|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Celulit
19.7.2009 8:43:55   
kayka
Drage moje, koristila sam, cini mi se, sve proizvode koji postoje na trzistu i moram vam reci da je GUAM najbolji.  Za mesec dana je razlika poprilicno vidljiva. user posted image
Dobra stvar kod GUAM proizvoda jeste to sto je asortiman preparata protiv celulita ogroman, tako da se za svaki tip koze, za razno razna stanja moze naci preparat! Imaju i preparate koji su namenjeni i trudnicama, a i osobama sa prosirenim venama i ispucalim kapilarima.

Veliki pozdrav!


(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Celulit
19.7.2009 10:16:45   
NANICA
Kayka, gdje se moze kupiti?

_____________________________

Ljuljka, 06/10/2003
Pahuljan, 12/02/2009

In Our Darkest Hour
In My Deepest Despair
Will You Still Care?
Will You Be There?

(odgovor članu kayka)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Celulit
14.10.2009 14:53:11   
ivana st
Evo drage moje ja spadam u onu skupinu žena koje nemaju problema sa kilažom,ali to ne znači da nemam celulita.Stvar se još pogoršala kako sam pila neke hormonske tablete, sva se napuhala kao balon,celulita po nogama,stražnjici user posted image .I tako sam počela više pazit što jedem,pri tom ne mislim na količinu već kvalitetu, i počela sam svaki dan trčat, gdje god mogu idem pješice,auto gotovo i ne palim, i mogu vam reći da se već sad puno bolje osjećam.Počela sam koristit anticelulitni kremu od Afrodite,ali nakon 10-ak min. primjetim crvenilo na pojedinim mjestima,pa me zanima da li je to normalno ili bih trebala promjeniti kremu?

_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu NANICA)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Celulit
1.11.2009 9:44:44   
Lulu_
da osvjezimo temu...
ja znam da je guam blato jako jako dobro i da ga uvozi d.o.o orange ali ne znam gdje cu ga kupit.
znate li vi sarajke gdje ima kod vas ta firma i guam blato

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Happy)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Celulit
1.11.2009 9:55:34   
Dida79
Prodajem celulit zeli li ko je ga imam i previse a o strijama da ne pricam nakon dvije trudnoce to je katastrofa.A nije ni cudo kako se danas zivi sve smo motorizovane  rijetko kad ide se u setnju ili ne daj Boze ponekad trcati samo nisam sigurna da li se u to ubraja trcanje za djetetom

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Celulit
1.11.2009 10:00:14   
dady

IZVORNA PORUKA: Lulu_

da osvjezimo temu...
ja znam da je guam blato jako jako dobro i da ga uvozi d.o.o orange ali ne znam gdje cu ga kupit.
znate li vi sarajke gdje ima kod vas ta firma i guam blato


Jel to ono blato što se pije???

_____________________________

DAWUD 20.06.2009.
Mrvica je postala mrvetina!!!
:)))))))))

ZEJD 07.11.2012.
Nova Mrvica :)))

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Celulit
1.11.2009 22:57:20   
Lulu_
nije , ne pije se .stavlja se kao maska na djelove zahvacene celulitom...
zna li ikouser posted image

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu dady)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Celulit
6.2.2010 13:35:14   
acudesa
 

IZVORNA PORUKA: sarah

Skidanje celulita je nazalost dugotrajan proces i zahtijeva skidanje i s vana i iznutra. Znaci kombinacija vjezbanje+najmanje 2 litra vode na dan+kreme za skidanje celulita+zdrava ishrana bogata vocem i povrcem, a izbaciti so, masnoce, zacinjenu hranu, gazirane sokove...
Elem skoro da moras zivjeti na vocu i povrcu.
Zato sumnjam da se ikad celulit moze u potpunosti skinuti. Moze se malo "uljepsati" ako se osoba pridrzava gore navedenog, jer ce se malo "ispeglati".
U svakom slucaju sretno, a ja sam se davno prestala boriti s tim.



_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Celulit
6.2.2010 14:11:37   
luna77
jel netko probao kavitaciju

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Celulit
6.2.2010 14:47:36   
Amelaa RR
Joj ja bih mogla eseje da pisem o tim preparatima..nema cega nema u mojim laticama...user posted image user posted image . Mazi, mazi al djaba..
Eh sad najnovije sam dobila , pise da je namjenski za bedra i stomak..pa vidjet cemo ili je i ovo jos jedno lijepo upakovane i izreklamirano cudo za celulit.
user posted image
Tretman Trbuh i Bokovi
Posebna kozmetička krema koja potiče razgradnju nakupljenih masnih naslaga koje se nakupljaju na području trbuha i bokova.

Preporučujemo
  • ženama s nakupljenim masnim naslagama u predjelu trbuha i bokova
  • muškarcima koji žele smanjiti masne naslage u predjelu trbuha i struka
Djelovanje
  • potiče razgradnju masnih naslaga
  • »Toplo-hladno« djelovanje povećava učinkovitost aktivnih kozmetičkih sastojaka za bolji tonus kože



Aktivni sastojci
Bioredux-complex™, sastavljen od prirodnih mikročestica morskih algi i aktivnih kozmetičkih sastojaka. Aktivni sastojci na koži izazivaju "toplo-hladni” učinak koji poboljšava mikrocirkulaciju, potiče izlučivanje suvišne tekućine iz tijela i učvršćuje kožu. Smeđe morske alge potiču razgradnju nakupljenih masnih naslaga i sprječavaju njihovo ponovno nastajanje.

Uporaba
Dvaput dnevno nanesite odgovarajuću količinu proizvoda na tretirana područja i umasirajte je kružnim pokretima dok se u potpunosti ne upije. Da biste postigli što bolji rezultat, koristite proizvod dvaput dnevno tijekom 28 dana. Redovita uporaba i nakon provedbe tretmana od četiri tjedna pomaže održati željene rezultate.

Kada umasirate proizvod, pojavljuje se osjećaj topline ili hladnoće, lagano peckanje i privremeno crvenilo. Jačina tih reakcija ovisi o osjetljivosti kože. Reakcije u potpunosti nestaju nakon 30 minuta i znak su inovativnog kozmetičkog djelovanja proizvoda.

Klinička studija učinkovitosti Klinička studija provedena na 52 žene s težim nakupinama masnih naslaga u području struka i bokova pokazala je da pravilna i redovita uporaba Tretmana Trbuh i Bokovi smanjuje obujam struka do 4 cm u 4 tjedna (prosječno smanjenje obujma 2,3 cm)*

*Učinak preoblikovanja tijela ne utječe na gubitak težine.

< Poruku je uredio Amelaa RR -- 6.2.2010 14:50:03 >


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu luna77)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Celulit
6.2.2010 14:55:15   
Skvo RR
Ja nema sta nisam probala, tako da vise odustajem,,,,neka ga,,,,,cak sta vise ja volim svoj celulit user posted image user posted image !



_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Celulit
6.2.2010 14:56:04   
luna77
ja se spremam na kavitaciju pa sta bude

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Celulit
6.2.2010 14:56:43   
Ilhana RR
citala sam da Weleda ima neki efektivan program za borbu protiv celulita... nisam probala sve kontam probacu i zaboravim... a moracu...


_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Celulit
6.2.2010 14:58:37   
ivana st
Iako nikad nisam imala problema sa težinom, sa godinama sam počela primjećivati celulit na stražnjici i bedrima. Neko vrijeme sam koristila kreme protiv celulita, ali nisam primjetila učinak. Onda sam jednom prigodom gledala Oprah Winfrey.Žena je lijepo rekla kako nema te kreme koja će ukloniti celulit ni smanjiti kile, jer ona kao jedna od najbogatijih žena svijeta bi zasigurno mogla sebi kupiti ma koliko skupa bila, ali takve nema. I ona kao i svaki smrtnik, borbu sa celulitom rješava vježbom i ishranom.



_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Celulit
6.2.2010 22:29:00   
Amelaa RR
Evo malo sam cackala jer sam vidjela zenu u teretani kako se omotala ovom folijom i trenira...pa evo sta to znaci

Tretmani Za Tijelo - Body Wrapping
user posted image Pod pojmom body wrapping podrazumjeva se specijalna tehnika umotavanja prilikom čega se umotava cijelo tijelo od vrata do nožnih prstiju ili samo pojedini dijelovi tijela.

Ovdje se radi o kompresijskom tretmanu čiji je cilj pospješiti limfnu i krvnu cirkulaciju.

Kako bi se postiglo djelovanje koje utječe na vitkost preporučuje se 2 i pol litre tekućine (biljnog čaja) na dan.

Pogodan je za učvršćenje opuštenih dijelova kože, vraćanja kože na prvotno stanje nakon njezinog rastezanja nakon trudnoće, poremećaj u krvotoku, kod celulita, nakupina voda, opće uklanjanje štetnih tvari iz organizma, manjkavost vezivnog tkiva (umotavanjem se ojačava vezivno tkivo), kao dubinska njega kože, razbijanje neželjenih masnih jastučića (naslaga).

user posted image Kontraindikacije za omotavanje su trudnoća, opasnost od embolije, akutna upala (gripa), srčane tegobe, visoki krvni tlak, bubrežna oboljenja, jako vidljive proširene vene.

Problematične zone tretiraju se pomoću djelotvorne kreme, koncentrata gela te se čvrsto umotaju u specijalnoj foliji, zatim se u termodeni zagrijava oko 45-60 minuta.

Jako se dobro kombinira sa anticelulitnom masažom, gdje se koristi anticelulitna termoaktivna krema, koja daje osjećaj žarenja i izaziva umjereno crvenilo kože. Pozitivni učinci ove metode sunepregledni: struktura kože postaje finija i glatkija, a silueta u kratkom roku postaje vitkija i čvršća.

Preporučuje se 2-3 puta tjedno najmanje 10 puta. Tretman u kojem se napravi i peeling tretiranog dijela tijela. Nakon kraće pauze 10 dana tretman se može ponoviti


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Celulit
7.2.2010 12:21:57   
milenium
IZVORNA PORUKA: ivana st

Iako nikad nisam imala problema sa težinom, sa godinama sam počela primjećivati celulit na stražnjici i bedrima. Neko vrijeme sam koristila kreme protiv celulita, ali nisam primjetila učinak. Onda sam jednom prigodom gledala Oprah Winfrey.Žena je lijepo rekla kako nema te kreme koja će ukloniti celulit ni smanjiti kile, jer ona kao jedna od najbogatijih žena svijeta bi zasigurno mogla sebi kupiti ma koliko skupa bila, ali takve nema. I ona kao i svaki smrtnik, borbu sa celulitom rješava vježbom i ishranom.




upravo sam ja misla ovo napisat.te kreme N E M Auser posted image

(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Celulit
15.2.2010 9:11:28   
Amelaa RR
Evo dobila sam na poklon od nevjeste i seke ovo cudo i dodje jos masazer uz to user posted image user posted image
user posted image

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Celulit
17.2.2010 8:55:42   
magnolija*
Ja mislim da ne postoji krema koja ce rijesiti celulit zauvijek.
Uz svaku kremu se uvijek veze zdrav nacin prehrane, konzumiranje puno vode i konstantno vjezbanje. Tako da sve ovo pomaze i bez tih krema.
Pa da silne kremice, tabletice i ostale mazalice pomazu u razbijanju celulita i topljenju sala, ne bi cvjetala plasticna hirurgija, ovako kako cvjeta user posted image


_____________________________

E. vole te mama i tata !!!

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Celulit
17.2.2010 9:01:09   
mamaajna
iza prvog djeteta sam se motala u folije ujutro,oznojis se po ti djelovima ko lud i bilo je vidno smanjen,a sad da se umotam do zavrat trebalo bi mi 5g da ga se kutarisem

_____________________________

nedim 23.05.1999
iman 20.09.2009

nedim-drugi put u pubertetu uhhh ovaj je tezi
iman-poceli smo da pricamo uhhh puno da pricamo
trudimo se za trece

(odgovor članu magnolija*)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Celulit
6.4.2010 13:47:06   
sarayka
E žene kako bi isao ovaj gel od brsljena + banana dijeta + celer sok user posted image
koja kombinacija user posted image
Rekoh da podignem malo temu treba nam pred more user posted image


_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu mamaajna)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Celulit
9.4.2010 15:02:08   
k2sandra
Kakav ti je ovo sok od celera, posto sam na jos jedno forumu procitala jogurt + nariban celer ujkutro da je vrlo efikasan protiv celulita?
A sto se banana dijete tice neki se kunu u nju dok su se drugi jos vise udebljali user posted image

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Celulit
9.4.2010 15:08:52   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: sarayka

E žene kako bi isao ovaj gel od brsljena + banana dijeta + celer sok user posted image
koja kombinacija user posted image
Rekoh da podignem malo temu treba nam pred more user posted image


ma ti si baš kenula u tešku borbu sa kilama...svakla čast...sreća moje tijelo nema porblem razbvlačenja i skupljana pa nemam ni strija ni celulita...narandžina kora za mene je misterija. al su zato višak kilograma i djete stalna borba i stvarna činjenica.user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Celulit
19.5.2010 21:07:28   
Đenifer
Cao curke/......

Da li neka od vas ima iskustva sa novim proizvodom top šopa, hlačice i sprej za celulit, masne naslage i sl.koje se naprskaju i obuku, i kao aktivnost po kući i oko djeteta vas cijeli dan, i rezultati kao za 3-4 sedmice. Ja generalno mislim da njihovi proizvodi nisu loši, samo treba biti uporan kao i u svemu. >Zadnje što sam nabavila od njih je relax masažer i stvarno je dobar bar za masažu, za ostalo masiranje po tijelu treba mi vječnost, a djete zove ha ha

(odgovor članu kayka)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Celulit
6.8.2010 15:11:12   
Miau
IZVORNA PORUKA: mamaajna

iza prvog djeteta sam se motala u folije ujutro,oznojis se po ti djelovima ko lud i bilo je vidno smanjen,a sad da se umotam do zavrat trebalo bi mi 5g da ga se kutarisem

Koliko nakon poroda si pocela sa ovim tretmanom? Jesi se mazala s necim pa onda zamotavala ili bi se samo na "suho" zamotala i pustila da se oznojis?

(odgovor članu mamaajna)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Celulit
9.8.2010 10:46:25   
mamaajna
ja,ja na suho.umotas guzu noge stomak i radis po kuci ili spavas tako

_____________________________

nedim 23.05.1999
iman 20.09.2009

nedim-drugi put u pubertetu uhhh ovaj je tezi
iman-poceli smo da pricamo uhhh puno da pricamo
trudimo se za trece

(odgovor članu Miau)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *