|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sex poslije poroda...
3.12.2010 0:42:49   
SailorMoon
Eh drage moje, da se i ja javim na ovu temu. 
Mi nismo mogli iscekati kraj 40nice, dosli smo samo do 27 dana i keksali se. Malkice je samo bolilo  pozada, ali je super boli, i ako sam i ja sivena. Ali ja vise nisam mogla cekati, jer u trudnoci nisam mogla. Muz mi se brino da nije rano i htjeo cekati 41. dan ali ja vise nisam mogla.

_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu Esmeralda)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: Sex poslije poroda...
3.12.2010 0:46:10   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: SailorMoon

Eh drage moje, da se i ja javim na ovu temu. 
Mi nismo mogli iscekati kraj 40nice, dosli smo samo do 27 dana i keksali se. Malkice je samo bolilo  pozada, ali je super boli, i ako sam i ja sivena. Ali ja vise nisam mogla cekati, jer u trudnoci nisam mogla. Muz mi se brino da nije rano i htjeo cekati 41. dan ali ja vise nisam mogla.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

dobro si izdražala i 27.

Super...
mene pitaju nakon 40 dan kao jesi išla na gin. pregled jel sve Ok, ja im kažem ih znam ja da je Ok ima već haman mjesec...15 dan mi plafon bio da čekam nakon prvog porodauser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: Sex poslije poroda...
3.12.2010 0:46:46   
veeseelaa
e nek si se sestro sexala, drago mi je zbog tebe user posted image user posted image user posted image user posted image
sex je lijek za sve i za ranu od epi user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: Sex poslije poroda...
3.12.2010 0:48:58   
SailorMoon
Ma ja sam rekla odma, meni 40 dana ko godina. Nema nista od toga. Htjela sam ja jos prije, nije me nista bolilo ali ipak reko malo da sacekam za svaki slucaj. Uhh bas mi lakse da je sve ok

_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: Sex poslije poroda...
3.12.2010 9:00:00   
Mirkica
prvi put sam cekala tih 41 dan jedva smo izdurali a drugi put je proslo i 2 mjeseca :(

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: Sex poslije poroda...
4.1.2011 21:48:29   
peky
Drage moje forumasice,
Imam jedno veoma, pa rekla bih,tesko pitanje za vas.
Naime proslo je 70 dana odkad sam se porodila i jos nisam imala sex sa svojim draganom...user posted image
Kad bi me pitali do cega je ne bi vam znala odgovoriti , nije mi jednostavno do toga, mozda me beba drzi toliko zauzetom da jednostavno i ne razmisljam o tome....
Medjutim....user posted image .... pocela sam primjecivati da mi draganuser posted image  uzasno smeta, jednostavno covjeka vise ne mogu ocima da gledam...ne znam sto...ali na svaku imam odgovor i sve sto radi pogresno radi heheh....
Kad god mi pridje blize, pokusa nesto ,ja ga odbijem....zasto - ne znam!!!!?
Pa mi sestra na ovo sve odgovori da je do toga sto se jos nismo sexali???????????
Pa bi da vas pitam sta vi mislite?
Jel do nedostatka sexa??
Jel se vama desavalo da nikako nemate zelju za sexom, da vam se sama pomisao na to gadi??? Ako jeste, kako se lijeci???    Do njega nije user posted image user posted image user posted image .... uvijek sam bila zadovoljna....

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: Sex poslije poroda...
4.1.2011 22:02:50   
tekja
peky, samo cu ti reci sex nakon poroda, mnoooooogo bolji..pa ti cekaj...user posted image user posted image user posted image
 
naravno da ti nije do toga, umor, navikavanje na bebu, nesanica, MM i ja smo se svadjali u prosjeku 1000 puta na dan prva tri mjeseca...
 
nabavi lubrikant, ne ignorisi TM, dopusti co'eku da dodje do izrazajauser posted image  i vidjeces kako problemi zvani gadjenje iscezavajuuser posted image

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu peky)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: Sex poslije poroda...
4.1.2011 22:04:27   
mamabb
IZVORNA PORUKA: peky

Ako jeste, kako se lijeci???   


Sexom...nešto slično je bilo kao kod tebe, mislim da je prošlo i više od 2,5 mjeseca nakon poroda. Porod je bio bljak, a poslije rana mi je bila brrrr i bio me strah, međutim, kad je žena probala, pravo se navadilauser posted image user posted image
Kad se ono hoće uvijek se nađe vremena :)


_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu peky)
Neposredna veza do poruke: 208
   RE: Sex poslije poroda...
4.1.2011 22:19:20   
Idina mama
IZVORNA PORUKA: peky

Drage moje forumasice,
Imam jedno veoma, pa rekla bih,tesko pitanje za vas.
Naime proslo je 70 dana odkad sam se porodila i jos nisam imala sex sa svojim draganom...user posted image
Kad bi me pitali do cega je ne bi vam znala odgovoriti , nije mi jednostavno do toga, mozda me beba drzi toliko zauzetom da jednostavno i ne razmisljam o tome....
Medjutim....user posted image .... pocela sam primjecivati da mi draganuser posted image  uzasno smeta, jednostavno covjeka vise ne mogu ocima da gledam...ne znam sto...ali na svaku imam odgovor i sve sto radi pogresno radi heheh....
Kad god mi pridje blize, pokusa nesto ,ja ga odbijem....zasto - ne znam!!!!?
Pa mi sestra na ovo sve odgovori da je do toga sto se jos nismo sexali???????????
Pa bi da vas pitam sta vi mislite?
Jel do nedostatka sexa??
Jel se vama desavalo da nikako nemate zelju za sexom, da vam se sama pomisao na to gadi??? Ako jeste, kako se lijeci???    Do njega nije user posted image user posted image user posted image .... uvijek sam bila zadovoljna....



Draga moja,

ja nisam imala nikavu zelju za sexom punih 20 mjeseci poslije poroda. I nismo ga imali. MM je bio divan i strpljiv. I onda mi se odjednom pojavila zelja. I bilo je bolje nego prije poroda.
A ni prije poroda nisam imala bas neku zelju. Imate li za ovo lijek?
Nisam primjetila da se manje otresam na mm otkako (odkako ili otkako?) smo imali sex. Pred menstruaciju sam uzasna. Gora nego prije.

(odgovor članu peky)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: Sex poslije poroda...
8.1.2011 18:20:58   
kitty_kat
Mi smo čekali nekih 30 dana, viš enismo uspjeli izdržati, ja bi i prije, ali se mm bojao za mene, bio je strašno bolan i još sam malo i prokrvarila nakon sexa. Ne znam šta se desilo s porodom, ali je sex sada puno, puno bolji, skroz drukčiji osjećaj, puno više uživam user posted image

(odgovor članu Idina mama)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: Sex poslije poroda...
8.1.2011 19:06:37   
Anoniman
Cekaj...vi se seksate kad imate...?

(odgovor članu kitty_kat)
  Neposredna veza do poruke: 211
   RE: Sex poslije poroda...
8.1.2011 19:18:58   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Cekaj...vi se seksate kad imate...?

ko je to spomenuouser posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 212
   RE: Sex poslije poroda...
8.1.2011 19:24:54   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Cekaj...vi se seksate kad imate...?

ko je to spomenuouser posted image



Procitala sam da neke zene stupaju u odnos za 15, 20 dana...Zar su vec prestale krvariti?

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 213
   RE: Sex poslije poroda...
8.1.2011 19:33:55   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Cekaj...vi se seksate kad imate...?

ko je to spomenuouser posted image



Procitala sam da neke zene stupaju u odnos za 15, 20 dana...Zar su vec prestale krvariti?


mozda su ranije prestale krvaritiuser posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 214
   RE: Sex poslije poroda...
8.1.2011 21:12:52   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Cekaj...vi se seksate kad imate...?

ko je to spomenuouser posted image



Procitala sam da neke zene stupaju u odnos za 15, 20 dana...Zar su vec prestale krvariti?


mozda su ranije prestale krvaritiuser posted image


Pa bas me to i zanima...

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 215
   RE: Sex poslije poroda...
27.1.2011 19:27:36   
RICI
poslije carskog reza sam krvarila 10 dana, s tim da sam jos oko 5 dana imala jaci roskasti iscjedak, a sex sam imala nakon 28 dana od dana poroda, mada mi je smetala suhoca rodnice al sve to je vezano sa dojenjem. Durex gel zakon hahaha

_____________________________

Samo nam je ljubav potrebna.........

Prvorodjeni mamin zivot
14.03.2002. godine
Drugorodjena mamina srecica
06.04.2011. godine

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 216
   RE: Sex poslije poroda...
27.1.2011 21:06:03   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Cekaj...vi se seksate kad imate...?

ko je to spomenuouser posted image



Procitala sam da neke zene stupaju u odnos za 15, 20 dana...Zar su vec prestale krvariti?


mozda su ranije prestale krvaritiuser posted image


Pa bas me to i zanima...



Pa narvno da sam prestala krvariti.
Ne ja se ne sex-a, kada imamuser posted image nikadauser posted image

< Poruku je uredio Hanady RR -- 27.1.2011 21:13:40 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 217
   RE: Sex poslije poroda...
14.2.2011 20:58:42   
škorpija
hej a mene interesira jel žene koju su rodile carskim rezom krvareuser posted image (ne na rezu, nego doleuser posted image )

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 218
   RE: Sex poslije poroda...
14.2.2011 21:03:26   
tekja
skorpija, bas me user posted image user posted image user posted image ...
 
aha, nego sta, isto kao i kod pr.po.

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 219
   RE: Sex poslije poroda...
14.2.2011 21:05:30   
ema_28
Drage moje, mi smo probali, evo proslo je skoro 40 dana ali mene boli. Sva sam se preznojila od bola i na kraju nista od keksa. A zelja postoji. Katastrofa

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 220
   RE: Sex poslije poroda...
14.2.2011 21:06:32   
škorpija

IZVORNA PORUKA: tekja

skorpija, bas me user posted image user posted image user posted image ...
 
aha, nego sta, isto kao i kod pr.po.

ma daaaaj, ne mogu vjerovati, ali zaštouser posted image . eto da sam jučer umral to ne bih znalauser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 221
   RE: Sex poslije poroda...
14.2.2011 21:08:20   
škorpija

IZVORNA PORUKA: škorpija


IZVORNA PORUKA: tekja

skorpija, bas me user posted image user posted image user posted image ...
 
aha, nego sta, isto kao i kod pr.po.

ma daaaaj, ne mogu vjerovati, ali zaštouser posted image . eto da sam jučer umral to ne bih znalauser posted image

mislim, ja sma mislila da , ma ne znam ni šta sma mislila user posted image

ih ema ja sam čekala haman tri mjesecauser posted image , bolilo je uhhhh

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 222
   RE: Sex poslije poroda...
14.2.2011 21:10:21   
pumababy

IZVORNA PORUKA: škorpija

hej a mene interesira jel žene koju su rodile carskim rezom krvareuser posted image (ne na rezu, nego doleuser posted image )


Eh draga skorpija ja sam imala carski rez,i prvih dana nisam nimalo krvarila,dr se cudili svi krvare kod mene nistauser posted image ,medjutim kad je proslo nekih sedam,osam dana nastupilo je jako krvarenje i trajalo nekih 10 dana a sve je bilo uredu sa mnom tad sam i prestala dojitiuser posted image

_____________________________

10.08.2010.

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 223
   RE: Sex poslije poroda...
14.2.2011 21:13:01   
škorpija

IZVORNA PORUKA: pumababy


IZVORNA PORUKA: škorpija

hej a mene interesira jel žene koju su rodile carskim rezom krvareuser posted image (ne na rezu, nego doleuser posted image )


Eh draga skorpija ja sam imala carski rez,i prvih dana nisam nimalo krvarila,dr se cudili svi krvare kod mene nistauser posted image ,medjutim kad je proslo nekih sedam,osam dana nastupilo je jako krvarenje i trajalo nekih 10 dana a sve je bilo uredu sa mnom tad sam i prestala dojitiuser posted image

ja sam fakat mislila da je to krvarenje povezano sa prirodnim porodom, kontam ljekari kad izvade bebu iz pupe i posteljicu, sve to fino očiste i pokupe i nema šta krvariti

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu pumababy)
Neposredna veza do poruke: 224
   RE: Sex poslije poroda...
14.2.2011 21:17:53   
many
IZVORNA PORUKA: škorpija


IZVORNA PORUKA: pumababy


IZVORNA PORUKA: škorpija

hej a mene interesira jel žene koju su rodile carskim rezom krvareuser posted image (ne na rezu, nego doleuser posted image )


Eh draga skorpija ja sam imala carski rez,i prvih dana nisam nimalo krvarila,dr se cudili svi krvare kod mene nistauser posted image ,medjutim kad je proslo nekih sedam,osam dana nastupilo je jako krvarenje i trajalo nekih 10 dana a sve je bilo uredu sa mnom tad sam i prestala dojitiuser posted image

ja sam fakat mislila da je to krvarenje povezano sa prirodnim porodom, kontam ljekari kad izvade bebu iz pupe i posteljicu, sve to fino očiste i pokupe i nema šta krvariti
ja sam rodila na crski i nisam ni malo krvarila,niti sam imala mengu naredna dva mijeseca,tako da mislim da je to individualno,dok su zene koje su lezale smenom i isto rodile na carski krvarile prvih par dana...

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *