|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
3.3.2009 14:07:03   
Hannah
http://www.brevi.eu/prodotti-prima-infanzia/in-auto/grand-prix-silverline-t2.html

Ovu sam ja gledala

(odgovor članu sretna mama)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
3.3.2009 15:49:08   
sretna mama
eeeee nije ta ,skontala sam da si mislila na nju. Ona je do 18 kg mislim da nije kombinovana.Sad neznam tacno kako se zove pa nemogu ni pitati ima li neko iskustva s njom.U katalogu TL isto je nema.Neznam gdje da pogledam kako se tacno zove.

(odgovor članu Hannah)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
3.3.2009 16:00:14   
sretna mama
Mislim da se zove touring sport sad sam gledala na www.brevi.ba ali nisam sigurna da je to ta.Evo mm kaze da ima kod tomasevica takodje as.malo sam skepticna sto se tice cijene nekako mi jeftina 220 a kombinovana je, sta ti mislis.Sve kontam da nije neki fus. Javim se opet

(odgovor članu sretna mama)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
3.3.2009 16:02:34   
Hannah
Vidi na njihovoj stranici (link koji sam ti poslala).
Onda možeš naći po imenu iskustva onih koji je već imaju :)

(odgovor članu sretna mama)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
3.3.2009 16:15:09   
sretna mama
 
Jesto tako se zove sad sam jos jednom provjerila.Idem veceras u Tom da vidim koliko tamo kosta,jeftino mi to nesto pravo,mozda grijesim

(odgovor članu sretna mama)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
3.3.2009 16:25:21   
sretna mama
Neznam kako da provjerim kako je prosla na testu sigurnosti, onaj link sto je dala tripelmama nema uopce brevi AS

(odgovor članu sretna mama)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
3.3.2009 16:47:10   
sretna mama
pitanje za aazru,molim te samo da mi kazes kakvo iskustvo imas s as koju si kupila .Ja se takodje spremam da je kupim ali jos uvjek nisam sigurna pa ako ti nije problem da mi odgovoris.Hvala



pozz

(odgovor članu sretna mama)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
3.3.2009 19:31:28   
sretna mama
Evo vratila sam se iz Toma nemaju tamo kombinovane Brevi ,samo one s metalnim postoljem tako da najvjerovatnije u Merkur po sjedalicu i to je to.

(odgovor članu sretna mama)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
3.3.2009 20:11:02   
Amrino
sretna mama- ima li ta AS vise polozaja?
Iz iskustva mogu da kazem da je to jako bitno jer npr. moje pile obavezno zaspe u autu. Nasa ima fino 4-5 polozaja pa se fino zavali kada zaspe.
Meni one kombinovane nisu nesto jako dobro rjesenje...Izgledaju mi nekako premalo da bi u njima bas moglo sjediti dijete od 25 kg.
Bolje je kupiti dobro 9- 18 a one za djecu preko...i nisu toliko skupe. AS ionako ima rok trajanja a i nikada ne znas kako ce dijete napredovati...i kojom brzinom.
Kod nas je Maxi Cosi SPS i super je! user posted image


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu sretna mama)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
3.3.2009 20:24:35   
Hannah
Ona s metalnim postoljem jeste kombinovana.
Moj problem je što smo prerasli AS 0-13, kombinovane su za obrnuti smjer vožnje do 10 kg, a ne smijemo još u ovu što se okreće naprijed. Situacija bez izlaza user posted image


(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
3.3.2009 20:28:33   
triplemama

IZVORNA PORUKA: Hannah

Ona s metalnim postoljem jeste kombinovana.
Moj problem je što smo prerasli AS 0-13, kombinovane su za obrnuti smjer vožnje do 10 kg, a ne smijemo još u ovu što se okreće naprijed. Situacija bez izlaza user posted image



Hannah molim te javi se Savjetnici u SA (onaj mail što sam ti poslala) ili mi PP slike AS sa djetetom

_____________________________

Ko čeka i dočeka NOVI ZAKON O "AS"
Savjetnica za AS udruženja DjeCa

(odgovor članu Hannah)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
3.3.2009 21:52:08   
sretna mama
AMIRNO RR


Neznam za polozaj mislim da moze samo blago prema nazad ali nisam sigurna.Trebam uskoro da pocnem raditi i to mi je pravi problem sto jos nisam nabavila.Koliko si ti svoju platila i do koliko kg je.Ja sam probala bebaca da stavim u onu do 18 ali je visinom prerastao tako da mi neodgovara,sad ziva neznam sta da radim.Help




Pozz

(odgovor članu triplemama)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
3.3.2009 22:03:51   
aazra
"Sretna mama",

Vidim da me prozivas na ovoj temi, pa da ti se javim.. Ja sam kupila Brevi "touring sport 123" i ne znam sta da ti kazem jer je jos nismo probali koristimo jos uvijek ovu autosjedalicu - nosiljku do 9 kg.
Mi smo sve obisli dok se nismo odlucili za ovu, znam da se moze skinuti sjedalo i da ostane samo postolje sto je super za vece dijete. Mi smo gledali i "cammove" u Visi cijena je bila identicna, ali mi je ova opet izgledala kvalitetnije.
Mozda neke skuplje imaju veci stepen sigurnosti, stvarno ne znam, ali ja bar mislim da je najveci stepen sigurnosti "oprezna voznja"user posted image
Ma cudan smo mi narod, kad je nesto skupo to znaci da valja, a cim je malo pristupacnije i jeftinije odmah mislimo da je lose. Ne znam stvarno sta da ti kazem, u svakom slucaju dobro sve razgledaj prije nego sto se odlucis. meni je veoma bila bitna i tezina AS jer nemamo garazu pa cemo je vjerovatno morati unositi i iznositi iz auta. Javi nam sta si odlucila, pusa.

< Poruku je uredio aazra -- 3.3.2009 22:05:48 >


_____________________________








(odgovor članu sretna mama)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
3.3.2009 22:12:56   
Amrino
Kod nas je ova Maxi Cosi SPS 9- 18 kg. i platili smo je 250 KM
Moj mali ima 80 cm i pojas mu je na srednjem ...mislim da ce je moci jos pofino...
Nisu ni one sve iste iako su za istu kilazu...Neke su manje a neke vece. Koliko sam ja vidjela...one kombinovane nisu nista vece od ove moje user posted image .
Trebas mozda pitati nekoga od savjetnika...triplemama je postavila link pa potrazi.
Mislim da ce mom ova biti super dok ne bude gotov za onu veliku u koju idu djeca od 15 kg...(ona velika Maxi Cosi kosta 150 KM) a ovu ce aBd naslijediti iduce dijete user posted image .


(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
3.3.2009 22:14:58   
BigMam

IZVORNA PORUKA: Hannah

http://www.brevi.eu/prodotti-prima-infanzia/in-auto/grand-prix-silverline-t2.html

Ovu sam ja gledala



ovu AS ja imam i ona je kombinovana 0-18 kg ali nisam nikako zadovoljna s njom user posted image
naime moj sincic ima 21 mjesec i nekih 12 kg ali mu je ta AS mala, zato sto ova AS ima samo dva utora za kaiseve i ovaj gornji utor mu ne odgovara
tj pojasevi AS mu dolaze ispod ramena a to ni u kom slucaju se nesmje desiti jer ti pojasevi moraju da idu izmedju uha i vrata (nesto slicno ko kod odraslih kad se vezu)
e sad da kupujem opet neku koja je do 18 ili d aidem na neku kombinovanu nemam pojma user posted image
AS grupe 3 vec imam a ja bih neku koja je do 22 kg i da se dijete moze lijepo zavaliti i spavati ili da nadjem neku koja je do 18 ali da su utori visociji nego na ovoj Brevi user posted image
ma u dilemi sam samo takvoj
ali moja preporuka je da ne kupujete ovu AS bas iz ovih razloga sto sam Vam ja navela

_____________________________

Savjetnica za AS udruženja DjeCa

(odgovor članu Hannah)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
3.3.2009 22:15:07   
sretna mama
aazra

Hvala na javljanju,ja sam sve zivo obisla i ta su mi se nekako najbolja ucinila samo neznam  koliko polozaja imaju.Nekako  mi je pravo custa i poprilicno velika a to mi odg jer je bebac masalla napredan.E sinoc sam u Robotu u poteci vidjela neku cam-ovu ali nije apoteka radila pa neznam ni cijenu ni karakteristike.Ova mi odg cjenom a pomalo mi se cini i jeftina pa me strah.Helem u velikoj sam dilemi.

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
7.3.2009 16:26:06   
manuela RR
Ja koristim Maxi Cosi sjedalicu od 0 do 13 kg.prenosiva i super se pokazalauser posted image user posted image user posted image jako sam zadovoljna,a kad je preraste uzecu isto Maxi Cosi veliku.

_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu triplemama)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
25.3.2009 18:08:07   
Visnja RR
nakon iscitanih 5367 user posted image  raznih stranica o AS ipak se odlucih za neku sredinu... a opet uz preporuku Amrino odlucih da kupim Maxi Cosi SPS...
I odem danas u TL a oni tamo svi ko pali s Marsa...
pitam ima li ih ? a prodavacice me gledaju i ne znaju sta pitam...
objasnim da u njihovom katalogu postoji ta i ta AS a ona kaze nemamo katalog...
iznerviram se i odem do kase ...tamo pitam nekog lika imate li katalog?
on kaze imamo nas ne mozemo vam ga dati...
e tu zamalo da zapjenim...objasnim da ja imam kuci katalog ali da zelim da porucim AS i da mi je lakse objasniti koju hocu kad je vidim jer prodavacice me blijedo gledaju kao da sam narucila nesto iz Zanzibara...
I smiluje se on ...pokazem ja koju hocu... kaze lik: nemamo...
pa dobro rekoh a da mi narucite.... paaaa neeeeznam to teeesko idee user posted image  zamuckuje on a meni nije jasno u cemu je problem... na kraju on jedva predlozi da ostavim broj mobitela pa ce on to kao naruciti i javiti sta su oni "gore" ( gdje goreuser posted image ) javili...
Profesionalnost nula bodovauser posted image
Bas se iznervirah ...
I sad da cekam user posted image ...a djete i dalje u krilu user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
25.3.2009 18:17:25   
stella
http://www.brevi.eu/prodotti-prima-infanzia/in-auto/grand-prix-silverline-t2.html
Mi imamo ovu i prezadovoljni smo,mislim da sam vec pisala,al nema veze,ima 5 polozaja,radjena po poslednjim sigurnosnim propisima a kupili je na otoci u merkuru.U radnji na 1 spratu.Platili oko 200km na popustu.

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu Hannah)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
25.3.2009 18:20:17   
Visnja RR
hvala Stella odoh iscitati sve o toj AS... al znas kad se nalozis na jedno pa onda ti neko to sve pokvari... oci mi ispale vise ciatajuci o AS user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
25.3.2009 18:21:38   
lilyca
ja sam koristila maxi cosi 0-13 kg ali cim je edo dosao do 10kg poceo se buniti u njoj a i vidjelo se da mu je ruzno nekako mu je bila uska. on je malo masalah i onda sam uzela neku od sestre vecu malo isto 0-13 ali malo sira, a gledala sam u jednoj djecijoj prodavnici gracco i jos neka neznam kako i nisu uopste skupe 100-120KM a iste su ovuda po arajevu 200-250.to sam doduse gledala u kiseljaku

_____________________________

eedo 23.07.2008

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
25.3.2009 19:24:15   
Amrino
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

nakon iscitanih 5367 user posted image  raznih stranica o AS ipak se odlucih za neku sredinu... a opet uz preporuku Amrino odlucih da kupim Maxi Cosi SPS...
I odem danas u TL a oni tamo svi ko pali s Marsa...
pitam ima li ih ? a prodavacice me gledaju i ne znaju sta pitam...
objasnim da u njihovom katalogu postoji ta i ta AS a ona kaze nemamo katalog...
iznerviram se i odem do kase ...tamo pitam nekog lika imate li katalog?
on kaze imamo nas ne mozemo vam ga dati...
e tu zamalo da zapjenim...objasnim da ja imam kuci katalog ali da zelim da porucim AS i da mi je lakse objasniti koju hocu kad je vidim jer prodavacice me blijedo gledaju kao da sam narucila nesto iz Zanzibara...
I smiluje se on ...pokazem ja koju hocu... kaze lik: nemamo...
pa dobro rekoh a da mi narucite.... paaaa neeeeznam to teeesko idee user posted image  zamuckuje on a meni nije jasno u cemu je problem... na kraju on jedva predlozi da ostavim broj mobitela pa ce on to kao naruciti i javiti sta su oni "gore" ( gdje goreuser posted image ) javili...
Profesionalnost nula bodovauser posted image
Bas se iznervirah ...
I sad da cekam user posted image ...a djete i dalje u krilu user posted image


U kojem TL si bila? user posted image
Ja sam svoju kupila u ovom na Dobrinji u Merkatoru. Nisu je imali (kakvo iznenadjenje user posted image ) ali su mi je bez problema narucili...Morala sam izabrati dvije boje kao ako ove prve ne bude pa da naruce drugu.
Ne sjecam se koliko sam cekala...otprilike sedam dana.
Ma sto se usluznosti tice oni su bas katastrofa. Preporucila bih ti da odes jos jednom ali gledaj da bude neka druga prodavacica ili prodavac....jer ima onih "boljih" i "gorih"...Neki bas pojma nemaju ni o cemu a neki bas sve fino objasne.


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
25.3.2009 19:27:18   
Visnja RR
Amra i bila sam na Dobrinji u Merkatoru... "narucila" (valjda) onu crvenu ... velicina kao tvoja od 9 do 18 kg ...vidjecemo...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
25.3.2009 19:56:36   
Amrino
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

Amra i bila sam na Dobrinji u Merkatoru... "narucila" (valjda) onu crvenu ... velicina kao tvoja od 9 do 18 kg ...vidjecemo...


A jesu li zvali onaj TL u gradu ili u Zenici da provjere ima li tamo?
Ja sam trazila da mi odmah provjere i taj put je u gradu bila samo ta crvena sto nama nije pasalo.
Hajde- nadam se da ce se sve srediti i da ce smizlica dobiti svoju AS user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
25.3.2009 20:03:38   
Emina*
Mi isto imamo Maxi Cosi, mislim da je ista kao i kod Amrino, u crnoj je boji...
Mi smo je kupili na Dobrinji..
A sto se usluznosti tice, ravno je nuli...
Glupi su ko' noc user posted image   user posted image


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *