|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
6.4.2009 0:11:03   
triplemama
Nije mi kasno ako hoćeš user posted image
kada budeš tražila sebi ogledalce pogledaj i meni to ako ti nije mrsko CMOK pošto nema smajlica sa pusom


_____________________________

Ko čeka i dočeka NOVI ZAKON O "AS"
Savjetnica za AS udruženja DjeCa

(odgovor članu dinciii)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
6.4.2009 15:08:32   
Visnja RR
stigla nam AS u TL... idemo nakon dr. Mire da je kupimo...  baka, amidza i amidzinica dali lovu za rodjendancic... (ispade da tata i mam nista nisu kupili - bas smo neki user posted image )
usput i prve cipelice ( druga baka i deka) da hajrujemo user posted image ...

javim se veceras da napisem impresije o AS...

pusa

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu triplemama)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
6.4.2009 18:25:36   
Visnja RR
vratih se ja user posted image
oni u TL su uzas...
odem da preuzmem AS koju sam narucila a oni mi hladno pokusali uvaliti drugu... uz rijeci pa i ova je crvenauser posted image ... eeeejjjj ...pa gdje to ima?
ja trazim jednu vrstu (crvene boje) a oni meni daju drugu vrstu iste boje....
na kraju kao ... pa nije nam stigla ni jedna maxi cosi sps user posted image ...
kad su provjerili kad smo narucili bilo je ...pa narucili ste ali nije dosla user posted image
ja stvarno ne znam kakvi to debili rade(izvinjavam se na rijecima koje ne prilice)... user posted image

postoji li mogucnost da mi neka forumasica iz MO ili ZE ili TZ ili bilo kog grada u BiH gdje ima TL provjeri ima li AS koju zelim?

uh kako sam ljuta

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
7.4.2009 15:07:13   
mamin sin
Hej Visnja, imas na njihovoj stranici brojeve tel svih radnji, pa ako imas sifru proizvoda nazovi i pitaj. Ako nadjes mozes i iskombinovati da ti neko kupi ili nekako ako oni mognu da dostave u SA!

Otvoren je sada i ovaj BBI, ima TL, pa kontam mozda tu imaju nove robe i veci izbor...

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
7.4.2009 19:03:40   
Visnja RR
hvala draga user posted image  otici cu do BBI
a i okrenuti te telefone... imam katalog...
ljubni mi maminog sina user posted image  

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu mamin sin)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
7.4.2009 19:10:05   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

vratih se ja user posted image
oni u TL su uzas...
odem da preuzmem AS koju sam narucila a oni mi hladno pokusali uvaliti drugu... uz rijeci pa i ova je crvenauser posted image ... eeeejjjj ...pa gdje to ima?
ja trazim jednu vrstu (crvene boje) a oni meni daju drugu vrstu iste boje....
na kraju kao ... pa nije nam stigla ni jedna maxi cosi sps user posted image ...
kad su provjerili kad smo narucili bilo je ...pa narucili ste ali nije dosla user posted image
ja stvarno ne znam kakvi to debili rade(izvinjavam se na rijecima koje ne prilice)... user posted image

postoji li mogucnost da mi neka forumasica iz MO ili ZE ili TZ ili bilo kog grada u BiH gdje ima TL provjeri ima li AS koju zelim?

uh kako sam ljuta


user posted image user posted image user posted image izvini sto ti sjedam na muku..sega mi pravo...garant kontaju ma zena je to sta ona zna...glavna joj bojauser posted image ...jooooj uzasa

(odgovor članu Visnja RR)
  Neposredna veza do poruke: 206
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
7.4.2009 19:19:51   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

vratih se ja user posted image
oni u TL su uzas...
odem da preuzmem AS koju sam narucila a oni mi hladno pokusali uvaliti drugu... uz rijeci pa i ova je crvenauser posted image ... eeeejjjj ...pa gdje to ima?
ja trazim jednu vrstu (crvene boje) a oni meni daju drugu vrstu iste boje....
na kraju kao ... pa nije nam stigla ni jedna maxi cosi sps user posted image ...
kad su provjerili kad smo narucili bilo je ...pa narucili ste ali nije dosla user posted image
ja stvarno ne znam kakvi to debili rade(izvinjavam se na rijecima koje ne prilice)... user posted image

postoji li mogucnost da mi neka forumasica iz MO ili ZE ili TZ ili bilo kog grada u BiH gdje ima TL provjeri ima li AS koju zelim?

uh kako sam ljuta


user posted image user posted image user posted image izvini sto ti sjedam na muku..sega mi pravo...garant kontaju ma zena je to sta ona zna...glavna joj bojauser posted image ...jooooj uzasa

sjedamuser posted image user posted image user posted image mislim prisjedamuser posted image user posted image user posted image ja sam pukla


(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 207
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
22.4.2009 9:21:46   
namkic
molim moderatora da mi pomogne oko ogledala koje se postavlja da vidim bebu dok sjedi na zadnjem sjedištu.Kupili smo maxi cosi comfort i prezadovoljni smo svima bi je preporučila.Gdje ima kupiti ogledalo i kako se montira?

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 208
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
22.4.2009 9:47:51   
idana_85
gdje si kupila as i koliko kosta?

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu namkic)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
29.4.2009 19:40:31   
Visnja RR
konacno smo kupili ASuser posted image
taman kad sam mislila da cu morati neku drugu traziti odem slucajno u novi Merkator (koji oooodliiicno izgleda) u Butmirskoj 14 - Ilidza i nadjem maxi cosi sps crvenu koju sam i zeljela user posted image

sutra je montiramo...a sad pokusavam da Asju navikavam...igramo se oko nje user posted image ... kad sam je stavila u nju izdrzala je punih 10 sekundi user posted image ... spasavace me samo to sto ona cesto zaspi u autu user posted image ...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
29.4.2009 20:40:10   
dinciii
maxi cosi ima novu autosjedalicu axiss i ne izgleda lose,ima lijepe boje,posto je 2009 kolekcija sve tamne boje.a axiss ima  neka lijepa crvena,triplemama jesil cula za tu autosjedalicu???jel se vec testirala?kosta oko 320 eura ja mislim.

a moze li mi neko reci koliko kod nas kosta priorifix i koje boje imaju,jel ima jos stare boje od 2008 godine ako ne nadjem ovde da kupim dole...jer ove nove boje su mi katastrofa.

_____________________________

http://neckodina.weddingannouncer.com/

Slatka Rejhana rodila se 12.12.2008


(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
29.4.2009 23:27:08   
Visnja RR
Asja uziva u AS :) drugi put je izdrzala desetak minuta :)  sve ovo u stanu :)
user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu dinciii)
Neposredna veza do poruke: 212
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
30.4.2009 1:07:31   
lely
Mi imamo ovu AS  http://key23.chicco.com/ ,doduse nismo imali priliku da biramo,jer je Anes dobio za prvi zubic...

Mislim da nije dobro montitana,jer nekako mi je labilana,a i pojas koji ide preko ramena ne sluzi nicemu,jer Anes tako lahko izvuce rukicu,pa nije na predvidjenom mjestu.

Ja nikako da skontam kako rijesiti taj problem,pa ako neko zna molim za pomoc.

Jos me interesuje da li nastavak koji se nalazi na zadnjem djelu AS ide izmenju naslona sjedista u autu,ili sluzi za spustanje gornjeg djela naslona As,kada djete spavauser posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 213
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
1.5.2009 0:16:26   
triplemama

IZVORNA PORUKA: dinciii

maxi cosi ima novu autosjedalicu axiss i ne izgleda lose,ima lijepe boje,posto je 2009 kolekcija sve tamne boje.a axiss ima  neka lijepa crvena,triplemama jesil cula za tu autosjedalicu???jel se vec testirala?kosta oko 320 eura ja mislim.

a moze li mi neko reci koliko kod nas kosta priorifix i koje boje imaju,jel ima jos stare boje od 2008 godine ako ne nadjem ovde da kupim dole...jer ove nove boje su mi katastrofa.


To je inače sjedalica od Bebeconfort ali je Maxi-Cosi kupio licencu za tu AS a testovi su joj solidni
http://www.oeamtc.at/refresh/frameset.php?p=http://www.oeamtc.at/netautor/html_seiten/kisitest_2008/index.html
evo ovdje

_____________________________

Ko čeka i dočeka NOVI ZAKON O "AS"
Savjetnica za AS udruženja DjeCa

(odgovor članu dinciii)
Neposredna veza do poruke: 214
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
1.5.2009 0:17:50   
triplemama

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

Asja uziva u AS :) drugi put je izdrzala desetak minuta :)  sve ovo u stanu :)
user posted image


Medić, uspjeli ste naći željenu boju Priori SPS
Samo se potrudi da bude čvrsto postavljena user posted image user posted image

_____________________________

Ko čeka i dočeka NOVI ZAKON O "AS"
Savjetnica za AS udruženja DjeCa

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 215
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
1.5.2009 0:28:18   
triplemama

IZVORNA PORUKA: lely

Mi imamo ovu AS  http://key23.chicco.com/ ,doduse nismo imali priliku da biramo,jer je Anes dobio za prvi zubic...

Mislim da nije dobro montitana,jer nekako mi je labilana,a i pojas koji ide preko ramena ne sluzi nicemu,jer Anes tako lahko izvuce rukicu,pa nije na predvidjenom mjestu.

Ja nikako da skontam kako rijesiti taj problem,pa ako neko zna molim za pomoc.

Jos me interesuje da li nastavak koji se nalazi na zadnjem djelu AS ide izmenju naslona sjedista u autu,ili sluzi za spustanje gornjeg djela naslona As,kada djete spavauser posted image

Ova AS je za veliku djecu (grupa II/III) ne znam koliko je Anesu ali ona je tek od 15 kg. Najbolje je da dijete izdrži što duže u manjoj AS jer je sigurnija. Ova AS se samo stavi u auto i onda se dijete u njoj veže automobilskim pojasom tako da stvarno izgleda labavo ali takve su sve AS iznad grupe I. Što se tiče onog dodatka pozada na AS on se ne stavlja između naslona i sjedišta automobila već se izvuče kada bi dijete da spava.
Automobilski pojas reaguje tek od 15 kg a bolje i sigurnije tek od 18 kg. Tako da bi se dijete trebalo voziti u AS grupe I (AS koja posjeduje vlastite pojase sa pet tački uporišta kao ova Asjina višnjina)) što duže je moguće do 18 kg.

_____________________________

Ko čeka i dočeka NOVI ZAKON O "AS"
Savjetnica za AS udruženja DjeCa

(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 216
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
1.5.2009 13:17:15   
mamina cura
Mislim da je Anes malo stariji od Hene ako nije kao Emiruser posted image Pa on je premali za takvu stolicu. Ja sam Timura, kojem je 5god, tek od prosle godine pocela da stavljam u istu samo Maxi cosi. Nikad mi se ne svidja taj princip vezanja i nekako mi je bolji princip za manju djecu - kao sto je Asja vezana. Tako su mi sigurniji. A i Timur voli da se izvlaci pa mu prijetim policijomuser posted image a kako ces tek Anesu objasniti da ne smije se izvlacitiuser posted image

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu triplemama)
Neposredna veza do poruke: 217
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
1.5.2009 14:51:04   
lely
Anes ima 20 mj i  tezak je 17,5kg,a ova je od 15kg pa nadalje,tako da smo je poceli koristiti.
Bas mi se ne svidja,ali sta cu kad je Anes napredan i dosta visok,pa nemamo bas izbora.
Uopste nisam zadovlojna,ali ne znam sta sad  da radim,da li postoji neko drugo rjesenje,neka sigurnija As za djete Anesove kilazeuser posted image

Hvala za odgovoreuser posted image

< Poruku je uredio lely -- 1.5.2009 14:57:15 >

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 218
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
1.5.2009 18:55:22   
dinciii
pa dobro al nisu mi potpuno identicne ova od maxi cosi izgleda bolje,barem mi se tako cini,a jel mi mozes reci koliko kosta dole maxi cosi priorifix?????

ima jos vremena al eto vec se informisem za sve.da mogu odlucit fino koju cu?


_____________________________

http://neckodina.weddingannouncer.com/

Slatka Rejhana rodila se 12.12.2008


(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 219
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
1.5.2009 22:00:04   
triplemama

IZVORNA PORUKA: dinciii

pa dobro al nisu mi potpuno identicne ova od maxi cosi izgleda bolje,barem mi se tako cini,a jel mi mozes reci koliko kosta dole maxi cosi priorifix?????

ima jos vremena al eto vec se informisem za sve.da mogu odlucit fino koju cu?



Ma možda male razlike u dezenu (sigurno si vidjela onu lijepu roza user posted image ) ali u biti je ista.
Kod nas je priorifix 650 KM ali da znaš da ona ima bolje testove od Axissa i inače sve Isofix AS imaju bolje testove.



_____________________________

Ko čeka i dočeka NOVI ZAKON O "AS"
Savjetnica za AS udruženja DjeCa

(odgovor članu dinciii)
Neposredna veza do poruke: 220
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
1.5.2009 22:08:14   
triplemama

IZVORNA PORUKA: lely

Anes ima 20 mj i  tezak je 17,5kg,a ova je od 15kg pa nadalje,tako da smo je poceli koristiti.
Bas mi se ne svidja,ali sta cu kad je Anes napredan i dosta visok,pa nemamo bas izbora.
Uopste nisam zadovlojna,ali ne znam sta sad  da radim,da li postoji neko drugo rjesenje,neka sigurnija As za djete Anesove kilazeuser posted image

Hvala za odgovoreuser posted image


mashAllah Anesa
ništa drugo ti ne preostaje nego da ga voziš u toj AS (od AS te grupe samo Römer KidFix ima Isofix i još par njih koje nisam vidjela na našem tržištu)
Samo u Americi postoje AS koje imaju integrisane pojaseve do 30 kg nažalost takvih AS nema u Europi (a i da ima nisu dozvoljene)

_____________________________

Ko čeka i dočeka NOVI ZAKON O "AS"
Savjetnica za AS udruženja DjeCa

(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 221
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
1.5.2009 22:21:04   
Anoniman
kod nas je AS CHICCO od 9-18 kg,koštala je 340 km,mi smo zaista zadovoljni ima 3 položaja,podložak za glavu koji ima  3 visine,i sve je to lijepo ali moja Asja neće u njoj da sjedi više od 3 minute,to je moj  veliki problem.

(odgovor članu triplemama)
  Neposredna veza do poruke: 222
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
1.5.2009 22:23:46   
Anoniman
triplemama koji proizvođači AS su po tebi najbolji?

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 223
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
1.5.2009 23:37:55   
triplemama

IZVORNA PORUKA: ivany

triplemama koji proizvođači AS su po tebi najbolji?


Najbolji su mi oni koji poštuju europsku regulativiu o AS koja propisuje kakva AS mora biti i one AS koje su dobro prošle na testovima.
Kako god, najbolja je ona koja odgovara dobi i uzrastu vašega djeteta i može se čvrsto montirati u vaše auto.




_____________________________

Ko čeka i dočeka NOVI ZAKON O "AS"
Savjetnica za AS udruženja DjeCa

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 224
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
3.5.2009 23:41:24   
Visnja RR
moram prijaviti da smo danas postavili AS u auto... stoji bas cvrsto bez micanja...
Asja je u oba pravca bila dobra za nepovjerovati... cak se kao folirala... gledala malo kroz prozor, pa mene...pa se smijuljila od dragosti... na kraju zapajkila...
user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu triplemama)
Neposredna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *