|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trazim posao
13.12.2009 13:20:57   
teta berta
zivcira me vise, od sada ne trazim posao TRAZIM VEZUuser posted image

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 351
   RE: Trazim posao
14.12.2009 9:06:42   
Anoniman
Čestitam svim forumašicama koje su našle posao,da aBd i penziju dočekaju naravno ako su zadovoljne firmom.
Za one koje nisu zaposlene moj savjet je da daju oglas da traže posao,ja sam se 2-3x tako zapošljavala i sad na ovom poslu radim preko oglasa i ostadoh 3,5 god. a ako ovako nastavimo i penziju ću ovdje dočekati.
Meni se telefon usije kad dam oglas,bukvalno mogu da biram gdje ću da radim.
Sretno svima

(odgovor članu teta berta)
  Neposredna veza do poruke: 352
   RE: Trazim posao
14.12.2009 17:31:29   
teta berta
a gdje si davala oglas za posao???

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 353
   RE: Trazim posao
14.12.2009 17:37:46   
remzy
IZVORNA PORUKA: NEUTJEŠNA

Čestitam svim forumašicama koje su našle posao,da aBd i penziju dočekaju naravno ako su zadovoljne firmom.
Za one koje nisu zaposlene moj savjet je da daju oglas da traže posao,ja sam se 2-3x tako zapošljavala i sad na ovom poslu radim preko oglasa i ostadoh 3,5 god. a ako ovako nastavimo i penziju ću ovdje dočekati.
Meni se telefon usije kad dam oglas,bukvalno mogu da biram gdje ću da radim.
Sretno svima



mila moja ,a gdi si ti to davala oglas(u novine,preko medija.....????)
molim te obavijesti me ,jer i ja uskoro trebam da trazim posao!!!-nadam se!!!


_____________________________

Lamija 07.08.2002god
Fatih 07.02.2006god
Ambera 12.08.2008god

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 354
   RE: Trazim posao
15.12.2009 0:33:44   
Niobe
U subotu idem na razgovor za posao, nadam se najboljem, cuvajte fige.
radi se o poslu preko neta, tako da ne moram ostavljati bebu kod kuce samu user posted image
Jedva cekam.


_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu remzy)
Neposredna veza do poruke: 355
   RE: Trazim posao
15.12.2009 0:34:33   
veeseelaa
držim fige

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 356
   RE: Trazim posao
15.12.2009 0:51:58   
Ivona

IZVORNA PORUKA: neki

Eh zene moje drage,ja cu odsad biti malo slabije na forumu,jeeeeeeeeeeeeeeeeer sam danas odradila svoj prvi dan na posluuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Sasvim sluuucajno i neocekivano sam se hB zaposlila,uslovi super,smjene,sl. dan,plata,ma ja sam odusevljenauser posted image
Eto toliko od mene,pa se javnem opetuser posted image



Skidajte i mene sa liste nezaposlenih user posted image Ja sam danas odradila svoj drugi radni dan user posted image
Kod mene i nisu bas idealni svi uslovi,ali svaki pocetak je tezak...Ja sam evo drugi put na pocetku i znam da cu brzo zasluziti bolje uslove user posted image
6 mjeseci sam trazila,trazila i trazila...iiiii napokon nasla...,ali ne preko onih silnih oglasa,nego preko poznanstva/prijateljstva.
Muka mi je od silnih oglasa koje sam procitala,od silnih CV-ova koje sam poslala,molbi,aplikacija,ponekog razgovora pro-forme,pa cak i kojekakvih testiranja pro-forme...ccccccccc user posted image

Neki, CESTITAM!user posted image

_____________________________

SELENA 02.06.2008.
Mamin kasni proljetni cvijetak ;o)

SERGEJ 07.03.2011.
Mamina kasna snijezna pahuljica ;o)

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 357
   RE: Trazim posao
15.12.2009 8:12:54   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: teta berta

a gdje si davala oglas za posao???



Ja ovako napišem " djevojka (svi drugačije gledaju kad piše djevojka a ne žena) sa završenom ekonomskom školom traži posao" objava 4x, i pošaljem na broj 091-110-500 super oglasi koji izlaze petkom.Ovaj posao gdje ja radim sam odabrala između ostalih 10 najviše zbog toga što mi je blizu,haman pred vratima,a nisam znala da im treba radnica nego su oni mene našli u oglasu i nazvali,radim od juna 2006 god. i super mi je a pogotovo što mi je blizu.

SRETNO SVIMA !!!

(odgovor članu teta berta)
  Neposredna veza do poruke: 358
   RE: Trazim posao
15.12.2009 8:15:07   
Anoniman
Ivona čestitam biće bolje i ja sam svašta radila dok nisam sjela u lijepu stolicu i za lijepi računar.

Niobe držim ti fige SRETNO

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 359
   RE: Trazim posao
15.12.2009 8:43:12   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: NEUTJEŠNA

Za one koje nisu zaposlene moj savjet je da daju oglas da traže posao,ja sam se 2-3x tako zapošljavala i sad na ovom poslu radim preko oglasa i ostadoh 3,5 god. a ako ovako nastavimo i penziju ću ovdje dočekati.
Meni se telefon usije kad dam oglas,bukvalno mogu da biram gdje ću da radim.
Sretno svima



user posted image user posted image  ovako sam i ja kad sam počela tražiti posao, dala oglas u superoglasi, sarajevo oglasi, slala CV, zvala..... i tako u roku od 10 dana, bez dana radnog iskustva uspjela sam naći posao u računovodstvu. I evo, taj posao radim već 7-ma god. Vjerujem da sam imala deeeeeeebelu sreću user posted image
Sretno vam žene!!!!

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 360
   RE: Trazim posao
15.12.2009 8:44:48   
Anoniman
Niobe sretnooooooo!!!

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 361
   RE: Trazim posao
15.12.2009 8:45:12   
Anoniman
I ja isto radim u računovodstvu super mi stvarno Juuuuupiiiiii

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 362
   RE: Trazim posao
15.12.2009 18:11:26   
fatimica09

IZVORNA PORUKA: enisa_sara

Niobe sretnooooooo!!!


potpisujemmmmm

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 363
   RE: Trazim posao
15.12.2009 18:17:43   
Niobe
hvala puno user posted image

_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 364
   RE: Trazim posao
15.12.2009 18:21:15   
Schecherlemica
Niobe sretno i od nas...
Drzimo fige !!! user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Aman, Sunce naseg Neba 21.12.2009.

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 365
   RE: Trazim posao
16.12.2009 0:22:03   
Ivona

IZVORNA PORUKA: NEUTJEŠNA

Ivona čestitam biće bolje i ja sam svašta radila dok nisam sjela u lijepu stolicu i za lijepi računar.

Niobe držim ti fige SRETNO


Hvala...Ja sam vec u lijepoj stolici i za lijepim racunarom,ali ako radis u racunovodstvu,onda znas da je to rudarski posao user posted image
To sam radila i prije poroda,ali sada nova firma,novo okruzenje,novi ljudi...,treba zaraditi ponovo povjerenje i td....Sve ispocetka laganini user posted image

_____________________________

SELENA 02.06.2008.
Mamin kasni proljetni cvijetak ;o)

SERGEJ 07.03.2011.
Mamina kasna snijezna pahuljica ;o)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 366
   RE: Trazim posao
16.12.2009 7:44:49   
Anoniman
Ma dobro znam kako je u računovodstvu papirčina hejbet ali opet bolje je i to nego u nekoj prodavnici se smrzavati,a isto tako znam kako je u novoj firmi ti možda bolje neke stvari od starih radnika znaš ali naravno niko ne smije da te pusti jer te ne poznaju i nemaju povjerenje,samo polako STRPLJEN-SPAŠEN.
U svakom slučaju SRETNO

(odgovor članu Ivona)
  Neposredna veza do poruke: 367
   RE: Trazim posao
16.12.2009 23:07:27   
neki
IZVORNA PORUKA: Ivona


IZVORNA PORUKA: neki

Eh zene moje drage,ja cu odsad biti malo slabije na forumu,jeeeeeeeeeeeeeeeeer sam danas odradila svoj prvi dan na posluuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Sasvim sluuucajno i neocekivano sam se hB zaposlila,uslovi super,smjene,sl. dan,plata,ma ja sam odusevljenauser posted image
Eto toliko od mene,pa se javnem opetuser posted image



Skidajte i mene sa liste nezaposlenih user posted image Ja sam danas odradila svoj drugi radni dan user posted image
Kod mene i nisu bas idealni svi uslovi,ali svaki pocetak je tezak...Ja sam evo drugi put na pocetku i znam da cu brzo zasluziti bolje uslove user posted image
6 mjeseci sam trazila,trazila i trazila...iiiii napokon nasla...,ali ne preko onih silnih oglasa,nego preko poznanstva/prijateljstva.
Muka mi je od silnih oglasa koje sam procitala,od silnih CV-ova koje sam poslala,molbi,aplikacija,ponekog razgovora pro-forme,pa cak i kojekakvih testiranja pro-forme...ccccccccc user posted image

Neki, CESTITAM!user posted image

Hvala draga puuuuunouser posted image
I tebi neka je sa srecomuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ivona)
Neposredna veza do poruke: 368
   RE: Trazim posao
19.12.2009 23:34:42   
malecka60

IZVORNA PORUKA: teta berta

zivcira me vise, od sada ne trazim posao TRAZIM VEZUuser posted image






Ne mogu ni vezu naci, nemam nikog da mi pomogne user posted image
Aktivno sam trazila posao 2 godine i NISTA.
Sto se tice tih oglasa, vjerujem da je lakse naci posao u Sarajevu nego u Zenici i da se oglase, uglavnom, odnose na Sarajevo. Toliko sam bila ocajna i bolesna zbog toga. A sada vise ni ne trazim posao user posted image

Zelim srecu onima koji rade i koji se nadaju da ce raditi

_____________________________

D 23.09.2006. :(
A 10.10.2008. :)

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 369
   RE: Trazim posao
11.1.2010 0:16:25   
teta berta
IZVORNA PORUKA: NEUTJEŠNA

IZVORNA PORUKA: teta berta

a gdje si davala oglas za posao???



Ja ovako napišem " djevojka (svi drugačije gledaju kad piše djevojka a ne žena) sa završenom ekonomskom školom traži posao" objava 4x, i pošaljem na broj 091-110-500 super oglasi koji izlaze petkom.Ovaj posao gdje ja radim sam odabrala između ostalih 10 najviše zbog toga što mi je blizu,haman pred vratima,a nisam znala da im treba radnica nego su oni mene našli u oglasu i nazvali,radim od juna 2006 god. i super mi je a pogotovo što mi je blizu.

SRETNO SVIMA !!!



Lako je tebi kad si bila djevojkauser posted image user posted image user posted image user posted image Ako ja napisem zena a ne djevojka ima da mi se telefon usije od cekanjauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 370
   RE: Trazim posao
11.1.2010 0:20:08   
veeseelaa
bila je udata, samo je tako napisala
Ljudi misle da su udate žene grohnule i da su završile karijeru u nižerazrednom Vratnikuuser posted image user posted image user posted image prvo pitanje od strane poslodavca je : jeste li udati?
Moj prijedlog je reći razvodim se, kasnije foliraš kao pomirili se, trte vrteuser posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 11.1.2010 0:22:23 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 371
   RE: Trazim posao
11.1.2010 0:22:00   
teta berta
[Odgovori na poruku]

Onda i ja odoh pisati djevojka..user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 372
   RE: Trazim posao
12.1.2010 19:36:54   
Hanady RR
Drage moje evo meni je kolega koji radi pri Olimpiskom bazenu otoka poslao jedan PP sa oglasom pa sad ako nekome može pomoći ovaj vid posla neka se zna.


Cafe baru Boulevard na Olimpijskome bazenu Otoka potrebna ozbiljna osoba za rad.

Više informacija možete dobiti u Cafe baru Boulevard.
Kontakt osoba gosp.Šahinpašić Emir.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 373
   RE: Trazim posao
14.1.2010 18:45:25   
idana_85
Eh drage moje, i ja sam bila na razgovoru, i na kraju se izbor sveo na nas dvije (to znam jer mi je jaranica na toj poziciji na koju sam trebala uletjeti, ona je nasla bolji posao) Danas sam saznala i sta su odlucili. Naravo za tu drugu djevojku, jedini razlog koji je prevagnuo je bilo to sto je ona djevojka,znaci nije udata, nema muza ili dijete....

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 374
   RE: Trazim posao
15.1.2010 3:40:28   
scarlett
Žalosno user posted image Idana, biti će aBd nafake na drugom mjestu.

_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *