|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Porodilište Tuzla
26.1.2009 11:04:02   
dina_89
jeli ima neki broj gdje se raspitati za taj kurs ja nisam tacno iz tz , iz zivinica sam pa ne znam kako taj kurs ide za nas, koliko cesto se ide i koliko traje... hvala unaprijed

IZVORNA PORUKA: triplemama

Ja sam nosila jednokratne gaćice, a za pripremu je super otići na kurs za trudnice koji ima u  TZ pri Domu Zdravlja


_____________________________

08.06.2009 godine -nasa princeza & Sarah &

(odgovor članu triplemama)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Porodilište Tuzla
26.1.2009 13:01:38   
triplemama
IZVORNA PORUKA: dina_89

jeli ima neki broj gdje se raspitati za taj kurs ja nisam tacno iz tz , iz zivinica sam pa ne znam kako taj kurs ide za nas, koliko cesto se ide i koliko traje... hvala unaprijed


Dina_89 Nazovi Dom Zdravlja pa traži Ginekologiju na  282-411 pa se raspitaj.

HannaS na mene Boga mi nije niko galamio, ja ih skinem kada čujem da ide vizita, a inače te sestre ne pregledaju.  Ma i da je zagalamila vidjela bi ona svoje.  Obukla sam ih čim su me dovezli u sobu oko 19 h, skinula ih kratko pri viziti ujutro i kasnije obukla i imala ih do izlaska iz bolnice, niko me više nije pregledao.

_____________________________

Ko čeka i dočeka NOVI ZAKON O "AS"
Savjetnica za AS udruženja DjeCa

(odgovor članu dina_89)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Porodilište Tuzla
26.1.2009 18:17:32   
Sonja
imas skolicu za trudnice u domu zdravlja
pocinje 3.2
ja i Nunichi smo se prijavile
traje 1 mjesec i ide se jednom sedmicno po 2sata
samo ne znam kako to funkcionise za vas koji niste iz tz
ali odes gore na sprat i pitas one sestre one ce ti sve reci


_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu triplemama)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Porodilište Tuzla
31.1.2009 1:28:33   
hanan
pozdrav svim buducim mamama,i onima koje to zele uskoro postati. Tek sam se ukljucila u ovu temu pa, imam i ja jedno pitanje, nadam se da mi neka od vas moze odgovoriti.Ja sam sada u 6 mj.ili 22 sedmica trudnoce, pa sam cula od mnogih da znaju na porodilistu u tuzli praviti probleme zenama koje su privatno vodile trudnocu. Znate li nesto o tome, ja sam bila prvo kod dr. nisvete alispahic, ali je ona imala operaciju srca, pa se prebacila kod blitvic azre,a inace sam iz zivinica i neide mi se u dom zdravlja, jer valjda samo muskarci rade, a to mi se bas nesvidja. nadam se da mi mozete pomoci, vec sam se zabrinula kako cu kad odem da se porodimuser posted image pa da mi jos i zbog toga prave probleme

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Porodilište Tuzla
31.1.2009 1:38:48   
Aminad
Draga hanan ja sam sva tri trudnoće išla kod dr. Nisvete Alispahić i nisu mi pravili probleme vjerovatno zbog nje same, uputnicu sam uzimala od dr. porodične medicine. Ne znam kako je u DZ u Živinicama ali u Tuzli ima i dr. žena.

_____________________________

Merjema 02.08.2002.
Imran 11.11.2005.
Burhan 27.11.2007.

(odgovor članu hanan)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Porodilište Tuzla
31.1.2009 1:58:00   
triplemama
IZVORNA PORUKA: hanan

pozdrav svim buducim mamama,i onima koje to zele uskoro postati. Tek sam se ukljucila u ovu temu pa, imam i ja jedno pitanje, nadam se da mi neka od vas moze odgovoriti.Ja sam sada u 6 mj.ili 22 sedmica trudnoce, pa sam cula od mnogih da znaju na porodilistu u tuzli praviti probleme zenama koje su privatno vodile trudnocu. Znate li nesto o tome, ja sam bila prvo kod dr. nisvete alispahic, ali je ona imala operaciju srca, pa se prebacila kod blitvic azre,a inace sam iz zivinica i neide mi se u dom zdravlja, jer valjda samo muskarci rade, a to mi se bas nesvidja. nadam se da mi mozete pomoci, vec sam se zabrinula kako cu kad odem da se porodimuser posted image pa da mi jos i zbog toga prave probleme

I ja sam vodila trudnoće kod Azre i išla sam po uputnice u porodičnu i tamo te niko ne pregleda već po Azrinoj preporuci daju uputnicu. A Azra te gore šalje kod doktorice Šerak tako da no sikiriki

_____________________________

Ko čeka i dočeka NOVI ZAKON O "AS"
Savjetnica za AS udruženja DjeCa

(odgovor članu hanan)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Porodilište Tuzla
31.1.2009 21:12:05   
hanan
hvala vam na odgovorima, malo ste me utjesile, bas sam se izgleda naslusala negativnih iskustava pa i mene trema uhvatilauser posted image . ja sam kod Azre bila tek 2 puta, mozes li mi reci triplemama , kakav si ti utisak od nje imala? meni se cini kao dobar dr. ali ipak ti imas vise iskustva sa njom? Alispahic mi je bas dobra bila, al eto nazalost neradi vise.

(odgovor članu triplemama)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Porodilište Tuzla
31.1.2009 21:20:39   
Nunichi
I ja sam kod dr. Blitvic,evo usli smo u 33 sedmicu. Meni je odlicna,prezadovoljna sam.
Ja udjem sa gomilom pitanja u glavi,a ni jedno joj ne postavim,jer ona cijeli pregled prica to sto je bitno za taj period trudnoce.
Bas mi je onako milina otici na pregled kod nje.

(odgovor članu hanan)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Porodilište Tuzla
31.1.2009 21:33:53   
hanan
e upravu si nunichi, bas zadnji puta kada sam bila, pripremila 10-tak pitanja, a ona mi prilikom pregleda sve odgovorilauser posted image . primjetila sam da je precizna, i da sebi ostavi vremena dok sve tacno ne pogleda. nekad davno sam bila 1 puta kod amre habibovic, i pregled je trajao svega 4-5 minuser posted image

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Porodilište Tuzla
31.1.2009 21:42:55   
Aminad
e hanan baš si me sad zabrinula ja se evo već neko vrijeme pripremam da odem kod Nisvete, nisam ni znala za operaciju, kad je to bilo.

Sad ne znma ni kome da odem ona mi je dr. već 9 godina i ne znam kako ću se naviknuti na nekog drugog.

A kažete da je ta Azra Blitvić dobra? Po tom načinu na koji radi pregled baš me podsjeća na Nisvetu...user posted image

_____________________________

Merjema 02.08.2002.
Imran 11.11.2005.
Burhan 27.11.2007.

(odgovor članu hanan)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Porodilište Tuzla
31.1.2009 21:47:53   
Nunichi
Dobra je stvarno Amina,otidji neces se pokajati. A uvijek mozes promijeniti sto je najbolje.
Ipak samo par tih nekih imena se stalno vrti po Tz,uvijek ima i lijepih i ruznih komentara,ali tako je to i sa stolarima,molerima,bankarima,pa tako i sa doktorima. user posted image

Ljubi mi komsije moje od mene user posted image

(odgovor članu Aminad)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Porodilište Tuzla
31.1.2009 22:25:49   
Aminad
Hvala komšinice mogle smo skupa ruku pod ruku i u ordinacijuuser posted image
A ja ti ćeš sad sa svojim dragim, zaboravila sam.user posted image

Ma znaš kako je kad na nešto navikneš...A čula sam za tu dr. evo od vas nekoliko pa ću najvjerovatnije kod nje. A isto tako znam i da svi svima ne gode i to je normalno, krenem od sebe vala me ne vole baš svi koji me znajuuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Merjema 02.08.2002.
Imran 11.11.2005.
Burhan 27.11.2007.

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Porodilište Tuzla
31.1.2009 22:58:34   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: Aminad

Hvala komšinice mogle smo skupa ruku pod ruku i u ordinacijuuser posted image
A ja ti ćeš sad sa svojim dragim, zaboravila sam.user posted image

Ma znaš kako je kad na nešto navikneš...A čula sam za tu dr. evo od vas nekoliko pa ću najvjerovatnije kod nje. A isto tako znam i da svi svima ne gode i to je normalno, krenem od sebe vala me ne vole baš svi koji me znajuuser posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image
Ma problem je kad te svi vole...onda je tu nesto sumnjivo.  user posted image
Evo ti i broj njene ordinacije,da znas da dvokratno rade,do 12h pa onda opet od 16h
061/707-000

(odgovor članu Aminad)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Porodilište Tuzla
31.1.2009 23:05:41   
hanan
Draga Aminad, ja sam zadnji puta kontaktirala Alispahivc krajem decembra, i rece mi da sledeci dan ide na operaciju srca,te da nadjem drugu dr. I ja sam kod nje duze bila jos i prije trudnoce vezano za neke problemcice oko zdravlja, ali sam takodje cula dosta pozitivnog i za Blitvic, i vjeruj tek me ona uputila na neke nalaze da vadim da otklonim sumnje za bebicino zdravlje, jer sam imala malo komplikacija u ovoj trudnoci, ustvari jos imam a uz to i jedan spontani vec prosla, tako da mi ona eto otklonila sumnje i sada se "rahat" radujem user posted image  user posted image

(odgovor članu Aminad)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Porodilište Tuzla
31.1.2009 23:07:34   
Aminad
user posted image Hvala draga!

_____________________________

Merjema 02.08.2002.
Imran 11.11.2005.
Burhan 27.11.2007.

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Porodilište Tuzla
5.2.2009 20:36:31   
Amela83
Pozdrav mamicama! user posted image
Možete li mi prenijeti svoja iskustva iz porodilišta na Gradini? Koji ljekar vas je porodio, kako ste prošle? Malo me uhvatio strah, čula sam svakakve priče... user posted image

(odgovor članu Aminad)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Porodilište Tuzla
5.2.2009 20:40:46   
mala curica
Gradina................................  user posted image
Mene je mama rodila na Gradini user posted image

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu Amela83)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Porodilište Tuzla
8.2.2009 0:35:14   
adannn
IZVORNA PORUKA: Amela83

Pozdrav mamicama! user posted image
Možete li mi prenijeti svoja iskustva iz porodilišta na Gradini? Koji ljekar vas je porodio, kako ste prošle? Malo me uhvatio strah, čula sam svakakve priče... user posted image



Mila pošto imaš strah nije dobro da ti neko nešto govori...Eto ja sam se porodila na gradini i neću ti reći kako je bilo,jer je svako individua za sebe i ne mora značiti što je bilo meni da će i tebi...Nego ti mogu reći da je osobljeuser posted image user posted image užasno,samo su dvije djevojke bile predivne...

_____________________________

Nejra 28.02.2008



(odgovor članu Amela83)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Porodilište Tuzla
8.2.2009 1:55:35   
Nunichi


IZVORNA PORUKA: Amela83

Pozdrav mamicama! user posted image
Možete li mi prenijeti svoja iskustva iz porodilišta na Gradini? Koji ljekar vas je porodio, kako ste prošle? Malo me uhvatio strah, čula sam svakakve priče... user posted image


Sve je to individualno Amela,ja sam bas veceras bila kod jedne preslatke bebice koja se rodila prije dva dana.Njena mama ima samo rijeci hvale za nase porodiliste i osoblje. Cak su oni njoj na kraju cestitali kako je hrabra bila...I meni slijedi porod gore,a ona mi je bas ulila neku hrabrost. Mada i ja sam svasta cula,ali nadam se da ce sve proteci kako treba. Samo sa osmijehom kreni gore i neka ti u mislima bude da ces doci kuci sa svojom bebarom. user posted image
I ono sto svi ponavljaju "samo slusaj babicu,one su glavne gore" user posted image Sretno ti bilo,a i meni s tobom. user posted image user posted image

(odgovor članu Amela83)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Porodilište Tuzla
9.2.2009 11:22:16   
Amela83
Hvala ti na ohrabrenju Nunichi. Drago mi je da ima i pozitivnih iskustava. Ma čula sam i ja od nekih da su gore ljubazni sa onim mamicama koje surađuju, tj. koje ne plaču mnogo... Nadam se da ćemo bit među takvima.user posted image
Inače, mnoge mamice s kojima sam razgovarala mi preporučuju da nađem neku štelu (babica ili doktor)... Kažu da je mnogo drugačiji tretman, na njih niko ne galami itd.user posted image To me baš naljutilo! Nadam se da nije baš tako.
Al sam shvatila da ovaj beban mora izać van, a mamica će se oporavit šta god i kako god da bude! user posted image Nek su nam samo zdrave i živeuser posted image !!!     PUUUUUNO SREĆE I TEBI I TVOJOJ user posted image

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Porodilište Tuzla
9.2.2009 11:43:38   
Amela83
Hvala i tebi Adannn. Prije par dana me baš uhvatila neka panika, ali sad sam se umirila. user posted image Možda je i bolje da što manje znam o negativnim iskustvima (iako sam već dosta toga čula). Kao što kaže Nunichi, najbitnije je da ću uskoro, akobogda, držati svoju user posted image u rukama. Pozdrav

< Poruku je uredio Amela83 -- 9.2.2009 11:44:26 >

(odgovor članu adannn)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Porodilište Tuzla
11.2.2009 22:48:48   
Sonja
slazem se da je svakoj zeni drugacije a i zavisi na koju smjenu babica se potrefi
samo treba pozitivno razmisljati...
abd samnom ce bit mm pa nece smjet puno da galame na meneuser posted image a trudit cu se i da suradjujem i da ne panicim mnogo...


_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu Amela83)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Porodilište Tuzla
18.2.2009 22:41:34   
Hannan
Ja sam se porodila prije dvije godine na Gradini, i zaista imam smao rijeci hvale za sve. Nisam trazila nikakve stele, nikoga nisam placala isl,i sve je proslo jako dobro. Samo sto mi je kraj glave bio onaj Cd sto pustaju onu muzikicu pa me to nerviralo kad su bolovi vec krenuli...ali, hajde. Mislim sad niko sjedio pored mene i posvecicao mi svu paznju svijeta a to nisma ni ocekivala ali onako realno bili su svi ok. Porodila me neka starija babica (Muhterema cini mi se da se zvala)i DR.Jasarevic.

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Porodilište Tuzla
18.2.2009 23:35:40   
triplemama

IZVORNA PORUKA: Hannan

Ja sam se porodila prije dvije godine na Gradini, i zaista imam smao rijeci hvale za sve. Nisam trazila nikakve stele, nikoga nisam placala isl,i sve je proslo jako dobro. Samo sto mi je kraj glave bio onaj Cd sto pustaju onu muzikicu pa me to nerviralo kad su bolovi vec krenuli...ali, hajde. Mislim sad niko sjedio pored mene i posvecicao mi svu paznju svijeta a to nisma ni ocekivala ali onako realno bili su svi ok. Porodila me neka starija babica (Muhterema cini mi se da se zvala)i DR.Jasarevic.


I meni je pomogla Muharema sa prvom bebom user posted image al' ja sam se sama porodila user posted image

_____________________________

Ko čeka i dočeka NOVI ZAKON O "AS"
Savjetnica za AS udruženja DjeCa

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Porodilište Tuzla
26.2.2009 0:16:42   
Nunichi
Zenice,sta se kod nas smije unositi u porodiliste?
Ja u petak lagano ulazim u deveti,pa kontam da spakujem za svaki slucaj... user posted image
Znam da smijemo sve za licnu higijenu,uloske,jednokratne gacicie.
Sta jos moze?

(odgovor članu triplemama)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *