|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  64 65 [66] 67 68   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
28.12.2009 21:33:11   
naša.mrvica
jeki ja ti od srca zelim srecu i da ti test bude pozitivan. aicha mila hvala na savjetu naravno da cu otici,po preporuci dr.kaze krajem januara ili u februaru jer mi je bio ok prije.a evo i ova moja mala se smirila,malo sam se bila uplasila,ali ok je hB.ama vrucina me pucala ko da sam u klimaksu.kako ste mi vi? jeste li mi aktivne:)?ma bice aBd.kako nam je fatimica? nisam se uganjala s njom,nadam se da je ok.sto se tice mm za sada je tu,dalje ne znamo,ama i za posao je tesko pa se sekiramo oboje.ja idem opet na voznju prema tome kad vidite P bjezite i ne zamjerite mozda sam ja u autu:)aicha i ostale ljubim vas puno i samo naprijed i nas ce Allah obradovati aBd.

_____________________________

Nikad necu zaboraviti kako sam bila sretna s tobom pticice moja.

(odgovor članu jeki)
Neposredna veza do poruke: 1626
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
29.12.2009 18:57:17   
aicha
IZVORNA PORUKA: jeki

E konacno i meni kasni,nadam se da se radi o user posted image :-)))),ujutru cu uraditi test i aBd ugledati user posted image .
Sto se tice osjecaja,slican je kao i kad trebam dobiti,grudi su mi ogromne,krsta me bole i imam neki pritisak u stomaku,a i stolica mi u poslednjih nekoliko dana nije redovna,sto je jedan od simptoma user posted image . Menstruaciju uvijek dobijem izmedju 25. i 28. dana,a danas je 31. i nema je. Da li se nekome nesto slicno desilo i da li sve ovo moze znaciti nesto drugo sem user posted image . Pozdrav user posted image



jeki jesi li radila teST?STA JE BILO???

Mrvice "iskoristi" muza dok ti je tu al uradi te pretrage sto si planiralauser posted image

_____________________________

Musliman je brat muslimanu, ne vara ga, ne laže ga, niti ga ostavlja na cjedilu. Svakom muslimanu zabranjeni su čast, imetak i krv drugog muslimana. Bogobojaznost je ovdje (pa je pokazao na svoja prsa), a dosta je čovjeku zla da prezire brata muslimana.

(odgovor članu jeki)
Neposredna veza do poruke: 1627
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
29.12.2009 19:00:31   
jeki
Jesam i bio je pozitivan,ali je druga crta blago roza,pa sama sebi ne vjerujem,tako da cu ga ponoviti ujutru. Ne znam sta da mislim,zbunjena sam...user posted image

(odgovor članu aicha)
Neposredna veza do poruke: 1628
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
29.12.2009 19:02:07   
aicha
IZVORNA PORUKA: jeki

Jesam i bio je pozitivan,ali je druga crta blago roza,pa sama sebi ne vjerujem,tako da cu ga ponoviti ujutru. Ne znam sta da mislim,zbunjena sam...user posted image


to je to

nema veze koliko je blaga ili ne...to je trudnoca u zacetku
masaAllah bas sam sretna zbog tebe nek bude hairli i sa srecom

_____________________________

Musliman je brat muslimanu, ne vara ga, ne laže ga, niti ga ostavlja na cjedilu. Svakom muslimanu zabranjeni su čast, imetak i krv drugog muslimana. Bogobojaznost je ovdje (pa je pokazao na svoja prsa), a dosta je čovjeku zla da prezire brata muslimana.

(odgovor članu jeki)
Neposredna veza do poruke: 1629
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
29.12.2009 19:06:28   
jeki
Aicha,hvala ti punooooooo,divna si i mnogo si mi pomogla ovih dana.
Ujutru cu raditi ponovo i ako se pojave,a nadam se da hoce,idem odmah kod gin.
Tebi i ostalim trudilicama zelim user posted image user posted image ubrzo.
aBd bice sve kako treba

(odgovor članu aicha)
Neposredna veza do poruke: 1630
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
29.12.2009 21:01:47   
naša.mrvica
jeki
i ja mislim da je to to.i kod mene je tako bilo,a ustanovilo se da je jako mala trudnoca to si ti tek ubola:).hajde javi nam sta je bilo.sretno mila.

_____________________________

Nikad necu zaboraviti kako sam bila sretna s tobom pticice moja.

(odgovor članu jeki)
Neposredna veza do poruke: 1631
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
29.12.2009 21:52:54   
sara.at
Jeki nemoras da se brines to sasvim malo krvarenje ako se samo jednom ponovilo i to malo
e to ti znace da se plod ugnijezdio i oplodio i da krece u razvoj,al za svaki slucaj odi doktoru
jer valjda oni najbolje znaju....
sretno..... user posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu naša.mrvica)
Neposredna veza do poruke: 1632
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
29.12.2009 21:58:44   
jeki
Hey nisam pomenula nikakvo krvarenje,sigurno si nesto pogresno procitala.
Molim Boga da mi se to nikada ne desi,jer me to navodi na razmisljanje o jednoj uzasnoj stvari koja je u osnovi ove teme,a zelim da je zaboravim!

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 1633
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
29.12.2009 22:00:49   
jeki
IZVORNA PORUKA: naša.mrvica

jeki
i ja mislim da je to to.i kod mene je tako bilo,a ustanovilo se da je jako mala trudnoca to si ti tek ubola:).hajde javi nam sta je bilo.sretno mila.


Hvala mrvice...Javljam cim se nesto desi...:-*

(odgovor članu naša.mrvica)
Neposredna veza do poruke: 1634
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
29.12.2009 22:15:12   
sara.at
uhh jeki izvini ja pogresnoj osobi napisa i jos na pogresnoj raspravi.... izvini molim te...
sad sam vidjela da si tek saznala da si trudna punooo punoooo srece user posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu jeki)
Neposredna veza do poruke: 1635
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
29.12.2009 22:20:50   
jeki
IZVORNA PORUKA: sara.at

uhh jeki izvini ja pogresnoj osobi napisa i jos na pogresnoj raspravi.... izvini molim te...
sad sam vidjela da si tek saznala da si trudna punooo punoooo srece user posted image


Hvalaaaaaaa punooooooouser posted image

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 1636
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
29.12.2009 22:24:36   
aicha
jeki i sara.at je imala spontani pa eno sad hairli trudna

i mi cemo ostale valjda nekaduser posted image

_____________________________

Musliman je brat muslimanu, ne vara ga, ne laže ga, niti ga ostavlja na cjedilu. Svakom muslimanu zabranjeni su čast, imetak i krv drugog muslimana. Bogobojaznost je ovdje (pa je pokazao na svoja prsa), a dosta je čovjeku zla da prezire brata muslimana.

(odgovor članu jeki)
Neposredna veza do poruke: 1637
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
29.12.2009 22:44:40   
sara.at

IZVORNA PORUKA: aicha

jeki i sara.at je imala spontani pa eno sad hairli trudna

i mi cemo ostale valjda nekaduser posted image


jest jest i Bogu hvala sad mamu tjera svako jutro da se ogleda u wc solji user posted image al dobro je!
Drzim ja vama cure palceve da uspijete do kraja a sigurno ocete....user posted image user posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu aicha)
Neposredna veza do poruke: 1638
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
29.12.2009 22:49:23   
jeki
Cestitam i zelim ti da sve prodje kako treba aBd
Hahaha,ja bih se svaki dan ogledala u wc solji samo da sve bude ok,a bice,nadam se...

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 1639
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
29.12.2009 22:54:22   
sara.at

IZVORNA PORUKA: jeki

Cestitam i zelim ti da sve prodje kako treba aBd
Hahaha,ja bih se svaki dan ogledala u wc solji samo da sve bude ok,a bice,nadam se...



e da znas prije sam se uvijek zalila al bes neku vecer kazem muzicu
da sad to rado radim jer znam da je sve uredu sa bebicom..
prsli put kad sam prestala povracati bilo je sve i gotovo....

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu jeki)
Neposredna veza do poruke: 1640
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
29.12.2009 22:58:52   
jeki
A ja ne povracam,da li to nesto znaci? Nisam povracala ni kada sam imalaspontani.
Jedino sto osjecam su bolne i uvecane grudi,neki pritisak u stomaku i bol u ledjima.
Sad me brine sto ja ne povracam user posted image

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 1641
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
29.12.2009 23:01:12   
sara.at

IZVORNA PORUKA: jeki

A ja ne povracam,da li to nesto znaci? Nisam povracala ni kada sam imalaspontani.
Jedino sto osjecam su bolne i uvecane grudi,neki pritisak u stomaku i bol u ledjima.
Sad me brine sto ja ne povracam user posted image



jeki ne budali nije saka zena ista i nije svaka trudnoca ista. ja sad npr povracam vise nego prije i jedem samo kiselo sto prije nisam mogla podnijeti. a ti mozda neces povracati tamo do 5-6 sedmice nebrini seee

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu jeki)
Neposredna veza do poruke: 1642
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
29.12.2009 23:07:22   
jeki
Ok,necu se brinuti,molicu se da sve bude ok. Jesi li ti imala u pocetku taj neki cudan pritisak u stomaku,ne znam kako da ga opisem,nije bol?
Hvala na odgovorima. Odoh sad da se odmaram. Lijepo spavajte ti i tvoja bebica

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 1643
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
29.12.2009 23:13:08   
sara.at
taj pritisak ti je sirenje maternice samo nemoj panicariti ja znam da to nije lako al sve gladaj pozitivno...
ma kakvo spavanje mm pravi makaroncice sa sirom odoh da papam hhahaah....
laku noc curice i lijepo mi spavajte

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu jeki)
Neposredna veza do poruke: 1644
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
31.12.2009 12:55:15   
gana
hvala vam drage moje puno vam hvala vi ste uvjek tu da mi pruzite naduuuu!!!!!!!!!!od srca vam hvalauser posted image user posted image user posted image user posted image ljubim vas sve!!!!!

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 1645
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
31.12.2009 21:37:11   
jeki
Cure drage SRETNA VAM NOVA GODINA!!! Iskreno zelim da na 2010-ta svima donese bar po jednu user posted image ,a moze i user posted image user posted image ili user posted image user posted image user posted image !!! Ljubim vas i lijepo se provedite user posted image

(odgovor članu gana)
Neposredna veza do poruke: 1646
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
3.1.2010 21:27:21   
naša.mrvica
jeki,fatimice,aicha i sve ostale zelim vam plodnu novu godinu i da aBd sljedecu docekate radnosne.pusa velika

_____________________________

Nikad necu zaboraviti kako sam bila sretna s tobom pticice moja.

(odgovor članu jeki)
Neposredna veza do poruke: 1647
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
8.1.2010 20:33:41   
naša.mrvica
jeki nisam u toku...kako si sta ima?

_____________________________

Nikad necu zaboraviti kako sam bila sretna s tobom pticice moja.

(odgovor članu naša.mrvica)
Neposredna veza do poruke: 1648
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
9.1.2010 18:11:34   
jeki
Dobro sam,super se osjecam (kucni u drvo user posted image )!!!
U ponedeljak ili utorak idem na pregled,mislila sam ici ranije,ali mi je ginekolog rekao da ne dolazim jer je jos uvijek rano,najbolje je doci na pregled kada ti kasni 15-20 dana. Meni kasni izmedju 14 i 17 dana. Rekao mi je da se odmaram,da ne dizem nista tesko,da jedem dosta voca i povrca,folnu kiselinu  i da pijem magnezij-on smiruje matericu,tako da umanjuje mogucnost da dobijes kontrakcije koje mogu izazvati pobacaj.

(odgovor članu naša.mrvica)
Neposredna veza do poruke: 1649
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
10.1.2010 16:11:57   
jeki
Da ne bude zabune promijenila sam ginekologa. U prvoj trudnoci bila je ginekologinja,a sada je ginekolog. Moja bivsa ginekologinja nije losa,ali zelim ovaj novi pocetak zapoceti sa novim ginekologom koji me nece sjecati na onaj uzas kroz koji sam prosla. Nadam se i vjerujem da ce se ovaj put,uz Boziju pomoc,sve dobro zavrsiti. Novog ginekologa sam upoznala sa svim,tj.moja prijateljica ga je upoznala,jer je on njen kucni prijtelj,i ona mi je savjetovao sta i kako treba da radim,sto sam vam gore i napisala. Javicu vam sta je bilo na pregledu!!! user posted image

(odgovor članu jeki)
Neposredna veza do poruke: 1650
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  64 65 [66] 67 68   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  64 65 [66] 67 68   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *