|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sex poslije poroda...
25.1.2010 10:49:49   
anidla
drage zene, meni je sex bio zabranjen u trudnoci, a mom bebacu je 2,5 mj i jos nista se nije desilo....vidim ja da se mm njezno vrcka oko mene, uvija se user posted image ali mene je straaaah!!!!! fakat ne znam sta da radim....sad bih ja odmah, zelja postoji, ali bas bas se prepadnem kad se sjetim....a fali da malo smirim hormone user posted image

_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Sex poslije poroda...
25.1.2010 10:52:20   
salmy
Ljepota od zivota!!!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image prvi put je bio cirkus........ali svaki sljedeciuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Sex poslije poroda...
25.1.2010 10:55:43   
anidla
moja salmy, da mise nije desilo dole sve ono sa ranom davno bih ja probala user posted image

_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Sex poslije poroda...
25.1.2010 10:59:04   
sweet BaBy
Samo polahko i opusteno anidla.
I mene je bilo strah, ali sam prija toga razgovarala s muzem i opustila seuser posted image
I naravno taj "prvi put" sve je bilo u mojim rukamauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

#A&A# Srece moje.

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Sex poslije poroda...
25.1.2010 11:03:44   
anidla
joj hvala na podrsci.....
iskreno, jedino me tjesi sto imam preeedivnog supruga....nista, vrijeme je da se malo dotjeram pa da budem glavna u akciji user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu sweet BaBy)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Sex poslije poroda...
25.1.2010 11:04:12   
salmy
IZVORNA PORUKA: anidla

moja salmy, da mise nije desilo dole sve ono sa ranom davno bih ja probala user posted image
Ma znam draga moja razumijem te.....ja nisam dole nista imala sve ostalo kao i prije poroda!!!!! ali prvi put je stvarno bilo koma.......koliko smo se smijali bebu smo probudili!!!!!!!!!! samo se opusti i ne razmisljaj sta se desilo prije,jednostavno pusti masti na volju!!!!!!! i vidjeces razlikeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Sex poslije poroda...
25.1.2010 11:06:25   
salmy
depilacija obaveznauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image mene je malo strah reza,a inace volim da sam "glat"user posted image user posted image user posted image user posted image ali naviknucu valjda na rez!!!!!!! Kad malo bolje skontam i ne vidi se puno,a od stomaka ostala samo linija............
bas me zanima kad ce ta linija da nestaneuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Sex poslije poroda...
25.1.2010 11:11:23   
sweet BaBy
Ma samo ti polahko u akcijuuser posted image Vjeruj mi koliko to nasi muzevi pozele nije im toliko ni bitno jesi li depilirana ili ne user posted image user posted image user posted image
A naravno najvaznije je imati divnog muza pored sebe, punog razumijevanja.



_____________________________

#A&A# Srece moje.

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Sex poslije poroda...
25.1.2010 11:27:18   
teacher75

IZVORNA PORUKA: salmy

IZVORNA PORUKA: anidla

moja salmy, da mise nije desilo dole sve ono sa ranom davno bih ja probala user posted image
Ma znam draga moja razumijem te.....ja nisam dole nista imala sve ostalo kao i prije poroda!!!!! ali prvi put je stvarno bilo koma.......koliko smo se smijali bebu smo probudili!!!!!!!!!! samo se opusti i ne razmisljaj sta se desilo prije,jednostavno pusti masti na volju!!!!!!! i vidjeces razlikeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

potpisujem, samo sto sam ja prije tog "1.puta" otisla i na depilaciju voskom i kod ginekologa, da se pripremim i fizicki:)) mad sam danima ranije razmisljala kako cu, sve je ok proslo. kao sto si rekla, bilo je pravo cudno, isto kao pravi 1.put, nismo se mogli opustiti nikako, al vec kasnije je sve bilo kao prije poroda

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Sex poslije poroda...
26.1.2010 7:05:15   
anidla
prvi put se desio  user posted image i NIJE boljelo user posted image user posted image user posted image user posted image a ja sam kao nova user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image i mm, naravno user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Sex poslije poroda...
26.1.2010 9:16:43   
Nedi
Eto vidis da nije strasnouser posted image

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Sex poslije poroda...
26.1.2010 15:23:59   
sweet BaBy
IZVORNA PORUKA: anidla

prvi put se desio  user posted image i NIJE boljelo user posted image user posted image user posted image user posted image a ja sam kao nova user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image i mm, naravno user posted image user posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

#A&A# Srece moje.

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Sex poslije poroda...
26.1.2010 16:16:34   
škorpija
prvi put se desio i NIJE boljelo a ja sam kao nova i mm, naravno


ovakve informacije mi je uvijek drago čutiuser posted image , mogu reći da se i naš sex. živto poboljšao nije isto kao prije poroda ali je možda čak i boljeuser posted image , nema vremena za prazan hod (jer se bebi može svaki čas porbuditi), samo konkretnouser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu sweet BaBy)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Sex poslije poroda...
26.1.2010 21:05:50   
Mya_81 RR
IZVORNA PORUKA: škorpija
nema vremena za prazan hod (jer se bebi može svaki čas porbuditi), samo konkretnouser posted image


user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Sex poslije poroda...
26.1.2010 21:31:14   
anidla
IZVORNA PORUKA: škorpija

prvi put se desio i NIJE boljelo a ja sam kao nova i mm, naravno


ovakve informacije mi je uvijek drago čutiuser posted image , mogu reći da se i naš sex. živto poboljšao nije isto kao prije poroda ali je možda čak i boljeuser posted image , nema vremena za prazan hod (jer se bebi može svaki čas porbuditi), samo konkretnouser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

konkretno i predobro user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Sex poslije poroda...
26.1.2010 22:34:28   
ZAMARI
Da vas pitam zenice,koliko vas smatra da je grozno to sto nismo bili intimni od 7mj. trudnoce a bebi je sada 5mjuser posted image .......bila sam kod svoje frizerke danas(a to u prevodu dodje kao ispovjedaonicauser posted image ) i izmedju ostalog sam spomenula to i ona se sokirala......kaze da sam grozna i nisam normalna,da je to predugo i da niko nebi to tolerisao i osim njega da nije dobro ni za mene???Ja jednostavno nemam nikakve zelje ni potrebeuser posted image ...(da naopomenem da prije poroda i inace smo JAKO aktivni i sve je o.k.Ovo se desilo i sa prvim kidom ali ne ovako dugo.Pa moje pitanje je koliko vas misli da trebam natjerati se iako to nikada dosad nisam uradila samo zato sto je proslo toliko vremena ili trebam uraditi onako kako se osjecam kolikogod potrajalouser posted image ?

_____________________________

Moj sin-moj ponos=08.05.2003
Moja kcerka-moja princeza=26.09.2009

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Sex poslije poroda...
26.1.2010 22:37:29   
teacher75

IZVORNA PORUKA: ZAMARI

Da vas pitam zenice,koliko vas smatra da je grozno to sto nismo bili intimni od 7mj. trudnoce a bebi je sada 5mjuser posted image .......bila sam kod svoje frizerke danas(a to u prevodu dodje kao ispovjedaonicauser posted image ) i izmedju ostalog sam spomenula to i ona se sokirala......kaze da sam grozna i nisam normalna,da je to predugo i da niko nebi to tolerisao i osim njega da nije dobro ni za mene???Ja jednostavno nemam nikakve zelje ni potrebeuser posted image ...(da naopomenem da prije poroda i inace smo JAKO aktivni i sve je o.k.Ovo se desilo i sa prvim kidom ali ne ovako dugo.Pa moje pitanje je koliko vas misli da trebam natjerati se iako to nikada dosad nisam uradila samo zato sto je proslo toliko vremena ili trebam uraditi onako kako se osjecam kolikogod potrajalouser posted image ?

uh zeno, ja ne bih toliko izdrzala nema sanse! jedva sam izdrzala i 3 i po mjeseca!(zadnji mjesec trudnoce i 2 i po nakon poroda)

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu ZAMARI)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Sex poslije poroda...
26.1.2010 22:37:41   
myb@by
Ja mislim da ti je stvarno bilo krajnje vrijeme da stupis u odnose.Mislim 5 mjeseci je stvarno puno.To ti govorim iz dobre namjere jer malo i razmisljaj o muzu i njegovim potrebama.To je prvi korak koji vodi nevjeri.Nadam se da nisam bila grubauser posted image .

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu ZAMARI)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Sex poslije poroda...
26.1.2010 22:41:02   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: myb@by

Ja mislim da ti je stvarno bilo krajnje vrijeme da stupis u odnose.Mislim 5 mjeseci je stvarno puno.To ti govorim iz dobre namjere jer malo i razmisljaj o muzu i njegovim potrebama.To je prvi korak koji vodi nevjeri.Nadam se da nisam bila grubauser posted image .


ah sto zenu isprepadauser posted image user posted image ...DEDER ti reci svom muzu da te izmasira pa ce se i tebi odmah djidji-midjiuser posted image

(odgovor članu myb@by)
  Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Sex poslije poroda...
26.1.2010 22:54:26   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: ZAMARI

Da vas pitam zenice,koliko vas smatra da je grozno to sto nismo bili intimni od 7mj. trudnoce a bebi je sada 5mjuser posted image .......bila sam kod svoje frizerke danas(a to u prevodu dodje kao ispovjedaonicauser posted image ) i izmedju ostalog sam spomenula to i ona se sokirala......kaze da sam grozna i nisam normalna,da je to predugo i da niko nebi to tolerisao i osim njega da nije dobro ni za mene???Ja jednostavno nemam nikakve zelje ni potrebeuser posted image ...(da naopomenem da prije poroda i inace smo JAKO aktivni i sve je o.k.Ovo se desilo i sa prvim kidom ali ne ovako dugo.Pa moje pitanje je koliko vas misli da trebam natjerati se iako to nikada dosad nisam uradila samo zato sto je proslo toliko vremena ili trebam uraditi onako kako se osjecam kolikogod potrajalouser posted image ?


kao expert za sex user posted image user posted image user posted image mogu ti reći da to što radiš nije dobro, al zaista nije dobro
Mogu shvatiti da je želja za sexom umanjena ili možda i privremeno nestala al mislm da HITNO moraš poraditi na tome da opet dobiješ nagon za istim
Po meni je bolest gubljenje sexualnog nagona
A isti za sobom vuče prevaru tm a onda će ti biti kasno da se mijenjaš

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu ZAMARI)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Sex poslije poroda...
26.1.2010 23:00:46   
Amrino
kao expert za sex user posted image user posted image user posted image mogu ti reći da to što radiš nije dobro, al zaista nije dobro


user posted image user posted image user posted image


U prvoj trudnoci i MM i ja- nidje veze...Probali jednom- dvaput...on se ukocio...strah ga bilo da nesto nece bebi biti...e onda poslije doktor zabranio...i tako...Vremenom se bili navikli pa bili totalno operisani od svega. Poslije poroda prvi put nakon jedno...dva mjeseca...I od tada- nikad bolji sex user posted image .
Sad u ovoj trudnoci- redovnije nego kad nisam trudna user posted image user posted image user posted image ...sta ce se poslije desiti...ko zna...ali u jedno sam 100 % sigurna: na sexualnom zivotu treba raditi...Vrlo lako se desi da sexualnu zelju potisnete i ti i partner i da vam bude svejedno...ali kao sto ovaj nas ekspert rece- nije dobro...A sto se vise "vjezba" sve je bolje a i zelja veca...
Svasta ja napisah...

< Poruku je uredio Amrino RR -- 26.1.2010 23:01:52 >


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Sex poslije poroda...
26.1.2010 23:11:02   
veeseelaa
eto Amrino ti je lijepo objasnilauser posted image  budi dobra i sexaj seuser posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Sex poslije poroda...
26.1.2010 23:14:06   
ivancica09
Evo da i ja malo prokomentarisem,iako sam nedavno se ukljucila

Citam,citam i smijesim seuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , ali AMRINO RR je u pravu.
Nemojte da vam postane svejedno,neka vam bude kao jedan cin opustanja i uzivanja
Sretno user posted image






(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Sex poslije poroda...
26.1.2010 23:17:07   
Hanady RR
šalu na stranu Zamiri moraš sbe natjerati na taj prvi put nakon poroda...ja sam prvom trudnoćom i porodom nisma imal problema jedva dočekali 40 dana da prođe, ali sa drugom trudnoćom od početka bila problematična i nakon poroda koji nije bio prirodan već carskim rezom nekako nisma više bila ona stara ja. Bar sam tako osjećala, nisma bila zdovoljna sobom, umorna i utučena zatvorila se u kuću sa ovom djecom , i jednostavno 2 mjeseca poslije sam sama sebi rekla da se moram natjerat i to sam i uradila. Moraš i ti vjeruj biće ti sve lakše...nekada nismo ni svjesne koliko nezadovoljstava iz nas proizilazi upravo iz te vrste trebanja ljubavi i dodira sa partnerom. nakon tog mog natjeravanja na isto sve je bilo drugačije i mnogo bolje...mnogo bolje se osjećam i kao majka i domaćica i drugarica a posebno kao žena svoga muža. samopouzdanje je mnogo kvalitetnije kada je u braku sve uštimano.  SRETNO

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Sex poslije poroda...
27.1.2010 11:14:47   
škorpija
evo za zamiri jedna (ne)prikladan stih: sex na ex, upražnjavam svakog dana, sex na ex to mi je duševna hranauser posted image

šalu na stranu, i ja sam prvi put ima odnos 4 mjeseca nakon poroda, ali mogu reći da je tek nakon 8 mjeseci sve došlo na svoje, ustvari moram priznati iako me je stid user posted image da je kod mene odstustvo želje bilo povezano sa dojenjem, tek kad je jadin odlučio da ne doji više ja sma se opet osjetila kao žena i poželjela muža. do tad sve je bilo bljakica, nisma mu dozvoljaval da mi pine grudi ne daj bože, još ako bebi zaplače pa mi u po polsa počne curiti mlijeko, ma ne znam, jednostavno nije bilo dobro ni psihički i ni fizički

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *