a moj je bio fin, je jos jedan gubitak.sto se tice kolegica na poslu,radim sa jednom djevojkom koju sam zaposlila,a kuma je na trudnickom tako da razumiju i stvarno su mi ponudile pomoc,cak se i sef suosjeca,mada njemu ne vjerujem.u pravu si nasminkacu se i raditi,a Allah neka mi da snage,jer ima ljudi koji se nasladjuju tudjom boli.ja to nikada ne bih mogla, vec bih ako mogu za njih dio njihove boli prenijela na sebe,samo da im olaksam.i zato se nadam da ce me a i vas sve Allah obradovati.pusu vam saljem i maloj bebici od private

_____________________________

Nikad necu zaboraviti kako sam bila sretna s tobom pticice moja.

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 1499
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
16.10.2009 21:50:00   
Private
Hvala vama na lijepim zeljama.U skoro svemu vidim sebe,nije lako izgurati morate.Nemoze se samo govoriti daj Boze user posted image a ne raditi na tome,zato prionite na posao.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu naša.mrvica)
Neposredna veza do poruke: 1500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  58 59 [60] 61 62   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  58 59 [60] 61 62   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *