|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Porodilište Tuzla
20.3.2009 23:14:13   
Sonja
hvala vam na utjesnim rijecimauser posted image
al upravu ste treba imati stele...odmah te bolje gledaju a ove koje nemaju samo sto ne sutaju....
malo sam se smirila jer kao sto kazes kad dodje vrijeme da se porodim bit ce drugacije jer idem s tim ciljem gore a ovako su me ubacili tamo nespremnu i normalno je da sam se prepala..

jedva cekam da vidim svoje zlato mada znam da nece biti bas lako ko sto sam mislila prije nego sam vidjela stanje u porodilistuuser posted image

_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Porodilište Tuzla
11.4.2009 11:49:52   
Nunichi
Sonjice moja,kad odes na ctg gore slobodno pitaj za psiho-fizicku pripremu koju drzi babica Danica. Ja sam dan prije bila kod nje 2h na toj pripremi i puno mi je pomoglo. Prekrasna jedna zena... Ona radi samo od 8 do 16h,pa ako se budes poradjala u to vrijeme puno ce ti pomoci...mozes se pozvati i na mene slobodno.

I jos nesto,primjetila sam da vole pozitivne trudnice,zato osmijeh na lice i samo hrabro...pusauser posted image

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Porodilište Tuzla
11.4.2009 11:53:42   
Sonja
user posted image azric ti si meni srce
hvala ti..

a kad se to ide na ctg???
zar nije kad te prime u bolnicu?user posted image




_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Porodilište Tuzla
11.4.2009 11:59:31   
Nunichi
E sad ti mene zbuni,ja sam isla 3 puta prije nego sto su me primili gore.
Mene je moja dr. koja me privatno vodila uputila gore kad sam usla u deveti...
Ma ustvari ne moras ti cekati da ides na ctg...nego u ponedjeljak odes fino gore na cetvrti sprat,pa tamo desno onaj hodnik i fino pitas za tu pripremu. Ako bude kakvih zavrzlama samo me trzni,ja cu nazvati kolegicu da ti pomogne. Nemoj da ti bude mrsko otici,meni je zena stvarno pomogla,ja sam taj dan prije cak malo svijest izgubila od panike user posted image user posted image pa zato su me i poslali na tu pripremu...a ostatak price znas,sve proslo kako samo pozeljeti mozes.
Sretno draga...cujemo se

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Porodilište Tuzla
11.4.2009 12:02:33   
Sonja
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image dobra si
pa jel bude jos trudnica?
otici cu pa vidjeti...
oj zeno jedva cekam da se porodimuser posted image


_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Porodilište Tuzla
12.4.2009 18:37:30   
Nunichi
Pa sa mnom je bila jos jedna,koja je taj dan primljena,ona se i porodila u toku noci,a zajedno smo izasle iz bolnice.
Ma sta te briga hoce li ko biti,samo ti saslusaj babicu sta ti ima reci,vjeruj da pali sve sto mi je rekla.
A znam da jedva cekas,ista sam ti bila. user posted image
Sve ce to biti super vidjeces,pa aBd da idemo s pilicima na Banju u setnju...jedva cekam. user posted image

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Porodilište Tuzla
12.4.2009 19:22:00   
Sonja
pa hocul ja moc prije "poroda" to da odslusam???
mozda samo ko ostane u bolnici?!
ma nazvat cu ja ujutro pa cu pitat i otici onda...

i ja jedva cekam u setnju
taman da se golupcici upoznajuuser posted image


_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Porodilište Tuzla
13.4.2009 15:10:30   
Nunichi
Dusice evo raspitala sam se...to je za zene iz porodilista,koje cekaju porod gore.
Ali zamolila sam ja da te sutra prime,eto u 11h,na cetvrti sprat...soba je na lijevoj strani,cini mi se da pise priprema za trudnice. Sretno mila moja...

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Porodilište Tuzla
13.4.2009 17:06:36   
Sonja
evo i ovako da ti se zahvalimuser posted image
idem sutra u 11h gore...
da i ja cujem koju pametnuuser posted image

izljubi mi princezu punooooooooo


_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Porodilište Tuzla
13.4.2009 18:16:32   
Nunichi
Hajde hajde...pa mi javi kako je bilo.
Ljubimo te nas dvije user posted image

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Porodilište Tuzla
14.4.2009 20:21:51   
Sonja
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
bila ja na pripremiuser posted image user posted image user posted image user posted image
azric boga mi te gore sve tete hvale kako si bila dobra i kako si super proslauser posted image

teta danica je stvarno super...pravo smo se ispricaleuser posted image i dosta sam se opustila...pitala sam je sve sto me zanimalo i ona mi je sve to super pojasnila...
rekla mi je da ce oformiti grupicu trudnica s kojim ce raditi pa ako se do tad ne porodim zvat ce me da i ja dodjem...uzela mi br. mob-a
pricala je vecinom kao one tete u skolici u DZ ali sam je ja svasta pitalauser posted image user posted image

eh azrice moja ja se nadam da cu proci bas upola kao tiuser posted image

pusa mila i hvala ti jos jednom...

nisam te danas stigla nazvat da ti ispricam pa cu najvjerovatnije te sutra nazvati.
ljubi princezuuu


_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Porodilište Tuzla
15.4.2009 9:54:19   
Aminad
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Samo naprijed Sonja, sve će to proći lijepo ako Bog da kao i kod Azre.
Pusa za obje + za Zaru veeeelika velika pusa!

_____________________________

Merjema 02.08.2002.
Imran 11.11.2005.
Burhan 27.11.2007.

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Porodilište Tuzla
15.4.2009 10:24:43   
Nunichi
Hvala na pusama teta Amina,evo i Zarica puse salje za vas sve... user posted image

A Sonja drago mi je da ti je fino bilo gore,kazem ja tebi da je krasna babica...Kad je mene uspjela onoliko opustiti sve ce uspjeti. user posted image user posted image
Proci ces ti i bolje od mene vidjeces...samo disi kako treba i slusaj sta ti govore,bice bolje i tebi i pisonji. user posted image
Ljubimo te nas dvije.

(odgovor članu Aminad)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Porodilište Tuzla
18.4.2009 23:01:15   
hanan
Pozdrav svima. Evo da i ja podijelim svoje iskustvo sa porodilista tuzla. Porodila sam se prije 16 dana, tacnije 02.04.09. Sa 30+2 sedmica trudnoce, pukao mi je vodenjak, i doktorica me hitno uputila na porodjajno. Posto nisam znala da je vodenjak u pitanju, bolje reci, nadala sam se da nije, spremila se prvo kod svoje gin, na pregled, nisam nosila nikakve stvari sa sobom, jer sam mislila da ce mi reci da je ipak lazni alarm. Medjutim ona me hitno uputi na gradinu da se porodim. Nisam imala nista od stvari sa sobom, cak ni knjizicu, tako da nije bilo ni stele. Iako je moje licno iskustvo bilo jako tuzno za mene, jer nisam znala hocel moja beba uspjeti da prezivi, i tek 3 dana nakon poroda sam prvi puta vidjela bebu i saznala da je van opasnosti. Ipak moje iskustvo sa osobljem je jako pozitivno. Narocito za Doktore i djecije doktore imam samo rijeci hvale. A sestre mi isto nisu lose bile. Mislim nakon svega da puno o nama ovisi. Bilo je zena koje su bile jako razmazene i zahtjevne. Cijelo vrijeme jaukale i ocekivale posvecenost preveliku prema njema, kao da su se jedine porodile, prema takvima su znali i doktori i sestre bit jako odvratni, a ukoliko se zena nerazmazi i nema prevelika ocekivanja od osoblja i doktora, uopste nisu losi. to je moje licno iskustvo koje sam vidila za 6  dana lezanja gore. Hvala Bogu ja i beba smo sada kod kuce i nadamo se brzom napredku jer moj mali rodjen sa tek 1700g, a bolnicu napustio sa 1560.. Sada radimo na debljanju ako Bogda user posted image

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Porodilište Tuzla
18.4.2009 23:06:59   
Nunichi
Cestitam Hanan...tebi i bebici sve najljepse zelim. user posted image
Zarica i ja vam saljemo pozitivne vibrice za debljanje...pusa user posted image


(odgovor članu hanan)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Porodilište Tuzla
18.4.2009 23:15:11   
hanan
Hvala na lijepim cestitkama Nunichi, mada vidim da i tebi mozemo cestitati :)) Sve najbolje i vama ako Bogda, i takodje dug i sretan zivot za maluuser posted image

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Porodilište Tuzla
18.4.2009 23:26:54   
Nunichi
Hvala hvala user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu hanan)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Porodilište Tuzla
30.4.2009 19:54:30   
Chuchi
hanan cestitam na bebici i zelim vam brz oporavak, da mali bebac uskoro postane veliki!
Jeste u pravu si za UkC Tz, sto si ti bolji prema njima, i sto si smireniji takvi su i oni prema tebi..
ako ne daj Boze na porodu samo pipnes neku od doktorica ili sestara, ostavljen si njima
na milost i nemilost, da se poradjas kako znas i umijes, pretrpis svakakve rijeci, uvrede itd.
a u najboljem slucaju budes samo isjeckana ¨dole¨ ko salata... Fala Bogu pa sam ja bila prisebna,
znala zasto sam dosla i sta trebam raditi, pa je moj cevapcic izletio ko cep, ali vidjela sam kako se
izgalame na zene koje ne znaju kako ili jednostavno ne mogu da se porode lagano..
Sto se tice Doma zdravlja, najbolja doktorica dole je Lejla Mesalic, i to sto puta bolja od svih, i od Balica,
i od Adzajlic, ma svih, jer su oni svi grubi i neljubazni, Lejla te pregleda nemas pojma ni da te pregledala..
Na Gradini od sestara-babica su dobre Azra i Amra, Azru znam licno, a od doktorica Fazlicka, jako fina i
ljubazna, ona i Amra me porodile drugi put, a prvi put dr. Enida, al nije nimalo ljubazna iako sam kod nje
bila na shteli, gruba je ko traktor... dr. Sherak Indira je definitivno najbolja ali nisam imala srece da me porodi
Jednokratne gacice se smiju unijeti i koristiti samo po noci, ali ujutro kad je vizita, ne smijes nista imati na sebi
sokovi samo 100% narandza , mobitel ali ugasen do poslije poroda, cetkica za zube, pasta za zube, cesalj/cetka
i hig. ulosci najobicniji i mozda peskir jer se nema cime obrisati poslije poroda, ali nisam vidjela nikog da ima
( sapun, sampon, nakit na sebi, pidzame, papuce, nista od toga ne moze)
gore imas antibacterial sapun, i nista vise... jer nista vise nije ni dozvoljeno.... ali higijena im je na nivou...
eh sad ja sam ipak pripremila i mnogo vise , i rekla muzu da donese ako mu zatrazim, jer nikad ne znas koliko
dugo ces ostati u bolnici, u zadnji tren se moze nesto iskomplikovati pa da moras poslije poroda ostati 5-6 dana...

_____________________________

Samo su tri muškarca u mom životu ;))

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Porodilište Tuzla
30.4.2009 22:01:59   
Nunichi
Ma dr. Indira je vrh! user posted image user posted image

U zivotu ljubaznije stvorenje nisam upoznala...
A meni su bile babice Ajsa i Dana...super obje stvarno. Ja nemam zamjerki...osim na sestrice u prijemu--- uzas,ko da sam ja zbog njih gore dosla,tako se ponasaju. user posted image

A moze se sok koji hoces nositi...samo da je u tetrapaku,to je jedini uslov,vocka je nebitna. user posted image user posted image



< Poruku je uredio Nunichi -- 30.4.2009 22:02:39 >

(odgovor članu Chuchi)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Porodilište Tuzla
2.5.2009 21:13:13   
emina99
wau mada do mog poroda ima dosta ja sam se wec uplasila od tog osoblja neznam koliko ste upoznate dali se smije powesti swoj ginekolog da prisustwuje porodu jer znam da u sarajewu se smije powesti pa bi woljela da moze i u tz porodiliste. swe najbolje pa se cujemo

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Porodilište Tuzla
3.5.2009 10:25:41   
Nunichi
Ne moze se povesti svoj ginekolog... Jedina solucija je da ti neko od njih gore vodi trudnocu,pa da se porodis dok je taj neko na poslu.

(odgovor članu emina99)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Porodilište Tuzla
9.5.2009 22:58:58   
engie
joj  ...sad me hvata prpa a ima jos..ja sam kod ballica privatno...ima li neko iskustva sa njima...i kako da dodem do stele neke gore prije nego stignem do toga....

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Porodilište Tuzla
9.5.2009 23:01:44   
manuela RR
Štela ti obično ide preko poznanstva pa ako poznaješ nekog ko već ima gore nekog jedino tako,ili da se prebaciš pa da ti neko od dr sa gradine vodi trudnoću,pa te na kraju taj dr i porodi ili ako ništa povedi muža na porod i ne treba ti bolja štelauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu engie)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Porodilište Tuzla
13.5.2009 20:55:56   
ns.mery
Uh sto me isprepadaste pa kako cu se ja poroditi user posted image lezim od 5-tog mj.niskonoseca trudnoca nemam kondicije sigurno ce me namuciti i biti grube user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  


_____________________________

NASA PRINCEZICA SE RODILA 22.06.09

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Porodilište Tuzla
16.5.2009 13:33:54   
engie
jojj    muz mi je daleko,,i to me trese cijelo vrijeme ...sad sam u 27 sedmici .....hmm...morat cu se raspitati ,,,mada u avgustu su i godisnji ...i da imam nekog doktora gore moze se desit da ne bude tu...ma kontam ovako bice kako bude sudeno....jest da me vec sad hvata panika...cijelu trudnocu sam sama ,usamljena msad mi je bas  tesko tesko...

(odgovor članu ns.mery)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *