|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako ste obučeni pred djecom?
9.12.2011 15:21:12   
Mala Selma
Imam jednu rodicu udata i ima dvije kcerkice. Kad god odem kod nje u bilo koje doba, ona je u gacama i grudnjaku. Ona ce tako sjediti sa mnom i muzem i djecom i piti kafu. Njoj je to sasvim normalno, a i djeca na to gledaju sasvim ok. Jedino se njen muz ibreti jer je on malo konzervativniji i po malo ga stid mene. Ona i dan danas se kupa sa djecom zajedno. A djeci je 13 i 9 godina.


kraljicauser posted image user posted image user posted image , malo mi je bolesnauser posted image  ali ja kod nje nema sanse da bih sjedila i pila kaficuuser posted image

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 326
   RE: Kako ste obučeni pred djecom?
9.12.2011 15:21:32   
veeseelaa

ma vidi Gali svi gledamo različito, meni bi ta tvoja rodica bila interesantna pravo
kao što reče mora da je žena extra riba kad joj nije problem biti tako naga (ne gola)


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 327
   RE: Kako ste obučeni pred djecom?
9.12.2011 15:23:47   
*pcelica*
Nemora znaciti da je riba. Mozda zena jednostavno voli svoje tijelo i njegova nesavrsenstva. Neki dan sam citala o zeni koja ima 150 kila i bavi se plesom oko sipke i ide na takmicenja cak ima i klip kako ona plese. Zena kaze da se nikad nije osjecala tako seksipilno. Naucila da zivi u svom tijelu

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 328
   RE: Kako ste obučeni pred djecom?
9.12.2011 15:24:17   
Mala Selma
ma vidi Gali svi gledamo različito, meni bi ta tvoja rodica bila interesantna pravo
kao što reče mora da je žena extra riba kad joj nije problem biti tako naga (ne gola)


pa vesela nemoj sad zezati, nije ovo normalno, zar ne? i nije sta znaci ekstra ribauser posted image
Ova zena mozda jeste interesatna tj.njen nacin zivota, ali mislim da nedaje dobar primjer ni djece, muzu, sebi, a ni gostima!!

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 329
   RE: Kako ste obučeni pred djecom?
9.12.2011 15:27:52   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: *pcelica*

Nemora znaciti da je riba. Mozda zena jednostavno voli svoje tijelo i njegova nesavrsenstva. Neki dan sam citala o zeni koja ima 150 kila i bavi se plesom oko sipke i ide na takmicenja cak ima i klip kako ona plese. Zena kaze da se nikad nije osjecala tako seksipilno. Naucila da zivi u svom tijelu


ma pusti to, odjećom se prikriva nedostatak user posted image
Mala Selma ne bi donijela nikakav sad sud dok ne bi čula njeno mišljenje, možda bi mnoge postakla da i mi tako user posted image
npr kad nam dodju bliske rodice, heh


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 330
   RE: Kako ste obučeni pred djecom?
9.12.2011 15:32:16   
Galicia
Ona ima extra tijelo stvarno. Ne stidi se svog tijela, i njeguje ga i odrzava. Bavi se razno raznim sportovima itd itd. Nije to poenta. Ona ce tako sjediti samo kad JA dodjem. Nije tako luda da sjedi i ispija kafu kad joj dodju komsije. Mislim ipak.


_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 331
   RE: Kako ste obučeni pred djecom?
9.12.2011 15:32:59   
veeseelaa
ije tako luda da sjedi i ispija kafu kad joj dodju komsije. Mislim ipak.


pa naravno, rekoh da ona to očito samo kad joj dodje neko blizak kao što si ti


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 332
   RE: Kako ste obučeni pred djecom?
9.12.2011 15:35:18   
Anoniman
mora da je žena extra riba kad joj nije problem biti tako naga (ne gola)

ja sam sebi riba nad ribama, pa ne bih nikada sjedila s nekim i pila kafu u donjem vesu, ako to nije mm. Ako mi je bliska z. osoba, naravno da me nije stid pred njom se presvuci, ali da kafenisem...ne hvala.To je meni odraz nekulture...

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 333
   RE: Kako ste obučeni pred djecom?
9.12.2011 15:39:56   
Emica_sa
Ja se po kuci ne povlacim u gacama,za mene je to nehigijenski, kupati sa djetetom koje ima 13 godine jeste i vise nego bolesnouser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 334
   RE: Kako ste obučeni pred djecom?
9.12.2011 15:40:16   
veeseelaa
ja sam sebi riba nad ribama, pa ne bih nikada sjedila s nekim i pila kafu u donjem vesu,


ma da, al ona ima drugačiji mentalni sklop + je riba, bliska sa Galicijom i šta ima veze... nije joj se dalo oblačiti user posted image
možda je tek ustala, možda je cijeli dan tako bila obučena odnosno skinuta i bla bla
nije luda sigurno user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 335
   RE: Kako ste obučeni pred djecom?
9.12.2011 15:41:05   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Ja se po kuci ne povlacim u gacama,za mene je to nehigijenski, kupati sa djetetom koje ima 13 godine jeste i vise nego bolesnouser posted image


a šta je tu nehigijenski? ne kontam


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 336
   RE: Kako ste obučeni pred djecom?
9.12.2011 15:41:37   
Anoniman
ona ima drugačiji mentalni sklop

sve je u mentalnom sklopuuser posted image

< Poruku je uredio Pahuljicaa -- 9.12.2011 15:42:12 >

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 337
   RE: Kako ste obučeni pred djecom?
9.12.2011 15:42:56   
Lady26

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Ja se po kuci ne povlacim u gacama,za mene je to nehigijenski, kupati sa djetetom koje ima 13 godine jeste i vise nego bolesnouser posted image


a šta je tu nehigijenski? ne kontam


Ovo ozbiljno pitas?


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 338
   RE: Kako ste obučeni pred djecom?
9.12.2011 15:44:17   
Lady26
pa nema nista prljavije od kauca i stolica, svako ti sjedi u hlacam/suknji a prije toga je bio ko zna gdje...i ti tu sjedis u gacama user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 339
   RE: Kako ste obučeni pred djecom?
9.12.2011 15:45:53   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

ona ima drugačiji mentalni sklop

sve je u mentalnom sklopuuser posted image


pa daaaa, al svejedno nikog ne treba osudjivati...
može mi biti ne privlačno da ja isto uradim al ne moram nikog nazivati ludim, budalom, nekulturnim i bla bla bla

ja npr ne bi se zaključavala dok se tuširam u kupatilo jer mi može ući muž il kćerka, ne nosim vunjene čarape nikad itd al ne smatram da je bolestan onaj ko to čini, samo ima drugačiji mentalni sklop od mog i možda nema dobro grijanje user posted image



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 340
   RE: Kako ste obučeni pred djecom?
9.12.2011 15:47:06   
Galicia
Lady, u tome i jeste caka. Koga vi zaprave pustate u kucu? Meni Bogami svako ne ulazi u kucu. A imam kozni namjestaj i lako ga prebrisati maramicama za kozni namjestaj. To radim prije gostiju i poslije kad oni odu.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 341
   RE: Kako ste obučeni pred djecom?
9.12.2011 15:47:12   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Lady26

pa nema nista prljavije od kauca i stolica, svako ti sjedi u hlacam/suknji a prije toga je bio ko zna gdje...i ti tu sjedis u gacama user posted image


ma ko mi sjedi? gosti jednom u 20 dana i tada poslije posjete uvijek sve prebrišem, jer se djeca igraju, bacaju, nešto se prospe itd
svakako čistim namještaj svaki 2-3 dan zbog malen, namještaj je kožni i za čas se očisti

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 342
   RE: Kako ste obučeni pred djecom?
9.12.2011 15:51:28   
veeseelaa
Lady i stvarno me iznenadjuješ tako si mlada a tako "zatvorena"
Nije bauk biti u svilenoj spavaćici, vešu i sl u svom domu, to je normalno

Normalno je i da te muž želi stalno jer si lijepa i zgodna žena, nije to ništa nenormalno, drugačije i čudno
Ne znam kako se možeš iščušavati? ne kontam


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 343
   RE: Kako ste obučeni pred djecom?
9.12.2011 15:52:40   
Galicia
Vesela, isto mislimo isto pisemo.
Ljubnem te jednom, daljinski. user posted image

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 344
   RE: Kako ste obučeni pred djecom?
9.12.2011 15:57:44   
Lady26
E pa ja nemam kozni namjestaj koji se moze prebrisati....
Kako ko mi dolazi kuci? Pa ko god pozeli da ga ugostim i da se druzimo....Ili trebam birati koga pustam u kucu?
Pustit cu Veselu a tebi da kazem izvini ne mogu te primiti ili kako to vec ide?
Meni se dolazi i jako sam ponosna zbog toga, znaci da se ljudi osjecaju ugodno u nasem drustvu i da smo dobri domacini (ovo je za temu triputmame user posted image )....
Ja prva sjedim u hlacama u kojima sam bila vani, u slucaju ako dodjem s posla, rucamo i idemo dalje...mm je uvijek u trenerci, ode preko puta popije kafu i takav je u kuci...znaci milion bakcila i ko zna cega...

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 345
   RE: Kako ste obučeni pred djecom?
9.12.2011 15:59:10   
Lady26

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Lady i stvarno me iznenadjuješ tako si mlada a tako "zatvorena"
Nije bauk biti u svilenoj spavaćici, vešu i sl u svom domu, to je normalno

Normalno je i da te muž želi stalno jer si lijepa i zgodna žena, nije to ništa nenormalno, drugačije i čudno
Ne znam kako se možeš iščušavati? ne kontam


Nisam uopste, cak stavise....
Samo mislim da pretjerujete i da to nije bas tako kako pricate...al hajde...

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 346
   RE: Kako ste obučeni pred djecom?
9.12.2011 16:23:39   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Više i ne znam koliko sam puta rekla da život bez ljubavi i nije život, a seks mu daje smisao, i oni koji tako ne osjećaju, pravi su duševni invalidi. Ne znam kakav je to čovjek kojem bi bilo svejedno što je cijeli život nezamijećen, koga nitko ne za­­nima, ili što je još teže i gore - niti želi osvajati, ni­­ti želi biti osvojen.
To je, kako je rekao jedan psiholog, naprosto ljudska potreba - osvajati i biti osvojen. Sviđati se i biti voljen.
Uvijek ističem - svakog muškarca možete dobiti u krevet, ali majstorstvo ga je u njemu i - zadržati.
Ma kako se osjećali u kojem času, važno je da vaš vanjski izgled ne odaje tugu, frustriranost, da sebe i sve oko sebe uvjerite da je, unatoč svemu, život lijep i zanimljiv. Nitko ne voli gledati suze, nitko ne voli ljude koji se neprestano na nešto žale i koji su uvijek nesretni.
najdraža igračka ne mora biti uvijek ona nova. To je najčešće ona koja nas neprestance zbog nečega privlači.
Možda bi tako trebalo biti i u vezama. Ili tako i jest - jedno drugom treba biti igračka. Pa, drage igrajte se!


Rece teta Zuzi...ciji je zivot itekako "prazan" bio...mada je kroz njen krevet proslo xy muskaracauser posted image

Ja licno ne volim svilene spavaciceuser posted image ...niti su mi sexy...mada ovo nije tema danasnje emisijeuser posted image ...meni je vise sexy, a i mmuser posted image , kada sam u potkosulji i muskoj pidzami (one karirane...naj volim)user posted image ...sve stvar ukusa...a ni sama ne bih u gacama mogla sjediti vas cijeli dan...u grudnjaku jos manje...valjda zato sto mi ne trebauser posted image ...mene to srkleti...nego fino...ili pidzama ili trenerka...na moru je opet druga prica...mogu neke bokserice i opet potkosulja...a zapravo su mi najdraze spavacice tj. pamucne haljinice...il.li ti majice...koje mogu proci i ko haljina i ko spavacica i ko majicauser posted image ...ako me razumijeteuser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 347
   RE: Kako ste obučeni pred djecom?
9.12.2011 19:28:15   
teacher75

IZVORNA PORUKA: mamabb


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

jedino nisam dala da mi gleda ranu od epiziotomije,


joj i meni se ovo nije dalo, iako je insistirao al nešto nisam mogla hihihi a trebala sam, nek vidi kako je meni user posted image



Boga mi moj je mene prvih 10 dana vodio na WC, kupao, prao, sušio, mazao...nikad mu to zaboravit neću.

meni je to radila mamauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 348
   RE: Kako ste obučeni pred djecom?
9.12.2011 19:29:17   
teacher75

IZVORNA PORUKA: zaha

u kuci sam u pamucnoj trenerci,nekoj majcici tanjoj pamucnoj,nikad ne hodam u vesu,osim kad se presvlacim,i gledam da se presvlacim u sobi,mm pogotovo pazi na presvlacenje,jer imamo veliku kcerku,djeca takodje prilikom presvlacenja sklanjaju se,a i ovo malo ne vodim u kupatilo,pogotovo kad nuzdu obavljam, to mi je bas bezveze...jedna moja poznanica dok je muz na solji,kcerka na tuti u kupatilu,ona sjedi na kadi pusi cigaru i pravi im drustvo,to mi je bas bljakuser posted image

fujuser posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 349
   RE: Kako ste obučeni pred djecom?
9.12.2011 19:38:33   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: dinaa

e "baska" cu s peticom,obicne najobicnije papuce ili sto Hanady rece priglavke ili vunene carapeuser posted image


ja sa peticom smao kad mavelude idem ponsem da obujem jer na mevlude uvijek idem u dugoj suknji...al i njih obavezno sparim sa mahramom ...ne mogu svakakava međ svijetuser posted image



user posted image user posted image user posted image zene moje ,svaka vam cast, sad sve citam sto ste danas napisale, i valjam se od smijeha, lana me zbunjeno gleda sto se smijemuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *