|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  381 382 [383] 384 385   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe
11.5.2011 8:51:03   
palachinken
user posted image
Pa jel rođendan ili nije user posted image


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 9551
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe
11.5.2011 8:53:18   
sweet insanity
IZVORNA PORUKA: palachinken

user posted image
Pa jel rođendan ili nije user posted image


Blago tebi kad smijesuser posted image

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 9552
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe
11.5.2011 8:57:33   
sanela.asja

IZVORNA PORUKA: palachinken

user posted image
Pa jel rođendan ili nije user posted image


Sve za Ljubav user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Asja mamin zivot dragi...25.04.08
Dzenan bubica ..14.09.2011

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 9553
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe
11.5.2011 8:58:58   
ziki
Palčinko pa nek si ti nama vrijedna sinoć bila i jutros muža budila a posao će se izdevrat. Reci da se ne osjećaš dobro ako nastaviš možda ćeš morat čitavu heftu ležat, odmah će te odvest kući ako treba i uz stepenice nosit samo da se do ujutru oporavišuser posted image

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu sweet insanity)
Neposredna veza do poruke: 9554
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe
11.5.2011 9:04:48   
malena27 RR
ih znala sam ja da si ti belaj pravila user posted image user posted image user posted image user posted image   a neka neka user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 9555
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe
11.5.2011 9:05:25   
palachinken
Vidi što si ti pametna user posted image Već su me ono jednom odveli kad me išijas uhvatio, sad samo priprijetim, odmah mi se opravdano hahha
Ma ne smijem, sve me strah izmišljat nešto, da mi se ne vrati user posted image



_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 9556
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe
11.5.2011 9:12:44   
ziki
Palačinko, žena sa iskustvomuser posted image ozbiljno ako si umorna idi kući, lezi odspavaj, bolje nego da izgriješiš. Ništa ne izmišljaš samo reci da si iscrpljena, ne moraš precizirat od čegauser posted image Meni danas nema ni šefice i direktorice,  ja fol zamjenik i ne mogu al da nije toga ni došla ne bih. Inače i ne planiram plaho crtat 

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 9557
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe
11.5.2011 9:13:33   
Selma.A.M
Jutro i od mene...........Jao što sunce sija user posted image .............

Palachinken vidimm mužeku rođendan,pa neka mu je sretanuser posted image
Ja evo pijem kafu,poranila jutros,bila vrijedan isto kao Palachinken user posted image  ali šta ću kad čovjek radi cio dan user posted image
eh ja danas planiram ići u nabavku a kako ću sa malcem ne znam,odoh makar najosnovnije.......

Ajde i ostale buđenje,kad sam mogla ja mogu svi user posted image user posted image

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 9558
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe
11.5.2011 9:16:24   
Skvo RR
Jutro zene...
palacnihken sretan rodjendan TM.

Ja sinoc zaspala oko pola dvanaest i onda se probudila i od pola dva do 5h bila budna....ledja mi pucala..i uz to.bebi me gruho...uzasno....

Ovo mi je potpuno novo iskustvo...Uma se nekako migoljila, ali nije bolilo...sada valjda bebi drinja.user posted image


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Selma.A.M)
Neposredna veza do poruke: 9559
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe
11.5.2011 9:18:12   
palachinken
IZVORNA PORUKA: ziki

Palačinko, žena sa iskustvomuser posted image ozbiljno ako si umorna idi kući, lezi odspavaj, bolje nego da izgriješiš. Ništa ne izmišljaš samo reci da si iscrpljena, ne moraš precizirat od čegauser posted image Meni danas nema ni šefice i direktorice,  ja fol zamjenik i ne mogu al da nije toga ni došla ne bih. Inače i ne planiram plaho crtat 


Ma ja danas samo rendam, nahajcam tride max a mozak na pašu. Trebat će mi izostanci zbog škole za trudnice.


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 9560
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe
11.5.2011 9:18:20   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: mea29

jutro!!!! mersiha 77 drzimo ti fige user posted image

evo i mene na poslu, danas sam nikakva, jedva gledam, umorna sam, kao da cu se razboliti, a i nesto me stomo boli. Ja i dalje kao da se sirim user posted image user posted image user posted image Kakve vi to pojaseve nosite? Mene ponekad boli i donji dio stomaka, kao da me jajnici bole, mozda bi mi taj pojas trebao.


Ja sam izgleda jedina trudnica kojoj je doktorica rekla da se ne farba, kad sam bila na pregledu u 13 sedmici, ja pitam, i kaze ona "nemojte jos" i tako ja hodam kao strasilo, kosa na sve strane, inace sam tamno smeđa a boja mi je riđa skoro, sa veeeeelikim izrastom i sijedim (nisam se farbala od jabuara). Ja sam htjela kupiti onu prirodnu bioakp u apoteci, ali eto sacekat cu do sljedeceg pregleda 1. juna.

I ja pijem Hipp i odgovara mi okus i to sto ne primjecujem nikakve nus pojave, medjutim brine me sto malo promjeni bolju do zadnje mjerice, kad otvorim bude lijepo zut, a krajem sedmice nekako promijeni boju.








Ja imam neki rozi na cicak..apoteka socijalno ga ima...ali onako mi je topal...tj..nemam ja zivaca da ga nosim...sva se odrah...user posted image user posted image user posted image user posted image
Mea...nije valjda da si poslusala doktoricu za farbanje?user posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio Skvo RR -- 11.5.2011 9:20:17 >


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu mea29)
Neposredna veza do poruke: 9561
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe
11.5.2011 9:31:42   
ena23
nisam se farbala od jabuara


od kada se nisi farbala??? user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Jutro i od mene zene. i ja na poslu, jucer me nije bilo, citav dan sam prelezala jer me bolio stomak. Danas sam fino odmorna i naspavana. Kafa se pijucka, kinder bueno se maze, ma sve za pet user posted image

palachinken svaka cast na inovaciji za tm, moram vala i ja svog malo obradovati, kolko sam pohitna pocet ce traziti utjehu u zagrljaju druge zene, pa sta cu onda jadna...


_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 9562
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe
11.5.2011 9:48:14   
enči80
Jutro i od mene!

Mea i u mene je ovaj pojas kao kod skvo na čičak ,roza boje.Što kaže ziki dobar je ako ništa da ti leđa grijeuser posted image

Palachinken tm SRETAN ROĐENDAN!

_____________________________

28.10.2008.,jedna ptičica:(
07.09.2011.,dvije zlatne jabuke:)
'Nikada više ne planiram.Ja samo živim ovaj život.Ponekad kako želim,ponekad kako moram'.M.S.

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 9563
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe
11.5.2011 10:14:50   
drznica
IZVORNA PORUKA: Bebica11


IZVORNA PORUKA: drznica

I sama sam takva bila ove 3 sedmice do danas...ma sve mi previse psihicki sebe opteretimo...ali vidjeces aBd poslije pregleda kad cujes bebu, i vidids da je sve na svom mjestu...neopisivo. Meni je od pocetka nizak pritisak, pa se i navikla.
Kad ides na pregled?


U subotu bih trebala al posto sam isla u prosli utorak pomjericu za ponedjeljak aBd, do tad mi treba bas strpljenja...opet se pojavio smeckast iscjedakuser posted image al izguracu uz Boziju pomoc

Mersiha sretno!!! sad ce touser posted image



I ja sam imala taj iscjedak,bas sam se onako prepala....jedv cekala novi pregled...i evo sad hB sve OK hematoma nema...Nemoj puno da brineš  jer sve to utice na tebe i user posted image . Drzim ti figeuser posted image

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 9564
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe
11.5.2011 10:16:35   
drznica
Dobar jutar user posted image
Ja prva smjena...a mogla bih spavati...vec sam pocela razmisljati sta bih jela. Cudi me juca kad sam bila na pregledu da mi je kilaza ista, a sve sto stignem samo "trpam" hihihi

(odgovor članu drznica)
Neposredna veza do poruke: 9565
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe
11.5.2011 10:18:28   
Selma.A.M
Eh prebacio ticker na 28 nedelju user posted image ...Kad se ono ulazi u 8 mjesec ? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu drznica)
Neposredna veza do poruke: 9566
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe
11.5.2011 10:58:08   
palachinken
hahahah Selma, gdje si poletila preko reda :) Prvo ja!
Ja ulazim 19.5. u osmi, 30+6 cu biti tad.

Hvala za čestitke u ime mog čojka. Punih 28, vala taman za dobit prvo dijete user posted image


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Selma.A.M)
Neposredna veza do poruke: 9567
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe
11.5.2011 11:02:03   
drznica
IZVORNA PORUKA: palachinken

hahahah Selma, gdje si poletila preko reda :) Prvo ja!
Ja ulazim 19.5. u osmi, 30+6 cu biti tad.

Hvala za čestitke u ime mog čojka. Punih 28, vala taman za dobit prvo dijete user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 9568
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe
11.5.2011 11:04:06   
lejla31
samo da vas pozdravim drage moje user posted image ,
bebac mi ne dozvoljava da se druzimouser posted image , doji non stop i uz to mi je rane na bradavicama napravio, boli ko sam vraguser posted image , tako da se malo patimo ali ne odustajemo. mislim na vas i ljubim vas punouser posted image


_____________________________

amar - 02.05. 2007.

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 9569
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe
11.5.2011 11:40:32   
sweet insanity
IZVORNA PORUKA: Selma.A.M

Eh prebacio ticker na 28 nedelju user posted image ...Kad se ono ulazi u 8 mjesec ? user posted image user posted image user posted image

Čini mi se oko 30. nedjelje


(odgovor članu Selma.A.M)
Neposredna veza do poruke: 9570
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe
11.5.2011 11:42:54   
sweet insanity
IZVORNA PORUKA: palachinken

hahahah Selma, gdje si poletila preko reda :) Prvo ja!
Ja ulazim 19.5. u osmi, 30+6 cu biti tad.

Hvala za čestitke u ime mog čojka. Punih 28, vala taman za dobit prvo dijete user posted image


Po tom onda moj kasni...on ce ove godine da puni 32, doduse tek u decembruuser posted image A ja svog ni za rodjendan nisam mogla "obradovat" Otprilike od kraja decembra nema keksa i sad je kao stanje povoljno al se ne preporucuje u 9. mjesecu tako da valja cekat da aBd prodje porod pa onda ono poslije poroda odredjeno vrijeme, uhhh ima da se nacekam al sve za bebi i da budemo OKuser posted image

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 9571
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe
11.5.2011 11:43:15   
Selma.A.M
IZVORNA PORUKA: palachinken

hahahah Selma, gdje si poletila preko reda :) Prvo ja!
Ja ulazim 19.5. u osmi, 30+6 cu biti tad.


Hvala za čestitke u ime mog čojka. Punih 28, vala taman za dobit prvo dijete user posted image



Pratim te user posted image user posted image user posted image


A i moj je imao 28 kada smo dobili malca,a ja samo 21 user posted image .,.....A sad je opet 32-25

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 9572
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe
11.5.2011 11:46:51   
sweet insanity
IZVORNA PORUKA: Selma.A.M

IZVORNA PORUKA: palachinken

hahahah Selma, gdje si poletila preko reda :) Prvo ja!
Ja ulazim 19.5. u osmi, 30+6 cu biti tad.


Hvala za čestitke u ime mog čojka. Punih 28, vala taman za dobit prvo dijete user posted image



Pratim te user posted image user posted image user posted image


A i moj je imao 28 kada smo dobili malca,a ja samo 21 user posted image .,.....A sad je opet 32-25


Kod nas 31-24 :) Necu mu pripisivat jos 32 jer ima jos do Decembra pa eto racunam da ce prvo dijete dobit sa 31.user posted image

(odgovor članu Selma.A.M)
Neposredna veza do poruke: 9573
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe
11.5.2011 11:52:24   
palachinken
Ja se jos ne mogu nacuditi kako si ti mlada user posted image

Pokušavam se sjetiti šta sam ja radila s 21....eh da, bila na trećoj godini faxa, živjela u malom stanu u blizini muzičke akademije u sarajevu i vjerovatno razmisljala što me taj neki jos nije nazvao i kako se prebaciti do Exita.

Ah mladost user posted image


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Selma.A.M)
Neposredna veza do poruke: 9574
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe
11.5.2011 12:56:20   
malena27 RR
mm ce prvo aBd bebce dobiti sa 33 pune i 2 mjeseca user posted image   ali opet na vakat user posted image   mama ce imati 30 godina - 3 mjeseca user posted image  

sweet mi smo tu negdje, po ovim rodjendanskim akcijama cini mi se user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 9575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  381 382 [383] 384 385   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  381 382 [383] 384 385   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *