|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kompleksi?
29.9.2011 11:37:21   
henna ze
draga Fortuna..mi se definitivno moramo upoznati..ti si kao druga ja!!!!

davno nekad isto zbog cvika..nisam imala kompleks ali mi je smetalo...imala sam uvijek krug prijateljica koje su me voljele zbog moje ludosti...ali kad su bila neka zabavljanja..nešto ja nikad nsiam imala nikog..znaju biti djeca okrutna...a vidi nje..nosi dno od tegle..žabo jedna..pa te zimi namjerno gadjaju grudvama u cvike..
pisala sam na raznim temama..kao dijete sam obolila od meningitisa i prva dioptrija -16....cijeli život sam ih nosila..1999 u Istanbulu uradim taj eximer laser..i 5 godina bez cvika..bilo ne neobično ujutro ustati..i tapkati tražiti cvike a zapravo ih nema...al i tada sam bila ista kao i prije..sad opet nosim -6-7..i nosim ih non stop...volim ih..one su dio mene...

uvijek sam bila žgoljava ko motka...al ni to mi nije bilo kompleks..jer ja sama sam takva..sretna i zadovoljna sa onim što imama..pa makar i kad je to značilo da po cijeli dan sama budem kao dijete u kući...ja sam sebi pronalazila neki svoj mali sretni svijet...i zaista to mislim

što se tiče drugih ljudi...fizički izgled mi nikad nije bio bitan..cijenim ljude..po izgledu njihove duše i dobrote...

ono što bi neko smatrao za kompleks..ja to okrenem na šalu..i zezam se na svoj račun..

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Kompleksi?
29.9.2011 11:42:45   
gerberka
ja ću ovu hennu ze istucio po guzici!!!!!
kako se opisala da te nme znam pa da ti povjerujem..a ova žena ima samo takvu liniju, zgodnica je prava!!!!
i divno ti stoje naočale, a kosa joj valovita.

i loijepi ljudi nose naočale!

ja nosim meka sociva, ne osjetim ih i Bog mu dao sve najbolje ko ih je izmislio..moja dioptrija je +3 i stakla me umaraju, ali naocale su meni super stvarcica.
nosim lece jer su prakticnije

_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Kompleksi?
29.9.2011 13:26:59   
veeseelaa
avno nekad isto zbog cvika..nisam imala kompleks ali mi je smetalo...imala sam uvijek krug prijateljica koje su me voljele zbog moje ludosti...ali kad su bila neka zabavljanja..nešto ja nikad nsiam imala nikog..znaju biti djeca okrutna...a vidi nje..nosi dno od tegle..žabo jedna..pa te zimi namjerno gadjaju grudvama u cvike..
pisala sam na raznim temama..kao dijete sam obolila od meningitisa i prva dioptrija -16....cijeli život sam ih nosila..1999 u Istanbulu uradim taj eximer laser..i 5 godina bez cvika..bilo ne neobično ujutro ustati..i tapkati tražiti cvike a zapravo ih nema...al i tada sam bila ista kao i prije..sad opet nosim -6-7..i nosim ih non stop...volim ih..one su dio mene...

uvijek sam bila žgoljava ko motka...al ni to mi nije bilo kompleks..jer ja sama sam takva..sretna i zadovoljna sa onim što imama..pa makar i kad je to značilo da po cijeli dan sama budem kao dijete u kući...ja sam sebi pronalazila neki svoj mali sretni svijet...i zaista to mislim

što se tiče drugih ljudi...fizički izgled mi nikad nije bio bitan..cijenim ljude..po izgledu njihove duše i dobrote...


ti si divno stvorenje


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Kompleksi?
29.9.2011 13:30:14   
veeseelaa
ednom sam izasla na dejt sa jednim veoma zgdnim momkom koji doksmo pricali je rekao da ne zeli curu sa greskom ustao je i otisao ....
posilije sam mu poslala sms da ne zelim ni ja tupana bez mozgauser posted image user posted image


ja međeda majko moja
Marina ljubim te, ti si prelijepa žena



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Kompleksi?
29.9.2011 14:34:10   
koka i po

IZVORNA PORUKA: henna ze

draga Fortuna..mi se definitivno moramo upoznati..ti si kao druga ja!!!!

davno nekad isto zbog cvika..nisam imala kompleks ali mi je smetalo...imala sam uvijek krug prijateljica koje su me voljele zbog moje ludosti...ali kad su bila neka zabavljanja..nešto ja nikad nsiam imala nikog..znaju biti djeca okrutna...a vidi nje..nosi dno od tegle..žabo jedna..pa te zimi namjerno gadjaju grudvama u cvike..
pisala sam na raznim temama..kao dijete sam obolila od meningitisa i prva dioptrija -16....cijeli život sam ih nosila..1999 u Istanbulu uradim taj eximer laser..i 5 godina bez cvika..bilo ne neobično ujutro ustati..i tapkati tražiti cvike a zapravo ih nema...al i tada sam bila ista kao i prije..sad opet nosim -6-7..i nosim ih non stop...volim ih..one su dio mene...

uvijek sam bila žgoljava ko motka...al ni to mi nije bilo kompleks..jer ja sama sam takva..sretna i zadovoljna sa onim što imama..pa makar i kad je to značilo da po cijeli dan sama budem kao dijete u kući...ja sam sebi pronalazila neki svoj mali sretni svijet...i zaista to mislim

što se tiče drugih ljudi...fizički izgled mi nikad nije bio bitan..cijenim ljude..po izgledu njihove duše i dobrote...

ono što bi neko smatrao za kompleks..ja to okrenem na šalu..i zezam se na svoj račun..




no coment ....user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Kompleksi?
29.9.2011 15:30:05   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: henna ze
draga Fortuna..mi se definitivno moramo upoznati..ti si kao druga ja!!!!


Da ne citiram cijeli post... user posted image user posted image

Neki "ljudi" su jako čudna sorta životinja i duševna hrana im je omalovažavati, vrijeđati i nanositi (bilo kakvu) bol drugima koje smatraju, ali samo smatraju, slabijima od sebe! Nažalost, ima nas koji smo puno jači nego što izgledamo pa im predstavljamo strašno razočaranje u tim nastojanjima da izbace te životnjiske nagone iz sebe.
Ma kako me povrijedili, uvrijedili, pokušali učiniti manje vrijednom iza mene stoji moj rad, predanost ljudima koje volim, koji to zaslužuju, i dobra djela koje sam učinila od srca!
I na kraju svima opraštam sve, jer sam i veći i bolji čovjek od svih njih zajedno... Možda to treba biti razlog za stvaranje kompleksa kod tih ljudi!!!
Želja mi je da sutra, aBd, u svoje dijete usadim kvalitetne životne vrijednosti, kažem kvalitetne, a ne dobre jer nekada je dobro biti otresit, arogantan, "bezobrazno ljubazan" prema pojedincima....

Sve što ste do sada pisale samo dokazuje da smo mi ovdje na RR jedna malo veća porodica, u kojoj ima ljubavi i podrške na pretek, a osuđivanja malo (kod nekih) ili nimalo (kod većine)....

P.S. to što sam sva na hero baš mi i nije neki kompleks user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ljubi Fortuna sve herave smlate RR foruma! user posted image user posted image   user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu henna ze)
  Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Kompleksi?
29.9.2011 15:32:11   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ednom sam izasla na dejt sa jednim veoma zgdnim momkom koji doksmo pricali je rekao da ne zeli curu sa greskom ustao je i otisao ....
posilije sam mu poslala sms da ne zelim ni ja tupana bez mozgauser posted image user posted image


ja međeda majko moja
Marina ljubim te, ti si prelijepa žena



Ne nabijaj međedima kompleks! Međedi su baš plahe životinjice... user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Kompleksi?
29.9.2011 15:37:15   
M kao Mama
Iako bi neke pomislile da trebam imati kompleks ja ga nemam, zaista, moj kompleks bi trebao biti višak mojih kilogramčića, ali ja ih volim,živim sa njima, i lijepo mi je, da nije ne bi ih bilo.

Ja ljude cijenim po onome što jesu ili nisu, a ne po tome kako se oblače, imaju li naočale ili ne, čak šta više nekako si mi draži ljudi koji su u životu imali neku tegobu,pa se izborili sa njom i iz te priče izašli kao pravi heroji, takvim osobama ne da skidamkapu, nego podižđem spomenik.

Sretna sam što sam živa, zdrava toliko koliko,najbitnije mi je da je moje dijete dobro, da mi je porodica skladna, a sve ostalo, sve ostalo je prolazno.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Kompleksi?
29.9.2011 16:12:34   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Fortuna

IZVORNA PORUKA: henna ze
draga Fortuna..mi se definitivno moramo upoznati..ti si kao druga ja!!!!


Da ne citiram cijeli post... user posted image user posted image

Neki "ljudi" su jako čudna sorta životinja i duševna hrana im je omalovažavati, vrijeđati i nanositi (bilo kakvu) bol drugima koje smatraju, ali samo smatraju, slabijima od sebe! Nažalost, ima nas koji smo puno jači nego što izgledamo pa im predstavljamo strašno razočaranje u tim nastojanjima da izbace te životnjiske nagone iz sebe.
Ma kako me povrijedili, uvrijedili, pokušali učiniti manje vrijednom iza mene stoji moj rad, predanost ljudima koje volim, koji to zaslužuju, i dobra djela koje sam učinila od srca!
I na kraju svima opraštam sve, jer sam i veći i bolji čovjek od svih njih zajedno... Možda to treba biti razlog za stvaranje kompleksa kod tih ljudi!!!
Želja mi je da sutra, aBd, u svoje dijete usadim kvalitetne životne vrijednosti, kažem kvalitetne, a ne dobre jer nekada je dobro biti otresit, arogantan, "bezobrazno ljubazan" prema pojedincima....

Sve što ste do sada pisale samo dokazuje da smo mi ovdje na RR jedna malo veća porodica, u kojoj ima ljubavi i podrške na pretek, a osuđivanja malo (kod nekih) ili nimalo (kod većine)....

P.S. to što sam sva na hero baš mi i nije neki kompleks user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ljubi Fortuna sve herave smlate RR foruma! user posted image user posted image   user posted image user posted image user posted image

Draga Fortuna, ja bih prije rekla da oni ZNAJU za njihove kvalitete i znaju da su jaki, pa to zele slomiti i ponasaju se tako...kako se ponasaju.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Kompleksi?
29.9.2011 16:16:58   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Iako bi neke pomislile da trebam imati kompleks ja ga nemam, zaista, moj kompleks bi trebao biti višak mojih kilogramčića, ali ja ih volim,živim sa njima, i lijepo mi je, da nije ne bi ih bilo.

Ja ljude cijenim po onome što jesu ili nisu, a ne po tome kako se oblače, imaju li naočale ili ne, čak šta više nekako si mi draži ljudi koji su u životu imali neku tegobu,pa se izborili sa njom i iz te priče izašli kao pravi heroji, takvim osobama ne da skidamkapu, nego podižđem spomenik.

Sretna sam što sam živa, zdrava toliko koliko,najbitnije mi je da je moje dijete dobro, da mi je porodica skladna, a sve ostalo, sve ostalo je prolazno.
Draga Alma, tvoji kilogrami su dio tebe i ako neko smatra da si ti nesto losija osoba zbog njih, to je njegov problem.  Vazno je da se TI osjecas dobro, sve ostalo je nebitno.

(odgovor članu M kao Mama)
  Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Kompleksi?
29.9.2011 17:29:30   
*pcelica*
Imam par kilograma viska ali mi oni nemam kompleks zbog njih. Badim se na dvije trudnoce user posted image a sebe prihvatam onakvom kakva ja jesam. Tako isto i svoju djecu ucim da ljude ne gledaju ni pocemu osim po njihovom karakteru. Ali ima ljudi koji mi se gade (da se tako izrazim) kako svoju djecu upucuju da prave razlike. Ali nazalost danas se sve vide cijene neke druge vrijednosti od onih moralnih

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Kompleksi?
29.9.2011 17:52:12   
bananica
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

nisam primjetila da imam komplekse, čak šta više rado se zezam s rajom o nekim mojim manama kako fizičkim tako i psihičkim i lijepo se ismijemouser posted image
Inače ako vidim da neko ima neki kompleks nastojim na tu temu ne govoriti ili govoriti sa ciljem da ukažem da navedeno nije bitno, ako zaista nije il da pokušam na fin način sugerirati da tako ne razmišlja
u biti ne smatram ljude sa kompleksima kao čudo, nismo svi samouvjereni i nije nam svima ravno do mora šta će neko misliti o nama i kako će nas doživjeti

dijete mi je malo da bi imalo komplekse, nadam se da ih neće imati jer je to jedno veliko opterećenje pretpostavljam

Niko nije savršen, svi smo mi u nečim bolji a u nečem gori od drugih, ne treba na takav način razmišljati, treba biti opušten i uživati u svojim manama i vrlinama


ovako

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Kompleksi?
29.9.2011 19:40:22   
Anoniman
http://www.youtube.com/watch?v=58L9zi5DtLo

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Kompleksi?
29.9.2011 21:45:16   
iv@ncica
IZVORNA PORUKA: klemzi

Koji kompleks bi mi, možda,dobro došao. Ako bi me motivisao da poradim nešto da to popravim, recimo na višku kg. Međutim, meni to ne smeta, i ponekad mi se čini da su zbog mojih kg iskompleksiraniji "brižni" prijatelji oko mene user posted image user posted image user posted image
Nemam kompleksa, ali imam mana kojih sam svjesna i ne patim zbog njih user posted image



 klemzi  upravo  i  ja  ovako  razmisljam ;)))...nisam  nikad  bila  komplexas...sad  se malo  razocaram  kad  nesto  kupujem  pa  to  vise  ne stoji  ko  nekad..ali  skinem  i  ne  razmisljam  o  tome...covjek  sebi  uvijek ima  cime razbijati  glavu...........
Sve to  sto  me  nekad  i  mucilo, nestalo  je  onog  dana kad  sam  presla  prag  moje  skole  i  usla  u  novi  svijet osoba  koje  su  s  toliko  malo  sretne,  a toliko  im toga  fali. ;))  sorrryy  sto  kvarim  temu  ovim,  ali  moram,  jer  ko  to  ne  dozivi  ne  zna  sto  ima  u  zivotu  i  koliko  je  sretan.

marina  dk- ovo  nisam  znala o  tvom  zivotu , lajkala  sam  te  jos  na  medenjacimauser posted image user posted image  uostalom  ja  slabo  sta  i  znam  o drugima,  ali  i  ne  zanima  me,  vec  me  zanima  ono  sto  si  sad ,  i  zato  jos  jednom  skidam kapu ;)user posted image user posted image

< Poruku je uredio iv@ncica -- 29.9.2011 21:46:52 >


_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Kompleksi?
29.9.2011 23:21:33   
gerberka
IZVORNA PORUKA: iv@ncica



 Sve to  sto  me  nekad  i  mucilo, nestalo  je  onog  dana kad  sam  presla  prag  moje  skole  i  usla  u  novi  svijet osoba  koje  su  s  toliko  malo  sretne,  a toliko  im toga  fali. ;))  sorrryy  sto  kvarim  temu  ovim,  ali  moram,  jer  ko  to  ne  dozivi  ne  zna  sto  ima  u  zivotu  i  koliko  je  sretan.



predpostavljam da se radi o osobama sa posebnim potrebama..fino si ovo napisala...pusa


_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Kompleksi?
29.9.2011 23:27:45   
klemzi
Sve to sto me nekad i mucilo, nestalo je onog dana kad sam presla prag moje skole i usla u novi svijet osoba koje su s toliko malo sretne, a toliko im toga fali. ;)) sorrryy sto kvarim temu ovim, ali moram, jer ko to ne dozivi ne zna sto ima u zivotu i koliko je sretan.

Iv@nčice, moram priznati da te nisam baš zapazila na forumu, dok nisam pročitala post koji si napisala o Breskvi.
Ja sam imala sina koji je imao Down sy, i ono što me najviše tješilo u svim onim zbrkanim mislima koje čovjeku padaju na pamet u takvoj situaciji, je činjenica da će on biti sretan. Ta djeca su drugačija, ali vjerovatno često sretnija od nas, koji imamo sve, a ustvari,ponekad, nemamo ništa.

< Poruku je uredio klemzi -- 29.9.2011 23:37:24 >


_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Kompleksi?
30.9.2011 8:18:00   
damma
Iskreno rečeno, kompleksa nemam a svojih mana sam svjesna, jer svako ih ima. vidim oko sebe da su mnoge žene isklompeksirane viškom kg, meni to čini mi se ne bi bio kompleks, al ne mogu o tome jer ih nemam viška. možda fali koji gram, ali ni o tome ne razmišljam.
imam jaranicu koja ima kompleks, ali ne zbog viška kg nego nešto još teže.
ona mi je pouka da se treba borit protiv kompleksa ako se pojave.

_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Kompleksi?
30.9.2011 9:16:42   
henna ze
kompleksi su jako zeznuta stvar..ometaju te u životu na način dok se brineš o njima..propustiš sve vrijedno u životu...npr..dok se brineš o višku kilograma..smaraš se o tome šta će ko reći..ti zaboraviš da ima žena sa savršenom figurom..napucanih do bola..sa kosom kao sa reklame..al one bi se rado mijenjale s tobom zbog onog jednog krezavog osmijeha..

dok kontaš vidi mene i mojih cvika..pa šta kako mi stoje..pa vidi mi klempavih ušiju zaboraviš da tvoji roditelji..tvoje dijete i oni koje te vole smatraju da si preslatka baš zbog toga...( a ruku na srce..možeš uhvatiti više tračeva..kao satelitska antena)


davno nekad..u vrijeme kad se zaljubljivalo..ja se uvijek zaljubljivala u momke koji kako moje drugarice kažu "niko ne bi ni elektrodom"...al meni se svidjalo ono što sam vidjela u njihovim očima i u njihovoj duši..

svoje dijete učim..da bude samouvjereno (malo mi teže ide jer ona hoće da bude savršena i najbolja)...da joj može najbolja prijateljica biti dijete iz doma za nezbrinutu djecu..da nikad ne govori joj ova ima nešto bolje nego ja..jer sreća nije u mobitelu od 300 Km već u sitnicama..poput moći voljeti leptira...i da ne dužim dalje...


meni je žao ljudi koji imaju komplekse..jer pored njih prodje tako bitnih lijepih stvari..a da ih i ne primjete...

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu damma)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Kompleksi?
30.9.2011 11:16:48   
damma
IZVORNA PORUKA: henna ze

meni je žao ljudi koji imaju komplekse..jer pored njih prodje tako bitnih lijepih stvari..a da ih i ne primjete...


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Kompleksi?
30.9.2011 11:20:07   
sarisari
nemam niti jedan kompleks sto ne znaci da sam savršena imam naravno kao i svi mi mane ali nisam iskompleksirana osoba, jednostavno nisam takva po prirodi, po mom mišljenju kompleks je jedna od najgorih bolesti i prezirem i zalim ljude koji imaju neki kompleks,s takvima je jako teško druziti se i to su definitivno bolesni ljudi

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Kompleksi?
30.9.2011 11:30:47   
veeseelaa
po mom mišljenju kompleks je jedna od najgorih bolesti i prezirem i zalim ljude koji imaju neki kompleks,s takvima je jako teško druziti se i to su definitivno bolesni ljudi


ovisi o kojoj se vrsti kompleksa radi


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu sarisari)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Kompleksi?
30.9.2011 11:32:17   
gerberka
IZVORNA PORUKA: sarisari

nemam niti jedan kompleks sto ne znaci da sam savršena imam naravno kao i svi mi mane ali nisam iskompleksirana osoba, jednostavno nisam takva po prirodi, po mom mišljenju kompleks je jedna od najgorih bolesti i prezirem i zalim ljude koji imaju neki kompleks,s takvima je jako teško druziti se i to su definitivno bolesni ljudi



pa onda se ti druži sa "zdravim" i "savršenim" ljudima kao što si ti

ja volim da se druim i sa svim ljudima, i onim bez i sa kompleksa.. nisu oni krivi to im je ivot, uslovi i okolina ( ljudi koji misle da su nezdravi ) doprinijeli da se osjecaju manje vrijednim tj sto su  iskompleksirani



< Poruku je uredio gerberka -- 30.9.2011 11:34:23 >


_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu sarisari)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Kompleksi?
30.9.2011 11:34:02   
koka i po

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

po mom mišljenju kompleks je jedna od najgorih bolesti i prezirem i zalim ljude koji imaju neki kompleks,s takvima je jako teško druziti se i to su definitivno bolesni ljudi


ovisi o kojoj se vrsti kompleksa radi




ja mislim da je malo grubo tako ih definisati.ipak se tu radi vjerovatno o manjku samopouzdanja .a neznam nijednu osobu koja nikad nije rekla da je bas po jusu u svojim ocima.sto neznaci da nisu normalne nego mozda samo malo nesigurne.


_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Kompleksi?
30.9.2011 11:34:13   
veeseelaa
vjerujem da je sarisari mislila na komplekse ljudi koji se odnose na npr kompleks niže vrijednosti jer je neko do te osobe, ljepši, bogatiji, veseliji, brži i sl

to je ljubomorni kompleks user posted image možel biti

tako nešto je za svaku osudu, ni sama ne kontam te ljude


< Poruku je uredio veeseelaa -- 30.9.2011 11:37:29 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Kompleksi?
30.9.2011 11:36:11   
veeseelaa
sto neznaci da nisu normalne nego mozda samo malo nesigurne.


slažem se, kad si samouvjeren nemaš tih problema
pa i ako imaš koje kg viška nije problem
pa i ako su ti noge krive smiješno ti je a nikako ti se zbog toga ne plače itd

Pitanje je kako ljudi budu samouvjereni a imaju krive noge npr? user posted image ovo bi se pitao jedan kompleksaš user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *