|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  63 64 [65] 66 67   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
16.12.2009 20:57:47   
fatimica09
mozda su ti sada plodni dani, pa ako nije obilno, samo smedjkasto....nekim zenama se tako pojavi u toku plodnih dana, ovulacije....
a moguce i malo nakon pregleda, ne znam nazovi dr. pa pitaj ili otidji opet na pregled ako mislis da je bas nesto ozbiljnije...
pozz

(odgovor članu piknica)
Neposredna veza do poruke: 1601
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
19.12.2009 20:48:25   
gana
drage moje evo mene opet!!!bila sam kod dok i svi su mi nalazi uredu ali nece pa nece neznam vise sta da mislim....koliko sam nekad bila hrabra toliko sam sad tuzna i ne znam sta vise raditi!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !svaki dan mi je sve goru i kad vidim da sam dobila ubila bi se najradije!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!veliki pozdrav za sve

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 1602
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
19.12.2009 22:28:18   
aicha
IZVORNA PORUKA: gana

drage moje evo mene opet!!!bila sam kod dok i svi su mi nalazi uredu ali nece pa nece neznam vise sta da mislim....koliko sam nekad bila hrabra toliko sam sad tuzna i ne znam sta vise raditi!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !svaki dan mi je sve goru i kad vidim da sam dobila ubila bi se najradije!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!veliki pozdrav za sve



suti..polahko bice...eno ja sam odmah poslije spontanog cuvala se i cim se prestala vanmatericna ne dao Bog...nije ni to rjesenje pod svaku cijenu
Mozda imas neke upale pa nece?i meni su nalazi bili uredu a imala hronicne upaleuser posted image  cak me nista nije ni bolilo...sad idem nekim biljkicama na "terapiju" da izvucem sve moguce infekcijice jer od ciscenja dosta toga ostane

koliko vec pokusavas? stavi jastuk poslije odnosa ispod sebe ili digni noge uz zid to je meni i nekima pomoglo da odmahuser posted image ..probaj nece skoditiuser posted image

_____________________________

Musliman je brat muslimanu, ne vara ga, ne laže ga, niti ga ostavlja na cjedilu. Svakom muslimanu zabranjeni su čast, imetak i krv drugog muslimana. Bogobojaznost je ovdje (pa je pokazao na svoja prsa), a dosta je čovjeku zla da prezire brata muslimana.

(odgovor članu gana)
Neposredna veza do poruke: 1603
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
19.12.2009 23:30:08   
fatimica09
GANA draga, ma nemoj toliko ocajna biti....izvini ja se bas ne sjecam, koji je problem bio pa si isla kod ljekara, pretpostavljam nakon spontanog, ali molim te saberi se malo....pa ne moze nista preko noci! Masa je zena koje cekaju godinama, ali docekaju! Masa je i onih sto uspiju iz prve, ali masa je i onih koje ne uspiju nikada! Pa zamisli kad bi svi tako razmisljali, odustajali, padali u ocaj! Ma ti si u grcu izgleda, ne da si psihicki opterecena, vec si u grcu...a sve dok je tako nema nista od nove trudnoce! Pokusaj srediti svoj zivot bez djeteta, jednostavno ga prihvatiti i zivjeti ga! Tako i ja radim, a prije tri mjeseca sam rodila mrtvu bebu u 9.mj. trudnoce na svom krevetu u stanu! Ali nikada ni u sali nisam rekla, nikada ni pomislila nisam da se ubijem! Nemoj se ljutiti sto ti ja ovako sve stresoh user posted image , tako ja i sebi svasta nagovorim user posted image ...samo vjeruj i bice aBd!
Pokusaj bar jedan mjesec da ne razmisljas kad su ti plodni dani, kad ces dobiti, nemoj se naprezati.....vidjeces bice sigurno!

Hajde, javi se....i gore glavu! Imas ti ovdje puno drugarica koje prolaze isto sto i ti! user posted image

(odgovor članu aicha)
Neposredna veza do poruke: 1604
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
19.12.2009 23:51:18   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: gana

drage moje evo mene opet!!!bila sam kod dok i svi su mi nalazi uredu ali nece pa nece neznam vise sta da mislim....koliko sam nekad bila hrabra toliko sam sad tuzna i ne znam sta vise raditi!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !svaki dan mi je sve goru i kad vidim da sam dobila ubila bi se najradije!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!veliki pozdrav za sve


gana glavu gore nemoj tako negativno i nemoj nikada pomislajti na tako sto svi mi imamo svoju bol i svoju tugu pa opet eto zivimo i borimo se i nadamo se i imamo vjeru u BOga iako ej sve od njega opet vjerujemo u njega i nadamo se njegovoj milosti.


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu gana)
Neposredna veza do poruke: 1605
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
20.12.2009 10:28:32   
naša.mrvica
draga gana,
evo tu smo ti sve koje smo prosle isto sto i ti,i prolazimo ili smo prosle i to psihicki kao ti.dakle razumijemo te.medjutim,mislim da moras da se rasteretis.nekad bas kad imas silnu zelju ne da se,moj prijateljski savjet ti je,pij folacin,vrkutu i samo navali.eli bez opterecenja.jednostavno opusti se i uzivaj.dobro je fatimica rekla ima parova koji nikad ne iskuse to,i ne mogu da imaju djecu,kad jednom ubodes velike su sanse za ponovo.pa sigurno si cula i za parove koji nakon mnogo godina dobiju bebu a vec odustali.vjerovatno su se opustili sta bude i bice,zato samo se opusti.a ako ne znas o vrkuti procitaj,evo i ja sam pocela folacin da pijem jos samo da nadjem vrkutu.a vjeruj i sama cesto zaplacem i kad sam u pms uzasna sam i kad dobijem,ali odplacem i idem dalje,sam Bog zna sto se sve desilo...molim te opusti se i jurisssssssss:)) e to ti je moja poznata hehe.pusa za tebe i sve drage forumasice.

_____________________________

Nikad necu zaboraviti kako sam bila sretna s tobom pticice moja.

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 1606
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
20.12.2009 11:03:23   
fatimica09
Evo da se ja tuspasim i ovdje....user posted image

Gana, viris liuser posted image ?
Kako si jutros, hajde javi nam se....

(odgovor članu naša.mrvica)
Neposredna veza do poruke: 1607
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
20.12.2009 17:46:31   
aicha
IZVORNA PORUKA: fatimica09

Evo da se ja tuspasim i ovdje....user posted image

Gana, viris liuser posted image ?
Kako si jutros, hajde javi nam se....


tu smo sve, ne micemo jos

gana, eno helena je cekala skoro godinu dana nakon spontanog al je docekala...zato no sikirli be hairli

_____________________________

Musliman je brat muslimanu, ne vara ga, ne laže ga, niti ga ostavlja na cjedilu. Svakom muslimanu zabranjeni su čast, imetak i krv drugog muslimana. Bogobojaznost je ovdje (pa je pokazao na svoja prsa), a dosta je čovjeku zla da prezire brata muslimana.

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 1608
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
22.12.2009 11:40:51   
elela
cao,ja sam nova i vidim da smo svasta prosle pa eto da vam i ja ispricam pricu...bila sam trudna 6 sedmica,sva happy svima odmah javila da sam trudna i sretna.Sutra dan otisla kod gina i ona mi je uradila vag.ultrazvuk ptvrdila i rekla sve je super..kada sam ustala sljedece jutro prokrvarila sam,sva u panici probudila muza i uputili se do bolnice gdje su me poslali na novi ultrazvuk,u hodniku sam cekala 2h da bi me primili na pregled,kad sam usla doktorica je rekla:Nista ti ja ovdje ne vidim idi kuci....user posted image I tako je i bilo.navece preveliko krvarila i opet bolnica..i opet "idi kuci"samo ce to proci necemo raditi kiretazu.I eto tako je sve proslo.Ovaj mjesec mi je kasnila 4 dana,otisla uzela tri testa,jedan negativan a 2 pozitivna,super reko valjda ce se i meni zelja ostvariti...Jutros ustala i dobilauser posted image user posted image user posted image fuj uzasno sam tuzna i muka mi je od svega....ako znate kakav lijek kako ostati user posted image javite...pozzz cure

(odgovor članu aicha)
Neposredna veza do poruke: 1609
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
22.12.2009 16:12:31   
fatimica09
Kako dva testa pozitivna a ti dobila user posted image
Otidji do dr.,kakvo ti je krvarenje....i nemoj biti tuzna...nema recepta za trudnocu, a mozda ti je najbolje da jos sacekas malo,1-2 mjeseca....kad organizam bude spreman, ako si zdrava.....bice aBd....

(odgovor članu elela)
Neposredna veza do poruke: 1610
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
23.12.2009 9:24:28   
tiny
evo da se javim,i ja sam imala 2 spontana,jedan prije skoro 3 god.,a drugi prije godinu dana.nitko ne zna zasto se to desilo,a ja nikako da se pomirim s tim,iako vec imam jedno dijete, a ja bi joj sad podarila brata ili sestru,sto i ona zeli,ali mi nikako ne uspjeva.ja sam svom dr.rekla da sam se jako bojala za bebu cim sam ostala trudna,i da sam se svaki dan molila bogu da bude u redu,da ne bi opet bio spontani.ali eto ,opet se desilo,u 8 tj.bila sam jako psihicki opterecena,a onda je meni moj dr.rekao da mi organizam nije mogao normalno raditi,i da je mozda zbog toga doslo do zastoja ploda,i da je to nesto najgore sto mozes sebi napraviti u trudnoci.isto tako sad sam psihicki opterecena s trudnocom,tako da nikako da zatrudnim,znam da ne bi smjela,ali ne mogu si pomoci,kad toliko zelim bebu.

(odgovor članu mozda)
Neposredna veza do poruke: 1611
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
23.12.2009 10:16:06   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: tiny

evo da se javim,i ja sam imala 2 spontana,jedan prije skoro 3 god.,a drugi prije godinu dana.nitko ne zna zasto se to desilo,a ja nikako da se pomirim s tim,iako vec imam jedno dijete, a ja bi joj sad podarila brata ili sestru,sto i ona zeli,ali mi nikako ne uspjeva.ja sam svom dr.rekla da sam se jako bojala za bebu cim sam ostala trudna,i da sam se svaki dan molila bogu da bude u redu,da ne bi opet bio spontani.ali eto ,opet se desilo,u 8 tj.bila sam jako psihicki opterecena,a onda je meni moj dr.rekao da mi organizam nije mogao
normalno raditi,i da je mozda zbog toga doslo do zastoja ploda,i da je to nesto najgore sto mozes sebi napraviti u trudnoci.isto tako sad sam psihicki opterecena s trudnocom,tako da nikako da zatrudnim,znam da ne bi smjela,ali ne mogu si pomoci,kad toliko zelim bebu.


Isti je slučaj bio kod mene, rodila djevojčicu a onda dva pobačaja za redom, pa opet trudnoća, u kojoj u 8. sedmici opet krvarim i to puno, ali hB dobro se završilo, imam bebu od 7,5 mjeseci. A i ja sam najtužnija bila kad sam pomislila da moja kćerka neće nikad imati brata ili sestru.
Ovo sam ti htjela napisati kao ohrabrenje, sve je moguće ako Bog odredi, a ti se moraš opustiti, psiha je tu jako bitna. Ja sam pila Bosaurin 2 mg čim sam saznala da sam trudna, a da nisam poludjela bih skroz.

(odgovor članu tiny)
  Neposredna veza do poruke: 1612
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
23.12.2009 15:02:24   
jeki
u martu 2009.god.sam imala spontani pobacaj u sedmoj nedelji trudnoce i radjena mi je kiretaza nakon koje su svi nalazi bili uredni. Ginekolog je rekao da sacekamo dva mjeseca i da nakon toga mozemo raditi na bebi,sto mi i cinimo vec 6 mjeseci,ali bezuspjesno. Interesuje me da li spontani umanjuje mogucnos da se ponovo ostane u drugom stanju? Koliko je vremena potrebno da se ostane u trugom stanju nakon spontanog (ako se na ovo pitanje uopste moze odgovoriti)? Interesuje me kada su mi plodni dani (ciklusi mi traju izmedju 25-28 dana)? Nadam se da ce mi neko odgovoriti,nova sam na ovom forumu... Ja i MM jako zelimo user posted image i zbog toga me zabrinjava zasto user posted image ne dolazi...

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 1613
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
23.12.2009 19:14:58   
aicha
jeki, ne sekiraj. Da li ima posljedica? Zavisi, ne bi trebalo al nekada ima kao npr kod mene je od ciscenja ostala infekcija pa sam imala hronicne upale a da nisam ni znala pa se desila vanmatericna, izvadili desni jajovod...
Treba se pregledati,povaditi nalaze pa ako je sve ok ne trebas se sekirati jer ako si jednom zatrudnila opet ces.eno jedna nasa forumasica helena sad je trudna a cekala je poslije spontanog skoro godinu...sve je individualno

_____________________________

Musliman je brat muslimanu, ne vara ga, ne laže ga, niti ga ostavlja na cjedilu. Svakom muslimanu zabranjeni su čast, imetak i krv drugog muslimana. Bogobojaznost je ovdje (pa je pokazao na svoja prsa), a dosta je čovjeku zla da prezire brata muslimana.

(odgovor članu jeki)
Neposredna veza do poruke: 1614
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
24.12.2009 10:55:10   
jeki
Aicha,hvala ti puno na odgovoru!!!
Nakon koliko ti se javila infekcija nakon ciscenja? I kako si je osjetila? Na koji nacin se manifestovala?
Nadam se da ne dosadjujem...Jednostavno sam u fazi kada me sve interesuje i sve uporedjujem sa sobom...
Na kontroli,nakon ciscenja je sve bilo uredno...I ja se vodim tim',ako sam jednom bila user posted image ,bicu opet...ali,nekada je jako tesko user posted image

(odgovor članu aicha)
Neposredna veza do poruke: 1615
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
24.12.2009 13:21:01   
aicha
IZVORNA PORUKA: jeki

Aicha,hvala ti puno na odgovoru!!!
Nakon koliko ti se javila infekcija nakon ciscenja? I kako si je osjetila? Na koji nacin se manifestovala?
Nadam se da ne dosadjujem...Jednostavno sam u fazi kada me sve interesuje i sve uporedjujem sa sobom...
Na kontroli,nakon ciscenja je sve bilo uredno...I ja se vodim tim',ako sam jednom bila user posted image ,bicu opet...ali,nekada je jako tesko user posted image



ne znam jeki, nisam nista osjetilauser posted image  to i jeste najbeternije,vadila sam cak briseve na chlamidiju, torch test radila ok bili
papa test nije radila..jer ga je radila dok sam bila trudna i tad je bio ok...
Ma malo pojjacaj cajeve, stavi nesto pod guzu poslije odnosa i biceuser posted image

_____________________________

Musliman je brat muslimanu, ne vara ga, ne laže ga, niti ga ostavlja na cjedilu. Svakom muslimanu zabranjeni su čast, imetak i krv drugog muslimana. Bogobojaznost je ovdje (pa je pokazao na svoja prsa), a dosta je čovjeku zla da prezire brata muslimana.

(odgovor članu jeki)
Neposredna veza do poruke: 1616
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
24.12.2009 13:36:24   
jeki
Na koje cajeve mislis?
Hvalaaaaaa user posted image

(odgovor članu aicha)
Neposredna veza do poruke: 1617
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
24.12.2009 13:43:07   
aicha
IZVORNA PORUKA: jeki

Na koje cajeve mislis?
Hvalaaaaaa user posted image



ma pij kamilicu (da ti iscisti organizam), ubaci ponekad i zalfiju (protiv upale), neven, koprivu, kunicu...mijenjaj...nemoj samo jedan,i smanji kahvu....nemoj macine trave i sl jer tebi su hormoni sigurno ok pa da ne poremetis

jos nesto, idi u ambulantu i uzmi uputnicu da provjeris krv tj zeljezo, lijepo zatrazi...pa vidi ako je slaba krv to takodjer moze smetati zatrudnjivanju do 40% pa ako je slabo dati ce ti terapiju i kad pojacas bice ok

ne znam...ako se jos sta sjetim reci cu ti...

slobodno pitaj, i ne sekiraj

_____________________________

Musliman je brat muslimanu, ne vara ga, ne laže ga, niti ga ostavlja na cjedilu. Svakom muslimanu zabranjeni su čast, imetak i krv drugog muslimana. Bogobojaznost je ovdje (pa je pokazao na svoja prsa), a dosta je čovjeku zla da prezire brata muslimana.

(odgovor članu jeki)
Neposredna veza do poruke: 1618
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
24.12.2009 14:45:40   
jeki
Ja sam puna pitanja...user posted image
Je li tebi ginekolog rekao da se odmah javis kada ti zakasni user posted image i kada test pokaze user posted image ?
Meni je moja ginekologinja rekla da se javim cim se to desi. Da li mi sad sve spadamo u tu rizicnu grupu ili je to samo moj slucaj? Ne znam sta da mislim...Svi razlicito misle i imaju razlicita iskustva...Jedni govore da ne bi trebalo dopustiti da te doktori "cackaju" na pocetku trudnoce,dok drugi misle da se odmah treba javiti ginekologu. Sta vi mislite? Kakva su vasa iskustva?

(odgovor članu aicha)
Neposredna veza do poruke: 1619
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
24.12.2009 14:49:37   
aicha
IZVORNA PORUKA: jeki

Ja sam puna pitanja...user posted image
Je li tebi ginekolog rekao da se odmah javis kada ti zakasni user posted image i kada test pokaze user posted image ?
Meni je moja ginekologinja rekla da se javim cim se to desi. Da li mi sad sve spadamo u tu rizicnu grupu ili je to samo moj slucaj? Ne znam sta da mislim...Svi razlicito misle i imaju razlicita iskustva...Jedni govore da ne bi trebalo dopustiti da te doktori "cackaju" na pocetku trudnoce,dok drugi misle da se odmah treba javiti ginekologu. Sta vi mislite? Kakva su vasa iskustva?



nazalost smo sve sada RIZICNA SKUPINA i vjerovatno zato ti je i rekla a ja sam i citala o tome da su nase trudnoce rizicne (ubuduce)...e sad ne mora znaciti da cemo imati problema al i moze se desiti..
zato nisi sama u tome, sve smo u toj rizicnoj grupi
a da li je bolje, svakako ja mislim da je bolje odmah dok, jer ne moze nista skoditi samo moze bolje biti za nas a vjerovatno ce nama odmah propisati hormone za ocuvanje trudnoce za svaki slucaj...tako su moje 2 drugarice isto poslije spontanog pile i rodile lijepe i zdrave bebiceuser posted image

_____________________________

Musliman je brat muslimanu, ne vara ga, ne laže ga, niti ga ostavlja na cjedilu. Svakom muslimanu zabranjeni su čast, imetak i krv drugog muslimana. Bogobojaznost je ovdje (pa je pokazao na svoja prsa), a dosta je čovjeku zla da prezire brata muslimana.

(odgovor članu jeki)
Neposredna veza do poruke: 1620
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
24.12.2009 15:05:16   
jeki
I mi cemo aBd roditi zdrave bebice user posted image
Hvala na odgovorima,mnogo mi znaci...user posted image

(odgovor članu aicha)
Neposredna veza do poruke: 1621
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
24.12.2009 18:47:58   
aicha
IZVORNA PORUKA: jeki

I mi cemo aBd roditi zdrave bebice user posted image
Hvala na odgovorima,mnogo mi znaci...user posted image



hocemo insaAllah i bice nam sladje jer smo se nacekaleuser posted image

_____________________________

Musliman je brat muslimanu, ne vara ga, ne laže ga, niti ga ostavlja na cjedilu. Svakom muslimanu zabranjeni su čast, imetak i krv drugog muslimana. Bogobojaznost je ovdje (pa je pokazao na svoja prsa), a dosta je čovjeku zla da prezire brata muslimana.

(odgovor članu jeki)
Neposredna veza do poruke: 1622
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
27.12.2009 19:42:21   
naša.mrvica
e drage moje
evo i mene konacno da se spuspasim.od kako je mm dosao ja samo kuca,mm,uzela opet casove konacno da provozam, i tako bas sam zauzeta.moram vam reci da sam jako bila uplasena prvog puta nakon kiretaza.ma uzas majke mi.sto ti je strah.a onda sam evo dobila drugu mengu na vakat,sto mi inace nije bilo.opet je bila obilnija ali ipak ne kao prva,uh brate ovo zensko bas nadrlja.pitam se koliko ce jos ovako.evo meni ce 2.1. biti tacno tri mjeseca dr.su rekli da nakon 3-4 mjeseca mozemo pokusati ponovo,ja pijem folacin, ali moram vam priznati bojim se jako.cini mi se da sam psihicki uplasena. znam da je sve Allahova volja, ali plasim se.i hormoni mi drugacije rade sada, prosli put kad sam dobila bilo je drugacije sad opet drugacije,ma ko zena u klimaksu...valjda ce se uskoro smiriti.imam namjeru ici opet kod dr.koji mi je vodio trudnocu da uradim papa test i da porazgovaramo.uglavnom pijem folacin pa ako ubodemo da bude organizam spreman. aicha hvala ti na savjetu, meni je zeljezo u trudnoci bilo spalo,ali evo sad i feroglobin pijem kad imam tako da mi je to plus sto si rekla da pripremim organizam.neka nam je Bog na pomoci.ne znam,zelim bebu ali se plasim...iskreno vam kazem.pusa

_____________________________

Nikad necu zaboraviti kako sam bila sretna s tobom pticice moja.

(odgovor članu aicha)
Neposredna veza do poruke: 1623
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
27.12.2009 21:20:42   
aicha
mrvice, sreco uradi papa test prvo pa ako se zakaci da si mirna jer nama su najopasnije upale (jer i one mogu dovesti do produzene menstruacije)...halali, ne volim te crnjaciti al nauci na mom iskustvuuser posted image ...a Allah ce sigurno dati sto je dobro za nas...ovaj Muharrem je poseban mjesec i treba pojacati ibadete

zelim da vam uspije
hoce li ti muz ostati sad u BiH, ma samo polahko i nista ne sekiraj...ljubim te

_____________________________

Musliman je brat muslimanu, ne vara ga, ne laže ga, niti ga ostavlja na cjedilu. Svakom muslimanu zabranjeni su čast, imetak i krv drugog muslimana. Bogobojaznost je ovdje (pa je pokazao na svoja prsa), a dosta je čovjeku zla da prezire brata muslimana.

(odgovor članu naša.mrvica)
Neposredna veza do poruke: 1624
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
28.12.2009 11:36:20   
jeki
E konacno i meni kasni,nadam se da se radi o user posted image :-)))),ujutru cu uraditi test i aBd ugledati user posted image .
Sto se tice osjecaja,slican je kao i kad trebam dobiti,grudi su mi ogromne,krsta me bole i imam neki pritisak u stomaku,a i stolica mi u poslednjih nekoliko dana nije redovna,sto je jedan od simptoma user posted image . Menstruaciju uvijek dobijem izmedju 25. i 28. dana,a danas je 31. i nema je. Da li se nekome nesto slicno desilo i da li sve ovo moze znaciti nesto drugo sem user posted image . Pozdrav user posted image

(odgovor članu aicha)
Neposredna veza do poruke: 1625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  63 64 [65] 66 67   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  63 64 [65] 66 67   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *