|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  60 61 [62] 63 64   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
21.10.2009 21:01:29   
naša.mrvica
drage moje prijateljice
nisam mogla da vam se javim ranije.pocela sam da radim...i ubijam se od posla,ali obavezno ujutro odplacem i popijem veselicu da nastavim dan.mislim da me je tek sada uhvatila ona prava kriza.ali prava pravcata. ne znam i nisam upoznata da li su sa vama bili vasi muzevi,vecina vas zna da moj nije tu. sve vise i vise dolazim na ideju da ga ostavim.jutros razgovaram sa prijateljicom i kazem ne mogu nakon svega sto sam prosla,prvo sto sam se protivila da ode, drugo ostavio me trudnu radi posla ni tu ga nisam mogla zaustaviti(pa za Boga ima i ovdje hljeba,kakav je nas je i hB na njemu) a nakon svega sto se desilo na nasom mrvicom malom,prolazim sama sve.Kazem kako da ga volim nakon svega kada nije tu kada ga najvise trebam.Kako kad prodje tih 8 mjeseci da ga docekam nasmijana i vesela???? Zar ocekuje da ce biti sve isto??? Nece nista biti isto,jer cu ja kad tad ako i ostanem reci sta mislim i osjecam.I dalje mi govori da mu zovem mamu i javljam kako je. Necu,neka je zove sam, a ima i drugu internet vezu koja joj moze javiti.Sve ih ukupno krivim sto su ga podrzavali da ode tamo daleko, i da em ostavi trudnu i sada u ovom belaju.Ja sam grozno i ne znam kako cu se izvuci iz ovoga.Boze pomozi mi jer nikog drugog nemam.Drage moje, sve prolazimo ili su druge zene prosle kroz ovo bolno iskustvo ali ja trebam muza sada ili nikada.Ohladice se moja osjecanja i nece biti isto.Uzasno sam,zaista.Pusa svima,oprostite mi sto ispoljavam ovu tugu tu kroz slova.

_____________________________

Nikad necu zaboraviti kako sam bila sretna s tobom pticice moja.

(odgovor članu Private)
Neposredna veza do poruke: 1526
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
21.10.2009 21:14:32   
mama2009
Mrvice draga moras biti jaca nego ikad, ne dao Bog da te ikad razumijem, al zelim ti snagu i sabur da prebrodis sve ovo......naravno slobodno zovi ako zelis sa nama na kaficu i razgovor.....uvijek smo tu.....cuvaj se i misli na sebe.....ljubim te i izdrzi ...


nekad ce se sve ovo samo spominjati cmoka velikaaaaaaaaaaaaaa


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu naša.mrvica)
Neposredna veza do poruke: 1527
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
21.10.2009 21:30:13   
istra09
Mrvice,
da sam na tvom mjestu sigurno bih razmišljala na isti način i osjećala se isto kao ti.

Mila, spontani pobačaj, koji si imala, je stanje koje se u današnje vrijeme masovno dešava, a razlozi su dobro poznati: stres, brzi tempo života... U tvom slučaju, njegov uzročnik je, najvjerovatnije, stres.

Pokušaj da na to negativno iskustvo koje imaš iza sebe posmatraš iz drugog ugla. Suđeno je bilo da se tako nešto desi i, ako je već tako trebalo biti, bolje je da se desilo prije nego kasnije.
Shvati da to nije najgora stvar koja se čovjeku može desiti.
Spomenuću ti iskustvo koje sam imala u svojoj porodici, kada je moja rodica umrla od raka pluća u 21. godini života. Lijepa, pametna, draga, miljenica svih nas...
Ne daj Bože nikome takvu bol koju su osjetili njeni roditelji.

Znam da ti je teško, ali neću da čujem da piješ "veselice". Vjerujem da si jaka i da ćeš u sebi naći dovoljno snage da to stanje prebrodiš. Pomoći će ti naporan rad, prijatelji, druženja... mi na RR...

Ne znam kada se suprug vraća, ali možda ne bi trebala donositi ishitrene odluke. Nemoj da ti sutra bude žao. Možda bi bilo mudro sačekati da se suprug vrati, pa porazgovarati i vidjeti kako dalje.

Vjeruj u sebe; ti zaslužuješ da jednog dana dobiješ svoju bebicu i to će tako i biti.
Sve najljepše ti želim, od srca.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamina sreća Leonarda se rodila 07.07.2009. i učinila me najsretnijom ženom na svijetu.

(odgovor članu naša.mrvica)
Neposredna veza do poruke: 1528
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
22.10.2009 9:33:36   
MineLaa
dragaa mrvive nemoj zakljucke nikakve dok muz ti se nevrati...molim te strpi se dok dodje i razgovarajtee.... nemoj tako, znam da ti je tesko sto nemas njega kraj sebe da te zagrli sad kad ti je najteze ali budi hrabraa..smogni snageee...i molim te nemoj da pijes te tablete samo ces si naskoditi ... budi pametnaaa jer sve se dogadja kako nam je sudjeno i nemoze se tu nista izmjeniti...ako Bog da imat ces ti svoju bebicu u rukama samo imaj vjeru....  user posted image

_____________________________

13.06.2009. Daris mamina srecaaa

(odgovor članu istra09)
Neposredna veza do poruke: 1529
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
22.10.2009 10:51:34   
fatimica09
Mrvice draga, ja ne znam sta bih ti rekla a da nisam vec spomenula u onom romanu od posta! Znam da mislis da ti je sada najteze, ali uvijek nazalost moze biti gore! Moras biti jaka, jaca nego ikada i moras se boriti....jednostavno moras! Zamisli da te tvoja mrvica vidi i cuje, da osjeti kako se ti osjecas.....sta bi joj rekla, zasto si posustala, zasto tones....I meni je vjeruj jako tesko, ali ja sam se posvetila vjeri vise nego ikada, to mi pruza najvecu utjehu, ne mogu nista promjeniti ali zato imam dovu i cistu zelju! Tvoj muz nije mogao pretpostaviti sta ce se desiti, da jeste vjerujem da te nikada ne bi ostavio tako....znam da si ljuta i da te sada boli, ali razmisli...pa otisao je da zaradi kako bi pruzio nesto bolje tebi, vama, vasoj mrvici! Sada kada je sve tako bilo, moras misliti na buducnost, polako....Kada se vrati aBd, sve ce biti drugacije tacno, ali na bolji nacin....ponovo cete dobiti dr. mrvicu i bice sve ok aBd.....Ti imas za sta da zivis! Pokusaj da iz drugog ugla pogledas svu situaciju, zanemari svekrvu i sve sto ti smeta! Molim te budi jaka! I javi se, vristi na mene ako treba kad si ljuta, placi ovdje, ali nemoj unistavati svoj brak, zdravlje, mogucnost da budes ponovo ona sretna zena.....proci ce tih nekoliko mjeseci, godina, nije bitno.....I pij kamilicu! Bobe fuj!user posted image Saljem ti veliku pusu!

(odgovor članu MineLaa)
Neposredna veza do poruke: 1530
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
22.10.2009 11:24:05   
Happy
Drage moje medene...
Evo vam se javlja bivsa medena...Vec sam pisala... Na zalost ja vas razumijem u potpunosti.... Sve samisto prosla pirje godinu dana u 5 mjesecu trudnoce... Evo sada sam 7 mjeseci trudna...Cekam svoju user posted image   aBd pocetkom januara...
mrvice ja vjerujem da ti je tesko, meni se je najgore bilo vratiti na posao i suociti sa svim ljudima i oni poglei puni zaljenja.... Kao sto sam rekla to je jedan proces koji mora prodes... I placi, placi svako jutro i popije veselicu i ja sam ih pila, ja nisam protvi toga, evo i u user posted image znam apaurin da popijem,... Necu da kazem da sve ima gore od goreg jer covjeku kada se nesto desi cvini se da nema nista gore... tako da ti najbolje znas kako i sta... Molim  te jedino te molim nemoj nikoga da krivis... Nisi kriva ni ti ni MM niko nije kriv, dragi Bog zna zasto je tako najbolje za vas oboje. Otisao je trbuhom za kruhom i mislim da je to nesto sto se zajedno odlucuje... Nemoj nikoga da krivis, ja vjerujem da je i njemu puno tesko, on je sam u delakoj zemmlji, a ti opet ovdje imas nekoga svog, on nikoga nema,... Jeste moj Mm je bio uz mene, ali sam vecinu stvari sama prosla kao i mnoge zene i on t enikada nece moci u potpusnoti razmujeti i to je OK... Ali mila, nemoj molim te da krivis sebe ili njega.... Vrijeme vjeruj mi lijeci sve, to je tuzno ali tako... Ja sam tek poslije godinu dana gledala slikesa UZ svoje prve user posted image i nisam plakala. nisam, jer mi je Bog dao novu sansu... I hvala Mu puno na tome... A doci ce i tvoje vrijeme aBd i vrijeme svih ostalih medenih,,,
Meni je isto mnogo vjera pomogla zaista jeste, sami draagi Bog... Ali sam isla i homeopati i znala sam popiti tabletu i gledala sam da sam cesce u drustvu...
Ne dajte se drage moje.......

puno vas ljubim i volim


_____________________________

Gospodaru moj,
kad ja zaboravim Tebe,
nemoj Ti zaboraviti mene.


Naš dječak je došao 04.01.2010.

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 1531
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
22.10.2009 23:00:01   
naša.mrvica
drage moje
kad bi samo mogle da znate kako me dotaknu vase iskrene prijateljske rijeci.fatimice cini mi se da bih na tvom ramenu i zaplakala.voljela bih da mogu da se izvristim i ono iz srca isplacem.ali te suze krenu ujutro ono tiho da me moji ne cuju,i onda idem dalje.sinoc sam imala razgovor sa muzem rekla kako se osjecam za sve i mislila sam gotovo je i ovo.ali sam razgovarala sa jednom dobrom prijateljicom i mnogo mi je pomoglo,mislim na brak.u pravu ste mislim da ne bi otisao da je znao....ali Allah je dragi samo znao sta ce biti.Ne znam sta je gore kad je spontani ili kad kao kod mene umre plod i cupaju nasilu.ali ima sve gore od goreg.vidim jace zene od mene,ali kako rekoh tek me je sad uhvatilo,svi su se cudili kako se dobro nosim sa tim....ali eto ,valjda ce mi Svemoguci pomoci da naucim s tim zivjeti.A hvala Mu pa imam vas. Pocela sam da radim i volim biti okupirana,ali radim sa jednom kolegicom i kad zaplacem na poslu ona razumije i tjesi me.Sto se tice mojih prijateljica trudnica sa foruma rado cu ih vidjeti aBd zelim da se radujem sa njima njihovim bebicama.Moja bliska prijateljica je imala spontani prosli cetrctak i imam namjeru sutra aBd do nje da joj dam podrsku,znam kako joj je.Hvala vam sto ste uz mene i ja sam uz vas.Hvala ovom forumu sto postoji.Fatimice, ti si najjaca zena koju znam neka te dragi Allah obraduje onako kako ti zelis od srca.Svakoj to zelim,volim vas i hvala vam puno.A sto se tice svekrve i svekra...okrenula sam plocu.Ja cu biti jaca od toga,ne moze me vise nista boljeti znaci na jedno uslo na drugo izaslo.Spavajte mirno i spokojno i neka vam se sve zelje ispune.

_____________________________

Nikad necu zaboraviti kako sam bila sretna s tobom pticice moja.

(odgovor članu Happy)
Neposredna veza do poruke: 1532
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
23.10.2009 10:59:02   
fatimica09
Mrvice draga, hvala ti puno i user posted image user posted image user posted image za novu nadu i snagu koju ces pronaci u sebi!
Vidis sve se polako smiruje i dolazi na svoje mjesto....ne moze nista preko noci.
Kazes tek sada te spucala prava kriza....meni je slicno, nekad mi se cini da mi je gore nego prvih dana poslije poroda, ali valjda je to normalno....to znaci da trezvenije razmisljamo i da smo svjesnije, popusta sok, tijelo se navikava.....a to znaci otvaraju se nove sanse.....Zao mi je zboh tvoje prijateljice, nazalost takve stvari se desavaju svuda oko nas...
Drago mi je zaista sto si razgovarala sa muzem, polako, sve ce biti puno bolje nego sto se to nama cini.....Cuvaj se mila i budi jaka, bori se sama sa sobom, jer kada savladas sebe....nece vise biti osobe koju neces moci svladati!
....Upamti da se nikada sa Allahom dz. s. ne raspravlja....kada mi ne znamo zasto nam se nesto desava, On sigurno zna!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu naša.mrvica)
Neposredna veza do poruke: 1533
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
23.10.2009 23:21:35   
naša.mrvica
od srca hvala fatimice,hvala svakoj od vas.nocas sam vidjela bebicu od 5 mjeseci od moje kume.naravno odamh oj nesto kupovala.ma dusa mala kako mi se samo smije.ko da mi sa svojim osjmijehom ohrabruje to malo stvorenje.volim je jako.daj nam Boze djecu.

_____________________________

Nikad necu zaboraviti kako sam bila sretna s tobom pticice moja.

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 1534
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
23.10.2009 23:34:08   
anitaMO
fatimice samo da te pozdravim kako si danas.
od mog spontanog nije prošao ni jedan dan a da ne pomislim na to.a mogu misliti kako je tebi.


_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu naša.mrvica)
Neposredna veza do poruke: 1535
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
24.10.2009 17:27:35   
fatimica09
Draga AnitaMo....najiskrenije....ne znam sta bih ti rekla.....borim se, nekada suze same naviru, neka sjecanja se jednostavno ne mogu otjerati, neki osjecaji nikada ne umiru, ali eto drzim nekako gard sama sebiuser posted image . Koliko god ja pokusavala da pobjegnem, sustize me...koliko god lagala sebe i druge da sam jaka, osjetim koliko sam u stvari nemocna, koliko sam osjetljiva i koliku prazninu imam u dusi. Paralelno...kao da zivim dva zivota....jedan... ovaj sada...koji moram nastaviti....i onaj koji sam izgubila a koji mi tako nedostaje....Znam da ces pomisliti da sam bas luda, ali lakse mi je ovako...Jednostavno sam podijelila svoje srce na dva dijela...prvi, onaj najcistiji, je za moju djevojcicu....i drugi....za sve ostalo sto slijedi! Nemoj mi reci da grijesim....znam da je ovako najlakse za mene. Necu nikada dozvoliti da se zaboravi, a moram dalje....jer i ona bi sigurno tako htjela! Znam da sam ucinila sve sto je bilo u mojoj moci......nadam se svim srcem da ce biti bolje aBd.......
Hvala ti sto mislis na mene, i zelim ti sve najbolje....user posted image

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 1536
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
24.10.2009 17:46:54   
naša.mrvica
fatimice,prava ja a mislim i da vecina zena dijeli oje misljenje oko tih osjecanja koje nam izlazes i dijelis sa nama.u potpunosti razumijem o cemu govoris.evo na primjer ja osjecam da mi nesto fali u stomaku i ruka malo malo ide na mjesto gdje je bilo malo sunce.zato sve sto osjecas je normalno.tu smo da dijelimo i srecu i tugu. dace nama Bog srecice ponovo.naravno da se nikad ovo nece zaboraviti,mozda neki iz porodice mogu,ja kao ni ti a ni jedna od nas nece niti moze.jednostavno zivimo dan za danom. sinoc dok sam se igrala sa malom eminom sam shvatila da ce mi biti radost aBd drugo dijete ali isto tako da nece proci dan da ne pomislim na dijete ljubavi mene i muza.sve je mila tako sudjeno bilo,a i da se sad mi "roknemo" ne mozemo vratiti ono sto smo izgubile.Bilo je draze Bogu i sa razlogom se desilo.cuvaj se i javi,idemo dalje jer ce nase buduce bebe biti  aBd dobro i bice sretne i zahvalne Allahu sto ih imamo.Svakoj zelim iskreno od srca da se sto prije ostvari ta zelja.Ljubim vas sve

_____________________________

Nikad necu zaboraviti kako sam bila sretna s tobom pticice moja.

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 1537
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
24.10.2009 23:48:46   
istra09
Fatimice, naša mrvice, anita...,
toliko sam tužna kada čitam vaša iskustva i način na koji sve to preživljavate user posted image user posted image user posted image user posted image

Mile moje, budite hrabre, vjerujte u sebe.
Doći će dan kada ćete u naručju držati vaša mala sunašca, sigurna sam.

Zaslužujete da budete sretne.user posted image user posted image user posted image

Od srca, svako dobro vam želim.


_____________________________

Mamina sreća Leonarda se rodila 07.07.2009. i učinila me najsretnijom ženom na svijetu.

(odgovor članu naša.mrvica)
Neposredna veza do poruke: 1538
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
24.10.2009 23:58:19   
NUR
Draga naša.mrvica, znam da ti je teško jer sam isto proživjela. U 11 sedmici je jednostavno prestalo da kuca srce zbog jake vaginalne upale i ja sam morala na kiretažu. Nakon toga sam bila napola luda, tužna, plakala na svako spominjanje riječi "majka", pitajući se da li ću to ikada biti. Doktorica mi je rekla da bar tri mjeseca ne pokušavam zatrudniti. Ta tri mjeseca su bila kao tri godine, i ja sam stalno pila macinu travu i slične čajeve. Naravno, da sam odmah nakon toga pokušala. I uspjela hvala Allahu.
Kada je stigla moja curica, bila sam presretna. i vjeruj mi da se to zaboravi. Sada i ne pomislim na to, jer je svakako bilo premalo, a Allah zna šta je hajr. Bolje i čekati ali da se rodi normalno i zdravo dijete!!!!
Sada opet pokušavam, i ne ide valjda zbog prolaktina.... ali daće Allah!!!
Zato, samo razmišljaj da je to hajr za tebe, i da će ti Allah dati zdravu bebicu čim ti mužić dođe.

(odgovor članu istra09)
Neposredna veza do poruke: 1539
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
25.10.2009 0:00:47   
NUR
I još samo nešto, 90% žena koje poznajem, a udale su se u posljednjih 6-7 godina imale su spontani. Sve moje prijateljice su imale. I sve sada imaju djecu hvala Allahu!!!

< Poruku je uredio NUR -- 25.10.2009 0:02:19 >

(odgovor članu NUR)
Neposredna veza do poruke: 1540
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
27.10.2009 18:52:34   
naša.mrvica
drage moje prijateljice,
da li znate koliko mi dajete snage i nade?rijeci hvala su nekako male.istra,nur, fatimice sve ostale,hvala na podrsci. nema dana kad ne pomislim boze dragi sta da se ovo ponovi kako bih podnijela? ali onda jutros igrom slucaja ragovaram sa jednom vrlo dragom gospodjom s kojom poslujemo pita me kako sam i to.kazem ja sta se desilo,a ona meni da joj se to desilo 3-4 puta i nakon tog je dvoje rodila.molim Svemoguceg Allaha da kako meni tako i svakoj od nas da zdravo i zivo dijete.ako je vec propisana bila ova bol i iskusenje neka nam se nikada vise ne ponovi. moramo izgurati.
fatimice kako si ti? nema te na fb?ljubim vas sve drage moje

_____________________________

Nikad necu zaboraviti kako sam bila sretna s tobom pticice moja.

(odgovor članu NUR)
Neposredna veza do poruke: 1541
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
27.10.2009 18:58:00   
aicha
meni su pricali da je jedna zena, uciteljica iz zenice...osam spontanih imala i na kraju rodila...zamisliuser posted image

_____________________________

Musliman je brat muslimanu, ne vara ga, ne laže ga, niti ga ostavlja na cjedilu. Svakom muslimanu zabranjeni su čast, imetak i krv drugog muslimana. Bogobojaznost je ovdje (pa je pokazao na svoja prsa), a dosta je čovjeku zla da prezire brata muslimana.

(odgovor članu naša.mrvica)
Neposredna veza do poruke: 1542
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
27.10.2009 20:21:07   
naša.mrvica
svaka joj cast na hrabrosti....i volji.user posted image

_____________________________

Nikad necu zaboraviti kako sam bila sretna s tobom pticice moja.

(odgovor članu aicha)
Neposredna veza do poruke: 1543
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
27.10.2009 20:34:44   
aicha
ma nema predaje mrvice...evo ova jedna moja drugarica sto je imala spontani prosle godine sad treba da rodi..user posted image

kad je ponovo zatrudnila ja bila trudna 1 sedmicu prije nje...da nisam imala spontani...sad bi mi bio terminuser posted image

al idemo daljeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Musliman je brat muslimanu, ne vara ga, ne laže ga, niti ga ostavlja na cjedilu. Svakom muslimanu zabranjeni su čast, imetak i krv drugog muslimana. Bogobojaznost je ovdje (pa je pokazao na svoja prsa), a dosta je čovjeku zla da prezire brata muslimana.

(odgovor članu naša.mrvica)
Neposredna veza do poruke: 1544
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
28.10.2009 11:44:04   
Private
Dobar dan da vam pozelim,nadam se da ce nas neko ovih dana obradovati sa lijepim vjestimauser posted image

(odgovor članu aicha)
Neposredna veza do poruke: 1545
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
28.10.2009 19:31:54   
gana
e drage moje ivana st i aicha poslusala sam vase savjete i bila sam kod doc uradila briseve i papa  sve sto sam mogla .doc je rekla da je sve ok i da mogu poceti planirati trudnocu sretna sam do neba!!!jos jednom drage moje hvala vam od user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....ljubim vas puno puno i nadam se da cu uskoro doci ovdje da vam kazem lijepe vjesti da sam user posted image i da cu dobiti maju user posted image .......user posted image user posted image user posted image !!!!!!ja sam sretna zena budi te i vi!!!!!

(odgovor članu Private)
Neposredna veza do poruke: 1546
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
28.10.2009 19:43:48   
fatimica09
Gana....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ......super, drago mi je za nalaze i jos vise sto si tako optimisticna i puna snage za nove pokusaje! Zelim ti puno srece i aBd uskoro da pricamo o trudnoci!

Mrvice...zeznula sam lap-top skroz sa nekakvim virusom evo vec danima popravljamo, ma prava kanta....ali nisam ja zaboravila, javim ti se odmahuser posted image ...kako si mi ti....nadam se da je bolje, evo ja sam se bacila u akciju pa sta bude, a aBd nadam se najboljem....jos uvijek i ja otplacem svoju turu, mislim na svoju balerinu, ali tjeram se da nekako naucim da zivim s tim. Bolice me uvijek....zato je mozda najbolje da tako....prihvatim to kao dio svoga zivota....moja princeza ce uvijek imati svoje, POSEBNO mjesto u mom srcu i nadam se da ce mi dragi Allah podariti jednu zivu i zdravu bebicu kojoj cu pruziti sve ono sto nisam njoj....

Private...hvala ti puno sto mislis na nas,meni su posebno drage tvoje rijeci ohrabrenja....hvala ti od sveg srca....

Ostale zenice....user posted image ....budite hrabre i glavu gore....ne odustajte! 

(odgovor članu gana)
Neposredna veza do poruke: 1547
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
28.10.2009 20:20:58   
gana
hvala draga i ja tebi zelim sve najbolje od srca !!!!!a moram ovako biti snazna jer zivot ide dalje a moje mrvice na nebu znaju kako je meni i zbog njih sam jaka jer vjerujem da bi i one tako htjele!!!!!!ljubim te i veliki pozzzz oduser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 1548
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
28.10.2009 21:15:17   
Private
Fatimice 09,sjecas se sta sam ti pisala na pp,necije ce amin upalitiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gana)
Neposredna veza do poruke: 1549
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
29.10.2009 12:32:59   
teić
Pozz svima...evo ja sam nova ovdje,malo prelistala vaše diskusije...pa da vas upitam...Ja sam također nažalost imala ab misssid u 8 tjednu,išla sam na kiretažu pa nisu dobro očistili pa sam opet morala ići i prvu menstruaciju nakon kiretaže dobila sam 32 dan,a drugu još uvijek nisam s  tim da je prošlo 32 dana već...pa zanima me dali netko ima sličnih iskustava s tim? thanx unaprijed
user posted image

(odgovor članu Private)
Neposredna veza do poruke: 1550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  60 61 [62] 63 64   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  60 61 [62] 63 64   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *