|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kupujmo domaće
18.11.2011 23:00:23   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: SelmydZanky

http://www.milk-san.com/

Evo, Emice.




Hvala definitivno nisam vidala ovdje

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Kupujmo domaće
18.11.2011 23:01:32   
bebacha
u konzumu,tu samo nadem

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Kupujmo domaće
18.11.2011 23:04:40   
Hannan
Hvala, a ja u Konzumu nista ne kupujem, moracu se svratiti u ponedjeljak, ne bi li ovog svog obradovala njemu ni jedna osim barile ne odgovara.

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Kupujmo domaće
18.11.2011 23:06:48   
bebacha
ja najvise volim kupovat u konzumu.nekako mi najurednij,sve na dohvat ruke.imaju kvalitet

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Kupujmo domaće
18.11.2011 23:12:57   
Medić*
Stalno kupujemo Megle, Dukat, Podravka i Ovako proivode. Tjesteninu tursku kupujem. Nedavno sam naisla na neku tjesteninu Danone zelena vrecica, ne znam cija je ali spagetice bile za 10.

Zaboravih Zlatnu dzezvu, Alma ras i Pcelica Maja.


< Poruku je uredio Ilhana RR -- 19.11.2011 19:19:14 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Kupujmo domaće
18.11.2011 23:26:13   
bebacha
http://www.kupujmodomace.ba/

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Kupujmo domaće
18.11.2011 23:50:15   
Visnja RR
djevojke drzite se teme

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Kupujmo domaće
19.11.2011 0:07:25   
veeseelaa
Vegafruit
prerađevine od voća: džemovi, marmelade, kompoti

prerađevine od povrća: đuveć, ajvar, pasterizirani krastavci, paprike, cvekla, miješane salate, feferoni, kečap, paradaiz koncentrat, itd, "Swity" - sokovi i sirupi: voćni sokovi, bistri sokovi, sirupi, voćni sirupi, tetrapak sokovi, dojpak sokovi,

organski proizvodi - kompoti: šumska jagoda, šumska borovnica, šumska kupina, šumska malina, džemovi: šumske kupine, šumska malina, marmelada šipak, pasterizirani krastavac, i pasterizirana cvekla

Izvozni akcenat je stavljen na zemlje USA, Kanada, Njemačka, Švedska, Francuska, Slovenija, Hrvatska, Makedonija (nidje Srbije user posted image )

Dobri naš Vegafruit, vidite šta sve cure imaju u ponudi, pa bujrum, probajte


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Kupujmo domaće
19.11.2011 0:12:14   
bananica
http://www.dw-world.de/dw/article/0,,3921782,00.html

ja uzimam njihov ajvar (bolji ne postoji) , dzem od kupina, slatko od sljivauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Kupujmo domaće
19.11.2011 0:19:21   
Ilhana RR
Ja i moj muz smo ti "pederi" kako nam neko rece jer kada smo u BiH uvijek uzimamo striktno BiH proizvode i fakat smo prezadovoljni sa njima.

Sad ne znam nazive al ima jedan prasak za ves super je i taj omeksivac sto spomenuste je super.

Mi uglavnom kupujemo domace dole a Bogami i ovdje sto vise moguce je uzimamo BiH proizvode i ovdje. Mi bilesi koristimo i Tuzlansku sol :)

imamo nadu da ce nekad BiH biti tako napredna da ce postojati samo domaci proizvodi... mozda bi se to malo brze desilo da bosanci i hercegovci rade kao ostatak evropljanja i kupuju domace.

Svedo ce te i za bananu pitati jel domaca sto je nemoguce za ovu klimu ;)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Kupujmo domaće
19.11.2011 0:19:33   
Lejla Ka
IZVORNA PORUKA: bananica

http://www.dw-world.de/dw/article/0,,3921782,00.html

ja uzimam njihov ajvar (bolji ne postoji) , dzem od kupina, slatko od sljivauser posted image user posted image user posted image



Kako uzimaš? user posted image


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Kupujmo domaće
19.11.2011 0:22:07   
veeseelaa
pa evo da pripomognem! copy-paste

Kupuješ li domaće?

Riješeni da izvrše proboj na vlastito tržište (u inozemstvu ga već imaju) i da uvjere ovdašnje kupce da nude kvalitetnu robu, devet firmi je pokrenulo kampanju Kupujmo domaće. Uz pomoć Reklamne agencije Fabrika, u osvajanje tržišta krenuli su: Ovako, Klas, Vegafruit, Ferimpex, Optima, Vispak, Ilidžanski Dijamant, Prodex i Zenička industrija mlijeka, i skoro dva mjeseca menadžeri ovih firmi pokušavali su prodrijeti do bosanskih potrošača sa objašnjenjem koliko je važno kupovati domaće proizvode. Inače, ova devetka posjeduje certifikat za kvalitetu ISO 9000 i svi su izvoznici u zapadne zemlje, a neki od njih i u zemlje Bliskog istoka.

"Nadam se da svi građani BiH znaju čije proizvode kupuju! Ako budu kupovali domaće, pomoći će u razvoju ekonomije BiH, otvoriti radna mjesta i zaposliti mlade, a penzionerima povećati penzije", kazao je direktor Klasa Husein Ahmović.

Da bi njegova poruka bila potpunija, treba naglasiti da se u BiH, po nekim proračunima, dnevno gubi između 70 i 90 radnih mjesta zbog uvoza proizvoda koje BiH i sama proizvodi. To je godišnja cifra od 30.000 radnih mjesta. I tako redom. Baš zato: Kupujmo domaće!


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Kupujmo domaće
19.11.2011 0:29:40   
Medić*
Evo jos sta kupujem domace, svaki dan, ama bas svaki ( muz pojede za tili cas ) Bosanska tursija u Amko comercu, odlicna, Vispak supe, i u zadnje vrijeme sa Silana presla na Lily omeksivac za ves, vise ga ne mijenjam. Ajvar, dzemove, pekmez, svakako domaci, pravimo user posted image


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Kupujmo domaće
19.11.2011 7:46:16   
bananica
IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

IZVORNA PORUKA: bananica

http://www.dw-world.de/dw/article/0,,3921782,00.html

ja uzimam njihov ajvar (bolji ne postoji) , dzem od kupina, slatko od sljivauser posted image user posted image user posted image



Kako uzimaš? user posted image




u Konzumu,ima samo u Wisi, a imam tetku u Gz pa i ona cesto ode do njih i kupi, stvarno im je sve preukusno
probajte ajvar, tacno na svijetu boljeg nemauser posted image

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Kupujmo domaće
19.11.2011 8:48:18   
bebacha
a koji su tamo mesni proizvodi dobri,u smislu da nemozes dobitt rak od njih. sve je to isto.a meni su najbolje ovako hrenovke
semic mesna industrija je odlicna


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Kupujmo domaće
19.11.2011 8:50:54   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: bebacha

a koji su tamo mesni proizvodi dobri,u smislu da nemozes dobitt rak od njih. sve je to isto.a meni su najbolje ovako hrenovke
semic mesna industrija je odlicna




wudy

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Kupujmo domaće
19.11.2011 8:57:39   
DM

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Vegafruit
prerađevine od voća: džemovi, marmelade, kompoti

prerađevine od povrća: đuveć, ajvar, pasterizirani krastavci, paprike, cvekla, miješane salate, feferoni, kečap, paradaiz koncentrat, itd, "Swity" - sokovi i sirupi: voćni sokovi, bistri sokovi, sirupi, voćni sirupi, tetrapak sokovi, dojpak sokovi,

organski proizvodi - kompoti: šumska jagoda, šumska borovnica, šumska kupina, šumska malina, džemovi: šumske kupine, šumska malina, marmelada šipak, pasterizirani krastavac, i pasterizirana cvekla

Izvozni akcenat je stavljen na zemlje USA, Kanada, Njemačka, Švedska, Francuska, Slovenija, Hrvatska, Makedonija (nidje Srbije user posted image )

Dobri naš Vegafruit, vidite šta sve cure imaju u ponudi, pa bujrum, probajte


vesela -ja u svojoj ostavi napravila sve što ima vegafruituser posted image


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Kupujmo domaće
19.11.2011 9:10:56   
palachinken
IZVORNA PORUKA: niki83

IZVORNA PORUKA: Dida79

Vecinom stvari koje su zene napisale.
Vidim par forumasica hvale klas tjesteninu ali meni se nikako ne svidja.Par puta sam kupila Klas makarone servirala muzu bez da sam mu rekla koje su a on je vec na prvom zalogaju pitao sta ti se je desilo sa ovim makaronimauser posted image


Dida, probaj Salcinovic tjesteninuuser posted image



Meni odlična, ja samo nju uzimam.


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Kupujmo domaće
19.11.2011 9:38:04   
R&T@
Hvala za temu...user posted image
Iscitah, s olovkom u ruci...

O ukusima se ne raspravlja, ali i navika je cudo...


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Kupujmo domaće
19.11.2011 9:47:02   
Mya_81 RR
Tajra, slažem se!

Svakako sam za podrsku domaćeg! Naravno, to ne znači da ću kupovati bilo šta.

Kupujem dosta naših proizvoda, a definitivno ćemo isprobati taj omekšivač koji spominjete!

< Poruku je uredio Mya_81 RR -- 19.11.2011 9:48:01 >


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Kupujmo domaće
19.11.2011 9:57:21   
niki83
IZVORNA PORUKA: Mya_81 RR

Tajra, slažem se!

Svakako sam za podrsku domaćeg! Naravno, to ne znači da ću kupovati bilo šta.

Kupujem dosta naših proizvoda, a definitivno ćemo isprobati taj omekšivač koji spominjete!


Takodjeruser posted image


_____________________________

N&N

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Kupujmo domaće
19.11.2011 10:24:21   
heni
Zenice drage evo da vam preporucim nesto domace ja se odusevila HEPOK SOKOVI.Domaci,dobri,cijena prihvatljiva,koriste nase voce .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Kupujmo domaće
19.11.2011 10:33:25   
niki83
Heni, hvala za savjet, evo taman sam krenula u kupovinu i na spisak stavljam Hepk sokove, da probamouser posted image

_____________________________

N&N

(odgovor članu heni)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Kupujmo domaće
19.11.2011 10:33:38   
Hanady RR
Mislim d aodbojnost prema domaćem dolazi iz svjesnosti d asmo trulo društvo i imamo težnje da smo negdje tamo pa se sa njihovim proizvodima ''tješimo''...al nigdje veze...
nek mi neko kaže koja je to tarhana ( sem domaće napravljene) bolja za supu od klasove...

a Ovako je više od mesne indrustrije...
Moj prijatelj je direktor ( čak nam dođu i neki rod)...ima djecu i hrani ih tih porizvodima...i to kupovinom u marektu a ne donošenjeme iz fabrike...
znam koliko su uložili u kontolu hrane...
pašteta i hrenovka za mene nisu hrana...al ako posegnem za njima uzmeme Ovako...nemojte mi smao reći da podravkina pašteta u limenoj konzervi sa rokom trajanja beskonačno je nešto bolja od Ovako pašteteuser posted image

dalje komletan asortiman ostataka kostiju Ovako prerađuje u stočnu hranu....i to pod posebnim uvjetima sa posebnom pažnjom i kontolom i uz sve to certifikatom kvalitete jedinim u evropi.

samim tim oni nemaju potrebu kosti smaljeti u paštetu nikako...

Budimo relani...nije sve ni od drugih bolje...al ovo naše što imamo da smao malo pokušamo da cjenimo imali bi i bolje.

ja ne bježim od ''made in B&H'' a tjesteninu kupim...nema pilava bez klasovog...mislim ko to vani zna i kako s epravi pilav bosanski na mlijeku skuhauser posted image Nije smao do kvalitete proizvoda , bome ima i do domaćice...ja ne kuham tako što ga kehnem u vodu i gledam na kutiji koliko minuta im treba da se skuhaju...porbam brate...
a istina dosta štirke ima u klasovim makaronima...al drage moje...skuhaš 3 minute procjediš orvu vodu i baciš...staviš novu i kuhaš još 5 minuta i eto makarona bez puno ''štirke''.

meni nikada niko nije za hranu rekao da je neukusan, nikada bacila nisam...al jesma se trudila da postignem maksimum ...i uvijek sma dala više svoga truda nego novaca za istu.

što pahuljica kaže...ratsure se raja nekim brendovima i markiranim a onda od 15 gledaju kud sunce hoda...ovako hrenovke im delikates i to za ručak...milion takvih...

Imam novce i imama mozak...ako mi ne ispunjava standarde neću ga klupiti al neću vala ni naglas kuditi bez argumentacije.

Ko god mi kaže ne valja mu ono što ja koristim...ja mu skuham pa nek mi kaže gdje je razlikauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Kupujmo domaće
19.11.2011 10:37:04   
bebacha
e vala ga i napisauser posted image ja nmoram probt te sokove i omeksivac

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *