|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: sex posle poroda...
18.7.2009 12:00:42   
ivanak
Jeste li vi radile ono kad vam je zarasla rana ili ima slučaj da je netko radio i dok još nije zarasla ili je bio pri kraju sa krvarenjem???


(odgovor članu Modesty)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: sex posle poroda...
20.7.2009 23:11:00   
Mya_81 RR
 
IZVORNA PORUKA: ivanak

Jeste li vi radile ono kad vam je zarasla rana ili ima slučaj da je netko radio i dok još nije zarasla ili je bio pri kraju sa krvarenjem???




Žuriti se?user posted image user posted image user posted image

Doduše, ja nisam cijelu trudnoću i još čekamo da se stvari primire od poroda...uglavnom, LUDA sam od čekanja!!!!!!

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: sex posle poroda...
21.7.2009 14:32:02   
ivanak
Ma nije da mi se žuri. Mi nismo imali problema sa time u trudnoći. Radili eto skoro pa do zadnjeg dana user posted image user posted image user posted image
Ma pitam, jer sam prestala krvariti, a rana unutarnja nije još do kraja zarasla.

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: sex posle poroda...
21.7.2009 15:14:27   
mamin_zivot
Moje krvarenje je stalo zvanicnotacno mjesec od poroda, sad bude po kap-dvije eto samo malo na dn ulosku. Ali nisam jos, neka se sve ocisti da nam ne kvari ugodjaj! user posted image

_____________________________

16.06.2009.-14:55 rodio se nas sin, najljepsa i najveca radost nasa!!!
01.01.2011.-15:45 rodila se princeza mamina.
Druga radost jeste, ali ne i manje vrijedna od prve. :**

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: sex posle poroda...
21.7.2009 15:18:30   
dady
Joj meni je od poroda prošao mjesec,i jedva čekam više,prije 5 dana sam prestala krvariti,pa nek prođe još koji dan pa čemo se dati u akciju
!!!Jedva čekam!!1user posted image user posted image

_____________________________

DAWUD 20.06.2009.
Mrvica je postala mrvetina!!!
:)))))))))

ZEJD 07.11.2012.
Nova Mrvica :)))

(odgovor članu mamin_zivot)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: sex posle poroda...
24.7.2009 15:46:15   
mamin_zivot
Moralo se proslaviti 11.mjeseci prelijepog braka koji je ukrasen nasim sinom!!!! user posted image user posted image

_____________________________

16.06.2009.-14:55 rodio se nas sin, najljepsa i najveca radost nasa!!!
01.01.2011.-15:45 rodila se princeza mamina.
Druga radost jeste, ali ne i manje vrijedna od prve. :**

(odgovor članu dady)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: sex posle poroda...
24.7.2009 18:13:48   
ivanak
I meni mamin život isto tako po par kapi na dnevnom ulošku nakon obilnog krvarenja. Ma nikako se više riješiti toga. Uživala deset mjeseci bez toga i sad nikako da stane, a joj...

(odgovor članu mamin_zivot)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: sex posle poroda...
8.8.2009 12:31:05   
ns.mery
mi smo to obavili prije par dana a bebi je bilo 45 dana ,a prestala sam krvariti 15 dan od poroda Malo me je bilo strah da me nece boliti ali proslo je sve okuser posted image user posted image

_____________________________

NASA PRINCEZICA SE RODILA 22.06.09

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: sex posle poroda...
8.8.2009 13:03:08   
veeseelaa
nakon 40 dana nakon porod imala sam sexualni odnos sa mm, toliko sma i krvarila.... uživala sam u sexu ali moj je problem bio što bi u toku odnosa prokrvarila i tako jedno satak nakon odnosa, uh kako sam se prepala... nigdje nisam pročitala da se to nekom dešava.... napravili smo pauzu i nakon6-7 dana ponovo, opet sam prokrvarila, mislila sam da moj sexulani život nikada neće biti kao prijeuser posted image  već treći put nije bilo krvarenja i sad nam je sex dooobaaar ponovo
da naglasim bila sam šivana i s vana i unutra

da, mm sam oralno zadovoljila drugi dan nakon poroda user posted image user posted image
sramota user posted image user posted image  al to je već za temu "koprcanje"user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu ns.mery)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: sex posle poroda...
9.8.2009 12:03:33   
ivanak
Nisam ni ja nigdje to pročitala, ali mogu će je to zato jer se još tijelo nije do kraja očistilo...
Nisam sigurna.

Mnei muž nije htio da ga oralno zadovoljim, on je htio da to kako treba bude za prvi put. Nismo izdržali dugo, pa smo nakon 20-ak dana napravili ono - i svi smo bili sretni.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: sex posle poroda...
15.8.2009 18:33:00   
Anoniman
ja sam imala sex ,sa mm.cim je prosla 40esnicauser posted image bilo je dobro ali neznam jel se kod vas to desilo da sam osjetila oziljak,odnosno sivana sam i van,i unutra pa kad sam imala odnose osjecala sam da me smeta,zulja zateze,uglavnom osjetila sam ga  oziljakuser posted image malo neugodno bilo
dali cu to tako stalno osjecat ili ce vremenom navic se na touser posted image user posted image user posted image
sex je bio skroz drugaciji.Zbog oziljka dole!!!!


< Poruku je uredio felix -- 15.8.2009 18:34:01 >

(odgovor članu Mrka)
  Neposredna veza do poruke: 111
   RE: sex posle poroda...
15.8.2009 18:36:57   
Mya_81 RR
Uh, mene je na početku toliko zabolilo da sam pomislila da se neću sexati više nikada user posted image ...ali sva sreća vrlo brzo je prošlo...i trajalo vrlo kratkooooooo user posted image user posted image user posted image user posted image ...nakon pauze od 8 mjeseci nije trebalo dugo ni njemu ni meni user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: sex posle poroda...
15.8.2009 18:39:05   
Anoniman
user posted image user posted image upravu si ,dugo se cekalo na taj sex pa makar i smetalo sta,al stvarno me oziljak vani smetao zatezao me bas neugodno kaze meni mm.dko se nepriviknem na njega  zaboravit cu ja to daj boze al bas smetauser posted image
bilo je ko nesto,al bolje ista nego nista polako se privikajemo jer ni mi nismo 9mjes. se sex.user posted image

(odgovor članu Mya_81 RR)
  Neposredna veza do poruke: 113
   RE: sex posle poroda...
15.8.2009 18:41:19   
Mya_81 RR
Ma, bit će i bolje nego prije poroda user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: sex posle poroda...
15.8.2009 20:06:33   
Apotekarka
he he ja sam sex napokon imala nakon 8 mjeseci 45 dan nakon poroda...malo me zatezalo ali bilo je mmm...mada sam mislila da smo i zaboravili kako se to radi otkad nismo...

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: sex posle poroda...
17.9.2009 22:17:48   
ena23
Pozelilo se brate... tek proslo 25 dana... uh, imam brigu docekati 40snicu...
Ja mislim da cu nas okupati mlijekom dok budemo u akciji, jer sad ne mogu ni spavati bez grudnjaka i jastucica u njemu- bude sav krevet mokar od mlijeka, a kamo li kad se budemo- kako popularno nazvase- koprcali...


_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: sex posle poroda...
17.9.2009 22:22:11   
idana_85
Haha...glavna si, vec fino podojis bebu pred spavanje i u akciju,kad beba izdoji...Mi nismo cekali toliko, mo smo 27-og dana, jer sam ja krvarila svega 25 dana. Jest da je uskoro nakon toga stigla meca,ali nema veze....:)

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: sex posle poroda...
17.9.2009 22:26:49   
ena23
Ma moje su ti grudi ko kanisteri pa emiru dosta jedan podoj jedna sika, ova druga ostane puna. Joj ko da gledam- bice hajde dragi prvo me pomuzi user posted image recu mu da je to nova vrsta predigre user posted image


_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: sex posle poroda...
21.9.2009 22:07:51   
Junior
porod meni se cini samo pojaca zelju za sexom...ja rodila prije 23 dana...ludilouser posted image mada ima zena kojima zelja bude APSOLUTNO UBIJENA.............

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: sex posle poroda...
1.10.2009 20:12:24   
Aldyy
Ove moje mahaluše oko mene sve zajaukale kako će boliti nakon poroda prvi put i ja se stvarno prepala..ali želja je bila jača...e pa da vam kažem nešto NIŠTA NE BOLI...čak je i bolje nego prije poroda.....vjerujem da nije svima isto...ali meni je puno bolje nakon što sam rodila nego prije...još sad imam više želje i volje bez obzira na bebca i sve ostale dnevne obaveze.......
___________________________________________________________________

SAMO NAPRIJED GENERACIJO-POPRAVI SE POPULACIJO
___________________________________________________________________

Planiram akbda kada moj Maky napuni 1 godinu da se opet zadam s mužem i napravimo mu jednog blacu ili sekicu....
___________________________________________________________________


_____________________________

:) Mahir :)
Mamino sunce zasijalo 05.08.2009. u 6:45

Volimo se, mazimo se, pazimo se....

Kako je brzo godina prošla od najsretnijeg dana...a mama ga svakim danom sve više voli :):)

(odgovor članu Junior)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: sex posle poroda...
1.10.2009 21:23:03   
idana_85
ena23, proci ce to. meni je jednom mlijeko buknulo nakon sexa, kaze mm eto kako cemo povecati kolicinu mlijeka (a tad smo imali problema ima mlijeka,nema mlijeka, a valjda do hormona srece i ono se obradovalo)

junior,aldy...isto tako. cak i u bolnici je bilo sijelo u mojoj sobi i bila jedna sto joj je to bilo drugo dijete, kaze vidjeces kako boli,uzas,prvi put je nista, boli milion puta vise,bla bla...A ja vise poludila gledajuci ga,a ne mogu mu nista. I kad nismo mogli da izdrzimo...user posted image Nismo cekali 40 dana, i bilo je super, a bolilo nije bas nimalo...mislim da je stvar u glavni, ne izmedju nogu, da prostite na ovakvom izrazu


_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu Aldyy)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: sex posle poroda...
2.10.2009 14:34:36   
Aldyy
Podapisujem Idana...i jeste stvar u glavi a ne među nogama.....a dobro mi je poznat taj osjećaš gledati a ne možeš mu ništa...hahahhaaa.....a još je gore kada znaš da ONI sebi mogu pomoći a mi jadne NIŠTA....

_____________________________

:) Mahir :)
Mamino sunce zasijalo 05.08.2009. u 6:45

Volimo se, mazimo se, pazimo se....

Kako je brzo godina prošla od najsretnijeg dana...a mama ga svakim danom sve više voli :):)

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: sex posle poroda...
2.10.2009 21:10:50   
ena23
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image

user posted image

Ako kontate sta hocu da kazem... user posted image




_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu Aldyy)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: sex posle poroda...
20.10.2009 9:53:56   
micica
Blago sretnicama koje su imale odnose! Meni ima jos po koja ka ali nista od akcije. Imam osjecaj da me muzic sada ne "gotivi" kao prije. Nema ni poljubaca, ni dodira ni nekih sitnih gluposti koje zenama tako mnogo znace. A ja se, fala Bogu, ubih od pitanja zasto? Sve se sastavilo, i nespavanje i navikavanje na bebaca i tonu nekih sitnica- ma znate i same. Od njega ocekujes bar mrvu njeznosti a on nista. To ce me dotuci. Zaista vise ni suza nemamauser posted image

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: sex posle poroda...
20.10.2009 9:59:11   
Private
E draga micica mozda se ni on nije naspavao svo ovo vrijeme,a moze biti i da ga beba prekineuser posted image kad bi on u akciju.Nemoj da se zalis kad covjek navali,pa da nebude ja neznam sta cu.

(odgovor članu micica)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *