|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  62 63 [64] 65 66   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
17.11.2009 19:24:04   
aicha
mrvice...sjeti se mene i nemoj biti tuzna. hB imas sve organe i nemas problema..jeste da treba vremena al bice ok insh.
Ova 2. trudnoca i to vanmatericna me skroz promijenila. Razmisljala sam o svom zivotu...shvatila sam da imam mnogo razloga da budem sretna. Prvo, imam zdravlje...koliko zena je bolesno..u postelji...voljele bi samo da mogu samostalno zivjeti i izaci na sopstvenim nogama a trudnoca im nije ni u malom mozgu.Drugo...imam muza. Koliko samo zena nema muza i sve bi dalo da ima harmonican brak i siugurno mastaju kako bi sa svojim muzem provodile vrijeme itd A ja ga imam a okupirala svu svoju snagu za dijete i zapostavila sve oko sebe. Sto da ja trcim u wc i provjeravam jel mi dosla menga, trcim u apoteke po testove, surfam svaku mogucu internet stranicu o bebama i trudnoci i trosim 70% vremena na to kada mogu da se posvetim muzu i on meni, da radimo sto nam je volja...da hodamo gdje nam je volja (sto parovi s djecom ne mogu) da se mazimo kad nam je volja, da se druzimo i putujemo i svaki dan ucinimo najljepsim u zivotu...e to je moj moto i tako sad zivim i rasteretila sam psihu sa tim trudnocama....i puno mi je lijepo...vjeruj da se sad bolje osjecam nego prije ove vanmatericne.
Ja sad svratim ovamo da vama podrska budem i da procitam pp od nekih poznanica ovdje i vodim zivot rasterecen.
Evo sad se vratila s posla. Jos radim u skoli sa djecom (zamisli)...i to djecom bez roditelja. Danas me ucenica jedna poljubila...ona nema majku..ja nemam djece...
Dragi Allah iskusa neke ljude. Mozda bi ona bila bolje dijete nego vecina danas djece da ima kome biti dijete a mozda bih ja bila bolja majka od vecine danas sto imaju djecu...ALI ni ja nemam djece niti ta neka djeca nemaju roditelje...to su iskusenja. Allah je nas sve stvorio da bi nas iskusao jedne sa drugima KO CE SE LJEPSE VLADATI.
Budi najbolja zena, prijateljica, kcerka...sve te uloge koje sad imas...budi najbolja u njima. I kada to uspijes pa i Allah ce zelje dobrih ljudi ispuniti.


_____________________________

Musliman je brat muslimanu, ne vara ga, ne laže ga, niti ga ostavlja na cjedilu. Svakom muslimanu zabranjeni su čast, imetak i krv drugog muslimana. Bogobojaznost je ovdje (pa je pokazao na svoja prsa), a dosta je čovjeku zla da prezire brata muslimana.

(odgovor članu naša.mrvica)
Neposredna veza do poruke: 1576
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
17.11.2009 19:37:26   
naša.mrvica
draga aicha hvala ti mnogo.sve si ti u pravu apsolutno,samo da je mm tu znam da mi bilo mnogo lakse.ali i njemu je tesko ljubav moja,valjda cemo abd imati djecu,a sto kazes treba pruzati ljubav,pa valjda ce i nas dragi Allah obradovati.sta god nam je sudjeno od Njega neka i bude.Hvala jos jednom.Pusa

_____________________________

Nikad necu zaboraviti kako sam bila sretna s tobom pticice moja.

(odgovor članu aicha)
Neposredna veza do poruke: 1577
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
17.11.2009 19:39:37   
aicha
evo ja sam imam 2 drugarice sa novorodjencadima. One 90% vremena na tu djecu trose...sekiraju se, ne spavaju...a i danasnja djeca nekakva hafifna (valjda takav gadan vakat) pa non stop pedijatru idu. Sigurno se i raduju tim sitnim promjenama i ponose bebicama...sve to ima svojeuser posted image
Al nije ni to smisao zivota...i te bebice slatke ce kasnije postati djecica (pa to nosi vece probleme i brigu) pa kasnije pubertetlije (a to je posebno teska kategorija-znam iz iskustva...vole te al ti ispituju zivce i pokusavaju da prekorace limite...a i ti njih volis...ne mozes ih kaznjavati iz ljubavi al ti trgaju zivce i navode do suza al se trudis biti pribran....znam jer radim sa djecom) pa poslije omladina...pa odrastu i potom ODU
Bas kao sto sam ja ista otisla iz zivota mojih roditelja i oni bi i dalje da brinu za mene al ja sam iako mlada vec udata i imam drugacije poglede i planove (a neki od njih sekiraju moje roditelje jer nisu dovoljno racionalni za njihov pojam) i tako se javi sukob generacija...i male trzavice...helem covjek nikad rahat ni sa djecom ni bez njih....
al hocu ti reci...iskoristi slobodno vrijeme prije zauzetosti dok jos nemas djece...radi sto ti je volja...kad ih dobijes onda je sav zivot oko njih...sve se tu vrti

_____________________________

Musliman je brat muslimanu, ne vara ga, ne laže ga, niti ga ostavlja na cjedilu. Svakom muslimanu zabranjeni su čast, imetak i krv drugog muslimana. Bogobojaznost je ovdje (pa je pokazao na svoja prsa), a dosta je čovjeku zla da prezire brata muslimana.

(odgovor članu aicha)
Neposredna veza do poruke: 1578
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
17.11.2009 19:49:17   
aicha
znam mrvice...to jeste malo tesko..al doci ce i on insh. Vjeruj i njima je tesko samo oni ne znaju pokazati. Onda hoce da budu jaki zbog nas pa se prave kao da nista nije bilo a to nas nervira. Neki dan smo otvoreno o tome pricali i poslije toga mi je puno lakse bilo. On mi je ovo isto rekao...da nije cilj zivota dijete...koliko danas slucajeva ima da roditelj odgoji i brine za dijete a ono to nezahvalnoscu uzvrati, upadne u lose drustvo ..pravi probleme pa cak i tuce roditelje...svasta ima a sve gori vakat dolazi
kao sto jedan ucen covjek rekao "danas je lakse mladunce lava odgojiti nego dijete"...zalosno al istinito...
Allah zna sta je dobro za nas...i sigurna sam da ce nasa djeca kad ih dobijemo biti dobra insh. jer poslije iskusenja ide slast a mi smo dosta ih prosle


_____________________________

Musliman je brat muslimanu, ne vara ga, ne laže ga, niti ga ostavlja na cjedilu. Svakom muslimanu zabranjeni su čast, imetak i krv drugog muslimana. Bogobojaznost je ovdje (pa je pokazao na svoja prsa), a dosta je čovjeku zla da prezire brata muslimana.

(odgovor članu aicha)
Neposredna veza do poruke: 1579
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
17.11.2009 22:42:35   
naša.mrvica
aicha draga,
sigurna sam da  se vecina kao i ja slazem sa tobom,zaista jeste tesko odgojiti dijete i svasta se danas desava.ali sto kazes i dobro kazes i nasim muzevima je tesko.nas dvoje smo bili ko ado i budo ma i na mom poslu, ali sad odjednom nema njega.da budem iskrena beba mi je davala snagu,iako je u sustini toga  covjek sam ipak eto ima ta srodna dusa na koju se naviknemo i volimo i iz toga se rodi ljubav i dijete.u pravu si i za  to da je danas lakse podici zivotnju,nemojte me pogresno shvatiti,ali u danasnji vakat to je tesko.opet,bez obzira na to znam i osjecam da cemo biti dobre majke abd inshalah.prije nego sam i ostala trudna pitala sam muza sta on misli o tome,on kaze bices dobra mama jer evo dobra sam prema pekinezeru i vjerujte sve razumije i mi je volimo.samo eto poenta na ovom forumu je ova bol kroz koju prolazimo iako smo svjesne svega,i hvala bogu da smo svjesne.ne smijemo se plasiti samo ponovo pokusati,samo iskreno da kazem,nisam neuka ali zaista nisam znala kako je to cesta pojava.ali isto dobro kazes ne tebamo svaki cas ici u ce-ce da vidimo ima li sta...sta dragi Allah da,sve je ovo jedno veliko iskusenje.zato ga molim da nam da snage,hrabrosti,sabua i zdravlja.hvala mnogo aicha i svima znam da nam je svakoj tesko i da nikad necemo to zaboraviti.iako smo imale neke muke i tegobe,lijepo je imati bebu u sebi,vidim da sam spremna za to.istinski spremna da budem majka abd inshalah.nadam se da ce se neka od vas javiti sa dobrim vijestima,samo navalite:)) hvala jos jednom ljubim vas

_____________________________

Nikad necu zaboraviti kako sam bila sretna s tobom pticice moja.

(odgovor članu aicha)
Neposredna veza do poruke: 1580
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
18.11.2009 20:02:20   
naša.mrvica
najdraza fatimice
evo tek sam vidjela tvoju poruku,halali.vjerujes li mi da su mi suze navrle.ti si jedno divno stvorenje,i zaista jedva cekam da se sretnemo.bol nas je spojila,ali kako kazes kupicemo abd mi jedna drugoj testove aBd inshalah:)znam mila kako ti je,znamo sve,i  u redu je plakati to je jace od nas.ali jeste to iskusenje od Allaha.cujem se svaki dan sa mojom ljubavi,neka mi je ziv i zdrav i svakoj svaciji.znas sta mi je jutros palo na pamet dok sam setala od autobuske ka poslu,sta je to sta mi fali iz perioda trudnoce...to je ono vrijeme kad mm prica stomaku i miluje ga.uh stisne mi se grlo kad pomislim.,ali bice abd to opet.bitno je da mozemo opet cemo abd,jer mnogo zena ne moze niti ce moci,Allah nam je dao tu srecu da osjetimo i osjeticemo,ali kalko i aicha i sve mislimo zaista se moramo rasteretiti,znas kako ja kazem ono iz zezancije,juris....samo se opustiti pa polako,evo prosle smo pakao i dusa nam place ali vremenom cemo abd nauciti s tim da zivimo i posvetiti se i sebi i muzu i djetetu abd.a jest istina prouciti pa sta se zna,jer ko nam ima blizi od boga dragogo i ko bolje nasu bol razumije.
ljubim te mila moja prijateljice,i sve vas ljubim i ako su vam muzevi tu samo se volite,pazite i mazite,bice nama abd jos radosti inshalah.pusica

_____________________________

Nikad necu zaboraviti kako sam bila sretna s tobom pticice moja.

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 1581
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
22.11.2009 21:16:02   
nandadina
moze li mi neko odgovoriti na ova pitanja
Imala sam jednu kiretazu u 13 nedelji i prije 6 mjeseci prekid trudnoce u 38/39 nedelji(hidrocefalus/vodena glava),dok. mi je dala da vadim nalaze,medju ostalima i hormone,ali mi nije rekla da se to mora vaditi 3 dan ciklusa,ja sam ih vadila 2 dana prije ciklusa, sad me zanima da li cu te nalaze moci procitati sa kojim referentnim vrijednostima da ih poredim...koje nalaze trebam sve uraditi
ja sam uradila test na chlamidiu i on je negativan, cekam nalaze tORCH,CMV,HERPES SIMPLEX VIRUS,RUBEOLU,PROLAKTIN,ESTRADIOL,TESTOSTERON,FSH,PROGESTERON,TREBAM JOS RADITI BRISEVE,PAPU,KOLPOSKOPIJU,DA LI DA URADIM I TSH,T4,T3...

(odgovor članu naša.mrvica)
Neposredna veza do poruke: 1582
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
24.11.2009 22:05:21   
naša.mrvica
nandandina,kad vec radis radis te hormone ostale,zasto ne i ove? ako se razumijem to su hormoni stitne zlijezde.ja u svakom slucaju planiram isto to ponoviti...sto je sigurno sigurno je...jer status stitne mora isto tako biti ok za ubuduce.sretno!drage moje kako ste vi? ja sam evo jucer prvi put dobila....bas mi se i manta i gusi me i sva sam bljak....uh...samo da se hormoni smire...pusa

_____________________________

Nikad necu zaboraviti kako sam bila sretna s tobom pticice moja.

(odgovor članu nandadina)
Neposredna veza do poruke: 1583
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
25.11.2009 14:11:01   
aicha
dever dunja mrvice...covjek se malo zabavi drugim stvarima i vrijeme brze prolazi.drago mi je da si dobila...prva menga jeste nekakvauser posted image  ali bices dobro insh. i da ti se dragi brzo vrati pa u akcijuuser posted image user posted image

_____________________________

Musliman je brat muslimanu, ne vara ga, ne laže ga, niti ga ostavlja na cjedilu. Svakom muslimanu zabranjeni su čast, imetak i krv drugog muslimana. Bogobojaznost je ovdje (pa je pokazao na svoja prsa), a dosta je čovjeku zla da prezire brata muslimana.

(odgovor članu naša.mrvica)
Neposredna veza do poruke: 1584
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
26.11.2009 22:24:53   
naša.mrvica
draga aicha hvala ti mila.ma vala je bas bila prava ovaj put tj.jos uvijek je.ali smirice se.ocepilo pravo.evo idu Mubarek dani...neka svaku dragi Allah obraduje svojom miloscu.a dragi vala nek pozuri ovamo:))ljubim vas sve

_____________________________

Nikad necu zaboraviti kako sam bila sretna s tobom pticice moja.

(odgovor članu aicha)
Neposredna veza do poruke: 1585
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
27.11.2009 15:11:04   
naša.mrvica
Bajram Serif Mubarek Olsun, da vas dragi Allah uskoro sve obradue. Ja sam sinoc i sanjala Boze najhajri na dobro musko dijete prelijepo nikad nisam vidjela takvo dijete.Kao da je od mojih gostiju,a koji u stvarnosti nemogu imati djecu,ne zele.sanjam ja igram se s malenim mazim ga ljubim rucice i kad sam skontala jutros oplakala sam.ali eto prihvatam to kao Boziju odluku.
Htjela sam va pitati,ja imam moju prvu mengu vec 5 dan,prilicno mi ide, i krsta be ubise.malo sam se uplasila...pa da pitam za vase iskustvo koliko vam je prva trajala jeste li obilno krvarile i kako sa bolovima. Ja sam dobila nakon vise od mjesec i pol. .
kako se vi osjecate? ja cekam muza da se javi...fali mi jako.volite svoje i pazite se.svako dobro zelim vam od srca

_____________________________

Nikad necu zaboraviti kako sam bila sretna s tobom pticice moja.

(odgovor članu naša.mrvica)
Neposredna veza do poruke: 1586
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
27.11.2009 23:15:54   
fatimica09
Allah razola mrvice draga, aBd i ti da se obradujes i da te dragi Allah drzi u svojoj milosti....Ma ne sikiraj se,to krvarenje je normalno, bol zavisi od zene do zene a i kolicina krvarenja...bolje je da se iscisti sve....hej a vec sam ti rekla da je dobro sanjati musko dijete....tako bar kazu user posted image

(odgovor članu naša.mrvica)
Neposredna veza do poruke: 1587
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
28.11.2009 20:58:32   
naša.mrvica
Amin draga fatimice.ma meni i je lijepo bilo i u tom snu:) bice aBd.ljubim vas sve

_____________________________

Nikad necu zaboraviti kako sam bila sretna s tobom pticice moja.

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 1588
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
4.12.2009 11:59:11   
aicha
IZVORNA PORUKA: fatimica09

Allah razola mrvice draga, aBd i ti da se obradujes i da te dragi Allah drzi u svojoj milosti....Ma ne sikiraj se,to krvarenje je normalno, bol zavisi od zene do zene a i kolicina krvarenja...bolje je da se iscisti sve....hej a vec sam ti rekla da je dobro sanjati musko dijete....tako bar kazu user posted image


Selam drage moje

kako ste mi?nema vas na ovom pdf-u a i jest ruzan nekakav..selicemo i mi brzo odavde:)

Hej fatimice ja sam jutros sanjala da sam dobila sina i da ga muz vodi da ga osunnete i u snu razmisljam i gledam u bebicu i zahvaljujem Allahu sto je dao olaksanje..potom su ga odnijeli a meni je dosla najbolja prijateljica koja ima malu kcerkicu i kao ta djevojcica u mom snu ima vec 1,5-2 god i hoda (a trenutno ima 3mjeseca) i tako...mozda se i ispuni sanuser posted image

_____________________________

Musliman je brat muslimanu, ne vara ga, ne laže ga, niti ga ostavlja na cjedilu. Svakom muslimanu zabranjeni su čast, imetak i krv drugog muslimana. Bogobojaznost je ovdje (pa je pokazao na svoja prsa), a dosta je čovjeku zla da prezire brata muslimana.

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 1589
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
4.12.2009 14:22:35   
vila_7
eto aicha....nek ti se taj san ispuni! Ionako imaš ti taj "običaj" user posted image

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu aicha)
Neposredna veza do poruke: 1590
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
4.12.2009 14:33:44   
aicha
hahahaha...ma ne ispuni se bas svaki al se nadam da ce ovaj jer sam one istinite snove vecinom sanjala petkom a danas je petak...a petak je poseban dan za muslimane i ima jedan trenutak (kazu pred aksam ili dok je dzuma) kada se dove ispunjavaju petkom...pa moram sad malo vise moliti ;)

imas pp sa detaljima iz sna hahahah, udavih te

_____________________________

Musliman je brat muslimanu, ne vara ga, ne laže ga, niti ga ostavlja na cjedilu. Svakom muslimanu zabranjeni su čast, imetak i krv drugog muslimana. Bogobojaznost je ovdje (pa je pokazao na svoja prsa), a dosta je čovjeku zla da prezire brata muslimana.

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 1591
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
4.12.2009 19:11:43   
naša.mrvica
draga aicha,ti me obradova:)) eto i ja sam malu bebicu djecaka sanjala za Bajram,prvo jutro.Abd mozda i bude,pravo mi je bilo lijepo u snu,pogotovo kad sam mu rucice ljubila i mazila ga.Abd mi cemo brzo odavde,pa da pricamo o mucnimama i sta nam se jede i koliko smo dobile kilogrma:)
kako ste mi sve? ja ok,ali vidim da su mi malo zivci popuastili...ali bice abd bolje.da se meni mm abd vrati briga me onda,ovako se brinem i za njega.
sta se radi kod vas? nego samo se vi aktivirajte i pijte vrku u ako ne znate o njoj citajte na netu,ona je kazu zakon.pusa svima
fatimice mila kako si mi ti? nismo se cule dugo,sef dolazi u nedjelju ostaje sedmicu pa nakon toga se abd vidimo.

_____________________________

Nikad necu zaboraviti kako sam bila sretna s tobom pticice moja.

(odgovor članu aicha)
Neposredna veza do poruke: 1592
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
4.12.2009 22:58:42   
fatimica09
Hej zenice...evo mene user posted image ...malo sam odmarala ovih dana, malo hodala...a slabo nesto i zavirim ovdje doduse....nekako tuzno previse, a mene vraca unazad....pa budem tuzna danima poslije....
Mrvice aBd kad ti dodje muz bice lakse sigurno, svrati malo i do Cekaonice....malo mahalamo, kukamo, smijemo se...nekako je lakse...
Aicha ja ti od sveg srca zelim da ti se prime dove, da ti dragi Allah dz.s. ispuni zelje i olaksa, kao i svima nama...ti si jaka, izdrzaces...vjera je najbolji oslonac, a ti si se naslonila....zato samo strpljivi i ne odustaj user posted image ....Ljubim vas sve punoooo

(odgovor članu naša.mrvica)
Neposredna veza do poruke: 1593
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
5.12.2009 10:11:29   
naša.mrvica
draga fatimice,e sad cu ispasti smotana ali gdje je ta cekaonica hahaha,pa znas da idemo u plavo( plavke moje nemojte zamjeriti salim se),rado bih usla i pricala sa vama, ali ne znam gdje je to?ma kako je tamo sada mozda dodje i ranije,neka bude sta Allah odredi.a ako ostane i duze vratice se abd onda se zadajemo,kako ja kazem juris :)pusica svima

_____________________________

Nikad necu zaboraviti kako sam bila sretna s tobom pticice moja.

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 1594
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
5.12.2009 10:14:21   
vila_7
http://www.ringeraja.ba/forum/m_454432/mpage_46/key_/tm.htm

mrvice,eto ti link za čekaonicu! user posted image


_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu naša.mrvica)
Neposredna veza do poruke: 1595
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
5.12.2009 10:16:44   
naša.mrvica
hvala draga eto me:)

_____________________________

Nikad necu zaboraviti kako sam bila sretna s tobom pticice moja.

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 1596
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
5.12.2009 17:55:18   
aicha
mrvice, pa i tebi je petak bio prvi dan Bajrama kad si sanjala...hajd znaj mozda nam se i ispune snovi

LJUDI SANJAJU A ALLAH ODLUCUJE pa insaAllah da nam podari ono sto je najbolje za nas, za nasu sadasnjost i buducnost, za dunja i ahiretuser posted image

_____________________________

Musliman je brat muslimanu, ne vara ga, ne laže ga, niti ga ostavlja na cjedilu. Svakom muslimanu zabranjeni su čast, imetak i krv drugog muslimana. Bogobojaznost je ovdje (pa je pokazao na svoja prsa), a dosta je čovjeku zla da prezire brata muslimana.

(odgovor članu naša.mrvica)
Neposredna veza do poruke: 1597
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
5.12.2009 21:27:33   
naša.mrvica
Amin Jarabi moja aicha,evo sam se pridruzila ovom forumu cekaonica ako nisi damo naleti da pricamo:) pusa draga moja

_____________________________

Nikad necu zaboraviti kako sam bila sretna s tobom pticice moja.

(odgovor članu aicha)
Neposredna veza do poruke: 1598
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
11.12.2009 11:09:54   
hanin
Cao, ja sam nova na forumu. Ali, evo, da podijelim iskustva sa vama. Imala sam problema sa trudnocom. Dva puta sam imala spontani pobacaj. Ljekari nikada nisu uspjeli ustanoviti razloge zbog kojih sam gubila plod. Hvala, Bogu, trece trudnoca mi je bila uspjesna. Prosle sam godine rodila djevojcicu, koja mi je promijenila zivot. Iako  sam na pocetku ntrudnoce pila hormonske tablete za ucvrscivanje ploda, primala injekcije sa hormonima, uspjela sam iznijeti trudnocu do kraja.
Zelim reci, svima vama, koje imate slicnih probmela, da ne gubite vjeru i nadu. Odlicno razumijem tugu i ocaj koji se nakupi u vama kada izgubite bebu ili kada pokusavate zatrudniti , a ne ide... Samo ostanite jake i vjerujte...


_____________________________

Dalia, moj Zivot, moja Sreca, moja Ljubav.....

(odgovor članu naša.mrvica)
Neposredna veza do poruke: 1599
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
16.12.2009 20:51:34   
piknica
zdravo imam jedno pitanje posto sama ne znam koga da pitam a prepala sam se...
prije dva mijeseca imala sam spontani u 6-toj nedelji i nije mi radjena kiretaza, od tada je proslo vise od dva mjeseca i prosle su mi dvije user posted image .zadnju sam dobila 02.12 i kad je prosla isla sam kod ginekologa(16.12)  da radim briseve koje su mi rekli da uradim prije sledece trudnoce.medjutim sad mi se pojavilo kao da sam dobila al je tamno smedje boje i ja sam se prepala jako.nista me ne boli.
pa ako neko moze da mi objasni ako zna sta je u pitanju...jako se bojim i ne znam sta da radim..


(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 1600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  62 63 [64] 65 66   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  62 63 [64] 65 66   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *