|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Porodilište Tuzla
19.7.2009 14:11:03   
Sandraa
poštovana gospodjo,ja ću Vam odgovoriti..Dr.Klempić Fatima je divan čovjek a ujedno i veoma sposoban liječnik.Sve u svemu,nemate razloga za zabrinutost.Donijet ćete Vi na svijet divno,zdravo i prelijepo čedo.Srećno i navijam za Vas.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu poetesa)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Porodilište Tuzla
19.7.2009 14:16:27   
nita
Romali, odlično si odgovorila! Nisam htjela ništa više komentarisati, jer bi prešlo u raspravu ...

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Porodilište Tuzla
19.7.2009 14:18:22   
Sandraa
A,zašto ne?Ako taj problem ugrožava trudnoću,bebin život..?A,mi smo samo spremni kritizirati i krivicu prebaciti na nekog drugog???Kada je meni,moj liječnik isto to rekao,nisam bila povrijedjena,Dapače.Učinila sam sve,što sam mogla da njegove savjete i poslušam.U ineresu mojih beba.user posted image

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Porodilište Tuzla
19.7.2009 14:25:49   
Sandraa
Jedno moramo shvatiti,prvo da budemo samokritični,pa tek onda kritični. Nema potrebe ni za kakvom raspravom,ali ako ja dođem na carski rez i kazem ljekaru da nisam nista jela(slazem),za moguce komplikacije ne mogu kriviti njega!

(odgovor članu nita)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Porodilište Tuzla
19.7.2009 14:47:04   
Sandraa
Divno i svaka čast za Vas! Prava žena i majka.Puse za bebu!Bezbroj slatkih pusica!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Porodilište Tuzla
19.7.2009 14:52:58   
Sandraa
Divne savjete dajete.Umirili biste svaku buduću mamu.Bravo za Vas,tako i nastavite.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Porodilište Tuzla
19.7.2009 14:57:58   
Sandraa
Čestitam na rodjenju "prazničnog" čeda.Mada je,nama majkama,svaki sekund proveden uz našu djecu praznik.Pusa malom,slatkom dječaku i majci koja mu je podarila život.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Porodilište Tuzla
19.7.2009 15:09:48   
poetesa
Hvala na odgovoru :) i lijepim riječima

(odgovor članu Sandraa)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Porodilište Tuzla
19.7.2009 17:18:10   
Sandraa
user posted image Nema na cemu.Ako Vam treba bilo kakva pomoc,ja sam tu.Mozete racunati na mene.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu poetesa)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Porodilište Tuzla
22.7.2009 13:32:43   
poetesa
Ovo je vjerovatno smiješno pitanje, ,,, za mame sa dugom kosom: pretpostavljam da se smije imati gumica za vezanje repa ili nekakva traka ? user posted image  ja volim znat sve do sitnice

(odgovor članu Sandraa)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Porodilište Tuzla
22.7.2009 13:38:54   
Anoniman
user posted image ja se i vjeruj nesjećam da li sam imala zavezanu ili puštenu kosu...ma možeš naravno 

(odgovor članu poetesa)
  Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Porodilište Tuzla
22.7.2009 15:25:27   
Sonja
naravno da se moze imati..
cak vam sestre kazu da zavezete kosu ( ako vam je pustena)
a za trake nisam bas sigurna
uglavom gumice bez problemauser posted image


_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Porodilište Tuzla
22.7.2009 20:25:29   
HannaS
Mene samo zanima o cemu ova Sandraa pise???
Konta li neko ovo???


_____________________________

Moj Dindili... 12.05.2009

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Porodilište Tuzla
6.8.2009 13:25:25   
poetesa
Drage user posted image  evo imam mjesec dana do termina - 1 dan user posted image  iščitavam ovu temu... Vidim da se ipak svašta može ponjeti, pa me interesuje u šta ste pakovale sve te stvarčice.. npr moja drugarica je nosila u plastičnoj kesi, mislim da ulošci, pelene  i sve to što treba ne može stati u veći neseser...Znači, hoćel prigovarati na prijemu ako vide torbu? :)

(odgovor članu HannaS)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Porodilište Tuzla
6.8.2009 15:39:57   
Chuchi
Joj ja nisam znala da sve mogu ponijeti sa sobom pa sam u zadnjem trenutku stavila u kesu, i tako imala kod sebe. Ali sam vidjela da ima
porodilja koje su nosile ovece nesesere, u koje moze sve stati, a imas opciju i onih nesesera kao manji koferi, ono za sminku i to.
Uostalom, vidjeces kad spakujes sve da ti i nece trebati torba kao sto mislis, nego samo oveci neseser, a recimo sok, uloske ono sto je
vece ces svejedno staviti u kesu, dakle odvojiti od higijenskih sitnica. Sretno!

_____________________________

Samo su tri muškarca u mom životu ;))

(odgovor članu poetesa)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Porodilište Tuzla
7.8.2009 13:56:42   
poetesa
e hvala ti , imam nekakav neseser nije baš kofer ali je oveći i četvrtast... Vjerovatno ne bi ni moglo baš torbu donjeti na porođaj :)

(odgovor članu Chuchi)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Porodilište Tuzla
8.8.2009 15:14:32   
IvanaTz
Poetesa, meni je termin 4.9., mogle bi se mi i vidjeti gore na gradini user posted image , i ja polako spremam stvari za porodiliste i dvoumim se oko torbe odnosno nesesera, ne znam ni ja u sta da spakujem sve te stvarcice! imam onu cvrstu putnu torbicu - neseser za kozmetiku pa ne znam da li ce mi dati u tome da unesem stvari, a u nju bi mi taman sve stalo. treba ponijeti i kakvu bolju kesu za svaki slucaj ako ne budu dali pa ako se bude moralo prebacivati u kesu...

_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu poetesa)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: Porodilište Tuzla
8.8.2009 16:06:55   
Nunichi
E meni se to upravo desilo...u po one frke i straha,na prijemu sam morala prebacivati stvari iz torbe (nije bila velika,onako srednja ona koja dodje uz kolica) u kesurine. Uh kako sam se bila iznervirala,ko siroce sa onim kesama kroz hodnike,pa u lift...ccc bas mi muka kad se sjetim. Jos mi neke stvari nisu mogle stati u kese...
Ali cim sam se porodila mm je vratio tu istu torbu koju sam morala ostaviti. Tako da sam u sobu ipak otisla sa svojom torbom.
Budalastinje pa et... user posted image

Sretno Ivana i poetesa... user posted image

(odgovor članu IvanaTz)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: Porodilište Tuzla
8.8.2009 19:23:34   
ns.mery
Definitivno kesa i ja sam dole na prijemnom prepakovala iz torbe u kesu jer nedaju torbe , i zato nemojte nositi torbe nego neku malo jacu kesu

_____________________________

NASA PRINCEZICA SE RODILA 22.06.09

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: Porodilište Tuzla
9.8.2009 6:52:48   
poetesa
user posted image user posted image

(odgovor članu ns.mery)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: Porodilište Tuzla
9.8.2009 16:46:54   
triplemama
Ja sam prošla sa koferčićem za šminku bez problema

_____________________________

Ko čeka i dočeka NOVI ZAKON O "AS"
Savjetnica za AS udruženja DjeCa

(odgovor članu poetesa)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: Porodilište Tuzla
9.8.2009 20:41:37   
IvanaTz
Hvala Nunichi user posted image !
Ma ja cu probati sa tim kofercicem za kozmetiku pa ako prodje - prodje, a ponijet cu neku bolju kesu ako budem morala prebacivati...


_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu triplemama)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: Porodilište Tuzla
3.9.2009 13:58:35   
Super dada
Ciao raja. Evo da dopisem ponesto na ovu temu.

Porodila sam se nedavno u tuzlanskom porodilistu. Pa ono gore nije normalno. kao da su ih sve iz pakla protjerali. Cast izuzecima. Nije mi jasno kako su onako svi isfrustrirani i neljubazni.

Ja sam se tako nistavno osjecala. Doslo mi je dijete na svijet, emocije i hormoni mi divljaju a ja moram da svarim nekulturu, neprofesionalnost i neljubaznost odvratnog osoblja. Poneko od mladjih medicinskih sestara i ljekara je iole ljubazan i ponasali su se prema meni korektno ali takvih je gore tako mali broj.

Zali boze plata sto ih dobijaju.

Sretno buducim mamama i pripremite se psihicki na takvo grzno ozracje u tuzlanskom porodilistu pa ce vam biti lakse kad znate sta vas ocekuje.

pozzuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu IvanaTz)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: Porodilište Tuzla
3.9.2009 16:49:52   
mamica87
IZVORNA PORUKA: Super dada

Ciao raja. Evo da dopisem ponesto na ovu temu.

Porodila sam se nedavno u tuzlanskom porodilistu. Pa ono gore nije normalno. kao da su ih sve iz pakla protjerali. Cast izuzecima. Nije mi jasno kako su onako svi isfrustrirani i neljubazni.

Ja sam se tako nistavno osjecala. Doslo mi je dijete na svijet, emocije i hormoni mi divljaju a ja moram da svarim nekulturu, neprofesionalnost i neljubaznost odvratnog osoblja. Poneko od mladjih medicinskih sestara i ljekara je iole ljubazan i ponasali su se prema meni korektno ali takvih je gore tako mali broj.

Zali boze plata sto ih dobijaju.

Sretno buducim mamama i pripremite se psihicki na takvo grzno ozracje u tuzlanskom porodilistu pa ce vam biti lakse kad znate sta vas ocekuje.

pozzuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Nije to do medicinskog osoblja draga moja i ja sam se porodila prije mjesec i divim se svakome ko gore radi od doktora pa do one radnice,kakve su zene i kako se ponasaju!!!Zalosno je da jedna odrasla osoba kraj kante ostavlja ulozak te pusti da iza nje bude lokva krvi a da ne ocisti za sobom!!!isto tako mi nije jasno da zena koja rada svoje 6 dijete vristi ubi u mozak ko da moze joj dok. pomoci neka koja se po prvi put porada ne vristi tolikouser posted image Ne znam zasto se svi zale kad su prvo zene koje dodu  neljubazne i nekulturne i ne shvataju da nemaju sestre ni doktori vremena da oko nekog titraju!Ako se normalno ponasas prema njima i slusas sta pricaju onda sasvim dobro prodes!meni je gore muka bilo jos sam lezala 16 dana al mi je vise bilo muka od ponasanja koje kakvih zena i njihove higjene!To samo da pokupis kakvu bolescuru a one jadne radnice crkose cisteci za njima.a to sto kazes zali Boze plate sto dobijaju moja ti zasluzuju oni vecu platu od bijednih 700KM a crkose radeci!A moje misljene kome god se ne svida nacin rada neka ostane kod kuce i nek se porada!S ovim ne zelim nikog licno uvrijediti niti prozivam koga samo sam zeljela reci ono sto mi je na jezikuuser posted image


_____________________________

Benjamin 17.07.2009

(odgovor članu Super dada)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: Porodilište Tuzla
3.9.2009 21:43:08   
Aminad


Ne znam zasto se svi zale kad su prvo zene koje dodu neljubazne i nekulturne i ne shvataju da nemaju sestre ni doktori vremena da oko nekog titraju!Ako se normalno ponasas prema njima i slusas sta pricaju onda sasvim dobro prodes!meni je gore muka bilo jos sam lezala 16 dana al mi je vise bilo muka od ponasanja koje kakvih zena i njihove higjene!To samo da pokupis kakvu bolescuru a one jadne radnice crkose cisteci za njima


user posted image
Doktori i sestre su svako na svoj način i ljubazni i drski, zavisno od situacije, ali mamica87 je upravu žene same sebi ponekad otežavaju.


_____________________________

Merjema 02.08.2002.
Imran 11.11.2005.
Burhan 27.11.2007.

(odgovor članu mamica87)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *