|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kupovina namjestaja
10.11.2009 23:59:52   
leona81
IZVORNA PORUKA: Presretna

I Malagic ima dobar namjestaj,sve zavisi do koje granice ides,mislim na ekonomsku stranu,al posto ce brzo beba,sigurno ce se za koju godinu opet mjenjati

P.s. Ja ti zelim puno srece da porodu,vidim primaklo se i drzim ti fige


samo mi je bitno da je funkcionalan, tj da se moze razvlaciti jer ce mi dolaziti mama od mm i biti kod nas kad se beba aBd rodi...i da nije preskup...npr kalea je boze sacuvaj sto se tice cijena a skoro nijedan se ne razvlaci...vecinom su samo za gledanje...hvala puno:)


_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Presretna)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Kupovina namjestaja
10.11.2009 23:59:53   
maminsin
Iz mog licnog iskustva ja bi vam preporucila da namjestaj kupujete od provjerenih proizvodjaca tipa Oriolik, Simpo ili sta vec.  Prosle godine smo kupili neki dvosjed i trosjed za 900km  kao da ustedimo koju paru.  Super je izgledao ali poslije nekoliko mjeseci (zaista MJESECI!!!) se poceo raspadati.  Dio koji se izvlaci nije mogao da se uvuce kako treba.  Cudan neki mehanizam.  Ama uzas!  Evo sada smo narucili Simpov ugao za samo 200km vise i mislim da ce to biti ono pravo.  Sto se IKEA tice ne bih ni tamo kupovala namjestaj.  Zaista nije neki kvalitet.  Ali zato kuhinje su im extra!

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Kupovina namjestaja
11.11.2009 0:02:20   
Presretna
Nisam bas u toku sta treba,al i Fis ima fin izbor

_____________________________

Rodio sam se 15.09.2009 i uljepsao svima oko sebe zivot!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Kupovina namjestaja
11.11.2009 0:04:36   
Presretna
Ja sam ti imala isti problem. Sad je izgleda bitniji izgled od efikasnosti. Jesi li se to odlucila za carski?

_____________________________

Rodio sam se 15.09.2009 i uljepsao svima oko sebe zivot!

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Kupovina namjestaja
11.11.2009 0:06:01   
milenium
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Kupovina namjestaja
11.11.2009 0:06:27   
leona81
jel ima simpo u sarajevu?
fis sam gledala, tamo smo uzeli sto i stolice al su garniture groozne...izbor im je sad jako los...
a nisam se odlucila na carski beba je na zadak pa zato moram


_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Presretna)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Kupovina namjestaja
11.11.2009 0:06:38   
milenium
dadada hvala ti za link,ovo je baš moj stil,a di se ta tvrtka nalazi???

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Kupovina namjestaja
11.11.2009 0:07:52   
leona81
IZVORNA PORUKA: milenium

dadada hvala ti za link,ovo je baš moj stil,a di se ta tvrtka nalazi???


na stupu


_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Kupovina namjestaja
11.11.2009 0:08:14   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dadada

ma nista...nego sam se sjetila i sipad ti ima ove male uglove a evo ti link od ece da okvirno vidis o cemu se radi

http://www.inside.ba/


joj pokaja se ja za predhodni post, zna ećo šta je dobro i šta je inuser posted image ...
Danas je baš teško naći kvalitetan namještaj ali ništa ne traje vječno.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Kupovina namjestaja
11.11.2009 0:08:47   
maminsin
Nisam za carski nego neki koji se zove anja.  (mislim da se tako zove) user posted image

(odgovor članu Presretna)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Kupovina namjestaja
11.11.2009 0:13:46   
maminsin
Simpo ima u Lukavici, odmah iza Toma (mislim da je Tom sada Konzum?).  Otvoren je novi salon ove godine.  (nisam u SA ali znam iz pouzdanih izvora) user posted image

(odgovor članu maminsin)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Kupovina namjestaja
11.11.2009 0:15:07   
leona81
e super pa da i tu pogledam

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu maminsin)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Kupovina namjestaja
11.11.2009 22:22:18   
maminsin
Pokusavam da dodam sliku al' mi nesto nece.  Moram se opet potruditi.

< Poruku je uredio maminsin -- 11.11.2009 22:27:54 >

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Kupovina namjestaja
11.11.2009 22:30:21   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Breskva

IZVORNA PORUKA: dadada

ma nista...nego sam se sjetila i sipad ti ima ove male uglove a evo ti link od ece da okvirno vidis o cemu se radi

http://www.inside.ba/


joj pokaja se ja za predhodni post, zna ećo šta je dobro i šta je inuser posted image ...
Danas je baš teško naći kvalitetan namještaj ali ništa ne traje vječno.



ma suti, eco ti je miracleuser posted image user posted image user posted image ...jos na ovoj web str. nema pola slikauser posted image user posted image user posted image ...ma fakat, tip skontao...krade design od natuzzia i drugih i prodaje to po nekoj razumnoj cijeni...nije jeftin ali nije vala ni skup

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Kupovina namjestaja
11.11.2009 22:31:07   
maminsin
user posted image

Mislim da sam uspjela. user posted image   Gdje se moze kupiti ovakav ili slican ormar za hodnik ali boje bukve?  Ovaj mi se pravo svidja jer mi izgleda nekako funkcionalan.  Ne volim one sa policama nego ovako sa zatvorenim vratascima.

(odgovor članu maminsin)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Kupovina namjestaja
11.11.2009 22:33:22   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: milenium

dadada hvala ti za link,ovo je baš moj stil,a di se ta tvrtka nalazi???


kao sto je leona vec rekla, na stupu...kada krenes iz sarajeva za mostar ili ti prema moru pa prodjes raskrsnicu gdje se ulazi na stup...vozis se tako pravo sve do pumpe brace mujic i tu skrenes desno...vidi se EĆO tabla

(odgovor članu milenium)
  Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Kupovina namjestaja
11.11.2009 22:34:54   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: maminsin

user posted image

Mislim da sam uspjela. user posted image   Gdje se moze kupiti ovakav ili slican ormar za hodnik ali boje bukve?  Ovaj mi se pravo svidja jer mi izgleda nekako funkcionalan.  Ne volim one sa policama nego ovako sa zatvorenim vratascima.


mislim da ti ovo mogu uraditi svi oni koji proizvode kuhinje i plakare po mjeri

(odgovor članu maminsin)
  Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Kupovina namjestaja
11.11.2009 22:40:52   
maminsin
user posted image
E ovaj mi je super sto se boje tice ali me nerviraju one police na desnoj strani.  Ako ste skontale sta trazim i vidjele negdje nesto slicno, javite pa da ne lutam po gradu kad dodjem. user posted image

(odgovor članu maminsin)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Kupovina namjestaja
11.11.2009 22:43:48   
maminsin
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: maminsin

user posted image

Mislim da sam uspjela. user posted image   Gdje se moze kupiti ovakav ili slican ormar za hodnik ali boje bukve?  Ovaj mi se pravo svidja jer mi izgleda nekako funkcionalan.  Ne volim one sa policama nego ovako sa zatvorenim vratascima.


mislim da ti ovo mogu uraditi svi oni koji proizvode kuhinje i plakare po mjeri



Ja bi ipak gotovo da ne cekam ali eto ako nema onda cu da narucim.  Mozes li mi nabrojati neke koji prave kuhinje i plakare po mjeri?

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Kupovina namjestaja
11.11.2009 23:05:53   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: leona81

IZVORNA PORUKA: Presretna

I Malagic ima dobar namjestaj,sve zavisi do koje granice ides,mislim na ekonomsku stranu,al posto ce brzo beba,sigurno ce se za koju godinu opet mjenjati

P.s. Ja ti zelim puno srece da porodu,vidim primaklo se i drzim ti fige


samo mi je bitno da je funkcionalan, tj da se moze razvlaciti jer ce mi dolaziti mama od mm i biti kod nas kad se beba aBd rodi...i da nije preskup...npr kalea je boze sacuvaj sto se tice cijena a skoro nijedan se ne razvlaci...vecinom su samo za gledanje...hvala puno:)



ja sam u Kalei kupila dooobar na razvlačenje, kad se razvuče dodje kao bračni krevet, mislim da je bio 700,00 KM

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Kupovina namjestaja
11.11.2009 23:11:32   
leona81
kad? sad nema nijednog ispod 1000 i nesto

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Kupovina namjestaja
11.11.2009 23:17:17   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: maminsin

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: maminsin

user posted image

Mislim da sam uspjela. user posted image   Gdje se moze kupiti ovakav ili slican ormar za hodnik ali boje bukve?  Ovaj mi se pravo svidja jer mi izgleda nekako funkcionalan.  Ne volim one sa policama nego ovako sa zatvorenim vratascima.


mislim da ti ovo mogu uraditi svi oni koji proizvode kuhinje i plakare po mjeri



Ja bi ipak gotovo da ne cekam ali eto ako nema onda cu da narucim.  Mozes li mi nabrojati neke koji prave kuhinje i plakare po mjeri?


sjooooo...ma to ti sada skoro svi prave...tzv. plocasti namjestaj (ja barem mislim da se tako to zove)....fis, ekonomik, ećo (ja  opetuser posted image ), najskuplji je naravno sogal...ma gdje god imas oni tzv. americkih plakara i kuhinja po mjeri

(odgovor članu maminsin)
  Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Kupovina namjestaja
11.11.2009 23:28:01   
veeseelaa
u novembru 2008, isto tako ja pred porod uredjivala sobu za goste, evo ti slika, ima i sanduk za posteljinu

user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Kupovina namjestaja
11.11.2009 23:59:15   
maminsin
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: maminsin

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: maminsin

user posted image

Mislim da sam uspjela. user posted image   Gdje se moze kupiti ovakav ili slican ormar za hodnik ali boje bukve?  Ovaj mi se pravo svidja jer mi izgleda nekako funkcionalan.  Ne volim one sa policama nego ovako sa zatvorenim vratascima.


mislim da ti ovo mogu uraditi svi oni koji proizvode kuhinje i plakare po mjeri



Ja bi ipak gotovo da ne cekam ali eto ako nema onda cu da narucim.  Mozes li mi nabrojati neke koji prave kuhinje i plakare po mjeri?


sjooooo...ma to ti sada skoro svi prave...tzv. plocasti namjestaj (ja barem mislim da se tako to zove)....fis, ekonomik, ećo (ja  opetuser posted image ), najskuplji je naravno sogal...ma gdje god imas oni tzv. americkih plakara i kuhinja po mjeri



ja, ja, shvatila sam user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Kupovina namjestaja
12.11.2009 9:25:29   
lilith
ne znam kada si isla u kaleu...mi kupili u ponedeljak veliku ugaonu garnituru kod njih, razvlaci se...platili samo 880km,daju popust od 15% na kes za vecinu namjestaja...meni je ovo treci put da kupujem kod njih i zadovoljna sam kvalitetom

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *