|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Zamrzivac ladicar
16.2.2011 20:51:46   
bebacha
Trenutno nagovaram muza da kupimo ovaj zamrzivac.kakvo iskustvo imate s njima

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Zamrzivac ladicar
16.2.2011 22:29:03   
Hannan
Ja se ne bih vise mogla snaci sa zamrzivac skrinjom.Od kako sma s eudala imam ladicare, prvo je bio sam zamrzivac sa 6-7ladica,a sad sam kupila onaj 2u1 gore frizider dole 4 ladice i super sam zadovoljna.Mama je uvijek uzimala skrinje,  sad kad  me posalje d ajoj nesto donesem iz njega ja ne mogu da se snadjem koliko god se trudio da budu slozeni opet nesto dodje preko necega, pa ako zelis to donje , moras vaditi gornje...zapetlja ja :)
Ovi ladicari su barem meni jako pregledni, nema razlike u zaledjivanju, manje prostora zauzimaju, jer idu u visinu...

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Zamrzivac ladicar
17.2.2011 0:27:45   
Visnja RR
ako trebas tako veliki zamrzivac onda je bolji ladicar od skrinje jer je pregledniji i zauzima manje prosotora...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Zamrzivac ladicar
17.2.2011 8:40:44   
bebacha
pa imam ja onaj 2u1.al mi zamrzivac bas mali,dvije ladice.e sad mi treba onaj veli ladicar.a nebi skrinju,to niti mi se svida bit imam mjesta za nju

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Zamrzivac ladicar
24.1.2013 13:11:33   
Bebica11
hej zenice

IMATE LI ISKUSTVA SA LADICAREM, koji imate, kako ste zadovoljne????

ja imam 2 u 1 al malo mi, obicno sveki kupi domace teletine, piletine i ostalih proizvoda nam daju a mi nemamo mjesta a sad i kako je curica tu voljela bih od proljeca da pocnem skupljati razno povrce, zelje domace i ostalo da imam preko cijele godine, pa da 13. naknadu plus malo dodam iskoristim za touser posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Zamrzivac ladicar
24.1.2013 13:17:32   
damma
kod mene ovaj i zadovoljna sam
http://www.svenakredit.ba/bijela-tehnika/beko/zamrzivaci/beko-ladicar-fsa-21300

_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Zamrzivac ladicar
24.1.2013 13:34:51   
Thana85
to ti je predobra stvar, mi ga isto planiramo kupovati,posto i ja zamrzavam povrće iz bašte svoje, od graška,mrkvice,paprike,paradajza,kukuruza,blitve,ma sve zivo, plus meso kad stavimo nema mjesta ni zasta drugo.Tako da je to odlična stvar.sveki ima škrinju i svaki dan je preslagiva,a uvijek totalni haos.

_____________________________

mamina ljubav ~~~22.11.2013~~~
mamina sreća,a ista ljubav ~~17.02.2019~~

(odgovor članu damma)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Zamrzivac ladicar
24.1.2013 13:39:22   
zeze
Nemam iskustvo, ali ga planiram kupiti aBd. user posted image

_____________________________

...Naida... smizlica moja malena .... 03.08.2010.

(odgovor članu Thana85)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Zamrzivac ladicar
24.1.2013 14:19:03   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: damma

kod mene ovaj i zadovoljna sam
http://www.svenakredit.ba/bijela-tehnika/beko/zamrzivaci/beko-ladicar-fsa-21300


i ja sam kontala BEKO al muz govori i da BIRA ima super zamrzivace pa da vidim ima li ko iskustva sa istimauser posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu damma)
Neposredna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *