|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Celulit
10.9.2008 15:40:47   
Anoniman
neki dan mi jedna žena reče da je efikasna masaža nekim gelom od bršljana, valjda ga ima u apotekama.

(odgovor članu Happy)
  Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Celulit
29.9.2008 12:01:42   
Amra k
Taj gel od brsljana bi preporucila svim zenama koje zele da skinu celulit, zategnu kozu ili smanje obim nogu, stomaka, butina. Koristila sam ga prije i bio mi je super. Mirise lijepo, brzo se upije i sto je najvaznije napravljen je od prirodnih sastojaka. Prije sam ga kupovala u biljnim apotekama, bio je zapakovan u zeleno okruglo pakovanje( Npr kao dove velika krema za tijelo). Kostao je 3 km . Jedva cekam da idem u Bosnu i da ga opet kupim.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Celulit
29.9.2008 12:12:08   
medavi
cula sam i ja za taj gel
a sad cu ga definitivno uzet i probat
mada ja sam skidala celulit
vjesbom i frotiranjam zahvacenih mijesta
znaci peskir malo grublji i masiraj zahvacena mjesta
od masazera nema neke koristi
a poslije frotiranja bilo koja anticel krema ili gel
i super su afroditine strample protiv celulita
a koriste se sa gelom isto afroditin!


_____________________________

MAMINI MOMCI
HARIS 18.04.2002
SAMED 04.07.2005

(odgovor članu Amra k)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Celulit
29.9.2008 13:47:17   
Anoniman
juhu... znači nije šuplja taj gel... jao što ću da se natrackam, pa vidjećemo rezultate...

(odgovor članu medavi)
  Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Celulit
18.11.2008 18:34:45   
ziki
 Evo jos malo o prehrani protiv celulita i za mrsavljenje 


Anticelulit dijeta I









Da bi ova dijeta bila delotvorna na duge staze, potrebno je da promenite svoj jelovnik-osnova ishrane koja jača mišiće je ishrana bogata mineralima!

  • Jela začinite začinskim biljem, jer sadrže puno minerala, neophodnih organizmu. Začini se ne kuvaju, jer tako gube svoje hranljive supstance.
  • belo pecivo, masna i pržena hrana se ne iskorišćavaju, nego se direktno talože u vidu masnih naslaga.
  • pre svakog obroka popiti čašu limunovog soka, ili čašu vode sa kašičicom jabukovog sirćeta-ubrzava se metabolizam, telo tako bolje prihvata belančevine, i brže stvara kolagen!



PRIMER JELOVNIKA
DoručakPomešajte 1 krušku, 3 kašike ovsenih pahuljica, 1 kašiku pšenicnih klica, 150 g jogurta, malo lešnika i 1 kašičicu meda.


RučakSkuvati testeninu (makarone), i preliti sosom od pešuraka(propržiti praziluk sa šampinjonima, dodati bosiljak, kašiku soja sosa).


VečeraObariti pirinač, i izdinstati ga sa seckanim crnim lukom na malo ulja.


ZDRAVE UŽINE
Prepodnevnavoće, 1 banana, ili kruška
Popodnevnaparče integralnog hleba premazano medom, ili nemasnim puterom (puterom od soje).


VAŽNO!
  • Piti najmanje 2 l vode(najbolje siromašne natrijumom, jer se natrijum iz vode vezuje za so, pa bi bilo najbolje da kuhinjsku so zamenite morskom, ili kalijumovom. Kod nas su na tržistu vode siromašne natrijumom Rosa, Zlatibor i Odmenjska).
  • Piti dosta zelenog čaja, on pospešuje sagorevanje masti(a celulit je upravo zgrudvana masnoća, vezana vodom)i izbacivanje toksina.
  • izbegavati:kobasice, slanine, salame, usoljeno meso, viršle, slane i masne sireve, prženu hranu, grickalice, gazirana pića, pavlaku, konzervirane supe, mnogo kafe...
  • jesti što više:povrća, voća, salata(začinjenih maslinovim uljem, ili limunovim sokom), jaja (kuvana, ili pecena na biljnim uljima), mlečne proizvode sa minimalnim procentom masti, pivski kvasac...

Da bi se celulit uspešno i što brže odstranio, pored dijete, preporučuje se masiranje kritičnih delova (najbolje proizvodima koji sadrže bršljen, kofein, centellu, morske alge). Masažu treba da izvodi stručno lice, da ne bi došlo do povrede k.sudova, ili kapilara, masaža mora biti intenzivna, i trajati 30-45 min), vežbanje, pravilno, duboko disanje, i šetnje na svežem vazduhu, zbog bolje cirkulacije!



_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Celulit
19.11.2008 0:29:35   
merimaa
ja koristim neke kreme za strije i celulit al cini me se sam bezz gubim vrijeme
za sada nema nikakve promjene al pise bit ce za tri sedmice pa vidjecemo...user posted image

(odgovor članu Ivona RR)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Celulit
19.11.2008 0:34:58   
merimaa
pa u opste nije skup moracu da probam a za koliko sedmica se pocnu vidjeti rezultati

(odgovor članu Amra k)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Celulit
23.12.2008 14:13:38   
dana3
brsljen je jako dobar jer pospjesuje cirkulaciju pa zato lakse odlazi celulit.dok sam bila u bosni brala sam brsljan pa pravila kupke a onda se mazala gelom od brsljana nisma imala celulita i imala sam super liniju.medjutim poslije poroda se nakupilo svasta nestouser posted image ,osjecam se kouser posted image

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu merimaa)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Celulit
16.1.2009 16:49:24   
alisa grabus
Ko kaze da se ne moze unistiti kremom. Ja sam ga unistila kremom. ''Collistar'' krema sa chilli paprikom ili tako nesto, ne sjecam se vise tacnog naziva ali namijenjena upravo borbi protiv celulita. Ono cega se sjecam je da je bocica kostala 82 KM.

(odgovor članu Happy)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Celulit
16.1.2009 17:04:15   
mamy Sabina
nek si nam rekla za tu kremicu,nipošto nije skupa ako fakat ima efektauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu alisa grabus)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Celulit
16.1.2009 18:56:54   
alisa grabus
Kremica je vise nego dobra, vjerujte. Ja sam samo jednu potrosila i odmah bolje.

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Celulit
18.1.2009 17:14:16   
bubica87
najefilasnije su guamove kreme. retko gde ih ima, ali su savrsene. ove koje se korise u trudnoci su menje jake, ali zato nakon trudnoce sve moze da se resi... bar tako mislim. ja sam koristila pre trudnoce guam fango kremu+ guam blato i celulit je spao u rekordnom roku, nakon jedne kutije tj dve (jedna blato, jedna krema). ima vise vrsta krema, uzmite onu koja odgovara vasoj kozi. sada sam u petom mesecu i mazem striet, a za celulit guamovu kremu koja je bas za trudnice. postoji takva krema i za strije, ali u mestu u kom zivim nema da se kupi, ali cim bude-kupujem..poljubac za
sve trudnice

(odgovor članu alisa grabus)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Celulit
20.1.2009 14:40:18   
vedad0705
Gdje si nabavila tu Collistar kremu?
Da i ja pokusam unistiti ovaj moj grozni cellulit !!!! user posted image

(odgovor članu alisa grabus)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Celulit
20.1.2009 23:43:38   
Mojabebica
Otkricu vam tajnu kako da se rijesite celulita :)  Prije jela ujutru znaci na gladan zeludak popijte casu mlake vode -svaki dan! i dobice te rezultate ne odma  naravno ali 100% radi! 

_____________________________

My prince born : May 30,2007

(odgovor članu Ivona RR)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Celulit
21.1.2009 0:05:32   
anitaMO
kako bona samo s vodom

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu Mojabebica)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Celulit
23.1.2009 19:23:41   
mamy Sabina
kupila ovu Collistar kremu danas .
54 km u Edo parfimeriji informacija za Hercegovke.
Namazala se sada ,ima pravo smješno djelovanje,imam osjećaj da mi se koža na mjestima gdje sam je nanjela zagrijala prvo.user posted image user posted image user posted image
Malo pecka,al to piše i na kutiji,da je ok.
Javim rezultate,



_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Celulit
23.1.2009 19:30:57   
medavi
jeste bas tako djeluje i dobra je...user posted image al meni je prevelika investicija 54 kmuser posted image user posted image user posted image
a i nemam neki problem s celulitom samo imam komplet viska kila l celulit mi nije izrazen previse
nego kad mrsam komplet u mene i to nestaje al valja smrsat draga sabina a poguzijauser posted image


_____________________________

MAMINI MOMCI
HARIS 18.04.2002
SAMED 04.07.2005

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Celulit
23.1.2009 19:39:40   
mamy Sabina
šuti Vili,ja se obradovala ko malo dijete,54 km,Alisa je napisala da je ona platila oko 80user posted image user posted image user posted image
ma meni je celulit u zadnje vrijeme fakat izraženiji nego prije,godine,poguzija,jahhhhuser posted image user posted image
Vala kad sam dala ovolike pare red je i prehranu regulisati,udariti po vodi junački,
ma šega mi pravo,ugrijo mi kožu znaš kakouser posted image

< Poruku je uredio mamy2 -- 23.1.2009 19:41:09 >


_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu medavi)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Celulit
23.1.2009 19:53:37   
medavi
ona je uzimala u nekoj parfimeriji kod nas al ovdje ti je sve straha skupo u odnosu na zenicu naprimjer i bila je po tepare al ko ja da dam 80 km za to ma jok jauser posted image user posted image user posted image al frotiranje ti je zeno extra nije bitno stas namazat
tim bolje sad si uzela i tu kremu nego peskir u ruke i zahvacene dijelove masaza dok se pojavi crvenilo i tad se prokrvi taj dio celulica koji inace nije dovoljno opskrbljen krvlju pa se zato i teze topi....pa poslije toga namazi kremicu-vidjeces efekta
ziva istina...poslije svakog tusiranja pr minuta...ma extra
inace nisam ti vise pusac da ti se pofalimuser posted image user posted image


_____________________________

MAMINI MOMCI
HARIS 18.04.2002
SAMED 04.07.2005

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Celulit
23.1.2009 20:09:23   
HannaS
Kolko ja znam,masaza je najefikasnija protiv celulita.Tako se topi.Mada i kreme pomognu,ali sve je u masazi.Logicno,dok nanosis kremu,ujedno se i masiras.Medavi,to ti je super savjet,masaza s peskirom user posted image Mora pokazat rezultate.

_____________________________

Moj Dindili... 12.05.2009

(odgovor članu medavi)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Celulit
23.1.2009 20:12:24   
mamy Sabina
IZVORNA PORUKA: medavi

ona je uzimala u nekoj parfimeriji kod nas al ovdje ti je sve straha skupo u odnosu na zenicu naprimjer i bila je po tepare al ko ja da dam 80 km za to ma jok jauser posted image user posted image user posted image al frotiranje ti je zeno extra nije bitno stas namazat
tim bolje sad si uzela i tu kremu nego peskir u ruke i zahvacene dijelove masaza dok se pojavi crvenilo i tad se prokrvi taj dio celulica koji inace nije dovoljno opskrbljen krvlju pa se zato i teze topi....pa poslije toga namazi kremicu-vidjeces efekta
ziva istina...poslije svakog tusiranja pr minuta...ma extra
inace nisam ti vise pusac da ti se pofalimuser posted image user posted image






Ovo s peškirom ti je praksa kod mene,ni omekšivač ne stavljam u bijeli veš ,ne volim peškire iz omekšivača,onako slinjave,mekane.Što grublji to bolji,istrljam se samo tako,sva ko bulka budem,onda se trackam.


_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu medavi)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Celulit
23.1.2009 20:15:48   
medavi
eto super zeno to ti je prava stvar samo s tim moras bit uporan ko mazga user posted image



_____________________________

MAMINI MOMCI
HARIS 18.04.2002
SAMED 04.07.2005

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Celulit
23.1.2009 20:16:43   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: mamy2

Ovo s peškirom ti je praksa kod mene,ni omekšivač ne stavljam u bijeli veš ,ne volim peškire iz omekšivača,onako slinjave,mekane.Što grublji to bolji,istrljam se samo tako,sva ko bulka budem,onda se trackam.



potpisujem... i ja volim grube peskire...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Celulit
25.1.2009 21:09:15   
alisa grabus
Cure drage, evo u Oriflamu ampule protiv celulita, izvrsna stvar, a 29 KM, bile u proslom, mislim a su sada 49KM ali jos uvijek bolje nego 80, a ako si mozete priustiti COLISTAR, neprikosnovena je ipak...

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Celulit
7.5.2009 13:46:13   
Lady26
Pozz, imam pitanje, znate li da li se kreme za celulit smiju korisiti u trudnoci?! Ja imam raznih, afroditine, iz avona i onaj gel od brsljana, ali ne znam da li ih sad smijem koristiti...trudna sam 2 mjeseca.

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu alisa grabus)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *