|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kompleksi?
30.9.2011 13:58:33   
veeseelaa
pa ja svoja usta ''otplačem'' u hali kad niko ne vidiuser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image ma šta to ti????


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Kompleksi?
30.9.2011 14:00:32   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

pa ja svoja usta ''otplačem'' u hali kad niko ne vidiuser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image ma šta to ti????


user posted image user posted image user posted image user posted image

am akžem ti ja ih vidim takva kakav su...i meni naka nikakav...al hajd što se ja zezam sa njima znači ni nisu mi komleksa puno....user posted image

al da si ti mene znala pred kraj srednje kad su mi se otkrile tajne olovke za oko usana...gluho bilouser posted image user posted image

sad je to dobro...i sad me znaju nanervirat...al hajd sve se tješim smao mi je to od ''babe''ostalouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Kompleksi?
30.9.2011 18:25:12   
klemzi
Ja ostala bez rijeci. Samo sam joj rekla da se zapita zasto joj se neke stvari u zivotu desavaju Nenasladujem se nicijoj muci ali joj nisam mogla presutjeti
I ja ostadoh bez riječi user posted image user posted image user posted image
To što ona insistira da se dječak izbaci iz razreda je groooozno, ali pomisliti da joj se zbog toga desilo to što se desilo mi je podjednako grooooznoooo.
Moj prvi sin je umro, nakon toga sam imala spontani i nikad to nisam posmatrala kao kaznu, nrgo kao iskušenje. No coment!!!


_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 78
   [Obrisana poruka]
30.9.2011 18:45:09   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu klemzi)
  Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Kompleksi?
30.9.2011 18:56:02   
Anoniman
.

< Poruku je uredio triputmama -- 30.9.2011 19:06:06 >

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Kompleksi?
30.9.2011 22:08:26   
iv@ncica
IZVORNA PORUKA: klemzi

Ja ostala bez rijeci. Samo sam joj rekla da se zapita zasto joj se neke stvari u zivotu desavaju Nenasladujem se nicijoj muci ali joj nisam mogla presutjeti
I ja ostadoh bez riječi user posted image user posted image user posted image
To što ona insistira da se dječak izbaci iz razreda je groooozno, ali pomisliti da joj se zbog toga desilo to što se desilo mi je podjednako grooooznoooo.
Moj prvi sin je umro, nakon toga sam imala spontani i nikad to nisam posmatrala kao kaznu, nrgo kao iskušenje. No coment!!!



receno  kako  treba..user posted image user posted image user posted image tako  mi  je  zao ;(((

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Kompleksi?
2.10.2011 12:56:12   
Anoniman
Vesela ja se slažem s tobom. Ne bi mi bilo svjedno da dijete problematičnog roditelja ide s mojim djetetom u školu, dijete nije krivo 100% ali, uvijek postoji ALI... šta ako on dođe s pištoljem u školu pa mi ozlijedi dijete... Grizla bih se dok sam živa jer sam mogla to promijeniti! Ružno ali....

Često su predrasude uzrkovane kompleksima kod ljudi...
Imaš kompleks više vrijednosti = Imaš prdrasudu prema ljudima koje smatraš "manje vrijednim" od sebe ... mali je milion ovakvih situacija...Nažalost...
Mislim da bi stvari bile puno jednostavnije da kod nas nije bruka ići psihijatru čak iako nisi blesav... Puno stvari koje radimo svjesno ili nesvjesno rezultat su neke situacija od ranije...
Npr. ja ne vjerujem nikome ništa, jer je par ljudi kojima sam vjerovala izdalo moje povjerenje!Uslovno rečeno nemam najbolju prijateljicu (ono da se ližemo 0/24) jer mislim da prijeteljstvo ne postoji, opet posljedica nečega što se ranije desilo...
Generalno ljude posmatram kao bića koja me okružuju, govore - misle - rade kao i ja... i to je sve... nemožemo biti emocinalo povezani ni na koji način i ne vežem se emocionalno za nove ljude u mom životu (osim roditelja i mm naravno, govorim o ljudima iz okruženja)! Vjerovatno je ovo neka vrska kompleksa - nemam pojma kako bih je definisiala - strah od vezivanja?

(odgovor članu iv@ncica)
  Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Kompleksi?
2.10.2011 19:02:49   
Anoniman
Samo da pošaljem jedan veliki user posted image za osobu koja mi je poslala PP...

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 83
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *