|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Celulit
20.3.2007 16:13:09   
Ivona RR
Kako se borite protiv celulita?

_____________________________

Rijeci su isto kao i gomila ljudi, nije nuzno znati za sve, odaberi za sebe samo one PRAVE...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Celulit
20.3.2007 16:55:43   
Anoniman
Nikako! user posted image

(odgovor članu Ivona RR)
  Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Celulit
21.3.2007 0:22:20   
Yuna
ni ja se ne borim...nema mu lijeka za sad.

vježbanje je naj, ali trenutno ne smijem...jedva čekam da opet mogu!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Celulit
21.3.2007 10:04:45   
ladybug
 
Jos jedna dobra strana fitnesa user posted image .
Mislim da kreme nisu toliko efikasne kao vjezba. Mozda neki programi za skidanje celulita u kozmetickim salonima daju rezultate. Imate li vi iskustva?

_____________________________

Rejjan, 05/07/06

(odgovor članu Yuna)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Celulit
21.3.2007 10:50:01   
Lejla K
Ja sam koristila neki gel koji se nalazio u flašici koja je ujedno bila i masažer. Stvarno je bio efikasan, ali je tražio veliku posvećenost i vrijeme da se nanese. Takođe sam koristila preparat koji djeluje na nekakvom hronološkom principu (jedan stavljaš u veče, jedan u jutro) i on mi je takođe djelovao efikasan. Sve sam im imena pozaloravljala, prvi je bio Bio-nešto, a drugi nešto kao Lansil ili nešto tako. Moram ovdje napomenuti da moj celulit nije od neke tvrdokorne vrste i da ga nema baš previše.

(odgovor članu ladybug)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Celulit
26.3.2007 10:54:15   
Happy
Celulit se ne može "izliječiti" samo kremom.
Potrebno je vježbanja, poslije vježbanja se namazati i puno tekućine. To je najbolji recept.
Mada sam čula za Afroditine hlače da su super. Obuku se ( bilo bi dobro namazati se i njihovom kremom za celulit, mada i nemora ) i onda sat vremena aktivnosti npr.pospremanje kuće. Kažu da je zaista dobro i efikasno.

(odgovor članu Lejla K)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Celulit
26.3.2007 15:27:53   
Ivona RR
Moram vam reci da je masaza zakon, i ne morate se mazati nekom anticelulitnom kremom, dovoljno je da ono cime se mazete bude dovoljno hidrantno.

Ja probala i fakat djeluje user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Rijeci su isto kao i gomila ljudi, nije nuzno znati za sve, odaberi za sebe samo one PRAVE...

(odgovor članu Happy)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Celulit
27.3.2007 10:42:09   
Lejla K
A ko te je masirao? user posted image

(odgovor članu Ivona RR)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Celulit
27.3.2007 11:49:11   
Ivona RR
Kako kada nekada sama, a nekada i dragi user posted image

_____________________________

Rijeci su isto kao i gomila ljudi, nije nuzno znati za sve, odaberi za sebe samo one PRAVE...

(odgovor članu Lejla K)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Celulit
27.3.2007 12:27:32   
Lejla K
Kod mene je malo teže user posted image , nekako mi je teško da to kvalitetno odradim sama, a MM je totalni antitalenat za masažu (da nisam vidjela, ne bih vjerovala)

(odgovor članu Ivona RR)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Celulit
14.5.2007 21:54:29   
Ona
Najbolji tretman je vjerujte vježba i unošenje tekućine u što većim količinama, i to nejbolje je piti čistu vodu. Pomaže vjerujte i za celulit i za suvišne kilograme.

(odgovor članu Ivona RR)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Celulit
8.6.2007 23:20:39   
Aida
Slažem se s tobom i za vježbe i za unos tekućine u organizam. Sve je to jedan veliki plus za naše tijelo, ali nije se baš lako riješiti tog ''problema''.
Danas ima veliki broj preparata za uklanjanje celulita, a da li su učinkoviti, to je veliko pitanje.

(odgovor članu Ona)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Celulit
9.6.2007 0:34:12   
AIDA RR
Kažu da puno pomaže piti jabučni kis ili čisti limunov sok, naravno sve to razrijedito vodom. Jeste li probale cure? Naravno da je občina voda broj 1, ali jabučni kis i limun kao još brže uklanjaju celulit. Ja mislim da je obična voda + masaža ispod tuša + rekreacija najbolji ljek za uklanjanje celulita.

Da li je koja od vas pokušala ukloniti celulit sa kakvim preparatima uspješno? To me zaista zanima!

Veliki pozdrav svima!
user posted image

(odgovor članu Aida)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Celulit
28.5.2008 11:51:52   
iva1974
ova tema je opet aktualna.jel koristite kreme i tretmane i koje?

_____________________________

moj nick LAKY je zauzet
http://www.youtube.com/watch?v=3mgtlHayz7o

(odgovor članu AIDA RR)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Celulit
28.5.2008 12:02:24   
Anoniman
ova tema je uvijek aktuelna! user posted image  Celulit- mrski neprijatelj br. 1! user posted image   procitala sam milion tema i u principu mislim da i najobicniji losion za tijelo moze biti ucinkovit jer je u borbi sa celulitom najbitnija masaza. Mada, vjerovatno postoje preparati koji daju neke rezultate, ali trebaju se nanositi ujutro i navece, svaki dan i to dobro dobro utrljati. Ja sam vise pristalica kucnih metoda, mada sam nekoliko puta isukala novcanik i debelo placala sredstva od kojih nisam vidjela rezultate. Sad se trudim da podrucja bedara i zadnjice tusiram sto hladnijom vodom jer celulit navodno ne podnosi hladno, a uzela sam neki nivein piling koji ima bas krupna zrnca i onda se obavezno uz tusiranje dobro izmasiram tim pilingom. Srecom, moj celulit jos uvijek nije kritican, pa se i ne sekiram toliko. kakav li je ovaj sad novi garnier sa masazerom?

(odgovor članu iva1974)
  Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Celulit
28.5.2008 16:31:48   
amlatifa
Ja koristim anticelulitnu kremu od avon-a i mogu vam reći da je OK. Puno mi je pomogla

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Celulit
28.5.2008 17:22:02   
bucca_sa
ja planiram da kupim garnier ovaj masazer tj. celulit gel novi na trzistu kazu da je super pa eto da i to probam  .. jabucni ocat zaboravite razara sve zivo nije zdrav dovodi do stvaranja kamenca u zuci a nedavno je u sarajevu umro mlčadic od 21 god. koji je pio ocat misleci da ce smrsati tako brzo... 

(odgovor članu amlatifa)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Celulit
28.5.2008 17:23:28   
hanabanana
KOji mladić??

(odgovor članu bucca_sa)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Celulit
29.5.2008 7:17:56   
bucca_sa
pa ime i prezime mladica neznam , al mi je prijateljica to rekla jer zna da ja malo malo eksperimentisem sa nekim tabletama . pa me lijepo upozorila... a kadse kupuje jabucni ocat tablete ili da mutis sa vodom ako ti prodaje strucna osoba uvijek ce tebe pitati koja si krvna grupa jer ocat razrdjueje krv ....

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Celulit
29.5.2008 12:41:32   
Anoniman
Ja sam cula da je za celulit super talog (toz) od kafe, jer ionako svaka krema protiv celulita kao osnovni sastojak ima kofein. Dakle, kad se popije jutarnja kafa, jedna dobra masaza-piling tozom i rijesen problem. Ja nisam nikad probala ali sam upoznala nekoliko cura koje to koriste i kazu da je super!

(odgovor članu bucca_sa)
  Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Celulit
31.5.2008 22:56:01   
Anoniman
ja se bas danas mazem ovim mazama i uljima i gledam sta se desava, a nista ne mogu uciniti protiv.. Ja sam se prije trudnoce udebljala nekih 7 kg., na puniju ali taman liniju, a sad sam sedmi mjesec i nisam puno dobila, opet nekih 7kg., ali kad se to sve sabere dobijemo za rezultat masala izgled i gledam butine, pune neravnina koje se vide golim okom...a koliko ja znam u trudnoci se ne smiju koristiti nikakvi anticelulit preparati, a da je sama masaza ucinkovita-nije, jer se masiram svaki dan i-sipak! A poslije trudnoce prvo kile, pa celulit, a Bog zna kako ce mi se jos koza otegnuti-joj,joj,joj... Mozda je neka bila na kakvom kozmetickom tretmanu, pa da se odsad tjesim time, ako je efektno..

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Celulit
28.6.2008 15:11:43   
Koalinka
Kad smo vec kod ove uvijek aktuelne teme, da podijelim s vama i moje iskustvo. Nisam neka "uzgajivačica" celulita, ali po bedrima i gluteusu, e tu ima. Isprobala sam "Lipofaktor" kremu (50KM), jeste efikasna, ali je žara, koristi se ujutro i uveče, nakon mjesec dana discipline, koža je zategnuta, nježna, ravnija, ljepša fakat na oko. Pošto je to bila priprema za more, nakon toga sam pauzirala jedno vrijeme. Onda sam prešla na domaći "gel protiv celulita"-to je pravi naziv, proizvođač Cydonia-Gračanica (4,5KM-125ml). Korištenje je isto ujutro i uveče, divan miris, mješavina čistih eterskih ulja (ruzmarina, geranijuma, ruže, čempresa, atlaskog cedra i kombave) u podlozi od gela. Zadovoljna sam učinkom, svaki dan se mažem nakon tuširanja, gel i hladi, divno miriše i ima efekta. Ali se slažem sa prethodnicama da je pored toga jako važno uzimati dosta tečnosti, prvenstveno vode, ne konzumirati gazirana pića, suhomesnate proizvode, čips....... i dosta hodati ili vježbati. To je tek prava kombinacija u borbi protiv "narandžine kore". Sretno svima u nastojanjima!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Celulit
4.7.2008 12:00:34   
sarah
IZVORNA PORUKA: Koalinka

Onda sam prešla na domaći "gel protiv celulita"-to je pravi naziv, proizvođač Cydonia-Gračanica (4,5KM-125ml).


A gdje si kupila taj gel protiv celulita?

(odgovor članu Koalinka)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Celulit
5.7.2008 16:52:06   
mišur
Meni samo masaža pomaže, i to profesionalna, a ne da se ja masiram sama.
Prije trudnoće sam išla godinama, i nisam ga imala, bar se nije vidio golim okom (a kad stisneš, bogami ga je bilo). Održavala sam ga, i nisam imala problema.
E, u trudnoći ga se nakupilo, pa sam ja jedva dočekala da prođu babine i da krenem ponovo.
Išla sam par tretmana i već je dosta bolje. Sad planiram otići jednom u nekih 20-ak dana, to mi je dovoljno da održavam.
U Banja Luci je masaža anticelulit 20KM, kakve su cijene kod vas?
A mažem se Nivea Goodbuy celulit, i ne znam šta bih rekla.Ja se više namažem onako reda radi, da se vodi da sam se nečim namazalauser posted image

(odgovor članu sarah)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Celulit
7.7.2008 12:44:38   
Happy
 Ja sam ga odnedavno dobila. Nisam ništa korsitila, sada sam kupila GARNIER roll on masažer sa gelom, kažu da je dobr5a, mada ja nisam baš disciplinovana.... I mene Koalinka interesuje je li taj gel ima samo u Gračanici?
Ali puno vode i vježbe.... pa onda gel....

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *